Yurtdışında Yüksek Lisans

Yurtdışında Yüksek Lisans okumak artık eskisinden çok daha kolay. Akademik yerleştirmelerde uzman Akademik danışmanlarınız sayesinde Amerika’ da Yüksek Lisans, İngiltere’ de Yüksek Lisans, Kanada’ da Yüksek Lisans, İrlanda’ da yüksek lisans, Avustralya’ da Yüksek Lisans ve İsviçre’de Yüksek Lisans yapmanız artık çok kolay. Mezuniyet ortalamam düşük, TOEFL skorum 79, IELTS skorum 6,5 altında, GMAT/GRE sınavlarından başarılı olamam diyerek endişelenmeyin! Herkese ve her şartlara uygun, yerleştirmelerdeki tüm püf noktalarını bilen ekibimiz sayesinde her yıl dünyanın her yerine yüzlerce öğrencinin Master/MBA yerleştirmeleri yapmaktayız !

Yurtdışında Yüksek lisans görüşmelerimizi ofisimizde birebir randevu alınarak gerçekleştirmekte ve adaya yarım saat bir bilgilendirme de bulunmaktayız. Yurtdışında yüksek lisans okumanın avantajlarından fayralanmak ve tarafımıza bu konuda bilgi almak için başvuracak adayların bu sayfayı tamamen okuyarak yaşam standartlarına uygun, ailesini zorlamayacak ülkedeki üniversite eğitimini ve harcayacağınız zamanın kıymetini dikkate alarak sitemizden online başvuru yapmasını ve yetkililerimizden bu şekilde randevu talep etmesini öneriyoruz.  0212 259 60 75
Yurtdışında burslu master başvuruları yapmaktayız fakat sadece Türkiye Cumhuriyeti’nden başarı bursu hakkı kazanmış adayların Burslu Yurt dışında Yüksek Lisans işlemleri kapsamında yürütülmektedir. Firmamız ticari bir kurumdur. Yurtdışında üniversiteler sonuçta ticari bir kurum olarak; ülkelerine ve üniversitelerine başarılı yabancı öğrencileri kabul etmektedirler. Adaylara özel/kişisel burslar konusunda yardımcı olamamaktayız. Türkiye Cumhuriyeti başarılı Türk öğrencilerine başarı bursu hakkı tanıyarak Yurtdışında Yüksek Lisans eğitimlerine göndermektedir. Başarılı oldugunuza inanıyorsanız bu siteden T.C. Başarı Bursları için başvurunuzu yapabilir siniz.
Sadece İrlanda’da burslu yüksek lisans konusunda yardımcı olabilmekteyiz. İrlanda’da yüksek lisans eğitimi 1 sene sürelidir. Yıllık master ücreti 16.000euro olan bir üniversiteye GPA 3.00 üzerinde öğrenci yerleştirmesi yaptıgımızda en fazla 2000euro burs alabilmekteyiz. Diğer ülkeler maalesef bu şansı tanımamaktadır. Zira Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında alınabilecek 17 farklı burs seçeneği vardır ve Burs kazanmış öğrenciler yurtdışındaki üniversitelerin bu anlamdaki kotalarını doldurmaktadırlar.
YURTDIŞINDA YÜKSEK LİSANS ÜCRETLERİ –  YURTDIŞINDA MASTER ÜCRETLERİ
Amerika’ da Yüksek Lisans ücretleri : Amerika’ da yüksek lisans 2 yıl sürelidir. Amerika’ da işletme yüksek lisans eğitimi ücreti  yıllık 24bin$’ den başlamaktadır. Amerika’ da Mühendislik yüksek lisans diploması ise yıllık 35$’dan başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Amerika’ da yaşam giderleriniz için aylık 1300$ ayırınız.
İngiltere’ de Yüksek lisans ücretleri : İngiltere’de  master eğitimleri 1 yıl sürer. İngiltere’ de  işletme yüksek lisans eğitimi ücreti  yıllık 6750gbp ile 9250gbp arasında değişmektedir. İngiltere’ de Mühendislik yüksek lisans ücretleri ise yıllık 9250gbp’ den  başlamaktadır. Londra’da yaşam maaliyetleriniz için aylık 1350gbp, Londra dışındaki tüm şehirler için 1150gbp  ayırınız.
Kanada  yüksek lisans ücretleri : Kanada’ da yüksek lisans eğitimleri 2 yıldır. Kanada’ da işletme yüksek lisans eğitimi ücreti  yıllık 20.000CA$’ dan başlamaktadır. Kanada’ da Mühendislik yüksek lisans ücretleri ise yıllık 25.000ca$’dan başlar . Kanada’ da yaşam maaliyetleriniz için aylık kira, yemek, yol dahil 1300$ ayırınız. Kanada’ da göçmenlik başvurusu yapabileceğiniz 2 senelik Co-Op Postgraduate diploması ile ilgili detayları ilgili Kanada sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Avusturalya’ da yüksek lisans ücretleri :   Avustralya’da master ücretleri yıllık 24000AU$ ‘ den başlamaktadır. Eğitim süresi 2 yıldır. 1,5 senelik yüksek lisans programları da vardır. Avusturalya’ da Mühendislik yüksek lisans diploması ise yıllık 37.000AU$ ‘dan  başlar. ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Avusturalya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 1100AU$  ayırınız. Avusturalya’ da yüksek lisans eğitimi almak isteyenler eş ve çocuklarını da beraberlerinde avusturalya’ ya götürebilmektedirler. Avustralya Konsoloslugu bu tür aile başvurularında karı/koca/1 çocuklu bir ailenin vize başvurusunda minimum 160.000TL beyan etmesini istenmektedir.Eş’e tam zamanlı çalışma hakkı tanınmaktadır.
Almanya’ da Üniversite ücretleri : Almanya’ da yüksek lisans eğitimleri ücretsizdir. Eğitim dili Almanca’ dır. Almanya Yüksek lisans programları 2 sene sürelidir. Almanya’ da Mühendislik ve İşletme alanında yerleştirmeler yapmaktayız. GPA 2,80 enaz olması istenmektedir. Almanya’da İngilizce bölümlere yerleştirme yapmamaktayız. Almanya üniversite kayıt, danışmanlık, 9 ay TestDAF hazırlık yılı eğitimi, 4 hafta konaklama dahil 7500euro’dur.  Almanya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 800€  ayırınız.
Polonya’ da Yüksek Lisans ücretleri : yıllık 2500€ ile 4500euro arasında değişmektedir. Polonya master program eğitimleri 2 sene sürelidir. Tüm bölümler için bu fiyatlar aynı değişkenlik göstermektedir. Polonya’ da eğitim dili İngilizce ve Lehçe’ dir. Polonya’ da İngilizce bölümlere yerleştirme yapıyoruz.  Polonya’ da yaşam giderleriniz için aylık 500€ ayırınız. Polonya’ da Varşova temsilcilik ofisimiz ve ofisimizde Türkçe konuşan danışmanlarımız çalışmaktadır.
Macaristan’ da Yüksek Lisans ücretleri : yıllık 3000€ ile 15000€ arasında değişmektedir. Tüm bölümler için bu fiyatlar aynı değişkenlik göstermektedir. Macaristan’ da eğitim dili İngilizce’ dir.  Macaristan’ da yüksek lisans 2 yıl sürelidir. Macaristan’ da yaşam giderleriniz için aylık 600€ ayırınız.
İrlanda  yüksek lisans ücretleri : İrlanda’ da işletme yüksek lisans  eğitimi ücreti  yıllık 11.000€ ile 17.000€ arasında değişmektedir. İrlanda’ da Mühendislik yüksek lisans ücretleri yıllık 17.000€  – 27.000€ arasında değişmektedir. İrlanda’ da master eğitimleri 1 veya 2 yıl süreli olarak değişmektedir. İrlanda yaşam giderleriniz için yemek, yol, ulaşım dahil aylık 1000€ ayırınız.
*Direkt üniversite  kayıtlarımız için faaliyetimiz gereği, danışmanlık, vize hizmet bedeli almaktayız. Her ülke için farklı danışmanlık hizmetleri farklı tarifelenmektedir. İlgili ülke yetkilimizden bu konuda bilgi verilecektir.
Yurtdışında yüksek lisan  okumayı birçok aile pahalı bir seçenekmiş gibi ön yargılı olabiliyorlar. Oysa ülkemizdeki üniversite maliyetlerini göz önüne aldığımızda, yurtdışı üniversitelerinin çok daha uygun maliyetli olduğunu görebilmemiz mümkün.  Avrupa ülkelerinde yıllık eğitim ücretlerinin neredeyse 500 Euro -1500 Euro arasında olduğu Almanya, Macaristan ve Polonya’ da yerleştirme yaptığımız üniversitelerin tümü YÖK tarafından onaylıdır. Ayrıca Rusya ve Ukrayna’ da sınavsız ve uygun bütçelerle de üniversite okumanız da mümkün.

Amerika, Kanada, Avusturalya eyaletlerden oluşan ve eyaletler kanunu ile yönetilen ülkelerdir. Dolayısı ile her eyalet de herkesin bütçesine uygun, herkesin okuyabileceği sayısız üniversiteler mevcuttur.

Tüm dünyada sadece YÖK tarafından onaylanmış Özel ve Devlet Üniversiteleri çalışmaktayız. ALL Study‘ yi diğerlerinden ayıran en temel fark budur!

Her adayın Ülke ve Üniversite tercihlerini belirlememizde birçok etken vardır. İngiltere’ de Master/MBA Programlarının 1 sene olması, mezuniyet ortalamaları düşük öğrencilere özel programlar sunması başvuru tercihlerini artıran önemli etkenlerden biridir. Sayısı 120 tane olan İngiltere Üniversitelerinin 80 tanesi Uluslararası sıralamalarda en üst düzeyde bulunmaktadır. Amerika, Kanada, Avusturalya’ da herkese uygun bütçede ve her alanda sayısız Üniversiteler ve Programlar bulunmaktadır. Program içeriği en zengin olan ülkeler bu üçüdür. İspanya, İtalya ve Fransa’nın sanat ve mimarlık öğrencilerine bu alandaki öğrencilere tanıdığı ayrıcalıkları nedeniyle başvuruları artırmaktadır. Almanya, Avusturya, Macaristan’da ki Devlet güvenceli ve çok düşük olan eğitim harçları her sene Türkiye’den binlerce öğrencinin bu ülkelerde Master/MBA, Doktora Programlarına katılmalarına neden olmaktadır.

Hangi ülke de, hangi bölümde, ne tür şartlarda ve Türkiye’ nin neresinde olursanız olun… Sadece bir telefon ya da bir başvuru formu kadar uzağınızdayız.

Yurtdışında eğitimimi tamamlamak ve ayrıcalıklı olmak istiyorum diyorsanız Ülke tercihinden, Başvurularınıza, Akademik başvuru takviminizin hazırlanması ve takibine, Master/MBA kabullerinizin getirtilmesinden, vize işlemleri, Uçak Bileti- Konaklama rezervasyonunuza kadar her türlü işlemi Profosyonel Ekibimiz titizlikle yürütmektedir!

Yurtdışında Master/MBA  yapmak isteyen adaylar konuya az çok hakimdirler. En azından ofisimize ne yapmayı istediklerine dair hazırlıklı olarak gelirler. Bu aşamada öncelikli olan adayın taleplerini göz önüne alarak, geleceklerinde kendilerine değer katacak ve farklılıklarını öne çıkaracak eğitim ve öğrenim planlaması çıkarmak olmaktadır. Hatta çoğu zaman eğer adaydan talep var ise eğitim aldıkları ülkede ‘’Eğitim sonrası Vatandaşlık başvurusu’’süreci de işlemler arasına alınır. Bu işlemler çok titiz bir çalışma ve büyük bir ekip tarafından yürütüldüğü için belirli bir miktarda danışmanlık ücreti alınarak yapılmaktadır.

Adayların henüz Yurtdışında Master/MBA programlarına kayıt fikrinin oluştuğu andan itibaren desteğimizi başlatmaktayız. Ana Bilim Dallarına uygun Ülkelerin ve Üniversitelerin belirlenmesi,izlenmesi gereken Akademik Takvimin oluşturulması gibi ilk ama en önemli süreçleri görüşmelerimizde soru-cevap şeklindeki minik testimizle belirlemekteyiz. Bu süreçten sonra adayın alması gereken sınavları var ise Sınav Takviminin yapılmasıve bu sınavlara başvuruların yapılması (TOEFL/IELTS, SAT, GMAT, GRE…) gibi birçok işlemi firmamız başlatmakta ve dosyamızı bir sonraki aşamalara hazırlamaktayız. Başvurularınızın yapıldığı ilgili üniversitelerden kabul mektubunuzu getirtmek, vize işlemleri, uçak bileti- konaklama rezervasyonu gibi işlemlerde talep edildiği takdirde tarafımızdan yürütülmektedir. Bu işlemlerin tümü bir ekip işidir ve tüm detaylar büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Adayların güvenle danışabileceği, konusunda uzman, profosyonel bir ekiple tüm yerleştirilmeler büyük bir başarı ile kısa zamanda yapılmaktadır. Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın, firmamız sadece bir telefon kadar uzağınızda. Dilerseniz 0212 259 60 75 no’lu ofis telefonlarımızdan bizleri arayabilir, dilerseniz Bilgi istek formunu detaylıca doldurarak her zaman bizlere ulaşabilir siniz.

1 Yıllık MBA Diploma Programı için tıklayınız.

Hult International Business School :  Hult Global Kampüsleri :  Boston, San Francisco, London, New York,         Sao Paulo, Shangai, Dubai

ALL Study Yurtdışı Eğitim, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir.  Firmamız ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. Danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Facebook sayfamızdan okulların promosyonlarını,  Instagram sayfamızdan öğrencilerimizin görüşlerini ve hayat tecrübelerini takip edebilir, ülke, şehir ve programları ile ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

********

İSVİÇRE’DE MASTER

İSVİÇRE’ DE MASTER / MBA EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİLER

  • Cesar Ritz Colleges of Switzerland
  • Culinary Arts Academy of Switzerland
  • European University EU Business School
  • Hotel Institute Montreux
  • IHTTI School of Hotel Management
  • Swiss Hotel Management School

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 

Bilgi İstek formunu detaylıca doldurdugunuzda ilgili danışmanımız size dönüş yapacaktır.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU