Yurtdışında Üniversite

YURTDIŞINDA SINAVSIZ ÜNİVERSİTE OKUMA HAKKI….. Not ortalamam düşük, İngilizcem yetersiz diyerek endişelenmeyin!
Herkese ve her şartlara, her bütçeye uygun üniversite var! Talebinize ve size uygun bir  bölümde muhakkak bir ülkede sınavsız üniversite okuma şansınız var.
Bizler size sadece isteklerinizi dikkate alarak en uygun ülke ve en uygun üniversiteye kayıt olmanıza ve okumanıza yardımcı olmak için burdayız. Yurtdışında üniversite okumak için tarafımıza başvuru yapacak adaylar 18-23 yaş arasında olmalıdır. Bu yaş grubunun üzerinde başvuru yapılamıyor. Bu arada yaş grubu 18-23 olmasından dolayı websitemiz üzerinden form dolduran arkadaşlar maalesef ki çok bilinçsizce başvuru da bulunuyorlar. Hatta yurtdışında üniversite diplomasına sahip olmak isteyenlerin bu gibi profesyonel bir konuyu aile büyükleri ile beraber yürütmelerini istiyoruz. Websitemizden yapılan başvurularda %80 aday, Amerika’ da üniversite okumak istiyorum diyerek başvuru yapıyor. Ne kadar bütçe ayırdınız sorusuna bilemiyorum, öğrenince bakacağım diyor. Oysa zamanımız bilgisayar çağı ve her türlü güncel bilgiye sürekli güncellenen sitemiz gibi takip edebileceğiniz onlarca site, bilgi alabileceğiniz sayısızca daha önce yurtdışı eğitim tecrübesi edinmiş arkadaşınız var ken tamamen sıfır  fikir ve yorumsuzlukla ”Amerika’ da üniversite okumak istiyorum” diyorsunuz. Eminiz herkes yurtdışında üniversite okumak istiyor fakat bunlar belirgin maaliyetleri olan eğitimler. Ailenizin bütçesini, yaşam standartlarınızı dikkate alarak geleceğinizi şekillendirmenizi istiyoruz.  Bu konuda bu sayfamız size tamamen yardımcı olabilmek amacı ile hazırlanmıştır ve günceldir. Ayrıca yurtdışında burslu eğitim alabileceğini sananlara ilk sordugumuz soru Türkiye’ de eğitim alırken hangi burslardan faydalandınız, Türkiye’ de size burs veren devlet kurumları nerelerdir, farklı bir projeniz mi var, bir şey mi icat ettiniz diyoruz. Kısaca burs talebinize yönelik başvuru yapıcaksanız Türkiye Cumhuriyeti tarafından alabileceğiniz bursları araştırın diyoruz. Zira yurtdışında eğitim almak ülkeden ülkeye farklı bir maaliyet gerektiriyor ve eminiz herkese göre uygun bütçeli bir ülke ve üniversite bulunmaktadır. Yurtdışında burslu eğitim hizmeti vermiyoruz. Aşağıdaki üniversite fiyatları  2017 eğitim yılını kapsamaktadır. Yurtdışında üniversite okumanın avantajlarından fayralanmak ve tarafımıza bu konuda bilgi almak için başvuracak adayların bu sayfayı tamamen okuyarak yaşam standartlarına uygun, ailesini zorlamayacak ülkedeki üniversite eğitimini dikkate alarak sitemizden başvuru yapmasını ve yetkililerimizden randevu almanızı istiyoruz. 0212 259 60 75/76 – 0544 259 60 71
Amerika’ da Üniversite ücretleri : Amerika’ da üniversiteler 4 yıl sürelidir. Amerika’ da işletme lisans eğitimi ücreti  yıllık 24bin$ ile 55bin$ arasında değişmektedir. Amerika’ da Mühendislik diploması ise yıllık 35000$’dan başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Amerika’ da yaşam giderleriniz için aylık 1300$ ayırınız.
Almanya’ da Üniversite ücretleri : Almanya’ da üniversiteler ücretsizdir. Eğitim dili Almanca’ dır. Lise mezuniyet ortalamanızın en az 2.40 olması zorunluluktur. Almanya,’ da okumak istediğiniz bölümü kesinlikle Türkiye’ de kazanmış olmanız istenmektedir. ÖSYM sınav sonuç belgenizle başvuru yapılabilir. Almanya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 800€  ayırınız. Almanya’ da ALL STUDY Frankfurt  temsilcilik ofisimiz ve ofisimizde Türkçe konuşan danışmanlarımız çalışmaktadır.

Polonya’ da Üniversite ücretleri : yıllık 2500€ ile 4500euro arasında değişmektedir. Tüm bölümler için bu fiyatlar aynı değişkenlik göstermektedir. Polonya’ da eğitim dili İngilizce ve Lehçe’ dir. Polonya’ da İngilizce bölümlere yerleştirme yapıyoruz. Polonya’ da  üniversiteler 4 yıl sürelidir. Polonya’ da yaşam giderleriniz için aylık 500€ ayırınız. Almanya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 800Euro  ayırınız. Polonya’ da ALL STUDY Varşova temsilcilik ofisimiz ve ofisimizde Türkçe konuşan danışmanlarımız çalışmaktadır.Polonya’ da Üniversite ücretleri (1 yıllık ücretlerdir) : Polonya’ da sadece devlet üniversiteleri ile çalışmaktayız. Fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Almanya’ da yine devlet üniversiteleri ile çalışmaktayız. Almanya’ da üniversiteler ücretsizdir ve sadece Almanca üniversite eğitimi alabilirsiniz. Üniversite öncesinde 9 ay TestDAF eğitimi almak zorundasınız ve bu Akademik Almanca dil eğitimi ücretlidir. Almanca TestDAF hazırlık ücreti  3800€ – 4800€ arasında değişmektedir. Detaylı bilgileri Almanya’ da Üniversite sayfamızdan takip edebilirsiniz. Tüm bilgiler günceldir.

 • Mühendislikler : 3000€ – 4000€
 • Mekatronik: 2700€
 • Mimarlık: 2000€
 • İşletme: 2500€
 • Finans:3000€
 • Psikoloji: 3800€ (eğitim 5 yıl sürer)
 • Uluslararası İlişkiler: 2500€
 • Siyasal Bilgiler: 3000€
Macaristan’ da Üniversite ücretleri : yıllık 3000€ ile 13000€ arasında değişmektedir. Tüm bölümler için bu fiyatlar aynı değişkenlik göstermektedir. Macaristan’ da eğitim dili İngilizce’ dir.  Macaristan’ da üniversiteler 4 yıl sürelidir. Macaristan’ da yaşam giderleriniz için aylık 600€ ayırınız.
İrlanda  üniversite ücretleri : İrlanda’ da üniversiteler 3 yıl sürelidir. İrlanda’ da işletme lisans eğitimi ücreti  yıllık 11bin€ ile 17000€ arasında değişmektedir. İrlanda’ da Mühendislik diploması ise yıllık 17000€  – 27000€ arasında değişmektedir. İrlanda yaşam giderleriniz için yemek, yol, ulaşım dahil aylık 1000€ ayırınız.
İngiltere’ de Üniversite ücretleri : İngiltere’de  üniversiteler 3 yıldır. İngiltere’ de işletme lisans eğitimi ücreti  yıllık 6250gbp ile 8250gbp arasında değişmektedir. İngiltere’ de Mühendislik diploması ise yıllık 9250gbp’ den  başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Londra’da yaşam maaliyetleriniz için aylık 1350gbp, Londra doşıdaki tüm şehirler için 1150gbp  ayırınız.
Kanada  Üniversite ücretleri : Kanada’ da üniversiteler 3 yıldır. Kanada’ da işletme lisans eğitimi ücreti  yıllık 20bin$ ile 35bin$ arasında değişmektedir. Kanada’ da Mühendislik diploması ise yıllık 25$’dan başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Kanada’ da yaşam maaliyetleriniz için aylık kira, yemek, yol dahil 1300$ ayırınız. Kanada’ da göçmenlik başvurusu yapabileceğiniz 2 senelik Co-Op Postgraduate diploması ile ilgili detayları ilgili Kanada sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Avusturalya’ da işletme lisans eğitimi ücretleri :   yıllık 24000AU$ile 54000AU$ arasında değişmektedir. Avusturalya’ da Mühendislik diploması ise yıllık 37.000AU$ ‘dan  başlar ve yukarı doğru fiyatları çıkar. Avusturalya’ da yaşam ücretleriniz için konaklama yemek, yol, ulaşım giderleriniz için aylık 1100AU$  ayırınız.
*Yukarıda saydığımız ülkelerin dışında başka ülkelere üniversite yerleştirmeleri yapmıyoruz. Direk üniversite  kayıtlarımız için faaliyetimiz gereği, danışmanlık, vize hizmet bedeli almaktayız. Her ülke için farklı danışmanlık hizmetleri farklı tarifelenmektedir. İlgili ülke yetkilimizden bu konuda bilgi verilecektir.
Yurtdışında Üniversite okumayı birçok aile pahalı bir seçenekmiş gibi önyargılı olabiliyorlar. Oysa ülkemizdeki üniversite maliyetlerini göz önüne aldığımızda, yurtdışı üniversitelerinin çok daha uygun maliyetli olduğunu görebilmemiz mümkün.  Avrupa ülkelerinde yıllık eğitim ücretlerinin neredeyse 500 Euro -1500 Euro arasında olduğu Almanya, Macaristan ve Polonya’ da yerleştirme yaptığımız üniversitelerin tümü YÖK tarafından onaylıdır. Ayrıca Rusya ve Ukrayna’ da sınavsız ve uygun bütçelerle de üniversite okumanız da mümkün.

Amerika, Kanada, Avusturalya ise eyaletlerden oluşan ve eyaletler kanunu ile yönetilen ülkelerdir. Dolayısı ile her eyalet de herkesin bütçesine uygun, herkesin okuyabileceği sayısız üniversiteler mevcuttur. Üstelik bu üniversitelere giriş için ÖSYM sınav sonuç belgesi istenmemektedir. Yani sınavsız üniversite okumak hayal değil. Amerika’ da sınavsız üniversite okumanız mümkün. ALL STUDY bu ülkelerdeki sayısız üniversitelerle anlaşmamızı yaparken, özellikle YÖK Kurumunun elindeki ‘’Yurtdışında YÖK onaylı üniversiteler’’ listesine sadık kalmakta ve üniversite yerleştirmelerimizde bu konuyu en önemli kıstas olarak belirlemekteyiz. Üstelik burslu üniversiteler de okumayı tercih ettiğinizde burs alarak üniversitenin yıllık ücretini yarı yarıya düşürmek dahi mümkün. Bu konuda bilgi almak için ofislerimizi ziyaret ediniz.

İngiltere’ de Üniversite okumak 3 senedir. Ülkemize 4 saat uçuş mesafesindedir. Bu nedenle İngiltere’ de Üniversite okumak Türk öğrenciler tarafından çok tercih edilir. İspanya, İtalya, Fransa’ daki mimarlık ve sanat üniversitelerinin kendi içlerindeki derecelerini bilmek dahi üniversite yerleştirmenizde çok önem taşımaktadır. Hangi ülke de, hangi bölümde, ne tür şartlarda ve Türkiye’ nin neresinde olursanız olun… Sadece bir telefon ya da bir başvuru formu kadar uzağınızdayız. 0212 259 60 75 no’ lu telefonu arayarak  randevu almanızı önermekteyiz.

İngilizcem yetersiz diye üzülmeyin! Şartsız, koşulsuz şekilde, üstelik üniversite sınavına gerek kalmadan Üniversiteye yerleşmeniz mümkün. İngiltere’ de 110, Amerika’ da 650, Kanada’ da 65, Avusturalya’ da 18, tüm Avrupa ülkelerinde toplamda 140 farklı Üniversite ile çalışmakta olan tek yurtdışı eğitim kurumuyuz.  

ALS STUDY - Yurtdışında Üniversite

Hizmetlerimiz öğrenci adayının yurtdışında üniversite okuma fikrine sahip olduğu andan itibaren desteğimiz başlar. Okumak istediğiniz programa uygun ülkelerin ve üniversitelerin belirlenmesi, izlenmesi gereken akademik takvimin oluşturulması gibi ilk ama en önemli süreçleri görüşmelerimizde soru-cevap şeklindeki minik testimizle belirlemekteyiz. Daha sonra kayıt evraklarınızın hazırlanması, dosyalaştırılması gibi birçok işlemi ilgili danışmanınız yürütecek ve dosyanızı bir sonraki aşamalara hazırlayacaktır. Üniversitelere başvurunuz yapıldıktan sonra, takip edilmesi gereken tüm akademik yazışmalar üniversite kabul mektubunuz geldikten sonra da devam etmektedir. Vize işlemleri, uçak bileti- konaklama rezervasyonu gibi işlemlerinizde tarafımızdan yapılmaktadır. Bu işlemlerin tümü bir ekip işidir ve kayıt sonrası işleyişi takip edebilmek çok önemlidir.

ALL STUDY Üniversitelerimiz

 1. James Madison University
 2. Merrimack College
 3. Roosevelt University
 4. University of Vermont
 5. Widener University

Diğer yerleştirme yaptığımız Üniversiteler

 1. Akron University
 2. Algoma University (Canada)
 3. Auburn University
 4. Berkeley College
 5. California State Univ, Fresno
 6. California State University
 7. Centennial College (Canada)
 8. College of Southern Nevada
 9. DeVry University
 10. Endicott College
 11. Florida International University
 12. Foothill/DeAnza College
 13. Frostburg State University
 14. Full Sail University
 15. Green River Community College
 16. Lakehead University (Canada)
 17. Lambton College (Canada)
 18. Longwood University
 19. Mass. College of Pharm and Health Sciences
 20. Middle Tennessee State University
 21. Milwaukee School of Engineering
 22. National University
 23. Niagara University
 24. NY Film Academy
 25. Pacific Lutheran University
 26. St. Johns University
 27. Stratford University
 28. Texas Wesleyan Univ
 29. The Art Institute
 30. Trine University
 31. University of Baltimore
 32. University of Central Florida
 33. University of Kansas
 34. W. New England Univ
 35. Wayne State University
 36. Wentworth Institute of Technology

Uluslararası öğrenciler için Yurtdışında üniversite fiyatları / Her ülke kendi para birimidir. Aşağıda belirtilenler Yıllık eğitim ücretidir.

ÜniversitelerAnnual Tuition
Simon Fraser University (Kanada, Vancouver)CA$25,000
McGill University (Kanada, Montreal)CA$24,500
University of Toronto (Kanada, Toronto)CA$24,000
UC Berkeley (Amerika)US$28,000
Cambridge Üniversitesi (İngiltere)GBP23,000
Melbourne Üniversitesi (Australia)AU$36,000

İngiltere ve Tüm Avrupa’ da birebir yerleştirme yaptığımız Üniversitelerden başlıca örnekler 

International Study Centres 2017

Başlangıç Tarihleri – Ocak 2017

ISCLast Confirmation dateLatest CAS dateTerm start dateLatest arrival date

 

Royal Holloway Üniversitesi*18/12/2017*18/12/201706/01/201824/01/2018
Leeds Üniversitesi19/12/201719/12/201706/01/201824/01/2018
Strathclyde Üniversitesi*06/01/2017*06/01/201713/01/201803/02/2018
UCD Üniversitesi13/01/2017N/A13/01/201827/01/2018
Surrey Üniversitesi27/01/201703/02/201703/02/201814/02/2018
Lancaster Üniversitesi*13/01/2017*13/01/201713/01/201727/01/2017
LJMU Üniversitesi*06/01/2017*06/01/201706/01/201720/01/2017
Kingston Üniversitesi10/01/2017*13/01/201813/01/201827/01/2018
TCD Üniversitesi13/01/2017N/A13/01/201727/01/2017
Sussex Üniversitesi*06/01/2017*06/01/201706/01/201720/01/2017
Heriot-Watt Üniversitesi*06/01/2017*06/01/2017*06/01/201717/01/2017
Leicester Üniversitesi*13/01/2017*13/01/201713/01/201703/02/2017
Keele Üniversitesi*13/01/2017*13/01/201713/01/201727/01/2017
Istituto Marangoni Üniversitesi18/12/201720/12/201720/01/201803/02/2018
Huddersfield Üniversitesi*13/01/2017*13/01/201713/01/2017See table below
Lincoln Üniversitesi*06/01/2017*06/01/201706/01/201720/01/2017
Holland Üniversitesi06/01/2017N/A06/01/201713/01/2017

Huddersfield latest arrival dates

ProgrammeLatest arrival date

 

International Year One27/01/2017 for IY1 Business programmes
International Year One – Engineering21/01/2017
International Foundation Year/ Pre-Masters Programme03/02/2017

* Late exceptions considered for students who don’t need a CAS, are already in the UK, or are from countries with an appropriately fast visa turn-around.

ALL STUDY yurtdışı eğitim danışmanlığı tüm üniversite kayıt işlemlerini büyük bir itina ve titizlikle yapmaktadır. Bu konuda kurduğu büyük ekibi ile hizmet vermektedir. Yurtdışında üniversite okumak istiyorsanız, Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Dilerseniz ALL STUDY ofis telefonlarımızdan bizleri arayabilir, dilerseniz Bilgi istek  formunu doldurarak her zaman bizlere ulaşabilir siniz. ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir.  ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. Bilgi, danışmanlık, i

letişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU