Vize

YURTDIŞI VİZE BAŞARILARIMIZLA ÖVÜNÜYORUZ.

Yurtdışı vizelerindeki başarılarımızla övünüyoruz. Üstelik birçok vize başvurunuzda Konsolosluklara gitmenize gerek kalmadan Vize danışmanlarımızın sizin vize dosyanızı ilgili konsolosluğa teslim ediyor ve Vizenizi alıyoruz. Merkez vize İşlemleri ofisi işbirliği ile 2004 yılından bu yana yurtdışı vizelerindeki profesyonelliğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yetkili acente olma özelliğimizle kişiden alınan verilerle öne çıkarılması gereken başarılarınızı yaldızlıyor, eksiklerinizi tamamlamanızı bekliyoruz. İtina ile hazırlanmış bir vize dosyası ile başvurunuz yapılmaktadır.

Yurtdışı vizelerinde istenilen temel şartlar vardır. Eğitim dereceniz,öğrenciliği devam edenlerin not ortalamaları, mezunların  sigortalı çalışan olmaları, bütçe ve seyahat geçmişi…..gibi. Bunlar tüm ülkelerin rutin olarak vize adayından istenen genel şartlardır. Firmamız ALL STUDY yurtdışı eğitim Merkez Vize danışmanlığı ile partner çalışma yapmakta ve tüm yurtdışı vizelerini profesyonel destekle kişiye özel hazırlamaktadır.

İşte sizlerle yapacağımız ilk görüşmemizde  yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak varlığımız devreye girebiliyor. Amerika’ da dil okuluna gitmek isteyen bir adaya Amerika vizesini alabilmesi için uyması gereken temel şartlarını belirliyoruz. Veya vize alabileceği alternatif program ve ülkeleri öneriyoruz. Akabinde Merkez Vize güvencesi ile vize başvurumuzu yapıyoruz. Dil okulları fiyatları için Yurtdışı dil okulları fiyatları sayfamızı ziyaret edebilir, Yurtdışı vizesi için uygun olup olmadıgınızı öğrenmek için Bilgi İstek formunu detaylıca kişisel özelliklerinizi yazarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan vize dosyanızla ilgili Konsolosluk ve Elçiliklerde vize gücünüzü artırmanızı sağlıyoruz.

KOLAY VİZE ALMANIN PÜF NOKTALARI NELERDİR?

Yetkili danışmanlarımız tarafından verilen veya vize sayfamızda belirtilen evrakları hazırlayabilme şartı ile vize başvurunuz yapılmakta ve pasaportunuza vizenin basılmasına vize desteği sağlayarak yardımcı olmaktayız. Vize işlemleri ülkelere göre değişkendir. Schengen vizesi,  İngiltere vizesi, Amerika vizesi, Kanada vizesi, Avustralya vizesi, İrlanda vizesi ve Yeni Zelanda vizesi özellikle uzmanlığımız alanındadır. Schengen ülkeleri Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan’ dır. Yurtdışı vize işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve dökümanlarını size atanmış  ALL Study  Yurtdışı Eğitim danışmanınızdan alabilirsiniz.

 

HIZLI VİZE ALMANIN İNCELİKLERİ NELERDİR?

ALL Study yurtdışı eğitim Merkez Vize kontrolörlüğünde yurtdışına çıkmayı amaçlayan kişilere vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk vize başvurusu çok önemlidir. İlk ve boş pasaportunuzla yapacağınız ilk vize müracaatı daha sonra alacağınız vizeleri tamamen etkilemektedir. İlk alacağınız vize daha sonraki vize başvurularınızda vize alıp alamayacağınız hakkında tüm konsolosluklarda etkili olacaktır. Vize dosyanızı uzmanından yardım ve destek alarak hazırlamanız en doğrusu olacaktır. Firmamızın profesyonel vize hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin ve hatta dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, vize hizmetlerimizi yapabilmekteyiz. Öğrenci vizesi, turistik vize, ticari vize…. İhtiyacınız ne olursa olsun size vize ile ilgili her konuda profesyonel destek hizmeti burada.

Vize Danışmanlığı için başvuran kişilere desteklerimiz:

 

VİZE BAŞVURUSU VE VİZE DESTEK HİZMETLERİMİZ

 • —Vize dosyanızın hazırlaması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru haline getirilmesi,
 • —Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben İngilizce mektup yazılması gereklidir. Bu mektubun yazılması ve dosyanıza eklenmesi veya size hazırlamanız için dilekçe örnekleri verilmekte ve gerekli düzenlemeler tarafımızdan yapılmaktadır.
 • —Sadece firmamız aracılığı ile aldığımız vize sahiplerine uçak ve/veya ucuz konaklama rezervasyonlarınızın yapılması ve bu detayların dosyanıza eklenmesi,
 • —Eğer şahsen vize görüşmesine girecekseniz görüşmenizden önce size görüşme sırasında yapılacak mülakat ile ilgili olarak yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler sorulabilecek sorular hakkında karşılıklı oryantasyon yapılması,
 • —Sağlık ve Seyahat Sigortası yaptırmak,
 • —2004 yılından buyana  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında faaliyet veren firmamızın logosu basılmış dosyanızla, Vize Profesorümüz ve Uzman vize danışmanlarımızın  vize tecrübesi ve güvencesiyle vize başvurusu yapmanın rahatlığı.

Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi öncelikle ofisimize elden ve kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Belgeleriniz deneyimli vize danışmanlarımız tarafından Vize profesörümüz yetkisinde başvuru türünüze uygun olarak değerlendirilmektedir. Eksik ya da hatalı bir belge varsa başvuru sahibi ile görüşülerek eksik evraklar tamamlanmaktadır. Eksiksiz hazırlanan vize dosyanız tarafınıza teslim edilerek bir sonraki adımda neler yapmanız gerektiği danışmanlarımız tarafından size bildirilmektedir.

ALL Study Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öncelikli hedefimiz sorunsuz bir vize süreci geçirmenizdir.

Vize Danışmanlığı verdiğimiz ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Almanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Fransa’ dır.

Her ülkenin vize hizmeti birbirinden farklıdır. Ücretler bu farklılıklar nedeni ile değişkendir. ALL STUDY Vize ücretlerini telefonla arayarak öğrenebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile yurtdışında eğitim alacak öğrencilerimizden vize ücreti alınmamaktadır. Öğrencilerimizin dışında da vize danışmanlığı yapmaktayız. Ticari vize, Turist vizesi…. gibi

 

Vize Nedir?

Vize, bir devletin dış temsilcilikleri veya sınır makamları aracılığıyla, ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesinin sınır kapısına kadar giderek sınır makamlarına giriş için başvuru yapabileceğini ve girebileceğini gösteren bir kayıttır. Dünya vatandaşı olarak herkesin tüm dünyayı dolaşma özgürlüğünün olması gerekir ancak ülkelerde çeşitli sebeplerle bu dolaşma hakkına kota koymaktadırlar. Bu yetkide Uluslararası hukuktan alınmaktadır. Devletler egemenliklerini sınırları içerisinde çıkardıkları yasalar ile diledikleri gibi kullanırlar. Bu yetkiler arasında ülkelerine hangi yabancıların hangi koşullarla girebileceklerini belirlerler. Vize bu amaca hizmet etmektedir.

 

Vize Almak İçin Başvuru Yapılacak Yerler Nereleridir?

Vizeler, seyahat edilecek ülkenin Büyükelçiliğinin Konsolosluk Bölümünden; Başkonsolosluğundan, Konsolosluğundan veya vize ofislerinden alınır. Bazı ülkeler, Fahri Başkonsoloslukları veya Fahri Konsoloslukları aracılığıyla da vize verebilmektedirler. Uluslararası kural; vize başvurunuzu daimi ikametinizin olduğu yerden yapmanızdır. Bir ülkenin Türkiye’de birden çok Başkonsolosluk ve Konsolosluğu var ise, vize başvurunuzu ikametinizin bulunduğu yere yakın olan temsilciliğe yapmanız gerekir.

Misyonumuz ALL Study Istanbul ve  Merkezvize.com işbirliğiyle;  kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. Merkez vizenin teknik ve ahlaki boyutta iş yapması temel prensibidir. Vize Merkezi seçkin müşterilerini; en iyi şekilde temsil eder. Geliştirdiği kurumsal firma anlayışıyla, karşılaşılabilecek eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve isteklidir.

Vizyonumuz Türkiye’nin kurumsal ve lider vize ofisi. Türkiye’nin tek vize profesörü Merkez Vize danışmanlığının profesyonelliğinde yurtdışı vizeleriniz yapılmaktadır.

 • Ofis : 0212 259 60 75
 • Ofis Cep telefonu: 0544 259 60 71
 • Ofis Whatsapp : 0544 259 60 76  -kendinizi tanıtarak, sorularınızı yazılı sorabilirsiniz-

Detaylı sorularınız için açıklama kısmına sorularınızı yazarak formu doldurmanız istenmektedir.

Bilgi İstek formu https://www.allstudy.com.tr/bilgi-istek-formu/

Vize hizmeti ücretleri:

 • Schengen vizesi : 85Euro
 • İrlanda Vizesi    : 85Euro
 • Amerika vizesi   : 100usd
 • İngiltere vizesi   : 100usd
 • Kanada Vizesi    : 100usd
 • Avustralya vizesi     : 150usd
 • Yeni Zelanda vizesi : 150usd
*Vize hizmeti ödemeniz banka aracılıgı ile o günkü kur üzerinden TL karşılığı olarak yapılmaktadır.
*Banka hesabımız vize danışmanınız tarafından size verilecektir.
*Uçak bileti rezervasyonu, konaklama yeri rezervasyonu, sigorta hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız yukarıdaki ücretlere ilave hizmetlerimizle ilgili bilgilendirme talep ediniz.