Brezilya Dil Okulları

Uluslararası deneyime sahip iki İngiliz danışman tarafından 1998 yılında kurulan okul, sunduğu yüksek kalite ile dillerde mükemmellik merkezi olarak hizmet vermektedir.

2000 yılında şirket, kültürel değişim programlarını ve yurtdışı eğitim alanlarında hizmet vermeye başladı.

San Paulo’ da yer alan okul St. Giles ile ortak çalışmaktadır. Her iki okul arasında kültürel değişim programları uygulanmaktadır.

2009 yılında okul BELTA tarafından verilen uluslararası ödüle layık görülmüş ve önemli dil okulları arasında yerini almıştır. BELTA, yurtdışında eğitim, uluslararası değişim ve eğitim veren okulların yüksek kalitede hizmet vermesini sağlamaktadır. Öğrencilere ve profesyonellere rehberlik yapmaktadır.
Brazilya Dil Okulları2010 yılında yurtdışında 10 yıllık bir hizmetten sonra International House ile anlaşmış ve International House bayrağını taşımaya başlamıştır. Aynı yıl Rio de Janeiro’ da düzenlenen Uluslararası Girişimcilik Başarı ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Latin Amerika Kalite Ödülleri alan okul, sunduğu hizmetlerle kalitesini korumaktadır.

Upward, şu an 34 ülkede 180’ den fazla şehirlerde okullar ve üniversiteler ile çalışmaktadır.


Brazilya Dil OkuluNeden Portekizce?

Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında 5 sırada yer alan Portekizce, Brezilya’ nın resmi dilidir. Brezilya güçlü bir ekonomiye sahiptir ve birçok uluslararası firma tarafından cazip görülen ülkelerdendir. Hem iş dünyası bakımından hem de farklı kültürüyle Brezilya canlı bir ülkedir. Brezilya Portekizcesini bilmek kariyeriniz açısından dikkat çekici olacaktır. İş bulma konusunda size artılar sağlayacaktır. Eğer Brezilya’ da iş ve seyahat düşünceniz varsa burada yaşayacağınız dil deneyimi bu konuda size yardımcı olacaktır.

Neden Brezilya?

Brezilya, Güney Amerika ülkeleri içinde en büyüğü ve dünyanın 8. büyük ekonomisini sahiptir. Avrupa’ da daha büyük bir kara kütlesiyle Brezilya, farklı kültürlerden oluşan 193 milyondan fazla nüfusa sahiptir. Gelişmekte olan ülkeler arasında yer alır. Ülke, Dünya Kupası ve Olimpiyat için adaylığa hazırdır.

Brazilya Dil OkullarıSan Paulo’ da yer alan okul, konum olarak merkezi noktadadır. Ulaşım sorunu olmamakla birlikte müzeler, meydanlar, parklar, kütüphaneler, kültür merkezleri, tiyatrolar, kitapçılar, alışveriş merkezleri, galeriler, üniversiteler, bankalar ve restoranlar okula son derece yakın noktadadır. Okul, küçük, özenli ve mükemmel bir ortam sunmaktadır. Okul genelinde wifi hizmeti ve klimalı derslikler bulunmaktadır.

Neden San Paulo?

San Paulo, Güney Amerika kıtasının en büyük şehridir. Latin Amerika’ nın ise iş merkezidir. Şehir, dünyanın en zengin 10. şehridir ve 2025 yılında 6. Sırada yer alması beklenmektedir.

11 milyon nüfusu ile San Paulo Eyalet başkenti, ekonomi, finans ve kültür merkezi olarak önemli bir şehirdir.

Gastronomi lezzetleri, gece hayatı çeşitlilikleri, en ilginç müzeleri, konser salonları, spor salonları, parkları ve üniversiteleri Brezilya’ nın en inanılmaz şehirlerinden biridir.

Danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi ve destek almak için Bilgi istek formunu doldurmanız ya da 0212 259 60 75 ‘dan aramanız yeterlidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU