Kanada Çalışma Programları

Kanada Çalışma Programları

ILAC SERTİFİKA PROGRAMLARI

ILAC SERVICE EXCELLENCE FOR BUSINESS DIPLOMA  & CERTIFICATE PROGRAMS

ILAC International Kolej’in Turizm Otelcilik alanlarında verdiği programa ait Business Diploma programlarını

Kanada ILAC dil okuluna bağlı ILAC International College bünyesinde Kanada’ da işe yerleştirilerek eğitim alacağınız Sertifika programlarını buradan inceleyebilirsiniz. Kanada’ da ilk günden itibaren Çalışma İzni olan programlardandır. Diğer çalışabileceğiniz programlarla ilgili tarafımızdan bilgi alınız. Ayrıca Kanada’ da sertifika sayfamızı inceleyiniz. Aşağıdaki program içeriği size ve program ücretleri bütçenize uygun ise ücretsiz detaylı bilgi ve randevu talebiniz için Bilgi istek formumuzu doldurabilir veya 02122596075 – 05442596071 den randevu alabilirsiniz.

Başlangıç Tarihleri :

Ocak 19, Mart 2, Nisan 13, Haziran 8 , Temmuz 6, Ağustos 17, Eylül 28, Kasım 23, Aralık 21

Eğer hırslı, motivasyonu yüksek ve başarmak için güçlü bir isteğe sahipseniz, Kanada’da okumak ve çalışmak istiyorsan ILAC’s Service Excellence for Business Diploma programı tam size göre. Bu program hayatınızı değiştirecek bir deneyim fırsatı sunarken çalışacağınız herhangi bir alanda başarıya giden yetenekleri en iyi şekilde kavramanızı sağlayacaktır. Programın size sağladıkları şunlardır:

 • Kanada’da çalışma deneyimi.
 • Büyük ölçekli firmaların CEO’larından Bire bir iş hayatını öğrenme fırsatı.
 • Dünyanın en iyi firmalarının çalışma şekillerini yerinde öğrenme.
 • İngilizce Dil Eğitimi ve Kanada’nın iş hayatını yerinde ve zamanında öğrenme.
 • Saygın bir okuldan diploma edinme.
 • $5000 Burs İmkanı
 • Diploma Programı yani eğitim süresince Part-time-Haftada 20 saat çalışma hakkı: Kanada sertifika programı ile size aldıgımız Kanada vizesinde yasal çalışma izninizi de almaktayız. Okula ilk gittiğiniz sürede çalışma izniniz var olmasına ragmen okulunuz henüz sizi eğitime başlatmadan staj programına yerleştirmenizi yapamıyor. Kanada’ da hali hazırda bulunan öğrencilerimizden aldıgımız feedbacklere göre bu süreçte yasal olarak öğrenciler daha çok kafe, restaurant, otel, pizza dağıtım gibi işlerde çalışmakta ve saat ücreti olarak 15-18 cad arasında kazanmaktadır. Ayda 1000cad kazanan standart bir öğrenci böylece tüm yaşam masraflarını karşılayabilmektedir.
 • Co-Op/Staj döneminde full-time çalışma hakkı: İşe yerleştirmeler okulunuz tarafından yapılmaktadır. Çok büyük şirketlerden sunum yapmak üzere okula gelen CEO’lar, birlikte çalışacakları elemanları okulda düzenlenen kariyer günlerinde bizzat kendileri seçmektedirler. Saat ücretleri 17 -25 cad arasındadır. Program sonunda öğrenci okulu için ödediği kurs ücretini tamamen kazanmış olarak dilerse ülkesine dönebilecek durum a gelir.Ayda minimum 1550cad kazanmaktasınız.
 • Bu diploma programları diğer vizeli programlarla bağlantılıdır. Program sonrasında başarılı bir personel olma özelliğine sahipseniz, çalıştığınız firma sponsorluğunda Kanada Vatandaşlığına başvurabilirsiniz.

Dünyanın yükselen değeri olan Müşteri hizmetlerinin sanatını sanatkarından öğren. ILAC School of Service Excellence Kanada’da alanında ilk ve tek program. Bu program İngilizce diline ve iş hayatına hakim olmak için unutulmaz bir fırsat.

Aşağıda ILAC International Kolej’in Turizm Otelcilik alanlarında verdiği programa ait Business Diploma programlarını ve ücretlerini görebilirsiniz.

https://ilacinternationalcollege.com/program/service-excellence-for-business/

Ayrıca buradaki linkten Okulun orjinal kendine ait bilgilendirmelerini de inceleyebilirsiniz.

 

1.SEÇENEK  –  ILAC KOLEJİ  DİPLOMA PROGRAMLARI 

SERVICE EXCELLENCE FOR BUSINESS DIPLOMA –  48 HAFTA – 7200cad

Kanada’da 24 hafta staj deneyimi dahildir

24 Hafta Diploma 24 Hafta Staj
4 Hafta– 80 Saat Kanada’nın Çalışma Prensipleri 3 hafta – 60 Saat Turizm Hizmetleri Uzmanlığı 3 hafta – 60 Saat Satış Hizmeti Uzmanlığı 4 hafta – 80 Saat Liderlik Becerileri 24 Haftalık Staj 480 Saat Staj Değerlendirmesi
5 Saat
4 Hafta – 80 Saat Müşteri Hizmetleri Yönetimi 3 hafta- 60 Saat Otel Hizmetleri Uzmanlığı 3 hafta – 60 Saat Organizasyon Planlama Hizmetleri Uzmanlığı 3 hafta – 80 Saat İnsan Kaynakları Becerileri

 

2. SEÇENEK – ILAC SERVICE ESSENTIALS FOR BUSINESS DIPLOMA – 40 HAFTA -6160cad

Kanada’da 20 hafta staj deneyimi dahildir

24 Hafta Diploma 24 Hafta Staj
4 Hafta– 80 Saat Kanada’nın Çalışma Prensipleri 3 hafta – 60 Saat Turizm Hizmetleri Uzmanlığı 3 hafta – 60 Saat Satış Hizmeti Uzmanlığı 24 Haftalık Staj 400 Saat Staj Değerlendirmesi 5 Saat
4 Hafta – 80 Saat Müşteri Hizmetleri Yönetimi 3 hafta- 60 Saat Otel Hizmetleri Uzmanlıgı 3 hafta – 60 Saat Organizasyon Planlama Hizmetleri Uzmanlıgı

 

 1. SEÇENEK – ILAC SERTİFİKA PROGRAMLARI

SERVICE EXCELLENCE FOR BUSINESS CERTIFICATE – 26 HAFTA -6760cad

24 Hafta Diploma 2 Hafta Staj
4 Hafta– 80 Saat Kanada’nın Çalışma Prensipleri 3 hafta – 60 Saat Turizm Hizmetleri Uzmanlığı 3 hafta – 60 Saat Satış Hizmeti Uzmanlığı 2 hafta – 40 Saat Liderlik Becerileri 2 Hafta Staj Projesi
4 Hafta – 80 Saat Müşteri Hizmetleri Yönetimi 3 hafta- 60 Saat Otel Hizmetleri Uzmanlıgı 3 hafta – 60 Saat Organizasyon Planlama Hizmetleri Uzmanlıgı 2 hafta – 40 Saat İnsan Kaynakları Becerileri

Programlar Toronto ve Vancouver şehirlerinde alınabilir. Program sonrasında Kanada vatandaşlığına geçmek isteyenlerin 2 senelik Postgraduate Certificate (Tezsiz Yüksek Lisans) eğitimini veya en az 2 senelik ön lisans, Lisans tamamlama veya Yüksek Lisans diploma eğitimlerinden birinden mezun olma zorunlulukları vadır. Kanada Staj Programlarına Katılım Şartları:

 • En az Lise Mezunu olmak
 • 18- 30 yaş arasında olmak
 • Yapacağımız on-line İngilizce sınavından Upper Intermediate çıkmak
 • Askerlik sorunu olmamak, en az 2 sene tecil beyanı
 • Program süresince eğitim ve yaşam masraflarını karşılayabileceğinizi sizin veya ailenize ait banka hesabınızla belgeleyebilmek
 • Pasaportunuzda diğer vizeli ülkelerden en az birine giriş/çıkış yaptığınızı beyan etmek
 • Çok iyi bir CV ve iyi niyet mektubu hazırlamak (örnekler tarafımızdan verilmektedir)
 • Otel, kafe, bar, restaurant, turizm alanlarında kısaca müşteri hizmetleri alanında çalıştığınızı belgeleyebilmek.
 • En son çalıştığınız işyerlerinden bonservis mektubu getirmek.

Diğer giderler

Kayıt Ücreti /Administration Fee $200
Textbook Material Fee (48 & 26 week programs) $520 (includes all textbooks)
Ders Materyalleri/ Textbook Material Fee (40 week program) $390 (includes all textbooks)
Zorunlu Sağlık Sigortası/Health Insurance $17.50/week(isteğe bağlı olarak Türkiye^’den de yaptırabilirsiniz)

Konaklama/Accommodation*

 • Konaklama yerleştirme ücreti/Accommodation Placement Service $200
  • Aile yanı Konaklama/günde 3 öğün yemek/Tek kişilik  odaHomestay with 3 Meals/Day (Single Room)   240/week/haftalık
ALL Study Yurtdışı Eğitim Websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, facebook ve instagram sayfalarımızı takipte kalabilir, öğrenci görüşlerinden faydalanabilirsiniz…

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilcisi olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir,  0212 259 60 75 /76 0544 259 60 71 den ulaşabilirsiniz.

Tüm şartları yerine getiren adaylar şartsız/koşulsuz vize alabilmektedir.  Istanbul veya Türkiye’ nin herhangi bir ilinde olmanızın hiçbir önemi yoktur. Vize başvurusu yapmanız için herhangi bir konsolosluğa veya vize ofisine gitmenize gerek yok. Vize işlemlerinizi Toronto ofisimizden Vize Avukatımız aracılığı ile yürütmekteyiz. Detaylı bilgi ve danışmanlık için 0212 259 60 75 ‘ten arayabilir, Bilgi İstek Formunu doldurarak gün içerisinde danışmanlarımızın sizleri aramasını sağlayabilirsiniz. Okulların güncel indirim ve promosyonlarını Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

KANADA WORK AND HOLİDAY VİZESİ HAKKINDA

Firmamızı birçok kez 12 ay süreli Kanada working holiday vizesi ile ilgili arayıp bilgi almak isteyenler oluyor. Böylesi bir program içeriginde belli ki aday çalışma ve tatil yapma hakkı edinerek gidiyor, bu durumda program için öncelikle adayın %100 İngilizce dil yeterliliğinin olması gerekir ki, bu arkadaşların firmamızı aramak yerine bu vize şartlarını kapsayan Kanada Hükümetinin resmi web sitesini incelemiş olması gerektiğini düşünüyoruz. Kanada Work and Travel vizesini dahi 5 yıl önce Türk öğrencilere kapatmışken  W+H vizesi ile Türklere çalışma ve seyahat hakkı veriyor olması ütopik bir hayal olarak kalıyor. Buradan göreceğiniz üzere Kanada Work and Holiday vizesi alabilecek ülkeler sıralamasında Türkiye ülke sıralamaları içerisinde dahi maalesef yer alamıyor… Dolayısı ile net olarak Kanada’ da Türk öğrenciler Work and Holiday programına katılamazlar diyebiliriz.

 

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU