Centro Machiavelli İtalya Dil Okulu

İtalya dil okulu Centro Machiavelli 1978’den itibaren hem dil öğrenmek isteyenler hem de İtalyan kültürünü yakından yaşamak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Centro Machiavelli dil kurslarının en belirgin özelliği kurslara katılan her öğrencinin talep ve ihtiyaçları ile yakından ilgili olması ve bu talep ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik birçok imkan sunmasıdır. Neşeli ve rahat bir ortama sahip okullar her konuda iletişime geçebileceğiniz çalışanlara sahiptir. iCentro Machiavelli okulları İtalya’nın önde gelen eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Eğitim Programları:

İtalyanca Dil Okulları, (Her dönem ve her seviye öğrenci için mevcuttur)

Sanat Tarihi Kursları, (Sanat eserlerinin yorumlanması ve sanat çalışmaları eğitimi verilmektedir)

Müzik Kursları, (Opera ve müzik ile ilgili öğrencilere çeşitli eğitim programları sağlamaktadır)

Firenze nell’Arte, (Sanatçı adayları için workshoplardan oluşan kurslar)

İtalyan Yemekleri Kursları, (İtalyan mutfağını tanımak isteyenlere workshop ve seminer çalışmaları ile eşsiz bir eğitim programı sunmaktadır)

Tüm kurslar en fazla 12 kişiden oluşmaktadır ve öğrencilerin bireysel çalışmaları ve katılımları yakından takip edilmektedir. Dünyanın her yerinden gelen birçok öğrenci sadece İtalyanca konuşarak İtalyan dilini yaşayarak öğrenme fırsatına sahiptir. Oyunlar ve konuşmaya yönelik aktiviteler grammer kuralları ile birlikte sunulmaktadır.

Floransa’da Eğitim:
Floransa’nın orta çağdan kalma atmosferi ve büyük meydanları öğrencileri rönesans dönemini yaşamaya davet etmektedir. Duomo, Church of Santa Croce, Palazzo Vecchio, Palazzo Pitti, Uffizi Gallery gibi yapılar Floransa’nın neden rönesansın bu topraklarda yeşerdiğini gözler önüne serer. İtalyan kültürünün dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçilerin kozmopolit yapısı ile buluştuğu şehir günümüzde hala sanat, kültür ve müziğin kalbinin attığı yer olarak görülmektedir.

Bilgi ve danışmanlık için iletişime geçebileceğiniz detaylar: Bilgi istek formu – 0212 259 6075

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

İtalya Dil Okulları Listesi

ALS STUDY Yurtdışı Eğitim olarak İtalya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARIŞUBELERGENEL BİLGİLER
ACCADEMİA ITALIANAFloransa,Roma30 yıldır İtalyanca başta olmak üzere birçok konuda Avrupa'nın önde gelen eğitim kurumlarından biridir.
CENTRO MACHIAVELLIFloransa Kursa katılan her öğrencinin talep ve ihtiyaçları ile yakından ilgili olması ve bu talep ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik birçok imkan sunan bir kurumdur.
COMITATO LINGUISTICOPerugiaÖzel içerikli kişiye özel kurs seçenekleriyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda geniş bir yelpaze sunan en iyi okullar arasında yer almaktadır.
DILITRoma1974 yılında kurulan bir eğitim kurumudur. En saygın ve yaygınlaşmış dil okullarındandır.
EUROCENTRESFloransa 16 yy. kalma bir Rönesans sarayında yer almaktadır. Genel italyanca ve yoğun italyanca kurs programı sunmaktadır. Ayrıca  CELI sınavı için hazırlık kursları da mevcuttur.
LINGUAVIVAFloransa, Milano1990 yılından bu yana bir çok milletten gelen öğrencilere eğitim veren kurumdur.
SPRACHCAFFECalabria, Floransaİtalyan kültürünü yakından sunan zincir eğitim kurumudur.
SCUOLA LEONARDO DA VINCIFloransa, Roma, MilanoGenel İtalyanca'dan iş İtalyanca'sına programlarına kadar geniş bir yelpaze sunan eğitim kurumudur.
TORREDİ BABELORoma