Vize

YURTDIŞI VİZE BAŞARILARIMIZLA ÖVÜNÜYORUZ.

Yurtdışı vizelerindeki başarılarımızla övünüyoruz. Üstelik birçok vize başvurunuzda Konsolosluklara gitmenize gerek kalmadan Vize danışmanlarımızın sizin vize dosyanızı ilgili konsolosluğa teslim ediyor ve Vizenizi alıyoruz. VizeGO Vize Başvuru Merkezi işbirliği ile 2004 yılından bu yana yurtdışı vizelerindeki profesyonelliğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yetkili acente olma özelliğimizle kişiden alınan verilerle öne çıkarılması gereken başarılarınızı yaldızlıyor, eksiklerinizi tamamlamanızı bekliyoruz. İtina ile hazırlanmış bir vize dosyası ile başvurunuz yapılmaktadır.

Yurtdışı vizesi başvurusunda adaydan istenilen temel şartlar vardır.

 • Eğitim dereceniz,
 • öğrenciliği devam edenlerin not ortalamaları,
 • mezunların  sigortalı çalışan olmaları,
 • finansal olarak yeterli rakamın üzerinde bir bütçe
 • ve seyahat geçmişi…..

gibi. Bunlar tüm ülkelerin rutin olarak vize adayından istenen genel şartlardır. Firmamız VizeGO Vize danışmanlığı önderliginde   tüm yurtdışı vizelerini profesyonel destekle kişiye özel hazırlamaktadır.

İşte sizlerle yapacağımız ilk görüşmemizde  yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak varlığımız devreye girebiliyor. Amerika’ da dil okuluna gitmek isteyen bir adaya Amerika vizesini alabilmesi için uyması gereken temel şartlarını belirliyoruz. Veya vize alabileceği alternatif program ve ülkeleri öneriyoruz. Akabinde VizeGO Vize hizmetleri güvencesi ile vize başvurumuzu yapıyoruz.

Yurtdışında Dil okulları fiyatları için Yurtdışı dil okulları fiyatları sayfamızı ziyaret edebilir, Yurtdışı öğrenci vizesi için uygun olup olmadıgınızı öğrenmek için Bilgi İstek formunu detaylıca kişisel özelliklerinizi yazarak firmamızın partner acente ve danışmanlarının sizinle  iletişime geçmesini saglayabilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan vize dosyanızla ilgili Konsolosluk ve Elçiliklerde vize gücünüzü artırmanızı sağlıyoruz.

KOLAY VİZE ALMANIN PÜF NOKTALARI NELERDİR?

Yetkili danışmanlarımız tarafından verilen veya vize sayfamızda belirtilen evrakları hazırlayabilme şartı ile vize başvurunuz yapılmakta ve pasaportunuza vizenin basılmasına vize desteği sağlayarak yardımcı olmaktayız. Vize başvuru işlemleri ülkelere göre değişkendir.

Schengen vizesi,  İngiltere vizesi, Amerika vizesi, Kanada vizesi, Avustralya vizesi, İrlanda vizesi ve Yeni Zelanda vizesi özellikle uzmanlığımız alanındadır.

Schengen ülkeleri Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan’ dır. Yurtdışı vize başvurusu işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve evraklarını ve hatta konsolosluklarda ne şekilde davranmanız ve nasıl giyineceginize dair tüm bilgiler size atanmış  ALL Study  Yurtdışı Eğitim danışmanınızdan sözlü ve yazılı olarak teslim edilir.

 

HIZLI VİZE ALMANIN İNCELİKLERİ NELERDİR?

ALL Study yurtdışı eğitim VizeGO Yurtdışı vize başvuru şirketi kontrolünde yurtdışına çıkmayı amaçlayan kişilere vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk vize başvurusu çok önemlidir. İlk ve boş pasaportunuzla yapacağınız ilk vize müracaatı daha sonra alacağınız vizeleri tamamen etkilemektedir. İlk alacağınız vize daha sonraki vize başvurularınızda vize alıp alamayacağınız hakkında tüm konsolosluklarda etkili olacaktır. Vize dosyanızı uzmanından yardım ve destek alarak hazırlamanız en doğrusu olacaktır. Firmamızın profesyonel vize hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin ve hatta dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, vize hizmetlerimizi yapabilmekteyiz. Öğrenci vizesi, turistik vize, ticari vize…. İhtiyacınız ne olursa olsun size vize ile ilgili her konuda profesyonel destek hizmeti burada.

Yurtdışı Vize Danışmanlığı için tarafımıza başvuran adaylara desteklerimiz:

 1. Vize başvurusu için vize formlarının eksiksiz ve istenilen şekilde doldurulması,
 2. Vize işlemlerinde gerekli olan evraklarınızın hazırlanması,
 3.  öğrenciler için okul kayıt işlemleri.
 4. ucuz uçak bileti alımı,
 5. zorunlu saglık sigortasının yaptırılması
 6. Yurtdışında dil okulu, yurtdışı lise, yurtdışında üniversite, yurtdışında yüksek lisans, yurtdışında stajyurtdışı work and study, Yaz Kampları, Aile Programları ve  Au-Pair programlarına başvurularınızın yapılması.

 

YURTDIŞI VİZE BAŞVURUSU YAPARKEN VERECEGİMİZ  VİZE DESTEK HİZMETLERİMİZ

 • —Vize dosyanızın hazırlaması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru haline getirilmesi,
 • —Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben İngilizce İyiniyet Mektubunun yazılması gereklidir. Bu mektubun yazılması ve dosyanıza eklenmesi veya size hazırlamanız için dilekçe örnekleri verilmekte ve gerekli düzenlemeler tarafımızdan yapılmaktadır.
 • —Sadece firmamız aracılığı ile aldığımız vize sahiplerine uçak ve/veya ucuz konaklama rezervasyonlarınızın yapılması ve bu detayların dosyanıza eklenmesi,
 • —Eğer şahsen vize görüşmesine girecekseniz görüşmenizden önce size görüşme sırasında yapılacak mülakat ile ilgili olarak yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler sorulabilecek sorular hakkında karşılıklı oryantasyon yapılması,
 • —Sağlık ve Seyahat Sigortası yaptırmak,
 • —2004 yılından buyana  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında faaliyet veren firmamızın logosu basılmış dosyanızla, Vize Profesorümüz ve Uzman vize danışmanlarımızın  vize tecrübesi ve güvencesiyle vize başvurusu yapmanın rahatlığı.

Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi öncelikle ofisimize elden ve kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Belgeleriniz deneyimli vize danışmanlarımız tarafından Vize profesörümüz yetkisinde başvuru türünüze uygun olarak değerlendirilmektedir. Eksik ya da hatalı bir belge varsa başvuru sahibi ile görüşülerek eksik evraklar tamamlanmaktadır. Eksiksiz hazırlanan vize dosyanız tarafınıza teslim edilerek bir sonraki adımda neler yapmanız gerektiği danışmanlarımız tarafından size bildirilmektedir.

ALL Study Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öncelikli hedefimiz sorunsuz bir vize süreci geçirmenizdir.

Vize Danışmanlığı verdiğimiz ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Almanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Fransa’ dır.

Her ülkenin vize hizmeti birbirinden farklıdır. Ücretler bu farklılıklar nedeni ile değişkendir. ALL STUDY Vize ücretlerini telefonla arayarak öğrenebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile yurtdışında eğitim alacak öğrencilerimizden vize ücreti alınmamaktadır. Öğrencilerimizin dışında da vize danışmanlığı yapmaktayız. Ticari vize, Turist vizesi…. gibi

 

Vize Nedir?

Vize, bir devletin dış temsilcilikleri veya sınır makamları aracılığıyla, ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesinin sınır kapısına kadar giderek sınır makamlarına giriş için başvuru yapabileceğini ve girebileceğini gösteren bir kayıttır. Dünya vatandaşı olarak herkesin tüm dünyayı dolaşma özgürlüğünün olması gerekir ancak ülkelerde çeşitli sebeplerle bu dolaşma hakkına kota koymaktadırlar. Bu yetkide Uluslararası hukuktan alınmaktadır. Devletler egemenliklerini sınırları içerisinde çıkardıkları yasalar ile diledikleri gibi kullanırlar. Bu yetkiler arasında ülkelerine hangi yabancıların hangi koşullarla girebileceklerini belirlerler. Vize bu amaca hizmet etmektedir.

 

Vize Almak İçin Başvuru Yapılacak Yerler Nereleridir?

Vizeler, seyahat edilecek ülkenin Büyükelçiliğinin Konsolosluk Bölümünden; Başkonsolosluğundan, Konsolosluğundan veya vize ofislerinden alınır. Bazı ülkeler, Fahri Başkonsoloslukları veya Fahri Konsoloslukları aracılığıyla da vize verebilmektedirler. Uluslararası kural; vize başvurunuzu daimi ikametinizin olduğu yerden yapmanızdır. Bir ülkenin Türkiye’de birden çok Başkonsolosluk ve Konsolosluğu var ise, vize başvurunuzu ikametinizin bulunduğu yere yakın olan temsilciliğe yapmanız gerekir.

Misyonumuz ALL Study Istanbul ve  https://www.vizego.com.tr/ işbirliğiyle;  kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. Merkez vizenin teknik ve ahlaki boyutta iş yapması temel prensibidir. Vize Merkezi seçkin müşterilerini; en iyi şekilde temsil eder. Geliştirdiği kurumsal firma anlayışıyla, karşılaşılabilecek eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve isteklidir.

Yurtdışı Hedefim Eğitim Danışmanlık yetkili bir acente olup aynı zamanda bünyemizde Konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş VizeGO Vize Danışmanlık şirketimizde mevcuttur.

Vizyonumuz Türkiye’nin kurumsal ve lider vize ofisi. Türkiye’nin tek vize profesörü VizeGO Vize Hizmetleri  profesyonelliğinde yurtdışı vizeleriniz yapılmaktadır.

 • info@alsstudy.com.tr  Telefon numaranızı ekleyerek sorunuzu yazabilirsiniz. Telefon numarası eklenmemiş başvurulara dönüş yapılamamaktadır.

Veya

Bilgi İstek formu https://www.allstudy.com.tr/bilgi-istek-formu/

Detaylı sorularınız için açıklama kısmına sorularınızı yazarak formu doldurmanız istenmektedir.

Vize hizmeti ücretleri:

 • Schengen vizesi –  Avrupa kısa dönem turist vizeleri : 100euro
 • Schengen vizesi – Avrupa uzun dönem ticari vizeler / Ulusal Vize : 250€uro
 • Amerika vizesi   : 250US$
 • Kanada Vizesi    : 250US$
 • İngiltere vizesi   : 250Euro
 • İrlanda Vizesi    : 150Euro
 • Avustralya vizesi : 250€uro
 • Yeni Zelanda vizesi : 250Euro
*Vize hizmeti ödemeniz banka aracılıgı ile o günkü kur üzerinden TL karşılığı olarak yapılmaktadır.
*Banka hesabımız vize danışmanınız tarafından size verilecektir.
*Uçak bileti rezervasyonu, konaklama yeri rezervasyonu, sigorta hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız yukarıdaki ücretlere ilave hizmetlerimizle ilgili bilgilendirme talep ediniz.