İngiltere’de Sertifika Programı

İngiltere'de Sertifika Programı

İngiltere’de Sertifika programları profesyonel çalışanlara yönelik olup minimum 4haftadan başlamaktadır. IELTS sınav şartı yoktur. MLS, BBSI, Stafford House, LSC, LSBF, Hove Koleji, Bayswater Koleji, Bournemouth Koleji, Poole Koleji  gibi çok farklı okullarda çok farklı seçeneklerde İngiltere’de sertifika seçenkleri mevcuttur. Bu derslerle kendinize farkındalık yaratacaksınız.Sertifika Programları son yıllarda büyük bir önem kazanmaktadır. İngiltere’ de Sertifika Programlarının süreleri 4 haftadan başlar ve 2 yıla kadar uzatılabilmektedir. İngiltere’ de bu Programlar aşağıdaki Okullarda verilmektedir.

Ocak 2020 itibariyle, Londra’daki sertifika programlarımızı Brighton’da da sunmaya basliyoruz. Brighton sertifika eğitimlerinin fiyatlari 2020 listesinde yer alacak ve 1 Kasim oncesi yeni fiyat listesi sizlerle paylasilacaktir.

İngiltere’de Profesyonel Sertifikalar, Kanada, İngiliz veya Amerikan ortamında is becerilerini gelistirmek, profesyonel network ve ozgecmis olusturmak isteyen ogrenciler icin idealdir. Marketing, Business Management ve Project Management alanindaki bu programlarin icerigi, universite profesorleri tarafindan hazirlanmistir ve dogrudan alan dersi olarak sunulmaktadir. Ogrenciler, okulda deneyimli hocalardan aldiklari derslerin yanisira, isletmeleri ziyaret ederek ve uzman konusmacilari dinleyerek profesyonel is yasamini yakindan tanima firsati bulurlar.

İngiltere’de sertifika eğitimlerine Kimler katilabilir?Ingilizcesi upper intermediate ve uzeri olan ogrencilerimiz katilabilir. Ancak seviyesi yeterli olmayan ogrencilerimiz, profesyonel sertifika programi oncesinde Genel Ingilizce alarak yeterli seviyeye erisebilirler.

İngiltere’de sertifika kurslarında ders Programı seçenekleri ve sertifika süreleri ne kadardir?

 • Pazarlama sertifikası – Marketing (4 hafta) : 1450gbp
 • İşletme sertifikası – Business Management (4 hafta) : 1450gbp
 • Proje Yönetimi sertifikası – Project Management (4 hafta):1450gbp

İngiltere’de sertifika ders saatleri Haftalik  ne kadar süredir? Haftalik 20 derslik, 25 derslik ve 30 derslik opsiyonlari bulunur.

İngiltere’de sertifika almak için hangi vize tipine basvurmak gerekir?  İngiltere (Londra, Brighton): Dil okulu vizesi ile aynidir. Ogrenci isterse sadece 4 hafta sertifika programi alabilir veya baska bir kurs turu ile birlestirebilir. Boylece kurs suresi 6 aya kadar olan kurslar icin SVV, daha uzun sureli oldugunda ESVV vize turune basvurmalidir.

Yurtdışında sertifika başlangıç tarihleri nedir? İngiltere’de sertifika programlarının başlangic tarihleri şehir merkezine  ve sertifika turune gore değişkendir. tarafımızdan bilgi alınız. İngiltere’ de Yüksek Lisans en az 1 senedir. Yüksek Lisans yapmak için 1 sene vakti olmayanlar ya da düşük bütçe ile kendilerine kalite katmak isteyenlerin son dönemde en güzel alternatifi Sertifika Programlarıdır.

İngiltere'de Sertifika Programı

-Öğretmenler için İngilizce – English Language for Teachers

-Medikal İngilizce – Medical English

Bu programlara katılabilmek için öğrencinin orta düzeyde İngilizce biliyor olma şartı vardır. Amerika’ nın aksine TOEFL/IELTS skoru istenmemektedir. İngiltere’ de süresi 1 aydan 12 aya kadar uzayabilen farklı konularda sertifika Programları mevcuttur. İngiltere Uluslararası Öğrencilere sunduğu çeşitlik nedeni ile Sertifika Programları konusunda diğer ülkelerle karşılaştırıldığında en zengin ülkedir. 6 aylık Sertifika Programlarında uzmanlaştığınız alanda Diploma almanız mümkündür. Bu diplomayı ileride yüksek lisans yapmak istediğinizde Pre-Master derslerinize saydırmanıza yardımcı oluyoruz. İngiltere’ de en fazla talep gören sertifika programları İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Medikal İngilizce, Havacılık İngilizcesi, Askeri İngilizce, Turizm İngilizcesi’ dir. En kaliteli ve istediğiniz eğitimi hangi kursta almak istediğinizi danışmanlarımıza ilettiğiniz takdirde size uygun kurs ve ders programı belirlenecektir.  İngiltere’de sertifika programları  konusunda çok zengin seçenekler sunmaktadır. Adaylarla birebir ofisimizde görüşme yaparak en uygun programı belirlemek danışmanımızın profesyonelliği desteği ile sağkalanmaktadır.

1- HOVE COLLEGE – https://www.hovecollege.co.uk/apply/fees.php :  Bünyesinde birçok sertifika programı bulunmaktadır. Programlar ve ücretlerini buradan görebileceksiniz. Global E-Business sertifikası 18 hafta olup, 4625 £ ‘dir.

 • Global E-Business (Subject G)£4,625
 • Internet Marketing (Subject I)£4,62

 

2- BAYSWATER COLLEGE https://www.bayswater.ac/   Sadece Digital Marketing sertifikası programı mevcut. 4 hafta eğitim ücreti :  2195gbp  Okulun konaklama ve kayıt ücretleri seçenekleri buradadır.  https://www.bayswater.ac/images/PDFS/Bayswater_Price_List_2019_v3.pdf

 

3- BOURNEMOUTH AND POOLE COLLEGE şubesinde kısa süreli Finance for Non – Financial Managers sertifika programı mevcut fakat bu sertifikalar 1 günlük olarak verilmektedir.  1 günlük sertifika program ücreti :   £210 Günlük sertifika programlarını tüm İngiltere’de eğitime giden adaylara özellikle önermekteyiz. hatta İngiltere’de dil okuluna giderken dahi böyle bir programa ait sertifika alarak dönmeniz CV nizi partlatmanıza yardımcı olacaktır.

 

4- İngiltere’de Üniversiteler içerisinde kısa süreli sertifika programları da mevcuttur. London School of Business and Finance bünyesinde mevcuttur.  Ayrıca Short Term kursları da mevcut. 28 saat /4gün süreli programlar. Bu programlara katılabilme şartlarını ofisimizde detaylı konuşmaktayız.

Blockchain Master Class for Business Leaders £1,490
Contract law for Business Executives £1,790
Design Thinking and Innovation £1,790
Digital Marketing and Social Media £1,790
Digital Transformation and Leadership £1,790
Emerging Technologies £1,790
Enterprise Operations Management  £1,790
Finance for Non-Finance Managers £1,790
Financial Planning and Analysis £1,790
Management Consulting and Project Management £1,790
Raising Finance for your Business £1,790
Strategic Brand Management £1,790
Strategic Business planning £1,790
Strategic Leadership and Change £1,790
MiniMBA £2,490

LSBF Üniversitesi Kampüsünde ayrıca  Graduate Certificate in Global Finance Trading sertifika programı vardır. Ücret olarak biraz maaliyetli görünebilir fakat çok detaylı ve özelliği olan bir programdır. Graduate Certificate in Global Finance Trading – 20 hafta 8000 £

International Students kabul şartlarında IELTS 5,5 istenmektedir fakat henüz skorunuz olmadıgı halde bu programa kabul şartları hakkında ofisimizde detaylı bilgi vereceğiz.

 • Scanned copies of your diplomas and certified translation
 • Scanned copies of your certified transcripts
 • Proof of English language proficiency IELTS 5.5 or equivalents

Websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, okulların dönemsel promosyonlarını Facebook sayfamızdan, öğrencilerimizin görüşlerini Instagram sayfalarımızdan takip edebilir, ilgilendiğiniz ülke, şehir ve programlarla ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

İngiltere’de Hukuk İngilizcesi – English for Law / Legal English : Bu derslerin tek katılımcıları Avukatlardır. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir.  Hukuk İngilizcesi programı standart olan Genel İngilizce derslerinden çok farklıdır. Bu derslere katılımcı profesyonel Avukatlar, hukukçulara ait yasal terimler ile beraber, kullanım yerlerini de öğrenirler. profesyonel iş hayatınızda İngilizce dilini akıcı ve yerinde kullanmak, yazılı dokümanlar haline getirmek, grup egzersizleri içeren görev tabanlı öğrenim becerilerini kullanmak, tartışmalarla gerekli hukuki anlayışlarını genişletmek, konuşma, dinleme , okuma ve yazma ve temel becerilerini uygulatarak öğrencinin yeteneğini geliştirmek için sunumlar yaptırarak İngilizce dil yapıları, kelimeleri, gramer ve uygun ortak ifadeleri kontrollü bir şekilde geliştirmek amaçlıdır. Profesyonel iş hayatınız için eşsiz bir eğitimdir. Avukatlar bu İngilizce Avukatlık programları ile anlama yeteneklerini ve yasal kanunlar çerçevesinde, günlük profesyonel iş hayatında hayatta karşılaşabilecekleri muhtemel durumlarda ekspres bir şekilde kavramları geliştirmek için tasarlanmış, modern bir iletişim kullanmayı öğrenirler. Dünyanın her yerinden gelmiş ve derslere katılmış hukukçu arkadaşlar edinerek, sosyal çevrenizi büyütme ve evrenselleştirme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın.Bu program sonrasında kendinizdeki farkı açıkça görebileceksiniz.

 • İş yönetimi –  İş İngilizcesi Management &Business Administration
 • Pazarlama İngilizcesi – Marketing,
 • Reklamcılık İngilizceşi – Advertising
 • Halkla ilişkiler İngilizcesi – Public Relation
 • Finans İngilizcesi – Finansal İşlemler İngilizcesiFinance & Financial Services
 • Turizm İngilizcesi – Tourism
 • Servis yönetimi İngilizcesi – Hospitality Management
 • Hukuk İngilizcesi – Legal Studies
 • Matematik İngilizcesi – Science Mathematics
 • Bilgisayar İngilizcesi – IT
 • Digital Disayn Ön lisans diploması Digital Design Advanced Diploma
 • Yaratıcı İletişim Ön Lisans Diploması Creative Communications Advanced Diploma
 • Web Disayn Diploması – Web Design Diploma (36 hafta)
 • Dijital Disayn Sertifikası – Digital Design Certificate
 • Web Disayn Sertifikası Web Design Certificate
 • Yaratıcı iletişim Sertifikası – Creative Communications Certificate
 • Uluslararası E-iş sertifikası – International E-Business Certificate
 • Pazarlama çalışmaları sertifikası – Certificate in Marketing Studies
 • İşletme sertifikası – Certificate in Business Administration
 • İş çalışmaları sertifikası – Certificate in Business Studies
 • Kamu yönetimi sertifikası – Certificate in Public Relation
 • Pazarlama iletişimi sertifikası – Certificate in Marketing Communications
 • MV Certificate for SVV
 • MS Certificate for GSV
 • Business and English Studies
 • Marketing, Advertising, Public Relation & English Studies
 • Travel, Tourism, Hospitality Management & English Studies
 • Accounting, Financial Management & English Studies
 • Business Computing and English Studies
 • ABE Certificate in Business Management

Danışmanınızın sizden talep edeceği evraklarınızı eksiksiz olarak sunduğunuzda, bireysel talep ve verilerinize uygun olarak size en uygun Kurs ve Sertifika Programını belirlemenizde yardımcı olacaktır.

Teacher Development Kursları : Öğretmenlik kurslarıyla ilgilenen adayları, Comenius burslarından yararlanmaya davet ediyoruz. Yetişkinlere öğretmenlik yapanlar ise Grundtvig burslarından da faydalanabilir! İngiltere’de çok iyi denetimlerden geçmiş okullarda eğitim almak için bulunmaz bir fırsattır! Çocuklara ya da yetişkinlere öğretmenlik yapan herkes bu burslardan faydalanabilir. Bu konuda ücretsiz danışmanlık yapan tek acenteyiz! Teacher Development Programı sınıf yönetimi ve öğretmenlik metodları üstüne eğitim almak isteyen, ana dili İngilizce olmayan öğretmenler için ideal bir programdır.  Şu anda öğretmenlik yapan ya da bu mesleği tercih edecek herkes için uygun bir eğitimdir. Katılımcılar bu programı İngilizce dil eğitim programıyla birleştirebilir ve öğretmenleri gerçek sınıflar içerisinde gözetleyebilir.

İngiltere’de CELTA ve DELTA Programları ile 4 senelik Üniversite mezuniyetinizi, IELTS 7 skoru ile birleştirerek Uluslararası nitelikte, dünyanın her yerinde öğretmenlik yapabilme hakkına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz! Bu konuda birebir çalıştığımız Okullar: The University of Edinburgh,St.Giles Dil Okulları, International House,Crest Schools of English Daha detaylı bilgi için bilgi istek formunu doldurmanız yeterlidir.

****

**London College of Contemporary Arts (LCCA) Postgraduate Sertifika Programları 15th January, 2020 tarihine kadar  50% indirimlidir.

Üst düzey sertifika programlarına katılabilmeniz için İngilizcenizin akıcı bir şekilde olması şartı vardır.En düşük İngilizce seviyenizin Upper Intermediate olması gerekmektedir.

Programlar aşağıda görüldüğü gibidir.

 • Ø  PG Certificate in Fashion Forecasting
 • Ø  PG Certificate in Creative Pattern Cutting and Fashion Design
 • Ø  PG Certificate in Fashion Branding and PR
 • Ø  PG Certificate in Consumer Behaviour and Marketing
 • Ø  PG Certificate in Entrepreneurship and Family Business
 • Ø  PG Certificate in Innovation Management and Entrepreneurship
 • Ø  PG Certificate in Multimedia Public Relations
 • Ø  PG Certificate in Mass Communications
 • Ø  PG Certificate in Financing and Entrepreneurial Business
 • Ø  PG Certificate in Branding in Architecture
 • Başlangıç tarihleri:  10th February/ 12th May/ 8th September 2020
 • Program Süresi: 12 hafta

Our LCCA postgraduate certificates will allow students to develop new areas of knowledge and expertise in fashion and enterprise without having to commit to a long-term degree. (Similar to LSBF Executive Education programmes). I attach Postgraduate Certificates brochure and the application form for your ease. Please do not hesitate to contact me should you have any questions.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU