Yurtdışında İngilizce dil okuluna giderken çalışabileceğiniz ülkeler

Yurtdışında çalışabileceğiniz ülkeler İrlanda work and study, Avustralya, Yeni Zelanda, Dubai, Malta’da dil okulu eğitimleriniz süresinde çalışabilir siniz. Kanada’da sertifika programlarında veya yüksek öğrenimlerde sadece çalışma izniniz vardır. Amerika ve İngiltere’de sadece Yüksek ögrenimlerde çalışma hakkınız verilmektedir. WORK & STUDY programına 21 -28 yaş arasında lise/önlisans/üniversite mezunu herkes katılabilir. Yurtdışı çalışma programları en az 25 hafta veya üzeri  İngilizce veya sertifika kurslarına kayıt yaptırmış öğrencilere eğitimleri boyunca çalışma ve  cep harçlıklarını çıkarabilecekleri part-time iş bulma garantisi vermektedir. Öğrenciler dil seviyeleri yeterli ise hemen, değil ise seviyeleri ortadüzeye geldiği zaman işe yerleştirilir. Aşağıda bu konuda detaylı bilgilere ulaşıcaksınız:

İRLANDA’ DA ÇALIŞMA İZNİ -İRLANDA  WORK AND STUDY PROGRAMI

İrlanda Hükümeti yasalarına göre yasal WS çalışma izni alabilmeniz için 25 Haftalık der programına katılım zorunludur. İrlanda Hükümetinin Türk öğrencilere hak verdiği İrlanda Work and Study programı ile İrlanda’ da 25 hafta dil okuluna giderken, aynı zamanda haftada 20saat yasal çalışma izni edinmektedir.

Ayrıca yine bu 25 haftalık dil okulu ve çalışma izninize ilaveten İrlanda Hükümeti extra 8 hafta daha İrlanda’ da yasal olarak yaşama hakkı vermektedir. Yani vizeniz 25Hafta + 8Hafta= 33HAFTA dır. Üstelik son 8 haftalık vizenizde çalışma izniniz Haftada 40 saat veya üzeri çalışabileceğiniz şekilde hak tanınmıştır.

İrlanda Work and Study programı veren İrlanda’ da 25 farklı dil okulu mevcuttur. Bu programa katılabilmeniz için İrlanda Vizesi şartları gereğince lise veya Üniversite diploması sahibi olmak, 21-31 yaş arasında olmak, sizin veya 1. Derecede ailenizin banka hesabında en az 7000euro olduğunu belgelemek zorunluluktur. İrlanda vizesi Malta vizesi gibi biz Türkleri  ve öğrencilerimizi üzmeyen vize çeşididir.

İrlanda work and study program ücretleri okuldan okula değişmektedir. 25hafta dil eğitimi, 4 hafta konaklama, okul kayıt ücreti, konaklama kayıt ücreti,zorunlu sigorta dahil İrlanda dil okulu paketleri Okullara ve eğitim kalitelerine göre 3300euro ile 6500euro arasında değişmektedir. Okulların fiyatları eğitim ve hoca kalitelerine ve Millet dağılımına göre artış göstermektedir.  İrlanda vizesi ücreti 92euro’dur. Öğrencilere 3 kere WS yapma hakkı tanınır. yani 32 hafta İrlanda’da WS yaparak kalabilir ve çalışabilir siniz. Detaylar kayıtlanacak öğrenci adaylarımıza oryantasyon sürecinde verilmektedir. İrlanda ofisimiz bu işlemlerinizi yürütmektedir.

Dublin özellikle Avrupa’ nın Silikon vadisi olarak adlandırıldığı için öğrencilerimiz Google, Microsoft, AT&T , Apple, Facebook, Twitter….gibi firmalarda çalışmakta ve haftalık 300euro kazanabilmektedirler. İrlanda’ da Yüksek Lisans 1 yıl sürelidir ve tezlidir. Genel itibari ile öğrencilerimiz İngilizce dil eğitimlerinden sonra IELTS 6,5 alarak biryandan İrlanda’ da master eğitimlerini tamamlamakta, diğer yandan çalışmaya devam etmektedirler. İrlanda’ da Yüksek lisans eğitiminizden sonra ayrıca yasal olarak Minimum 1 sene yaşama hakkı verilmektedir.


AVUSTRALYA’ DA ÇALIŞMA İZNİ HAKKINDA

Avustralya’ da dil okuluna başlayan  öğrenci okuluna başladığı hafta  İmmigration Ofise giderek pasaportuna çalışma iznini bastırır. Akabinde yasal olarak çalışma izni başlamış olur. Haftada 20saat, tatil günlerdinde 40 saatve üzeri yasal olarak çalışma hakkı vardır. Böylece yeteri düzeyde İngilizceye sahip adaylar yasal olarak Mesleğini icra etme şansına sahip olurlar. Genel itibari ile öğrenciler minimum 24haftalık dil eğitimi paketine kayıt yaptırmak zorundadırlar. Avustralya Öğrenci Vizesi Kanada’dan sonra dünyanın alınması en zor vizelerinden biridir. Avustralya Vizesi alabilmesi zayıf adayların 25saatlik uzaktaki bir ülkeye sadece 6aylıgınıa İngilizce dil okuluna gitmek istemeleri inandırıcı bulunmamaktadır. Bu nedenle özellikle Avustralya’ya gitmek ve orayı görmek istiyorum diyen adayların

 • Dil okulu+sertifika,
 • Dil okulu+Önlisans diploma kaydı,
 • Dil okulu+Üniversite,
 • Dil okulu+yüksek lisans

şeklinde kayıt yaptırabilecek düzeyde bütçeleri olması zorunludur. Sadece 6 ay dil okuluna gideceğim demek maalesef vize alabilmek için uygun bulunmaz.

Avustralya’da en fazla tercih edilen şehirler Sydney ve Melbourne’ dir.  Öğrenciler kafe, restoran, bar, pub, çocuk bakıcılığı, pizza dağıtımı satış elemanı, gibi işleri çok kolaylıkla Avustralya’ ya gittikleri anda kolaylıkla iş bulabilmektedir. 1 ayda bu işlerde çalışarak minimum 1200AU$ kazanabilmektedir. Bu ücretle öğrenci standart yaşamı için gerekli  konaklama, yemek, yol, kahve….etc. gibi yaşamsal masraflarını karşılayabilmektedir. Profesyonellik gerektiren kalifiyeli bir mesleğe sahip olanlar çok rahatlıkla haftada 20saat beyaz yakalı olarak çalışma fırsatlarını elde edinebilmektedirler.

Okulların fiyatları eğitim ve hoca kalitelerine ve Millet dağılımına göre artış göstermektedir. Avustralya’ da dil okulu program ücretleri okuldan okula değişmektedir. 24hafta dil eğitimi, 4 hafta konaklama, okul kayıt ücreti, konaklama kayıt ücreti, zorunlu OSHC zorunlu sağlık sigortası dahil Avustralya dil okulu paketleri dil okullarına ve eğitim kalitelerine göre 7000AU$ ile 11.000AU$ arasında değişmektedir. Avustralya vize ücreti 695AU$’ dir. Avustralya’ da 24 hafta dil okulu vizesine başvurabilmeniz için 6ay süresince eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizin belgesi olarak; sizin veya ailenizin banka hesabında minimum 100binTL belgelemek zorunluluğunuz vardır. Unutmayınız! Yurtdışı vizenizi yurtdışı eğitim acenteleri basmamaktadır. Bu zorunlulukları yerine getiremeyen adayların danışmanı ile vize pazarlığına girmesi bir anlam ifade etmemektedir. Kendinize ve doğrulugunuza inanıyor ve vize şartlarını %100 yerine getirebiliyorsanız çekinmeden bizlerle iletişime geçiniz.Avustralya’ da dil okulunu bitiren öğrenciler IELTS’ ten 6.0 aldıkları takdirde Avustralya’ da Sertifika programlarına ve Diploma programlarına geçebilirler. İşletme alanında 34 hafta sertifika program ücreti 3000AU$’dir. 64haftalık Liderlik ve Yöneticilik diploma programı ise 6000AU$’dir. Israrla Avustralya’ya gitmek isteyen adaylarımıza; bu Avustralya sertifika programlarını İngilizce dil okullarına ilaveten almanızı önermekteyiz. Avustralya’ da Yüksek Lisans eğitimi 2 yıl sürmektedir. Ücretleri pahalıdır. İşletme alanında Yüksek Lisans program ücretleri 20binAU$ – 37binAU$ arasında değişmekte olup Mühendislik alanında Yüksek Lisans programları yıllık 37binAU$’ den başlamaktadır. Avustralya’ da Yüksek Lisans yapabilmeniz için Overall IELTS 6,5 almanız zorunluluktur.


MALTA’ DA ÇALIŞMA İZNİ NASIL ALINIR? – MALTA  WORK AND STUDY

Malta work and Study süreci 12 haftadan sonra başlamaktadır. Bu 12 haftada mevcut İngilizcenizi geliştirmeniz ve işverenlerle iletişime geçebilmeniz istenir. İş konusundaMalta danışmanımız öğrencilerimize yardımcı olarak işe yerleştirilmelerini sağlamaktadır. Malta work and study kaydı için turizm, otelcilik, mutfak sanatları mezunları veya profesyonel çalışanları özellikle beklemekteyiz.

Malta’daki İş ve Çalışma Vizesi başvuru işlemleri şu şekildedir. Öğrencilerin Minimum3 aylık bir başlangıç dönemi için Malta’da olması gerekmektedir. Sadece 90 gün sonra çalışmaya başlayabilecekleri için İlk önce bir Öğrenci Vizesi alınıyor. Daha sonra Work and Study vizesine başvuruluyor. Malta vizesi aynı İrlanda vizesi gibi Türk öğrencileri üzmemektedir. Sicili temiz ve Malta’da kalacağı her gün için 48€ belgeleyebilen herkes rahatlıkla vize alabilir. Diğer istenen standartlar için Malta vizesi sayfamızı okuyunuz. Malta vizesinin en güzel tarafı size alacağımız çoklu giriş/çıkışlı Schengen Vizesi ile çok cüzzi ücretle 6 ayda enaz 6 Avrupa ülkesini seyahat etme şansı yakalamanızdır.

 • Öğrencinin kendisi tarafından bir işveren bulması gerekiyor. Burada bir trick var; Malta’ da eğer talep ederseniz, Malta temsilcilerimiz tarafından ücret karşılığında öğrenciyi bir iş kurumuyla iletişime geçmesi sağlanıyor.
 • İşveren, öğrencinin kuruluş tarafından istihdam edileceğini teyit eden belirli bir formu dolduruyor.
 • Bu form öğrencinin Çalışma ve Eğitim vize başvurusuna ekleniyor.
 • Öğrenci, haftada sadece 20 saate kadar çalışabilir ve toplam ders sayısının en az yüzde 80’inin derse katılımının kanıtını belgeliyor. Öğrencinin derslerine katılımı düzenli olarak kontrol edilmektedir. Öğrencinin haftada en az 15 saat eğitim almak için günlük derslere katılması zorunludur. (Genel İngilizce Standart Kursu).
 • Eğer yüksek vasıflı personelseniz öğrenci vizenizi çalıştıgınız şirket İş vizesine dönüştürüyor.

DUBAİ’ DE ÇALIŞMA İZNİ NASIL ALINIR – DUBAİ WORK AND STUDY

Dubai’de İngilizce dil okuluna giderken yasal çalışma izniniz vardır.  Bu nedenle program adına Dubai Work and Study demekteyiz. Bütçe sorunu yaşayan veya İngilizce dil okuluna çok fazla ücret ödemek istemeyenler için tercih edilecek yegane ülkedir.  İngilizce dil okulları Dubai’nin kalbi Jumairah Lakes Towers bölgesinde bulunmaktadır. Dubai’de kullanılan ortak dil tamami ile İngilizce’dir. Çok rahatlıkla iş bulabileceğiniz bir ortam vardır. Fakat işçilik çok ucuzdur. Yaşam giderlerinizi çalışarak karşılamayı beklemeyiniz. Eğer turizm alanında profesyonelseniz çok güzel işlerde çalışarak güzel ücretler kazanabilir siniz. Dubai danışmanımız bu konuda iş yerleştirmenizi yapmaktadır. İngilizcenize ve Turizmdeki Mesleki kalifiyenize güveniyorsanız Dubai’yi muhakkak önceliğinize almalısınız.

DUBAİ İNGİLİZCE DİL KURSU FİYATLARI  – Kurs/lar : 24 HAFTA PAKET PROGRAM- (Haftada 15 ders kurs ücreti, Kayıt ücreti, Konaklama Kayıt ücreti, 2 haftalık paylaşımlı konaklama, havaalanı karşılama ve Vize masrafları dahildir -1 Eylül 2019- 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir-2020 yılında fiyatlar 200-400USD artış gösterecektir.
24 Hafta Dil okulu : 4775.00 USD
Konaklama/lar : Jumeriah Beach Residence konaklama- paylaşımlı oda : 2 hafta :  220 USD

İndirim- konaklama indirimi: – 404.00 USD

TOPLAM: 4591 USD
*-1 Eylül 2019- 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir-

Öğrencinin vizesini ortalama 2 hafta içerisinde sonuçlandırmakta ve vizesi basılmış pasaportunu teslim etmekteyiz. Şu ana kadar Dubai vizesi başarı oranımız %100. Dubai vize konusunda Türk vatandaşlarına yeterince esnek.Vizeler 3 ay + 3 ay verilir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir. Vize ne sizin nede öğrencinin birşey yapmasına gerek yok. Tüm işlemler acenteniz yani tarafımızdan yapılır. Vize konusunda sizi en rahat ettirecek olan ülke konumundadır. Dubai dil okulları vize öncesinde okul ücretini tamamen talep edilmektedir. çünkü herhangi bir vize riski söz konusu değildir. Devlet ve okullar bu konuda tamamen birebir çalışarak öğrencilerimizin konforu üzerine hizmet vermektedirler.

 


YENİ ZELANDA’ DA  ÇALIŞMA İZNİ HAKKINDA

Yeni Zelanda dil okullarında çalışma izniniz ülkeye giriş anında başlamaktadır. Haftada 20saat yasal çalışma izni verilmektedir. Yeni Zelanda çalışma izinleri ve dil okullarının Avustralya’ dan pek farkı yoktur. Öğrenciler rahatlıkla iş bulabilmekte ve aylık konaklama, yemek, yol, kahve….etc gibi yaşam masraflarını kendileri karşılayabilmektedir. Yeni Zelanda’ da çalışarak 1ayda 1200NZ$ kazanabilen bir öğrenci çok rahatlıkla geçinebilmektedir.

Yen Zelanda’ da Çok fazla dil okulu veya çok fazla şehir seçeneğiniz yoktur.  Öğrenciler özellikle Auckland şehrinde dil okuluna gitmektedirler. Yine minimum 24 hafta yani 6 ay dil okuluna kayıt yaptırmanız zorunluluktur. Yeni Zelanda dil okulları fiyatlarında24hafta dil eğitimi, 4 hafta konaklama, okul kayıt ücreti, konaklama kayıt ücreti, zorunlu sigorta…… dahil Avustralya dil okulu paketleri dil okullarına ve eğitim kalitelerine göre 8404NZ$ ile 9216NZ$ arasında değişmektedir.

Yeni Zelanda vize ücreti 210US$’ dır.Yeni Zelanda’ da 24 hafta dil okulu vizesine başvurabilmeniz için 6ay süresince eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizin belgesi olarak; sizin veya ailenizin banka hesabında minimum 100binTL belgelemek zorunluluğunuz vardır. Yeni Zelanda’ da dil okulunu bitiren öğrenciler IELTS’ ten 6.0 aldıkları takdirde 2 senelik Politeknik Kolejlere kayıt yaptırabilirler. Yeni Zelanda Politeknik okulları Türkiye’ de 2 senelik ön lisans programlarına denk gelen mesleki fakültelerdir. Medya ve iletişim, hemşirelik diplomalarının yanında mühendislik sertifikaları ve dil kursları dahil birçok Politeknik Okullar vardır. Yeni Zelanda’ da uzun süre yaşamak istiyorsanız 2 senelik diploma programından mezun olur olmaz oturum ve vatandaşlık için  başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Zelanda’ da Yüksek Lisans eğitimi 2 yıl sürmektedir. Ücretleri bir hayli yüksektir.  İşletme alanında Yüksek Lisans program ücretleri 27binNZ$ – 37binNZ$ arasında değişmekte olup Mühendislik alanında Yüksek Lisans programları yıllık 37binNZ$’ den başlamaktadır. Yeni Zelanda’ da direk Yüksek Lisans yapabilmeniz için Overall IELTS 6,5 almanız zorunludur. Eğer IELTS skorunuz düşük ise yine aynı üniversitede IELTS prep ve Master kaydınızı aynı anda yapıyor ve şartlı kabul mektuplarınızı getiriyoruz. Yurtdışı akademik kayıtlarımızdaki başarılarımızı sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Bu 4 farklı ülkede alacağınız yurtdışı eğitim programı ile yasal çalışma izni alarak yurtdışında İngilizce öğrenirken veya mevcut İngilizcenizi geliştirirken çalışarak sizlere kişisel zenginlik katma bir görevi  yoktur. İrlanda, Avustralya, Dubai, Malta, Yeni Zelanda ülkelerinin yabancı öğrencilere hak olarak tanıdıgı Yurtdışı eğitimde çalışma amacı; yabancı öğrencinin bir yandan eğitim alırken diğer yandan İngilizce pratik yapmanızı sağlamaları , ülkenin sosyal yaşam ortamlarına uyumunu hızlandırmak öğrencinin ve minimumda yaşam maaliyetlerinizi karşılayabilmeleridir.


KANADA’ DA ÇALIŞMA İZNİ NASIL ALINIR? – KANADA WORK AND STUDY – CO OP

Kanada’da çalışma izni sadece Sertifika, Üniversite ve Yüksek Lisans programlarında verilmektedir. Co-Op Kanada sertifikası programları  bu nedenle Kanada work and study olarak adlandırılmaktadır. IELTS skoru olmadan bu programlara direk kayıt yaptırılmamaktadır. Öğrenci haftalık yasal 20saatlik çalışarak kira, yemek, ulaşım giderlerini yani tğm yaşam giderlerini karşılayabilmektedir. Aylık 1200CA$ minimum kazanabilmektedir. İngilizce dil okuluna kayıt yaptırırken sertifika veya yüksek program kayıtlarınızı da yaptırmayı atlamayınız. Şartlı kabul mektuplarınızı getirterek, Dil okulundan sonra Kanada’da yasal olarak eğitiminize devam ederek kalmanızı ve çalışmanızı garantiliyoruz . Toronto’daki danışmanımız konaklama ve işe yerleşme sürecinizde yanınızda oluyor. Ayrıca puanlama sistemine tabii olarak resmi Kanada göçmenlik işlemleriniz Hukuk danışmanımız tarafından  yürütülmektedir.

Kanada’ da İngilizce dil okullarında yasal çalışma izni verilmez. Kanada eğitimden sonra kolay göçmenlik hakkı veren tek ülkedir. Karşılaştırma yaparsakİ; aynı sertifika veya yüksek lisans eğitimini Amerika veya İngiltere’de aldığınızda bu kadar kolay göçmenlik alabilmeniz mümkün değildir. Her ülkenin farklı göçmenlik kabul şartları mevcuttur. Kanada vizesi hafife alınmayacak kadar zor bir vizedir. Kanada’da uzun süreli öğrenci vizesi alabilmeniz için; Pasaportunuzda  seyahat geçmişinizin olması, lise/üniversite mezunu olmanız, Mezunların sigortalı bir işte son 2 aydır çalışıyor olması, sizin veya ailenizi banka hesabında minimum 100binTL nizin olması…. gibi herkeste ortak aranan zorunlu vize şartları vardır. Bu şartlardan biri dahi eksik ise tamamlamadan Kanada vizesi başvurunuz yapılmamaktadır. Amaç dil okuluna veya Kanada’da bir eğitime kayıt olmak değil Başarılı Kanada Öğrenci vizesini almak olmalıdır.


YURTDIŞINDA WORK AND STUDY

 • İrlandaKanada, MaltaDubai, Avusturalya  Yeni Zelanda
 • İrlanda, Dubai, Malta’da İngilizce dil okulları  Work and Study olarak adlandırılır. 6ay ve üzeri eğitim almak şartı ile.
 • Avustralya ve Yeni Zelanda’da İngilizce dil okulları da olmak üzere her eğitimde yasal çalışma izni verilir.
 • Kanada Sertifika eğitimlerinde yasal çalışma izni/Work and Study uygulanır.Üniversite ve Kanada Master eğitimlerinde de yasal çalışma izni verilir.
 • Amerika’da sadece Üniversite kampüslerinde haftada 20 saat çalışma izni verilir.
 • İngiltere’de Üniversite ve Yüksek Lisans eğitimlerinde yasal çalışma izni verilir. İngiltere’de mezun olduktan sonra İşe yerleştiğiniz takdirde 2 sene daha ülkede yasal çalışma ve yaşama hakkı verilir.

Birçok kişi WS ile WAT programını karıştırmaktadır. Work and Study programlarınında veilen çalışma hakkı öğrencilere kişisel zenginlik katma amacı taşımaz. İrlanda, Dubai, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda’da İngilizce dil okuluna giderken verilen Çalışma İzninin siz dil okulu öğrencilerine kişisel zenginlik katma bir görevi  yoktur. Yurtdışında dil okullarında verilen yurtdışı çalışma hakkında öğrencilere tanınan Hak; yabancı öğrencinin bir yandan eğitim alırken diğer yandan İngilizce pratik yapmasının sağlanması, öğrencinin sosyal yaşam ortama uyumunu hızlandırmak, öğrencinin minimumda yaşam maaliyetini çıkartmasını sağlamaktır.

Sonuç olarak bu programlar bizde Yurtdışı Eğitim olarak adlandırılmakta fakat ilgili ülkede Eğitim Turizmi olarak geçmektedir.  İlgili ülke içinde bu gibi çalışma programları EğitimTurizmini destekleyici faaliyetler olarak adlandırılır. Uygun bütçesi olan herkes bir yurtdışı eğitim programına kayıt yaptırabilir. Yurtdışı dil okullarına kayıt yaptırmak işin en kolay kısmı. Gidebileceğiniz her ajans bu görevi başarı ile yerine getirebilir. 


Sertifika programları konumuza dönecek olursak; İşletme ve Turizm Bölümü mezunu iseniz, İngilizcem Orta düzeyde diyebiliyor sanız, bunu belgeleyebileceğiniz bir IELTS 6.0 skoru ile Kanada’ da sertifika ve Avusturalya’ da sertifika muhakkak size uygun bir sertifika programı ve akabinde iş fırsatları mevcut!

Bu programlarla ilgili tüm detaylı bilgiler yukarıda verilmiştir. Kendinizin yukarıdaki ülkelerin standartlarına ve sizin beklentilerinize uygun oldugunu düşünüyorsanız  Bilgi İstek formunu doldurarak ilgili danışmanımızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Sizler de yurtdışında yasal olarak çalışmak, yaşamak ve o ülkeye ait bir eğitim alarak kendi öz Türk Kimliğinize ilaveten farklı bir ülkeye ait kültürü de kabul edebilecek yetenek ve güçte hissediyorsanız çekinmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında eğitim alırken çalışma hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu sayfamız tam bir kütüphane   özelliğine sahiptir. Aynı anda birçok sayfa karıştırmaya gerek kalmadan birden fazla İngilizce konuşabileceğiniz ülkelerin hangisinde yasal çalışabileceğinizin net özeti bu sayfadadır. Bu sayfayı okuyan adayların 10dakika harcayarak okuyacakları özetle göçmenlik hukuku danışmanımızın 25 senelik mesleki tecrübesini bir kenara koyarak yurt dışı eğitimde çalışma izinleri ve yurtdışı göçmenlik konularında uzman olmasını beklemiyoruz. Bu özet yazının amacı yaşam standartlarınızı ve hedef ülkenizi  dikkate alarak netleştirmenizi kolaylaştırma amacı taşımasıdır.

Yurtdışı eğitimler de Asıl Hedef Kolay ve Başarıyla vizenizin alınmasıdır. Vize başlı başına uzmanlık gerektiren bir konudur. Acentenizi/Danışmanınızı seçerken Yurtdışı vize danışmanlığı alabileceğiniz Vize uzmanı firmaları tercih ediniz.

***Yurtdışında Göçmenlik hedefleyen bireysel veya ailecek başvuru yapmak isteyen adaylarımız ayrıca hukuk danışmanımızdan ücretli görüşme talep edebilir ler.****Bilgi İstek formu