Yurtdışında Yüksek Lisans

Mezuniyet ortalamam düşük, TOEFL skorum 79, IELTS skorum 6,5 altında, GMAT/GRE sınavlarından başarılı olamam diyerek endişelenmeyin! Herkese ve her şartlara uygun, yerleştirmelerdeki tüm püf noktalarını bilen ekibimiz sayesinde her yıl dünyanın her yerine yüzlerce öğrencinin Master/MBA yerleştirmeleri yapmaktayız !

Yurtdışında yüksek lisans okumak için tarafımıza başvuru yapacak adaylar 22 – 30 yaş arasında olmalıdır. Bu yaş grubunun üzerinde başvuru yapılamıyor. Hatta yurtdışında üniversite diplomasına sahip olmak isteyenlerin bu gibi profesyonel bir konuyu aile büyükleri ile beraber yürütmelerini istiyoruz. Websitemizden yapılan başvurularda %80 aday, Amerika’ da üniversite okumak istiyorum diyerek başvuru yapıyor. Ne kadar bütçe ayırdınız sorusuna bilemiyorum, öğrenince bakacağım diyor. Oysa zamanımız bilgisayar çağı ve her türlü güncel bilgiye sürekli güncellenen sitemiz gibi takip edebileceğiniz onlarca site, bilgi alabileceğiniz sayısızca daha önce yurtdışı eğitim tecrübesi edinmiş arkadaşınız var ken tamamen sıfır  fikir ve yorumsuzlukla ”Amerika’ da yüksek lisans yapmak istiyorum” diyorsunuz. Eminiz herkes yurtdışında üniversite okumak istiyor fakat bunlar belirgin maaliyetleri olan eğitimler. Ailenizin bütçesini, yaşam standartlarınızı dikkate alarak geleceğinizi şekillendirmenizi istiyoruz.  Bu konuda bu sayfamız size tamamen yardımcı olabilmek amacı ile hazırlanmıştır ve günceldir. Ayrıca yurtdışında burslu yüksek lisans alabileceğini sananlara ilk sordugumuz soru Türkiye’ de eğitim alırken hangi burslardan faydalandınız, Türkiye’ de size burs veren devlet kurumları nerelerdir, farklı bir projeniz mi var, bir şey mi icat ettiniz diyoruz. Kısaca burs talebinize yönelik başvuru yapıcaksanız Türkiye Cumhuriyeti tarafından alabileceğiniz bursları araştırın diyoruz. Zira yurtdışında eğitim almak ülkeden ülkeye farklı bir maaliyet gerektiriyor ve eminiz herkese göre uygun bütçeli bir ülke ve üniversite bulunmaktadır. Yurtdışında burslu eğitim hizmeti vermiyoruz. Aşağıdaki üniversite fiyatları  2017 eğitim yılını kapsamaktadır. Yurtdışında yüksek lisans okumanın avantajlarından fayralanmak ve tarafımıza bu konuda bilgi almak için başvuracak adayların bu sayfayı tamamen okuyarak yaşam standartlarına uygun, ailesini zorlamayacak ülkedeki üniversite eğitimini dikkate alarak sitemizden başvuru yapmasını ve yetkililerimizden randevu almanızı istiyoruz. 0212 259 60 75
Amerika’ da Yüksek Lisans ücretleri : Amerika’ da yüksek lisans 2 yıl sürelidir. Amerika’ da işletme yüksek lisans eğitimi ücreti  yıllık 24bin$ ile 55bin$ arasında değişmektedir. Amerika’ da Mühendislik yüksek lisans diploması ise yıllık 35$’dan başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Amerika’ da yaşam giderleriniz için aylık 1300$ ayırınız.
Almanya’ da Üniversite ücretleri : Almanya’ da yüksek lisans eğitimleri ücretsizdir. Eğitim dili Almanca’ dır. Almanya Yüksek lisans programları 2 sene sürelidir. Almanya’ da İşletme alanında Üniversite mezuniyet ortalamanızın en az 2.80 olması , Almanya’ da mühendislik alanında yüksek lisans yapabilmeniz için diploma notonızın enaz 2,40 olması zorunluluktur. Almanya,’ da İngilizce bölümlere de yerleştirme yapmaktayız. Adaylar IELTS6,5veya TOEFL79 skorları ile beraber, Diploma notlarının minimum 3.10 oldugunu transkriptleri ile beyan ederek ofis görüşmesine gelmelidirler. Almanya’ da İngilizce master yerleştirmeleri için evraksız görüşmeler kabul edilmemektedir.  Almanya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 800€  ayırınız. Almanya’ da ALL STUDY Frankfurt  temsilcilik ofisimiz ve ofisimizde Türkçe konuşan danışmanlarımız çalışmaktadır.
Polonya’ da Yüksek Lisans ücretleri : yıllık 2500€ ile 4500euro arasında değişmektedir. Polonya master program eğitimleri 2 sene sürelidir. Tüm bölümler için bu fiyatlar aynı değişkenlik göstermektedir. Polonya’ da eğitim dili İngilizce ve Lehçe’ dir. Polonya’ da İngilizce bölümlere yerleştirme yapıyoruz.  Polonya’ da yaşam giderleriniz için aylık 500€ ayırınız. Polonya’ da ALL STUDY Varşova temsilcilik ofisimiz ve ofisimizde Türkçe konuşan danışmanlarımız çalışmaktadır.
Macaristan’ da Yüksek Lisans ücretleri : yıllık 3000€ ile 15000€ arasında değişmektedir. Tüm bölümler için bu fiyatlar aynı değişkenlik göstermektedir. Macaristan’ da eğitim dili İngilizce’ dir.  Macaristan’ da yüksek lisans 2 yıl sürelidir. Macaristan’ da yaşam giderleriniz için aylık 600€ ayırınız.
İrlanda  yüksek lisans ücretleri : İrlanda’ da işletme yüksek lisans  eğitimi ücreti  yıllık 11bin€ ile 17000€ arasında değişmektedir. İrlanda’ da Mühendislik yüksek lisans ücretleri yıllık 17000€  – 27000€ arasında değişmektedir.İrlanda’ da yüksek lisans eğitimleri 1 veya 2 yıl süreli olarak değişmektedir. İrlanda yaşam giderleriniz için yemek, yol, ulaşım dahil aylık 1000€ ayırınız.
İngiltere’ de Üniversite ücretleri : İngiltere’de  yüksek lisans eğitimleri 1 yıl sürer. İngiltere’ de  işletme yüksek lisans eğitimi ücreti  yıllık 6250gbp ile 8250gbp arasında değişmektedir. İngiltere’ de Mühendislik yüksek lisans ücretleri ise yıllık 9250gbp’ den  başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Londra’da yaşam maaliyetleriniz için aylık 1350gbp, Londra doşıdaki tüm şehirler için 1150gbp  ayırınız.
Kanada  yüksek lisans ücretleri : Kanada’ da yüksek lisans eğitimleri 2 yıldır. Kanada’ da işletme yüksek lisans eğitimi ücreti  yıllık 20bin$ ile 35bin$ arasında değişmektedir. Kanada’ da Mühendislik yüksek lisans ücretleri ise yıllık 25$’dan başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Kanada’ da yaşam maaliyetleriniz için aylık kira, yemek, yol dahil 1300$ ayırınız. Kanada’ da göçmenlik başvurusu yapabileceğiniz 2 senelik Co-Op Postgraduate diploması ile ilgili detayları ilgili Kanada sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Avusturalya’ da işletme yüksek lisans eğitimi ücretleri :   yıllık 24000AU$ ile 34000AU$ arasında değişmektedir. Eğitim süresi 2 yıldır. 1,5 senelik yüksek lisans programları da vardır. Avusturalya’ da Mühendislik yüksek lisans diploması ise yıllık 37000 ‘dan  başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Avusturalya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 1100AU$  ayırınız. Avusturalya’ da yüksek lisans eğitimi almak isteyenler eş ve çocuklarını da beraberlerinde avusturalya’ ya götürebilmektedirler. Başvurularınızı aynı anda yürütmek zorundayız. Böyle bir işlem için karı/koca/1 çocuklu bir ailenin vize başvurusunda minimum 160binTL beyan etmesi zorunluluktur.
*Yukarıda saydığımız ülkelerin dışında başka ülkelere üniversite yerleştirmeleri yapmıyoruz. Direk üniversite  kayıtlarımız için faaliyetimiz gereği, danışmanlık, vize hizmet bedeli almaktayız. Her ülke için farklı danışmanlık hizmetleri farklı tarifelenmektedir. İlgili ülke yetkilimizden bu konuda bilgi verilecektir.
Yurtdışında yüksek lisan  okumayı birçok aile pahalı bir seçenekmiş gibi önyargılı olabiliyorlar. Oysa ülkemizdeki üniversite maliyetlerini göz önüne aldığımızda, yurtdışı üniversitelerinin çok daha uygun maliyetli olduğunu görebilmemiz mümkün.  Avrupa ülkelerinde yıllık eğitim ücretlerinin neredeyse 500 Euro -1500 Euro arasında olduğu Almanya, Macaristan ve Polonya’ da yerleştirme yaptığımız üniversitelerin tümü YÖK tarafından onaylıdır. Ayrıca Rusya ve Ukrayna’ da sınavsız ve uygun bütçelerle de üniversite okumanız da mümkün.

Amerika, Kanada, Avusturalya ise eyaletlerden oluşan ve eyaletler kanunu ile yönetilen ülkelerdir. Dolayısı ile her eyalet de herkesin bütçesine uygun, herkesin okuyabileceği sayısız üniversiteler mevcuttur. Üstelik bu üniversitelere giriş için ÖSYM sınav sonuç belgesi istenmemektedir. Yani sınavsız üniversite okumak hayal değil. Amerika’ da sınavsız üniversite okumanız mümkün. ALL STUDY olarak bu ülkelerdeki sayısız üniversitelerle anlaşmamızı yaparken, özellikle YÖK Kurumunun elindeki ‘’Yurtdışında YÖK onaylı üniversiteler’’ listesine sadık kalmakta ve yüksek lisans yerleştirmelerimizde bu konuyu en önemli kıstas olarak belirlemekteyiz.

Tüm dünyada sadece YÖK tarafından onaylanmış Üniversitelerle çalışmaktayız. ALL STUDY ‘ yi diğerlerinden ayıran en temel fark budur!

Her adayın Ülke ve Üniversite tercihlerini belirlememizde birçok etken vardır. İngiltere’ de Master/MBA Programlarının 1 sene olması, mezuniyet ortalamaları düşük öğrencilere özel programlar sunması başvuru tercihlerini artıran önemli etkenlerden biridir. Sayısı 120 tane olan İngiltere Üniversitelerinin 80 tanesi Uluslararası sıralamalarda en üst düzeyde bulunmaktadır.

Amerika, Kanada, Avusturalya’ da herkese uygun bütçede ve her alanda sayısız Üniversiteler ve Programlar bulunmaktadır. Program içeriği en zengin olan ülkeler bu üçüdür. İspanya, İtalya ve Fransa’nın sanat ve mimarlık öğrencilerine bu alandaki öğrencilere tanıdığı ayrıcalıkları nedeniyle başvuruları artırmaktadır. Almanya, Avusturya, Macaristan’da ki Devlet güvenceli ve çok düşük olan eğitim harçları her sene Türkiye’den binlerce öğrencinin bu ülkelerde Master/MBA, Doktora Programlarına katılmalarına neden olmaktadır.

Hangi ülke de, hangi bölümde, ne tür şartlarda ve Türkiye’ nin neresinde olursanız olun… Sadece bir telefon ya da bir başvuru formu kadar uzağınızdayız.

Yurtdışında eğitimimi tamamlamak ve ayrıcalıklı olmak istiyorum diyorsanız Ülke tercihinden, Başvurularınıza, Akademik başvuru takviminizin hazırlanması ve takibine, Master/MBA kabullerinizin getirtilmesinden, vize işlemleri, Uçak Bileti- Konaklama rezervasyonunuza kadar her türlü işlemi Profosyonel Ekibimiz titizlikle yürütmektedir!

Yurtdışında Master/MBA  yapmak isteyen adaylar konuya az çokhakimdirler. En azından ofisimize ne yapmayı istediklerine dair hazırlıklı olarak gelirler. Bu aşamada öncelikli olan adayın taleplerini göz önüne alarak, geleceklerinde kendilerine değer katacak ve farklılıklarını öne çıkaracak eğitim ve öğrenim planlaması çıkarmak olmaktadır. Hatta çoğu zaman eğer adaydan talep var ise Eğitim aldıkları ülkede ‘’Eğitim sonrası Vatandaşlık başvurusu’’süreci de işlemler arasına alınır. Bu işlemler çok titiz bir çalışma ve büyük bir ekip tarafından yürütüldüğü için belirli bir miktarda danışmanlık ücreti alınarak yapılmaktadır.

Adayların henüz Yurtdışında Master/MBA programlarına kayıt fikrinin oluştuğu andan itibaren desteğimizi başlatmaktayız. Ana Bilim Dallarına uygun Ülkelerin ve Üniversitelerin belirlenmesi,izlenmesi gereken Akademik Takvimin oluşturulması gibi ilk ama en önemli süreçleri görüşmelerimizde soru-cevap şeklindeki minik testimizle belirlemekteyiz. Bu süreçten sonra adayın alması gereken sınavları var ise Sınav Takviminin yapılmasıve bu sınavlara başvuruların yapılması (TOEFL/IELTS, SAT, GMAT, GRE…) gibi birçok işlemi ALL STUDY olarak başlatmakta ve dosyamızı bir sonraki aşamalara hazırlamaktayız. Başvurularınızın yapıldığı ilgili üniversitelerden kabul mektubunuzu getirtmek, vize işlemleri, uçak bileti- konaklama rezervasyonu gibi işlemlerde talep edildiği takdirde tarafımızdan yürütülmektedir. Bu işlemlerin tümü bir ekip işidir ve tüm detaylar büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Adayların güvenle danışabileceği, konusunda uzman, profosyonel bir ekiple tüm yerleştirilmeler büyük bir başarı ile kısa zamanda yapılmaktadır.Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın ALL STUDY sadece bir telefon kadar uzağınızda. Dilerseniz 0212 259 60 75 no’lu ofis telefonlarımızdan bizleri arayabilir, dilerseniz Bilgi istek formunu detaylıca doldurarak her zaman bizlere ulaşabilir siniz.

1 Yıllık MBA Diploma Programı için tıklayınız.

Hult International Business School

Hult Global Campus: Boston, San Francisco, London, New York, Sao Paulo, Shangai, Dubai

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir.  ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

Bilgi İstek formunu detaylıca doldurdugunuzda ilgili danışmanımız size dönüş yapacaktır.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU