Dubai dil okulları ve Fiyatları

DUBAİ’ DE İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ 

Dubai’de 6 ay ve üzeri dil okullarında 1 yıllık yasal çalışma iznini alıyoruz.

Dubai ‘de İngilizce dil okulunda egitiminiz boyunca Türk danışmanımız tarafından danışmanlıgımız devam eder.

Yetkilendirilmiş Yurtdışı Egitim acentesi olmanın ve Dubai dil okullarını temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Yetkili vize acenteniz olarak Dubai vizenizi biz alıyoruz. Konsolosluğa veya elçilige gitmenize gerek yok.

Tüm dünyanın en uygun ücretli dil okulu Dubai’dedir.

Dubai’yi her ne kadar Arap ülkesi olarak biliyor olsanız da Dubai küçük ölçekli bir Amerika’dır. Hayatın akışkan dili %99 İngilizce’dir.

Henüz A1/A2 level İngilizceniz var ise 8 aylık genel İngilizce ile En uygun fiyatla en kaliteli dil egitimi alarak Muhteşem bir İngilizce konuşma yetenegini kazanıyorsunuz.

Dubai dil okulu fiyatları aşağıdadır.

 • 6359 US$
 • DUBAİ
 • WORK and STUDY PROGRAMINA KATIL
 • 1 YIL ÇALIŞMA İZNİ
 • 6AY İNGİLİZCE KURSU
  1 YIL EGLENCE
 • 1 YIL KAZAN
 • 3 YILLIK İŞ KONTRAKTI AL  
 • DUBAİ WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 1YILLIK ÇALIŞMA İZNİNİZİ ALIYORUZ.🎯
  Şimdi Başvur 👉👉👉👉@allstudyyurtdisiegitim

 

Dubai dil okulları ve fiyatları hakkında bilgi almak, Dubai İngilizce Dil eğitimi fırsatlarını, sosyal hayat ve yaşam masraflarını öğrenmek için tıklayın!

Dubai’ de indirimli Dil okulu 

KONAKLAMA

Ekonomik Yurtlarda Banyolu

2 Kişilik Oda  Şeklinde

15 DERS

Genel İngilizce

30 DERS

Yoğun İngilizce

4 Hafta 2095$   2741$
8 Hafta 2982$ 4373$
12 Hafta 3648$ 5597$
24 Hafta 6359$ 9535$
32 Hafta 7498$  11.229$

 

 

Kurslara neler dahil

✓ 24 hafta ve üzeri kayıtlarda Vize ücreti (dahildir)

✓ 24 hafta ve üzeri kayıtlarda 1 yıllık Saglık sigortası  (dahildir)

✓ Tüm programlar için Vize ücreti

✓ Kayıt Ücreti

✓ İngilizce kursu

✓ Konaklama kayıt ücreti

✓ 4 haftalık paylaşımlı konaklama

✓ DXB Havaalanı karşılama

✓ İlk seviye için kitap

✓ Vize masrafları

 

 

Genel Şartlar                                                                                                                                                                                                                

✓ Kayıt kabulü müsaitliğe bağlıdır.

✓ Konaklama Çift kişilik yurt odası oda şeklindedir. Yemeksiz yurt konaklamadır. Özel banyoludur.

✓ 31 Aralık 2023 tarihine kadar alınan kayıtlar için geçerlidir.

✓ Kayıtta isim değişikliğine veya başka şahıslara devrine izin verilmez.

✓ ALL STUDY promosyonu herhangi bir tarihte durdurma hakkini saklı tutar.

✓ Bu promosyon başka ALL STUDY promosyonları ile birlikte kullanılamaz.

 

Detaylı bilgi ve danışmanlık için Bilgi İstek Formunu doldurabilirsiniz.

#dubai #dubai❤️ #dubaï #dubailife #dubaiworkandstudy    #yurtdışıeğitim #yurtdisiegitim #yurtdışıeğitimdanışmanlığı 

 #ingilizce #ingilizceöğreniyorum #allstudy #allstudyyurtdisiegitim #workandstudy #ingilizceogren #ingilizcekurs #ingilizcedersi #dubaiinstagram

 

 

DUBAİ HAKKINDA

Dubai veya Dübey   Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlikten birisidir.  Dubai, 1900’lü yıllarda küçük bir balıkçı ve liman kasabasıydı. 1969’da Dubai’de petrol bulunarak ihraç edilmeye başlandı. Bölgede petrolün bulunmasından sonra Dubai’nin geliri devamlı ve hızla yükseldi ve emirlik bir ticaret, alışveriş ve turizm kenti hâline geldi. Bugün, Dubai Orta Doğu ve Basra Körfezi bölgesinde sürekli gelişen dünya çapında bir kent olarak ticari ve kültürel bir merkez, kozmopolit bir metropol kentidir. Aynı zamanda yolcu ve kargo taşımacılığı bakımından taşımacılık merkezlerinden birisidir. Dubai ekonomisi tarihsel olarak petrol sanayisi üzerine kurulmuş olsa da, Emirlik batı tipi işletmecilik usulleriyle yürüttüğü turizm, havayolları, gayrimenkul işlemleri ve mali hizmetler alanında önemli gelir kalemlerini oluşturmuştur.Dubai son zamanlarda geniş ölçekli inşaat projeleri ve sportif karşılaşmaları ile dünyanın ilgisini çekmektedir. Dubai, aralarında dünyanın en yüksek binası olan Burç Dubai’nin de bulunduğu çok sayıda gökdelen ve yüksek binaları, iddialı bir proje olan insan yapımı Palmiye Adaları, otelleri ve bölgenin ve dünyanın en geniş ölçekli alışveriş merkezleriyle bir sembol durumuna gelmiştir. 2012 yılı verilerine göre, Dubai en pahalı kentler sıralamasında Orta Doğu’da birinci, dünya sıralamasında ise yirmi ikinci kenttir. 2011’de Dubai, Amerikan danışma firması Mercer tarafından Orta Doğu’da yaşanabilecek en iyi kentlerden birisi olarak değerlendirilmiştir.

 

Dubai İklim 

Dubai sıcak çöl iklimine sahiptir. Dubai’de yazlar ortalama 42 °C yükseklikte çok sıcak, rüzgârlı ve nemli olup geceleri 29 °C’ye kadar düşer. Yıl boyunca neredeyse tüm günleri güneşlidir. Kışları ortalama 23 °C sıcaklığa sahip olup geceleri 14 °C’ye kadar düşer.

Demografi

2005 yılı verilerine göre, %17’si yerel Arap (Emirati) olup geri kalan nüfusu farklı ülke vatandaşı olan göçmenlerden oluşmaktadır. Göçmen nüfusun ise yaklaşık olarak %85′ ini (BAE toplam nüfusunun %71′ ini) Asyalılar; en başta %51 ile Hindistanlılar ve %16 ile Pakistanlılar, %9 Bangladeşliler ve %3’ünü Filipinliler oluşturmaktadır. Ayrıca yaklaşık 30.000 kişiyle Somalililer ve diğer ülkelerden göçmenler bulunmaktadır. Nüfusun yaklaşık dörtte birinin İran kökenli olduğu da belirtilmektedir.  Ek olarak nüfusun çoğunluğu Asyalılardan oluşan %16′ sının (ya da 288.000 kişi) BAE’ nde müşterek işçi barınma alanlarında yaşamakta olduğu belirtilmektedir. Dubai’ de yaklaşık olarak 100.000 İngiliz göçmen diğer Avrupalılara göre büyük bir farkla daha çok sayıda bulunmaktadır. Emirlikteki yaş ortalaması 27′ dir.

Turizm ve ticaret 

Turizm Dubai hükûmetinin emirliğe yabancı nakit para akışını sürdürme stratejisinin önemli bir parçasıdır. Dubai öncelikli olarak alışveriş merkezleri ile turistler için bir çekim alanıdır.fakat bununla birlikte diğer antik ve çağdaş cazibe alanları da bulunmaktadır.. 2006 yılı verilerine göre Dubai, yıllık 7.6 milyon ziyaretçi ile dünyada 7. en çok ziyaret edilen kenttir.  Dubai, Birleşik Arap Emirliklerinin yedi emirliği içinde en popüler olanıdır. Ülkedeki diğer emirliklerden, emirlik gelirinin büyük bir kısmının turizm gelirlerinden oluşması ile farklılık gösterir. Dubai Orta Doğunun alışveriş başkenti olarak tanımlanmaktadır. Sadece Dubai’de aralarında dünyanın en geniş alışveriş merkezi olan Dubai Mall’ un da bulunduğu 70’ten fazla alışveriş merkezi bulunmaktadır. Kent, bölgeden ve Doğu Avrupa, Afrika ve Hindistan gibi ülkelerden çok sayıda alışveriş amaçlı gelen turistleri ağırlamaktadır. Birçok butik, elektronik eşya satış mağazası, sabit ücret politikası ile iş yapan süpermarket ve mağazalar çok sayıda müşteriyi çekmektedir.