İngiltere’de Sertifika Programı

İngiltere'de Sertifika Programı

İngiltere’de Sertifika programı başvuru ofisi. İngiltere’de Sertifika ücretleri, başvuru şartları, kabul koşulları, vize şartları bilgilerini ALL Study tecrübesiyle edinebilirsiniz.

İngiltere’de sertifika eğitimlerine Kimler katilabilir?

İngilizcesi upper intermediate ve uzeri olan ogrencilerimiz katilabilir. Ancak seviyesi yeterli olmayan ogrencilerimiz, profesyonel sertifika programları eğitimi öncesinde Genel İngilizce alarak yeterli seviyeye erisebilirler.

İngiltere’de hangi sertifika programlarına katılabilirim?

İngiltere’de İşletme, İş yönetimi, Proje Yönetimi, Uluslararası işletme, Lüx marka yönetimi, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Borsa sertifika programlarına katılabilirsiniz.

İngiltere’de sertifika programları kaç hafta sürmektedir?

İngiltere’de sertifika programları 4 haftadan 12 haftaya kadar sürmektedir.

İngiltere’de sertifika eğitimleri kaç saat sürmektedir?

İngiltere’de sertifika eğitimleri haftada 20 dersten 30 derse kadar alınmaktadır. Dersler hafta içi verilir. Genel, Orta Yogun ve Yoğun olmak üzere 3 farklı ders programı vardır. Hangi programın size uygun olacagını danışmanınızla görüşerek tercih ediniz. İngiltere’de dersler 09:00 da başlar. Katılacagınız ders programına göre 09:012:00 veya 09:00 – 13:00 veya 09:00-14:00 saatlerine kadar sürer.

İngiltere’de sertifika programlarında IELTS sınav şartı var mı?

İngiltere’de kısa süreli sertifika egitimlerinde IELTS sınavı istenmez. Orta ve üzeri İngilizce dil bilginizin olması yeterlidir. Okula kayıt işleminden sonra yetkili İngilizce okulu size Online İngilizce sınavı gönderir. Sınavın sonucuna göre eger İngilizceniz  Orta düzeyde degilse sertifika programından önce 4 veya 8 hafta İngiltere’de İngilizce kursuna katılmanız isteniyor.

İngiltere’de Sertifika ücretleri ne kadar?

2024 İngiltere’de sertifika ücretleri 891 pound ile 2241 pound arasında değişmektedir. Aşağıda programları ve Ücretleri detaylıca görebilirsiniz.

Neden İngiltere’de Sertifika Programına katılmalıyım?

1-Beyaz yakalı profesyonel çalışan iseniz ve işyerinizden alacagınız yıllık izninizi değerlendirmek istiyorsunuz. Üstelik bu süreyi yurtdışında geçirmek istiyorsunuz. Yurtdışında 1 haftalık bir tatil ücretiyle eşdeger olan 1 aylık İngiltere’de sertifika programı muhakkak size avantajlı gelecektir. Tabii ki İngilizceniz orta ve üzeri ise.

2-İngiltere’de 1 yıllık master programına katılabilecek kadar vaktiniz ve naktiniz yok ise; katılacagınız İngiltere’de 3 aylık sertifika eğitimi kariyerinize katkıda bulunacaktır.

 

İngiltere’de günlük sertifika programları var mı?

Evet var. Bu sertifika programları vize kapsamı dışındadır. Dolayısı ile birkaç günlük veya birkaç saatlik kısa süreli İngiltere sertifika programlarına İngiltere’de İngilizce dil okuluna giderken katılabilirsiniz. Bu programları bizzat İngiltere vizesini aldıgımız ve bir kurs programına kayıt ettigimiz öğrencilerimize detaylandırmaktayız. Danışmanınızdan bilgi alınız.

 1. Moda Tasarım Diploması – Career in Fashion Design
 2. Uçuş görevlisi Diploması – Diploma in Cabin Crew
 3. Hukuk Kariyeri – Careers in Law
 4. Eğitimenlik sertifikası – Careers in Teaching and education
 5. Hemşirelik Diploması – Diploma in Nursing
 6. Careers in Visual Merchandising and Retail Management
 7. CPD Level 4 Diploma in Skilss development
 8. Diploma in Fraud Management
 9. Careers in Buildin and Construction and Electrician
 10. Diploma in Nursing
 11. Diplome the Complete Beauty Diploma
 12. The Microsoft Office Diploma course
 13. Training and Skill development

 

İngiltere’de mesleki İngilizce kursuna gidebilir miyim?

Evet. 2024 yılında BSC Education British Council onayıyla mesleki İngilizce eğitimler başlatmıştır. Bu programlara direk başlayabilmeniz için İngilizce dil düzeyinizin B2/C1 düzeyinde olması istenir. Programa kayıt olduktan sonra size gönderilen online seviye tespit sınavından B2/C1 düzeyinde İngilizceniz var ise DİREK programa başlama hakkınız olur. Eger İngilizceniz yetersiz ise İngiltere’de İngilizce dil kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. İngiltere’de Mesleki İngilizce ders Programları şu şekildedir:

 1. IELTS Exam Preparation
 2. English Language Training
 3. English for Business Professionals – Edinburgh, Manchester
 4. English Plus Edinburgh Festival – Edinburgh
 5. English for Tourism and Hospitality – Edinburgh, London, York
 6. English for Art and Culture – Brighton, Edinburgh
 7. First Aid for Mental Health Level 2London
 8. English Skills for AI- Artificial Intelligent – Brighton, Manchester
 9. English for Law – London
 10. English for Football Coaching – Manchester
 11. English for Social Media Marketing – Manchester
 12. English Plus Digital Marketing – London
 13. OET Masterclass – Brighton, Edinburgh, London, Manchester, York
 14. CELTA Mixed Mode Full-Time – Manchester, York
 15. Young Learners – Performing Arts London
 16. Young Learners English Plus Explore – London
 17. Young Learners English Plus Explore  – Malta
 18. Manchester City Football Language Programme City Football Academy
 19. Manchester City Football Performance Programme City Football Academy
 20. Young Learner Future Leaders – Solving Global Complex Problems – London
 21. Young Learners Future Leaders & Entrepreneurs – London
 22. Young Learners Winter Camps – Edinburgh, London
 23. Tailored Programmes For Groups

İngiltere’de öğretmenlik sertifikası almak mümkün mü?

Türkiye’de İngilizce öğretmenisiniz ve Uluslararası öğretmenlik sertifikası almak istiyorsunuz. Veya ileri düzeyde İngilizceniz var ve İngilizce eğitmeni olmak istiyorsunuz. Uluslararası eğitmenlik sertifikası almak istiyorsanız İngiltere’de öğretmenlik sertifika programına da katılabilirsiniz. İngiltere’de öğretmenlik sertifikası kurs bilgileri aşagıdadir. Detaylar aşağıdadir. 4 senelik Üniversite mezuniyetinizi, IELTS 7 skoru ile birleştirerek Uluslararası nitelikte, dünyanın her yerinde öğretmenlik yapabilme hakkına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz!

 

 

Cambridge CELTA Kursu nedir? 

Cambridge Diğer Dilleri Konuşan yabancılaraİngilizce Öğretimi Sertifikası (CELTA) vermektedir. British Council ve dünya çapında çok sayıda işveren ve hükümet tarafından tanınmaktadır.

 

CELTA Kursu neler sunuyor?

St Giles tarafından eğitilmiş bir öğretmen olarak, sektörün en saygın ve en köklü İngilizce dil okullarından birinde yeni becerilerinizi kazanacaksınız. Belki son dünya olaylarından dolayı geleceğinizi yeniden düşünüyorsunuz. CELTA kursunun başarıyla tamamlanması, yalnızca 4 hafta sonra yeni bir profesyonel kariyere başlamanızı sağlayacaktır. CELTA kursiyerlerimiz hayatın her kesimindendir. Fırsatlarınız sınırsız ve biz bu yolda size yardımcı olmaya kararlıyız.

Londrada  CELTA -Teacher Training Sertifika Ücretleri ne kadar?

TEC – Teacher English Course Nedir?

Tüm dünyadan yabancı İngilizce Kursu Öğretmenlerinin katılabilecegi  TEC-İngilizce Öğretmenleri kursudur.  İngiltere’de Teacher English Kurs,  mesleki bilgilerini ve öğretim metodolojilerini genişletmek veya güncellemek ve kendi İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen, ana dili İngilizce olmayan öğretmenlere yönelik bir öğretmen geliştirme kursudur. Kurstan faydalanabilmek için katılımcıların İngilizce seviyesinin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’ne (CEFR) göre en az B2 olması gerekmektedir. Bu, Cambridge English: First’e eşdeğerdir.Teacher Development Programı sınıf yönetimi ve öğretmenlik metodları üstüne eğitim almak isteyen, ana dili İngilizce olmayan öğretmenler için ideal bir programdır.  Şu anda öğretmenlik yapan ya da bu mesleği tercih edecek herkes için uygun bir eğitimdir. Katılımcılar bu programı İngilizce dil eğitim programıyla birleştirebilir ve öğretmenleri gerçek sınıflar içerisinde gözetleyebilir.

TEC ders içerikleri nelerdir?

Kurs sırasında katılımcılar, çeşitli öğretim yardımcıları ve kaynaklarını kullanmanın ve değerlendirmenin yanı sıra öğretim metodolojisi ve tekniklerinin belirli yönlerini keşfederler. Kurs sonunda hepsine St Giles ‘İngilizce Öğretmeni Kursu’ Sertifikası veriliyor. Kapsanan alanlar şunları içerir: 

 • Dil gelişimi
 • Dil öğrenimi ve öğretiminin arka planı
 • Öğretim için farklı metodolojiler
 • Sınıf yönetimi ve pratik öğretim becerileri
 • Ders planlama Öğretim yardımcıları ve kaynakları
 • Deneyimli öğretmenlerin gözlemlenmesi

 

İngiltere’de  Öğretmenlik sertifikası ücreti ne kadar?

burada Brighton şehrinde katılacagınız Öğretmenlik sertifika ücretleri ve sürelerini görebilirsiniz. 2 haftalık program 4 haftalık ders ile beraber satın alınmalıdır.

Yukarıda da Londra’da teacher training kurs ücretlerini görebilirsiniz.

 

 

İngiltere’de en fazla tercih edilen sertifika programı hangisidir?

Türklerin en fazla tercih ettigi İngiltere sertifika programı ”Hukuk İngilizce sertifikasıdır.’‘ İngiltere’de Hukuk İngilizcesi – English for Law / Legal English : Bu derslerin tek katılımcıları Avukatlardır. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir.  Hukuk İngilizcesi programı standart olan Genel İngilizce derslerinden çok farklıdır. Bu derslere katılımcı profesyonel Avukatlar, hukukçulara ait yasal terimler ile beraber, kullanım yerlerini de öğrenirler. Profesyonel iş hayatınızda İngilizce dilini akıcı ve yerinde kullanmak, yazılı dokümanlar haline getirmek, grup egzersizleri içeren görev tabanlı öğrenim becerilerini kullanmak, tartışmalarla gerekli hukuki anlayışlarını genişletmek, konuşma, dinleme , okuma ve yazma ve temel becerilerini uygulatarak öğrencinin yeteneğini geliştirmek için sunumlar yaptırarak İngilizce dil yapıları, kelimeleri, gramer ve uygun ortak ifadeleri kontrollü bir şekilde geliştirmek amaçlıdır. Profesyonel iş hayatınız için eşsiz bir eğitimdir. Avukatlar bu İngilizce Avukatlık programları ile anlama yeteneklerini ve yasal kanunlar çerçevesinde, günlük profesyonel iş hayatında hayatta karşılaşabilecekleri muhtemel durumlarda ekspres bir şekilde kavramları geliştirmek için tasarlanmış, modern bir iletişim kullanmayı öğrenirler. Avukatlık İngilizcesi kursuna katılarak dünyanın her yerinden gelmiş ve derslere katılmış hukukçu arkadaşlar edinerek, sosyal çevrenizi büyütme ve evrenselleştirme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın.Bu program sonrasında kendinizdeki farkı açıkça görebileceksiniz.

 

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU