Almanya Vizesi

Almanya Vizesi

ALS STUDY ile Almanya Vize işlemleri Vize Almak

Almanya Vizesi başvurunuzu doğru bir şekilde yapabilmeniz için yanınızdayız.

Almanya vizenizi alırken sizden istenen belgeleri almanız ile başvurunuz her zaman olumlu sonuçlanmayabilir. Bu konuda uzman olan danışmanlarımızla dikkat ve özenle yol gösteriyoruz.

Doğru bilinen yanlışlarla yapacağınız başvuruda alacağınız olumsuz yanıt sonraki başvurunuzda da etkili olabilir. Bu nedenle vize başvurunuzu tam bir şekilde ve doğru olarak tamamlamanız gerekmektedir. Vize dosyanızla ilgili olarak her adımınızda en küçük detaya kadar dikkat ederek sizleri yönlendirmekte ve sizler için başvurunuzu takip etmekteyiz. Doğru adımlara ilerlemeniz ve vizenizi başarı ile almanız profesyonel danışmanlığımızla gerçekleşecektir.

ALS STUDY olarak akademik eğitiminizi sizin için yönetiyoruz. Dil okulunda eğitimizi tamamlamanız ve DSH veya TestDAF sınavından geçmeniz için size 18 aylık bir süre tanınmasına rağmen sizler gayretinizle bu süreyi 9 aylık bir süreye indirebilirsiniz. Bu süre eğitiminiz için normal bir süredir. Eğitim aldığınız kurumun kalitesi ve eğitimize göstereceğiniz dikkat ve özenli çalışmanızla normal sürede tamamlayabilirsiniz. Böylelikle zaman ve ekonomik olarak tasarruf sağlamış olacaksınız.

Almanya’ da dil okullarının çeşitliliği ve imkânları bakımından önünüzde pek çok seçenek olacaktır. Fiyat olarak da bu kurumların arasında çok fazla fark bulunmamaktadır. Bundan dolayı eğitiminiz için gerekli özeni göstermelisiniz. Bu seçeneklere arasından Almanya’ daki en nitelikli okulu tercih etmeniz gerekmektedir. Akademik hayatınızdaki ilk adımlarınızın ve devamında atacağınız doğru adımlarla hayallerinize daha da yaklaşacaksınız. Sadece ekonomik olarak uygun okulu ya da halk eğitim merkezlerini tercih etmeniz durumunda acemice ve niteliksiz bir eğitim alacağını unutmayın. Vize süresi konusunda hassas olan Avrupa Birliği üyesi ülkelerde sürenizi uygun bir şekilde kullanmamanız durumunda hayallerinizi geride bırakmanız olası olacaktır. Ne yazık ki bu tür hatalar yapan öğrencilerin Almanya’da kurduğu akademik kariyer hayalleri yarıda kalmıştır.

Almanya’da anlaşmalı olduğumuz pek çok kaliteli ve köklü eğitim kurumu ile sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yetkili TestDAF sınav merkezi olan Almanca dil okullarından 9 aylık eğitiminiz boyunca 1080 saatlik Almanca eğitimi tamamlayabilirsiniz.

Danışmanlığımız Almanya’da da devam ediyor.

ALS STUDY olarak akademik planınıza yardımcı oluyoruz. Almanya’ da üniversitenizi ve okuyacağınız alanın tercih ettikten sonra, okulunuzda kabul belgesinin alınması, vize işlemlerininiz titizlikle ve özenle yapılmasıyla beraber Almanya’ya gitme süreciniz ve gittikten sonraki süreçlerinizde sizlere profesyonel olarak danışmanlık hizmetine devam ediyoruz. Hizmetlerimiz Almanya’da hava limanında karşılama, yurdunuza yerleştirmeye ve yine Almanya’da bulunduğunuz süre boyunca size danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

ALS STUDY ile eğitimize emin ve problemsiz olarak devam edeceksiniz.

Almanya’da lisans, Almanya’ da yüksek lisans, Almanya’ da lisans tamamlama ile ilgili bilgi almak isterseniz size bir danışman atanması için öncelikle Bilgi İstek Formunu doldurmanız gerekmektedir.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU