Yurtdışı Dil Okulları

Profesyonel eğitim danışmanlığımız sayesinde Yurt dışında dil okuluna gitmek artık çok kolay. Şüphesiz yurt dışında eğitim almak herkesin hakkı. Yurtdışı eğitimde bütçenize uygun kaliteli dil okulları hakkında bilgi edinmek için öncelikle bir yurtdışı eğitim danışmanınızın olması şart. Uygun kalitede eğitim almanız  ve yeni eğitim hayatınızı mutlu bir şekilde geçirmeyi siz de hak ediyorsunuz.

Öncelikle yurtdışında dil eğitimine gideceklerin net olarak bilen adayları aslında sonrası bekleyen bir kaç özel bilgi var. Öyle ki İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin önünde çok geniş bir ülke seçeneği oldugunu bilmesi.

 1. İrlanda dil okulları,
 2. Amerika dil okulları,
 3. Kanada dil okulları,
 4. İngiltere dil okulları,
 5. Avusturalya dil okulları,
 6. Yeni Zelanda dil okulları
 7. Malta dil okulları,
 8. Güney Afrika dil okulları 

 

ÜLKE 12 HAFTA 24 HAFTA 36 HAFTA OKUL KAYIT

ÜCRETİ

1 AY AİLE YANI KONAKLAMA KONAKLAMA KAYIT ÜCRETİ
AMERİKA 3000$ 5280$ 7000$ 155$ 1100$ 95$
KANADA 2700CA$ 4850CA$ 7200CA$ 155CA$ 800CA$ 195CA$
İRLANDA 2160€ 3600€ 4608€ 80€ 900€ 80€
İNGİLTERE 2040GBP 3600GBP 4800GBP 80GBP 550GBP 80GBP
AVUSTRALYA 2760AU$ 5040AU$ 6720AU$ 235AU$ 1080AU$ 260AU$
MALTA 1660€ 3260€ 4860€ 60€ 900€ 80€
YENİ ZELANDA 3060NZ$ 5640NZ$ 7520NZ$ 195NZ$ 1180NZ$ 255NZ$
DUBAİ 3030US$ 4765US$ 7795US$ DAHİL 2HAFTADAHİL DAHİL

Bu ülkelere ait en iyi eğitim alınabilecek şehirleri dikkate almak, bu şehirlerde eğitim alanında en başarılı dil okullarını önermek ve sizlere tavsiyelerde bulunmak gibi öncelikli danışmanlıklarımız mevcut… Örneğin Almancasını geliştirmek isteyenlere Almanya’da Almanca dil okullarının yanında Avusturya’da Almanca  seçeneğinin de var olduğunu bilmeleri…… Adaylar tarafından akla gelmeyecek birçok sorunun cevabını görüşme anında sizlerden almak ve sizler adına doğru tercihlerde bulunmak üzere önerilerimizi sunuyoruz. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen adayların öncelikle yanıtlaması gereken 4 anahtar mevcut. Adaylardan alınacak bu yanıtlar kişiye özel olarak değerlendirilir. Websitemizden bilgi istek formunu dolduran adaylar aşağıdaki soruların cevaplarını yazmadan sadece bir ülke seçeneği belirliyor ve dil okulunu işaretliyor. Ne istediğini, ne soru sorması gerektiginin dahi farkında olamayacak kadar henüz konunun başında biri. Bu bilgiyle size sadece o ülkenin fiyat listesini göndermemiz sizin  için yeterli olacak mı acaba?  İlgili konsoloslugun Vize şartlarına uygun musunuz?Gideceğiniz ülke ve şehrin yaşam masraflarını karşılayabilecek durumda mısınız? Kısaca Bilgi İstek Formunu net ve detaylı dolduran, aşağıdaki sorulaın cevaplarını üşenmeden tek 1 kerede yazanlar bilgiye ulaşma konusunda çok hızlı hareket etmiş olucaklar. Ayrıca websitemiz gerçek bir kütüphanedir. Sürekli güncellenmektedir. Yani aslında sorularınızın cevabını websitemizde bile rahatlıkla en son hali ile görebilirsiniz.

1-Tercih edilen Ülke ve Şehir
2-Kurs başlangıç tarihi
3-Eğitim süresi
4-Hangi amaçla dil eğitimi almak istenildiği

Yukarıda sözünü etmiş olduğumuz 4 anahtar Cevap, sayısı 100’ ü aşkın dil okulu seçenekleri içerisinden size en uygun ülke, şehir, ders programıyla beraber, diğer  ders maliyetleri, ders programlarının süreleri, okuldaki Türk, Arap ve Asyalı öğrenci yoğunluğu, dil okulunun şehir merkezindeki sezonlara bağlı sosyal hayat işleyişi, şehrin öğrenciye sağlayabilecek aktivitelerinin olup olmaması, çalışma izinleri, kimi dil okullarının uyguladığı dönemsel indirimler, konaklama seçenekleri, iklim ve olmazsa olmaz olan Vize işlemleri ve ülke tercihlerine göre vizelerin sağlayacağı avantajlar gibi birçok bilgiler bir araya getirtilerek en doğru tercih belirlenmesi yapılır. Yukarıda belirtilen özellikler kimi öğrenci adayları için öncelik taşırken, bir başka öğrenci için çok sıradan gelebilir. Bu nedenle bazı durumlarda adaylar karar sürecinde danışmanı ile farklı günlerde, birkaç kez görüşme yapmak isteyebilir. Bu sizin avantajınızadır!

Yurdışı dil okulları fiyatları tüm acentelerde birebir tamamen aynıdır. Okulların katalog fiyatlarından hiçbir acente ne+ ne de – fiyat geçebilir. Eğer birileri bu şekilde fiyat listesi gönderiyorsa o danışmanlık şirketinin işini hangi ciddiyetle yaptığını artık siz düşünün. Farzedin ki 11:15 saatinde aynı Pazar günü Türk Hava yollarından uçak bileti alarak Ankara’ya gitmek istiyorsunuz. Aynı gün ve aynı saat için isterseniz 10tane farklı turizm acentesi geziniz. Aynı gün ve saat ve aynı havayolu için hiçbir şekilde farklı bir fiyat veremeyecek  turizm acenteleri.İşte acentecilik budur. Ve biz gibi danışmanlık firmaları bir eğitim acentesidir.

Dil okullarında fiyatlar okulların kendi websitelerinden dahi görülebilir. Sizler sadece okulların dönemsel promosyonlarını göremezsiniz Yurtdışı okulları özel dönemsel promosyonlarını sadece acentelerle paylaşır. Yurtdışı eğitim firmaları sadece dil okulu fiyatları almak, sorgulamak için değil, sizin yurtdışında dil okuluna kayıt, vize başvuru işlemleri (-ki en önemli konu aslında budur), konaklama ayarlama, ucuz uçak bileti alımı ve yurtdışında eğitim hayatınız devam ettiği sürece sizlere kalıcı danışmanlık yapmak üzere hizmet verir. Doğru danışmanlık firması, doğru danışmana ulaşmanız gerekir.

Sizin için doğru programı bulmak! İşte tam bu devrede danışmanınız devreye giriyor. Sizden alacağımız kişisel verileriniz ve talepleriniz doğrultusunda, ders başlangıç tarihlerinizi de dikkate alarak size en uygun eğitim programınızı çiziyoruz. Skype veya görüntülü whatsapp ile aslında ön görüşmelerimizi gerçekleştiriyor bizde acente olarak öğrenci adayını tanımaya çalışıyoruz.  Yapılacak ise Ofis görüşmelerimizi genelde vize başvuru aşamasında gerçekleştiriyoruz. Kısacası her şeyi 4 hafta içerisinde çözümlüyor ve Yurtdışında dil okuluna başlamanıza  yardımcı oluyoruz.

Yurtdışında dil okuluna başladınız ama kendinizi yalnız hissediyorsunuz! Yurtdışında yaşayan Türk temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Başınızın ağrımasından, evden taşınmaya, ulaşım ile ilgili sorularınıza, work and study programlarında işe yerleşmenize…….. kadar tüm konuda sizlere danışmanlık veriyoruz. Ön danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. Websitemiz sürekli güncelleniyor. Okulların dönemsel promosyonlarını Facebook sayfamızdan, öğrencilerimizin görüşlerini Instagram sayfalarımızdan takip edebilir, ilgilendiğiniz ülke, şehir ve programlarla ilgili daha güncel bilgileri anında  edinebilirsiniz. ALL Study yurtdışı eğitim danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. Ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. Yurtdışında eğitim danışmanlık hizmetlerimiz eğitiminiz devam ettiği sürece yurtdışındaki yurtiçi ve yurtdışı temsilcilerimiz sayesinde devam eder.

ALL Study ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor!

Firmamız yurtdışında dil okullarına kursuna kayıt yaptırmak isteyen yukarıdaki şartlara uygun olduğunu netleştirmiş tüm adaylarımıza verdiğimiz hizmetler;

 • Öğrencilere en uygun şehir seçimi,
 • Ders programının belirlenmesi,
 • İngilizce/Almanca /Fransızca dil seviyenizin ölçülerek eğitim sürecinizin belirlenmesi,
 • İş deneyimlerinizin gözden geçirilerek kalifiyeli göçmenliğe uygun olup olmadığınız,
 • İngilizce/Almanca/Fransıca dil okulu+ Üniversite, İngilizce kurs+ Yüksek Lisans /MBA, kayıtlarınızın yapılması.
 • Kariyer ve hedef planlaması,
 • En uygun fiyatla yurtdışında konaklama tercihinin yapılması,
 • Seyahat sağlık sigorta işlemlerinizin yürütülmesi,
 • Ekonomik uçak bileti rezervasyonu  
 • İsteğe bağlı hava alanı karşılama hizmetleri,
 • Vize Başvuru işlemleri ve Vize dosyanızın hazırlanması

Ofislerimizde size atanmış birebir danışmanınızla tanışmak ve sizin için en doğru dil okullarına ulaşmak sizin elinizde. Üstelik sizin standart ve taleplerinize en uygun programlarla…..

Tüm dünyada 350’den fazla uluslararası öğrencilere eğitim veren ve kendi ülkelerinde akrediteleri onaylanmış eğitim kurumları ve onaylı sertifika veren yurtdışı dil okulları birebir çalışmakta ve yerleştirmeler yapıyoruz. Eğitim danışmanlığı ofisimizi ziyaretinizde birebir size atanmış olan danışmanınız tüm bu verileri dikkate alarak size özel seçenekler sunar, adayların en doğru hedefe ulaşmalarına yardımcı olur. Bu nedenle aynı standartlara sahip birkaç kurs seçeneği ile sadece o aday için hazırlanmış bir tablo çıkartılır. Yani karar sürecinde sizlerin bireysel olarak yapmayı düşündüğünüz araştırmanızda, en az İki ay zaman kaybetmenize neden olacak süreç; ALL Study danışmanınız tarafından yarım saat içerisinde farklı seçenekler ve ücretlendirmeleri ile kararınızın netleşmesini sağlar. Öğrenci adaylarına hizmetlerimiz burada bitmiyor.

Bu sayfamızdaki ana konu yurtdışı dil okulları oldugu için genel bilgilendirme bu şekilde yapılmıştır.

 • Ücretsiz danışmanlık hizmeti: Eğitim almak istediğiniz ülke ve dil programı tercihinizle beraber mevcut dil seviyeniz dikkate alınarak diğer kişisel bilgileriniz alınır. Ülke tercihiniz olan ülke ve alacağınız programla ilgili olarak gelecekteki beklentileriniz göz önüne alınarak tercihlerinizi netleştirmede yardımcı olunur. Henüz ülke beklentiniz yok ise genel olarak ülkeler ve ücretlendirmeleri hakkında bilgilendirme yapılır. Dil okullarının başlangıç tarihleri ve vize süreci göz önüne alınarak başvuru tarihiniz belirlenir.
 • Dil okuluna başvuru yapılması: Kayıt yaptırmaya karar verdiğiniz dil okuluna başvurunuzu yapmak üzere doldurulan form da, bireysel talepleriniz doğrultusunda alınan Program tercihi, konaklama tercihi, havaalanı karşılama hizmeti, sigorta hizmetleri… Gibi isteklerinizle ilgili detaylar kurstan talep edilir. Kurs kayıt ücreti tarafınızdan ödenir. Vize için hazırlanması gereken evrak listesi verilir.
 • Vize işlemlerinizi yürütme ve takip: Kayıt yapılacak dil okulundan gelecek orijinal  kabulleriniz 5 işgünü içerisinde getirtilir. Bu süreçte vize evraklarınızın hazırlanması, vize randevunuzun alınmasını takiben, ücretsiz olarak vize başvurunuz yapılır. Vize başvurusunda olası mülakatlarla ilgili bilgilendirme yapılır.
 • Dil okulu merkezine ödemenizin yapılması: Vize işlemleriniz sonuçlanmış ve vizenizi almışsınızdır artık! Dil okulu  tarafından size düzenlenmiş faturanızda belirtilen Yurtdışı banka hesabına havalenizi yapmanıza yardımcı olunur. Banka dekontunuz kurs merkezine iletilir.
 • İndirimli Uçak bileti rezervasyonu: Ucuz Uçuş Biletiniz dilerseniz çalıştığımız havayolu şirketi aracılığı ile temin edilir. Okula uçuş detaylarınızın bildirimi yapılır.
 • Konaklama rezervasyonu: En uygun konaklama seçeneği tercih edilir. Konaklama rezervasyonunuzun bildirimi yapılır. Kurs merkezinden konaklama detayları alınarak tarafınıza teslim edilir.
 • Havaalanı Karşılama Hizmetleri: Eğer bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız aynı detaylar listeye eklenir. Konaklama rezervasyonunuzda kalacağınız yerin adresi ve acil durumlarda aranacak numaralar ve ulaşımdan sonra hemen yapmanız gerekenlerin listesi bulunmaktadır.
 • İhtiyaçlar Listesi: Uçuş esnasında yanınızda olması gereken evrakların bildirimi yapılır. Kurs kabul belgesi, konaklama detayları, havaalanı karşılama detayları…Acil durumlarda yanınıza almanız gereken ihtiyaçlarınızın bildirimi yapılır. Ağrı kesici, antibiyotik, nevresim takımı, priz dönüştürücü (converter) gibi yanınıza almanız gerekenlerin tavsiye edilmesi.
 • Hizmet süreci: Siz yurtdışında eğitiminizi alırken, her zaman size ve ailenize hizmet süreci devam eder. Eğitimle ilgili olabilecek sorunlarınızda, konaklama yerinizin değiştirilmesi talebinde kurs içerisinde sınıfınıza ait danışmanınız olmasına karşın, istediğiniz takdirde yine yardımcı olunmaktadır. Programınızı değiştirmek ya da uzatmak isterseniz ya da eğitiminiz sonunda başka bir kursa başlamak veya Üniversite ya da Master Programlarına kaydolmak istediğinizde yine ALL Study  olarak size atanmış danışmanınızla hizmetinizdeyiz.

YURTDIŞINDA İNGİLİZCE DİL EĞİTİMLERİ HAKKINDA DİĞER BİLGİLER

Dil okullarında Konaklama & Sosyal aktiviteler hakkında genel bilgiler
Yurtdışında eğitim size yalnızca dili öğrenmeyi değil, aynı zamanda ev sahibi ülkeyi ve insanlarını tanışmanıza fırsat verir.  Bütün dil merkezleri; özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklama, öğrenci yurdu pansiyon veya otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.  Buna ilave olarak bütün dil merkezlerimiz eğlence dolu, aktif ve ilgi çekici sosyal aktiviteler sunar ki, yurtdışındaki vaktinizi en iyi şekilde değerlendirirken, hem doğal bir ortamda pratik yapma hem de dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin.

1- Aile Yanı Konaklama : Özenle seçilmiş aileler kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunar. Birçok öğrencimiz yıllar sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürür.

2- Öğrenci Yurt konaklaması : Dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz öğrenci evi ve yurtlarında tek veya çift kişilik odalar mevcut. Bu seçenek, seçtiğiniz lokasyon, mevsim ve yurt tercihinize göre özel veya paylaşımlı banyo imkanları sunar. Odalar düzenli bir şekilde temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Yiyecek ve içecek düzenlemeleri fark göstermektedir ama birçok yerde kahvaltı verilir.

3- Pansiyon / Hostel / Motel : Otellerden daha ekonomik olan pansiyonlar daha sınırlı hizmet sunar. Haftalık hizmetçi servisi sağlanır ve bazı pansiyonlar mutfak tesislerine sahiptir.

4- Oteller : Okullara yakın yerlerde değişik türlerde oteller sunmaktan ve seçtiğiniz otele rezervasyon yapmaktan mutluluk duyarız.

5- Apartman Daireleri/ Paylaşımlı Daireler : Daireler bazı okullarda bulunur ve 4-6 kişiliktir. Tek, çift ve iki kişilik odalar mevcut. Daireler bağımsızlığı seven öğrencilere tüm temel imkanları sunar.

Yurtdışı eğitiminde / Dil okullarında sosyal aktiviteler nelerdir?
İlgi alanlarınız ya da yaşam tarzınız ne olursa olsun, size uygun ve eğlenceli aktiviteler bulunur.  Günlük geziler, müze ve galeri gezileri, tiyatro ve sinema etkinlikleri, restoranlar ve publar,  uluslar arası aktiviteler ve spor fikstürleri, bunların hepsi programımızın düzenli aktiviteleridir. Çoğu aktiviteler ücretsizdir ve diğerlerinin büyük bir kısım indirim fiyatlarla sunulur. Buna ek olarak birçok spor aktivitesi için özel düzenlemeler tüm merkezlerde yapılabilir -sadece personele danışmanınız yeterlidir.

Aktivite ve Dil Eğitim Programları Spor için olan tutkunuzu Aktivite ve Dil Eğitim Programlar ile su yüzüne çıkarabiliyorsunuz San Diego’ da sörf ‘ten Vancouver ‘da kayak olanaklarına, Toronto’ da tenisten, Auckland’ ta gemicilik, ”scuba diving” ve ”ekstrem sporlar” a kadar eğitim ile beraber bir sürü kombinasyon sunulur. Bu ve benzeri programlar ile bizimle bağlantıya geçiniz.

DİL OKULLARI HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ GERÇEKLER 

Yurtdışında dil okullarına gitmek demek; o ülkenin ana dilini mümkün olan en kısa sürede öğrenmeye demektir. Yabancı dil eğitimi alırken, bir yandan da okulunuzun düzenlediği etkinlik ve gezilerle ülkeyi tanıyıp güzelliklerini keşfederek, kendinizi o kültürün bir parçasıymış gibi hissedebilirsiniz.

Dil okulu paketleri nasıl hesaplanır? : Genel lisans kursları yıl boyunca ara vermeden devam eder. Eğitim süresi ulaşmak istediğiniz seviyeye, zamanınıza ve bütçenize bağlı olarak değişir. Dil eğitimlerinin süresi 2 haftadan 1 yıla kadar uzar. Eğer kendinize verdiğiniz belirli bir süre yok ise uzman danışmanınızla yapacağınız görüşmede mevcut dil seviyenize göre uygun bir kurs süresi belirlenir.

Yurtdışı dil okullarında eğitimler ne zaman başlar?: Dil okulları başlangıç tarihleri oldukça esnektir. Okullara isteğe bağlı olarak yılın herhangi bir haftasında başlayabilirsiniz. Ancak bazı okullar eğitimlerini belirli zamanlar da başlatır. Bazı okulların dil programları, özellikle üniversitelerin düzenlediği dil programları belirli dönemlerde eğitime başlar.

Yurtdışında dil okuluna katılabilmem için seviyem ne olmalı? :Dil okullarına seviyeniz hangi düzeyde olursa olsun katılabilirsiniz. Okullar program başladıktan sonra yaptıkları seviye sınavının sonucuna göre sizi uygun olduğunuz bir sınıfa yerleştirir ve kaliteli bir eğitim almanızı sağlar. Ancak yurt dışında alacağınız dil okullarında en azından Elementary seviyesinde başlamanız kurslardan daha yüksek bir verim almanızı sağlar.

Haftalık ders sayısı nedir?: Haftalık ders sayısı yabancı öğrencilerin dil eğitimi amaçlı vize alabilmesi için haftalık minimum 20 ders programına kayıt yaptırmaları gerekir.. Tüm dünyada 1 Level İngilizce 2 ay sürmektedir. Yoğun İngilizce eğitimlerinde ise 1 Level 5hafta sürer.

Yurtdışında dil okullarına katılım yaşı nedir?: yurtdışında dil eğitimlerine katılabilmeniz için okulların çoğu minimum yaşı 16 olarak kabul eder. Ticaret amaçlı İngilizce öğrenmek için yaşınızın en az 21 olması gerekir. Yaz okullarıysa yaş sınırını 14 olarak belirler. Kurslar için herhangi bir üst yaş sınırı bulunmaz.

Yurtdışında dilokullarına kaydımı ne zaman yaptırmalıyım?: Başvurunuz ne kadar erken olursa alacağınız cevap o kadar da sağlıklı olur. Her ülkenin vize şartları çok farklıdır. İngiltere için vize sonucu 3- 6 hafta öncesinde gelirken, Avusturalya için çoğu zaman 8 haftadan önce vize sonuçlanmayabilir. Tüm ülkelerin genel olarak ortalamasını aldığımızda gidiş tarihinizden 6 -16 hafta öncesinde kurs kaydınızı geçmek üzere tarafımıza başvurmanız önerilir.

Yurtdışı dil okullarında başvuru tarihlerinde ayrıca dikkat etmek gereken bir ayrıntı var mıdır? : Yaz dönemlerinde başvuruların yoğunlaşması nedeniyle bu süre yaz dönemlerinde daha önceye alınması gerekiyor. Konsolosluklar kişisel durumunuza göre ek belge talebinde bulunabilir. Erken yapılan başvurular olası bir gecikme durumuna karşı sizi koruyucu olur.

Yurtdışı dil okullarında kayıt sırasında neler yapmam gerekiyor?:Başvuru aşaması oldukça kolay ve hızlıdır. Öncelikli gerekli olan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Ardından kurstan alacağınız kurs kabul belgesi için kurs kayıt ücreti olarak isimlendiren kayıt ücretini havale etmeniz gerekir. Bu ön ödeme ekstra bir ödeme değildir. Toplam ücretten düşülür.

Yurtdışında dil okuluna kayıt esnasında pasaportumun olması gerekir mi? : Erken kayıtlarda eğer pasaportunuz henüz yok ise kaydınızı geçebilir hemen sonra pasaporta başvurabilirsiniz. Son anda yapılan başvurularda pasaportunuzu beraberinizde getirmeniz ve danışmanınıza teslim etmeniz gerekir. Başka bir ilde yaşıyorsanız kayıt esnasında pasaportunuzun ön sayfasını  e-mail ile danışmanınıza göndermeniz yeterlidir.

Yurtdışında dil eğitiminde sınıflar kaç kişiliktir? : Sınıf mevcudunun en üst sınırı 14 – 15 olarak kabul edilse de bazı sınıflarda bu sayı 10 – 12’ye kadar düşer. Özellikle kış aylarında sınıf mevcudu azalır. Ayrıca zamanı kısıtlı olan iş adamları ve yöneticiler için bire bir ders programları bulunur.

Yurtdışı dil kurslarında sertifika alırmıyım?: Dil okuluna düzenli devam etmeniz halinde ders türüne ve katılım süresine bakılmadan öğrencilere sertifika verilir. Uluslararası İngilizce geçerlilik belgesi alabilmeniz içinse sınavlara teşvik edilir.

Yurtdışı eğitiminde okulun ilk gününde ne olacak? :  Okullar ilk günlerinde öğrencilerin seviyelerini belirlemek amacıyla seviye tespit sınavı yapar.Sınav sonucuna göre sınıflar oluşturulur. Ayrıca ilk gün öğrencilere oryantasyon uygulanarak, şehri tanıtan genel bilgiler, haritalar, kimlik kartı, çeşitli pratik bilgiler ve kurs malzemelerini içeren öğrenci çantaları verilie.

Dil okullarının olanakları nelerdir? : Okulların olanakları okullara göre değişiklik gösterir. Okulların genelinde multimedya bilgisayar merkezi, kütüphane ve dil laboratuvarları gibi olanaklar bulunur.Ayrıca bir üniversitede dil eğitimi almanız durumunda kampüsün olanaklarından da yararlanmanız mümkündür.

Dil okullarının öğrenci yapısı nasıldır?: Eğitim amacıyla dünyanın farklı köşelerinden gelen öğrenciler, dil öğrenmenin yanı sıra farklı kültürlerden arkadaşlar edinirken farklı kültürleri de yakından tanıma fırsatı edinir.

Yurtdışı Okulları onaylı mıdır?: Dil okulunuzu seçerken ülkenin resmi makamları tarafından onaylı olup olmadığını araştırmanız tavsiye edilir.

Yurtdışı eğitimde Konaklama tercihini neye göre belirlemeliyim?: Ön görüşmede adaylardan alınan kişisel özellikler dikkate alınarak en uygun konaklama seçeneği belirlenir. Eğer Haziran-Temmuz-Ağustos aylarını kapsayan yaz döneminde Yurt Konaklama tercih etmeyi düşünüyorsanız kurs ve konaklama rezervasyonunuzu en erken 16 hafta öncesinden yapmanız gerekir. Avrupalılar hayatlarını planlama konusunda çok planlı olduklarından okulların öğrenci yurtları neredeyse 1 sene öncesinden dolmaktadır.

Yurtdışında eğitimde Havaalanında karşılanacak mıyım? : Okulların tamamına yakını uluslararası öğrencileri için havaalanında karşılama hizmeti verir. Karşılama hizmeti isteğinde bulunduğunuz zaman okulunuzun görevlisi sizi havaalanında karşılar ve konaklayacağınız yere götürür. Havaalanında karşılama özellikle dil bilgisi iyi olmayan ya da ilk defa yurt dışına çıkan kişilere tavsiye edilir.

Yurtdışı vizesi başvuru işlemleri zor mudur? :Danışmanlarımız kendilerine gelen adayların dosyalarında eksikleri var ise gün içerisinde düzenledikleri toplantılarda aday için neler yapabileceklerini tartışarak, çözüm üretir ona göre dosyayı teslim alır. Bu nedenle yurtdışında eğitim alacağına inandığımız adayları itina ile seçmekte ve dosyalarını uygun hale getiririz. Örnek olarak: Başvuru esnasında 35 yaşında olup,  liseyi 17 yaşında bitirmiş ve bu süreçte başka bir eğitim almamış bir adayın en son eğitim tarihinden 18 sene sonra Almanya’ da neden Almanca dil eğitimi almak istediğini çok güçlü bir şekilde ifade etmesi ve belgelemesi gerekir.

Dil okulu ödememi ne zaman yapmalıyım? :Konsolosluktan vize aldığınızı gösteren pasaportunuzu teslim aldığınız andan itibaren kurs ücretini ödemeniz ve ödeme dekontunu danışmanınıza elden veya e-mail ile teslim etmeniz gerekir.

Dil okulu kayıt işlemlerimi ALL Study Yurtdışı Eğitim ile yapmamın ayrıcalığı nedir? : Danışmanlarımızım tümü yurtdışında eğitim almış, her biri en az bir yabancı lisan bilen, Üniversite ve yüksek lisans mezunlarından oluşur. Yurtdışında eğitim yaparak bu aşamaların tümünden geçmiş, bir öğrencinin neler yaşayabileceğini, yurtdışında bir öğrencinin mutlu ve huzurlu olabileceğini bilen danışmanlarımız, 2004 yılından bu yana faaliyet veren ALL Study Yurtdışı Eğitim danışmanlığı çatısı altında tüm resmi kurumlara erişim kolaylığı sağlar. Bilgi İstek formunu detaylı bir şekilde mevcut durumunuzu ve taleplerinizi de yazarak doldurduğunuzda ilgili danışmanlarımız sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.

ulkeler

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Yurtdışında dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin uygun kalitede eğitim almaları  ve yeni hayatlarını mutlu bir şekilde geçirmelerini sağlamak zor değil ! Öncelikle hangi alanda dil eğitimini alacağını net olarak bilen adayları aslında sonrası bekleyen bir kaç soru vardır. Örneğin Almancasını geliştirmek isteyenlere Avusturya seçeneğinin de var olduğunu bilmeleri gibi…

Öyle ki İngilizce dil eğitimi almak isteyenlere ise İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Avusturalya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika gibi sekiz farklı ülke seçeneğinin olduğunu bilmek, bu ülkelere ait en iyi eğitim alınabilecek şehirlerini dikkate almak, bu şehirlerde eğitim alanında en başarılı dil okullarını önermek ve sizlere tavsiyelerde bulunmak gibi… Adaylar tarafından akla gelmeyecek birçok sorunun cevabını görüşme anında sizlerden almak ve sizler adına doğru tercihlerde bulunmak üzere önerilerimizi sunuyoruz.

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen adayların öncelikle yanıtlaması gereken 4 anahtar mevcut. Adaylardan alınacak bu yanıtlar kişiye özel olarak değerlendirilmektedir.

1-Tercih edilen Ülke ve Şehir
2-Kurs başlangıç tarihi
3-Eğitim süresi
4-Hangi amaçla dil eğitimi almak istenildiği

Yukarıda sözünü etmiş olduğumuz 4 anahtar, sayısı 100’ ü aşkın dil okulu seçenekleri içerisinden size en uygun ülke, şehir, ders programıyla beraber, diğer  ders maliyetleri, Ders Programlarının süreleri, okuldaki Türk, Arap ve Asyalı öğrenci yoğunluğu, dil okulunun şehir merkezindeki sezonlara bağlı sosyal hayat işleyişi, şehrin öğrenciye sağlayabilecek aktivitelerinin olup olmaması, çalışma izinleri, kimi dil okullarının uyguladığı dönemsel indirimler, konaklama seçenekleri, iklim ve olmazsa olmaz olan Vize işlemleri ve ülke tercihlerine göre vizelerin sağlayacağı avantajlar gibi birçok bilgiler bir araya getirtilerek en doğru tercih belirlenmesi yapılır.

Yukarıda belirtilen özellikler kimi öğrenci adayları için öncelik taşırken, bir başka öğrenci için çok sıradan gelebilmektedir. Bu nedenle bazı durumlarda adaylar karar sürecinde danışmanı ile farklı günlerde, birkaç kez görüşme yapmak istemektedirler.

Ofislerimizde size atanmış birebir danışmanınızla tanışmak ve sizin için en doğru dil okullarına ulaşmak sizin elinizde. Üstelik sizin standart ve taleplerinize en uygun programlarla…..

Uluslararası öğrencilere eğitim veren ve kendi ülkelerinde akrediteleri onaylanmış tüm dünya üzerinde bulunan tüm eğitim kurumları ve onaylı dil okulları birebir çalışmakta ve yerleştirmeler yapmaktayız. Eğitim danışmanlığı ofisimizi ziyaretinizde birebir size atanmış olan danışmanınız tüm bu verileri dikkate alarak size özel seçenekler sunarak, adayların en doğru hedefe ulaşmalarına yardımcı olur. Bu nedenle aynı standartlara sahip birkaç kurs seçeneği ile sadece o aday için hazırlanmış bir tablo çıkartılır. Yani karar sürecinde sizlerin bireysel olarak yapmayı düşündüğünüz araştırmanızda, en az İki ay zaman kaybetmenize neden olacak süreç; ALL STUDY danışmanınız tarafından yarım saat içerisinde farklı seçenekler ve ücretlendirmeleri ile kararınızın netleşmesini sağlayacaktır. Sağlıklı bir karar alabilmeniz için sizleri Ofislerimize davet etmekteyiz. Öğrenci adaylarına hizmetlerimiz burada bitmiyor. Aşağıda sıralaması bulunan her bir detay derslere başlama kararınızı verdiğiniz andan itibaren, ülkenize dönüş yapacağınız zamana kadar ya da farklı bir planla bulunduğunuz ülkede Üniversite, Master veya Sertifika Programlarınıza geçiş yapmanıza dahi yardımcı olarak sınırsız destek sağlıyor ve bunu bulunduğunuz ülkedeki şubelerinde size desteğe devam ediyor.

 • Ücretsiz danışmanlık hizmeti: Eğitim almak istediğiniz ülke ve dil programı tercihinizle beraber mevcut dil seviyeniz dikkate alınarak diğer kişisel bilgileriniz alınır. Ülke tercihiniz olan ülke ve alacağınız programla ilgili olarak gelecekteki beklentileriniz göz önüne alınarak tercihlerinizi netleştirmede yardımcı olunur. Henüz ülke beklentiniz yok ise genel olarak ülkeler ve ücretlendirmeler hakkında bilgilendirme yapılır. Dil okullarının başlangıç tarihleri ve vize süreci göz önüne alınarak başvuru tarihiniz belirlenir.
 • Dil okuluna başvuru yapılması: Kayıt yaptırmaya karar verdiğiniz dil okuluna başvurunuzu yapmak üzere doldurulan form da, bireysel talepleriniz doğrultusunda alınan Program tercihi, konaklama tercihi, havaalanı karşılama hizmeti, sigorta hizmetleri… Gibi isteklerinizle ilgili detaylar kurstan talep edilir. Kurs kayıt ücreti tarafınızdan ödenir. Vize için hazırlanması gereken evrak listesi verilir.
 • Vize işlemlerinizi yürütme ve takip: Kayıt yapılacak dil okulundan gelecek orijinal  kabulleriniz 5 işgünü içerisinde getirtilir. Bu süreçte vize evraklarınızın hazırlanması, vize randevunuzun alınmasını takiben, ücretsiz olarak vize başvurunuz yapılır. Vize başvurusunda olası mülakatlarla ilgili bilgilendirme yapılır.
 • Dil okulu merkezine ödemenizin yapılması: Vize işlemleriniz sonuçlanmış ve vizenizi almışsınızdır artık! Dil okulu  tarafından size düzenlenmiş faturanızda belirtilen Yurtdışı banka hesabına havalenizi yapmanıza yardımcı olunur. Banka dekontunuz kurs merkezine iletilir.
 • İndirimli Uçak bileti rezervasyonu: Ucuz Uçuş Biletiniz dilerseniz çalıştığımız havayolu şirketi aracılığı ile temin edilir. Okula uçuş detaylarınızın bildirimi yapılır.
 • Konaklama rezervasyonu: En uygun konaklama seçeneği tercih edilir. Konaklama rezervasyonunuzun bildirimi yapılır. Kurs merkezinden konaklama detayları alınarak tarafınıza teslim edilir.
 • Havaalanı Karşılama Hizmetleri: Eğer bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız aynı detaylar listeye eklenir. Konaklama rezervasyonunuzda kalacağınız yerin adresi ve acil durumlarda aranacak numaralar ve ulaşımdan sonra hemen yapmanız gerekenlerin listesi bulunmaktadır.
 • İhtiyaçlar Listesi: Uçuş esnasında yanınızda olması gereken evrakların bildirimi yapılır. Kurs kabul belgesi, konaklama detayları, havaalanı karşılama detayları…Acil durumlarda yanınıza almanız gereken ihtiyaçlarınızın bildirimi yapılır. Ağrı kesici, antibiyotik, nevresim takımı, priz dönüştürücü (converter) gibi yanınıza almanız gerekenlerin tavsiye edilmesi.
 • Hizmet süreci: Siz yurtdışında eğitiminizi alırken, her zaman size ve ailenize hizmet süreci devam eder. Eğitimle ilgili olabilecek sorunlarınızda, konaklama yerinizin değiştirilmesi talebinde kurs içerisinde sınıfınıza ait danışmanınız olmasına karşın, istediğiniz takdirde yine yardımcı olunmaktadır. Programınızı değiştirmek ya da uzatmak isterseniz ya da eğitiminiz sonunda başka bir kursa başlamak veya Üniversite ya da Master Programlarına kaydolmak istediğinizde yine ALL STUDY olarak size atanmış danışmanınızla hizmetinizdeyiz.

*ALL STUDY; Yurtdışında Dil Kursuna gidecek öğrenci adaylarından servis hizmet bedeli  almamaktadır.

DİĞER BİLGİLER

Konaklama & Sosyal Aktiviteler
Yurtdışında eğitim size yalnızca dili öğrenmeyi değil, aynı zamanda ev sahibi ülkeyi ve insanlarını tanışmana fırsat verir.  Bütün dil merkezleri; özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklama, öğrenci yurdu pansiyon veya otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.  Buna ilave olarak bütün dil merkezlerimiz eğlence dolu, aktif ve ilgi çekici sosyal aktiviteler sunar ki, yurtdışındaki vaktinizi en iyi şekilde değerlendirirken, hem doğal bir ortamda pratik yapma hem de dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin.

Aile Yanı Konaklama
Özenle seçilmiş aileler kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunar. Birçok öğrencimiz yıllar sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürmektedirler.

Öğrenci Yurtları /Evleri
Dünyanın birçok yerinden arkadaş edinebileceğiniz öğrenci evi ve yurtlarında tek veya çift kişilik odalar mevcuttur. Bu seçenek, seçtiğiniz lokasyon, mevsim ve yurt tercihinize göre özel veya paylaşımlı banyo imkanları sunmaktadır. Odalar düzenli bir şekilde temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Odalar düzenli bir şekilde temizlenir, çarşaflar haftada bir değiştirilir. Yiyecek ve içecek düzenlemeleri fark göstermektedir ama birçok yerde kahvaltı verilir.

Pansiyon / Hostel

Otellerden daha ekonomik olan pansiyonlar daha sınırlı hizmet sunar. Haftalık hizmetçi servisi sağlanır ve bazı pansiyonlar mutfak tesislerine sahiptir.

Oteller
Okullara yakın yerlerde değişik türlerde oteller sunmaktan ve seçtiğiniz otele rezervasyon yapmaktan mutluluk duyarız.

Apartman Daireleri/ Paylaşımlı Daireler
Daireler bazı okullarda bulunur ve 4-6 kişiliktir. Tek, çift ve iki kişilik odalar mevcuttur. Daireler bağımsızlığı seven öğrencilere tüm temel imkanları sunar.

Sosyal Aktiviteler
İlgi alanlarınız ya da yaşam tarzınız ne olursa olsun, size uygun ve eğlenceli aktiviteler bulunur.  Günlük geziler, müze ve galeri gezileri, tiyatro ve sinema etkinlikleri, restoranlar ve publar,  uluslar arası aktiviteler ve spor fikstürleri, bunların hepsi programımızın düzenli aktiviteleridir. Çoğu aktiviteler ücretsizdir ve diğerlerinin büyük bir kısım indirim fiyatlarla sunulur. Buna ek olarak birçok spor aktivitesi için özel düzenlemeler tüm merkezlerde yapılabilir -sadece personele danışmanınız yeterlidir.

Aktivite ve Dil Eğitim Programları
Spor için olan tutkunuzu Aktivite ve Dil Eğitim Programlar ile su yüzüne çıkarabiliyorsunuz San Diego’ da sörf ‘ten Vancouver ‘da kayak olanaklarına, Toronto’ da tenisten, Auckland’ ta gemicilik, ”scuba diving” ve ”ekstrem sporlar” a kadar eğitim ile beraber bir sürü kombinasyon sunulur. Bu ve benzeri programlar ile bizimle bağlantıya geçiniz.

Konaklama hakkında daha fazla ve detaylı bilgi için, lütfen web sitemizde bulunan konaklama detaylarımızı inceleyiniz.

DİL OKULLARI HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ GERÇEKLER

Yurtdışında dil okullarına gitmek demek; o ülkenin ana dilini mümkün olan en kısa sürede öğrenmeye demektir. Yabancı dil eğitimi alırken, bir yandan da okulunuzun düzenlediği etkinlik ve gezilerle ülkeyi tanıyıp güzelliklerini keşfederek, kendinizi o kültürün bir parçasıymış gibi hissedebilirsiniz.

Eğitim süresi nasıl hesaplanır?

Genel lisans kursları yıl boyunca ara vermeden devam etmektedir. Eğitim süresi ulaşmak istediğiniz seviyeye, zamanınıza ve bütçenize bağlı olarak değişmektedir. Dil eğitimlerinin süresi 2 haftadan 1 yıla kadar uzanır. Eğer kendinize verdiğiniz belirli bir süre yok ise ALL STUDY danışmanınızla yapacağınız görüşmede mevcut dil seviyenize göre uygun bir kurs süresi belirlenecektir.

 

Dil okullarında eğitimler ne zaman başlar?

Dil okulları başlangıç tarihleri oldukça esnektir. Okullara isteğe bağlı olarak yılın herhangi bir haftasında başlayabilirsiniz. Ancak bazı okullar eğitimlerini belirli zamanlar da başlatmaktadır. Bazı okulların dil programları, özellikle üniversitelerin düzenlediği dil programları belirli dönemlerde eğitime başlamaktadır.

Dil okuluna katılabilmem için seviyem ne olmalı?

Dil okullarına seviyeniz hangi düzeyde olursa olsun atılabilirsiniz. Okullar program başladıktan sonra yaptıkları seviye sınavının sonucuna göre sizi uygun olduğunuz bir sınıfa yerleştirir ve kaliteli bir eğitim almanızı sağlar. Ancak yurt dışında alacağınız dil okullarında en azından Elementary seviyesinde başlamanız kurslardan daha yüksek bir verim almanızı sağlar.

Haftalık ders sayısı nedir?

Haftalık ders sayısı yabancı öğrencilerin dil eğitimi amaçlı vize alabilmesi için haftalık minimum 20 ders programına kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Katılım yaşı nedir?

Dil eğitimlerine katılabilmeniz için okulların çoğu minimum yaşı 16 olarak kabul etmektedir. Ticaret amaçlı İngilizce öğrenmek için yaşınızın en az 21 olması gerekmektedir. Yaz okullarıysa yaş sınırını 14 olarak belirlemektedir. Kurslar için herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Dil Okullarına kaydımı ne zaman yaptırmalıyım?

Başvurunuz ne kadar erken olursa alacağınız cevap o kadar da sağlıklı olur. Her ülkenin vize şartları çok farklıdır. İngiltere için vize sonucu 3- 6 hafta öncesinde gelirken, Avusturalya için çoğu zaman 8 haftadan önce vize sonuçlanmayabilir. Tüm ülkelerin genel olarak ortalamasını aldığımızda gidiş tarihinizden 6 -16 hafta öncesinde kurs kaydınızı geçmek üzere tarafımıza başvurmanız önerilmektedir.

Başvuru tarihlerinde ayrıca dikkat etmek gereken bir ayrıntı var mıdır?

Yaz dönemlerinde başvuruların yoğunlaşması nedeniyle bu süre yaz dönemlerinde daha önceye alınmalıdır. Konsolosluklar kişisel durumunuza göre ek belge talebinde bulunabilmektedir. Erken yapılan başvurular olası bir gecikme durumuna karşı sizi korumaktadır.

Kayıt sırasında neler yapmam gerekiyor?

Başvuru aşaması oldukça kolaydır. Öncelikli gerekli olan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ardından kurstan alacağınız kurs kabul belgesi için kurs kayıt ücreti olarak isimlendiren kayıt kapora ücretini havale etmeniz gerekmektedir. Bu ön ödeme ekstra bir ödeme değildir. Toplam ücretten düşülmektedir.

Kayıt esnasında pasaportumun olması gerekir mi?

Erken kayıtlarda eğer pasaportunuz henüz yok ise kaydınızı geçebilir hemen sonra pasaporta başvurabilirsiniz. Son anda yapılan başvurularda pasaportunuzu beraberinizde getirmeniz ve danışmanınıza teslim etmeniz gerekmektedir. Başka bir ilde yaşıyorsanız kayıt esnasında pasaportunuzun ön sayfasını fax ya da e-mail ile danışmanınıza göndermeniz yeterlidir.

Eğitimler kaç kişilik sınıflarda verilmektedir?

Sınıf mevcudunun en üst sınırı 14 – 15 olarak kabul edilse de bazı sınıflarda bu sayı 10 – 12’ye kadar düşmektedir. Özellikle kış aylarında sınıf mevcudu oldukça azalmaktadır. Ayrıca zamanı kısıtlı olan iş adamları ve yöneticiler için bire bir ders programları bulunmaktadır.

Dil okulum sona erdiğinde sertifika alacak mıyım?

Dil okuluna düzenli devam etmeniz halinde ders türüne ve katılım süresine bakılmadan öğrencilere sertifika verilmektedir. Uluslararası İngilizce geçerlilik belgesi alabilmeniz içinse sınavlara teşvik edilmektedir.

Okulda ilk gün ne olacak?

Okullar ilk günlerinde öğrencilerin seviyelerini belirlemek amacıyla seviye tespit sınavı yapmaktadır. Sınav sonucuna göre sınıflar oluşturulmaktadır. Ayrıca ilk gün öğrenciler için oryantasyon uygulanarak, şehri tanıtan genel bilgiler, haritalar, kimlik kartı, çeşitli pratik bilgiler ve kurs malzemelerini içeren öğrenci çantaları verilmektedir.

Okulların olanakları nelerdir?

Okulların olanakları okullara göre değişiklik göstermektedir. Okulların genelinde multimedya bilgisayar merkezi, kütüphane ve dil laboratuvarları gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca bir üniversitede dil eğitimi almanız durumunda kampüsün olanaklarından da yararlanmanız mümkündür.

Okullardaki öğrenci yapısı nasıldır?

Eğitim amacıyla dünyanın farklı köşelerinden gelen öğrenciler, dil öğrenmenin yanı sıra farklı kültürlerden arkadaşlar edinirken farklı kültürleri de yakından tanıma fırsatı edinirler.

Okullar onaylı mı?

Dil okulunuzu seçerken ülkenin resmi makamları tarafından onaylı olup olmadığını araştırmanız tavsiye edilmektedir.

Konaklama tercihini neye göre belirlemeliyim?

Ön görüşmede adaylardan alınan kişisel özellikler dikkate alınarak en uygun konaklama seçeneği belirlenir. Eğer Haziran-Temmuz-Ağustos aylarını kapsayan yaz döneminde Yurt Konaklama tercih etmeyi düşünüyorsanız kurs ve konaklama rezervasyonunuzu en erken 16 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Avrupalılar hayatlarını planlama konusunda çok planlı olduklarından okulların öğrenci yurtları neredeyse 1 sene öncesinden dolmaktadır.

Havaalanında karşılanacak mıyım?

Okulların tamamına yakını uluslararası öğrencileri için havaalanında karşılama hizmeti vermektedir. Karşılama hizmeti isteğinde bulunduğunuz zaman okulunuzun görevlisi sizi havaalanında karşılar ve konaklayacağınız yere götürür. Havaalanında karşılama özellikle dil bilgisi iyi olmayan ya da ilk defa yurt dışına çıkan kişilere tavsiye edilmektedir.

Vize başvuru işlemleri zor mudur?

Danışmanlarımız kendilerine gelen adayların dosyalarında eksikleri var ise gün içerisinde düzenledikleri toplantılarda aday için neler yapabileceklerini tartışarak, çözüm üretir ona göre dosyayı teslim alırlar. Bu nedenle yurtdışında eğitim alacağına inandığımız adayları itina ile seçmekte ve dosyalarını uygun hale getirmekteyiz. Örnek olarak: Başvuru esnasında 35 yaşında olup,  liseyi 17 yaşında bitirmiş ve bu süreçte başka bir eğitim almamış bir adayın en son eğitim tarihinden 18 sene sonra Almanya’ da neden Almanca dil eğitimi almak istediğini çok güçlü bir şekilde ifade etmesi ve belgelemesi gerekmektedir.

Dil okulu ödememi ne zaman yapmalıyım?

Konsolosluktan vize aldığınızı gösteren pasaportunuzu teslim aldığınız andan itibaren kurs ücretini ödemeniz ve ödeme dekontunu danışmanınıza elden veya e-mail ile teslim etmeniz gerekmektedir.

Dil okulu kayıt işlemlerimi ALL STUDY ile yapmamın ayrıcalığı nedir?

Danışmanlarımızım tümü yurtdışında eğitim almış, her biri en az bir yabancı lisan bilen, Üniversite ve yüksek lisans mezunlarından oluşmaktadır. Yurtdışında eğitim yaparak bu aşamaların tümünden geçmiş, bir öğrencinin neler yaşayabileceğini, yurtdışında bir öğrencinin mutlu ve huzurlu olabileceğini bilen danışmanlarımız, 2004 yılından bu yana faaliyet veren ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çatısı altında tüm resmi kurumlara erişim kolaylığı sağlayabilmektedir. Yurtdışında dil okulları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz mesai saatleri içerisinde 0212 259 60 75′ ten Istanbul merkez ofisimizi arayabilir, Bilgi İstek formunu detaylı bir şekilde mevcut durumunuzu ve taleplerinizi de yazarak doldurduğunuzda ilgili danışmanlarımız sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.

İngilizce’ yi yerinde öğrenmek istediğinizde aşağıdaki ülkeleri tercih etmenizi önermekteyiz. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,  Malta, Avustralya, Yeni Zelanda dışında  Güney Afrika’ da İngilizce dil okuluna gitmeniz mümkündür.

ulkeler