Avustralya Dil Okulları

Kurdan dolayı dünyanın en ucuz ücretli dil okulları Avustralya dil okullarıdır. Bugün kur 3.90. Üstelik Avustralya’ da çalışma izninizde var. Avustralya’ da eğitim ve yaşam size her gün İngilizce kullanmak ve geliştirmek için fırsatlar vermektedir.

Avustralya’da dil kurslarında eğitim ücretleri düşüktür, diğer ülkelerle karşılaştırdığımızda. Avustralya’ da üniversite kampüslerinde aynı zamanda İngilizce dil eğitimi alabiliyorsunuz. Bu konuda İngiltere gibi değildir. Eğer Avustralya’ da yüksek lisans yapmak istiyorsanız dil okulu ve yüksek lisans kayıt kabullerinizle beraber aynı anda vizenize başvurunuzu yapabiliyoruz. Buna şartlı kabul mektubu deniyor. Eğer Avustralya’ da Yüksek Lisans yaparak oturum başvurusu yapmak ve Avustralya göçmenliği almak gibi planlarınız var ise bizlerle daha detaylı görüşmeniz gerekmektedir. Bu konuda aşağıda belirttiğimiz Avustralya’ da eğitim, Avustralya’ da yaşam ücretlerinizi ve Avustralya vizesi şartlarını karşılayabileceğinizden emin olunuz.

Sadece Avustralya öğrenci vizesi şartlarını değil; diğer ilgilendiğiniz B planınızda olan ülkelerin vize sayfalarını da okumanızı öneririz. İngilizceniz yeterli. IELTS sınav skorunuz dahi var. Yüksek Lisans’ ta yapmak istemiyorsunuz. Fakat bir müddet Avustralya’ da yaşamak istiyorsunuz. Bunun için bütçenizde gayet uygun. O halde Avustralya sertifika programları sizi bekliyor. Yurtdışında sertifika programına başlamanız için herzaman ielts 6,0 belgenizi sunmanız da gerekmiyor. Diğer  Yurtdışında Sertifika ücretleri websitemizde ilgili linkten incelemeniz de mümkündür.

Avustralya dolar kurunun düşük olması, yasal çalışma izninizin olması Avustralya’ da eğitim alma isteğinizi teşvik edecek ve biran önce yurt dışında dil okuluna gitme isteğinizi hızlandıracaktır. Sadece bir tek dezavantajı vardır. Istanbul Sydney arası uçuş mesafesinin aktarmalı olarak 24 saat sürmesidir :) Yani bir gününüz yolda geçmektedir. Bu yol sorununu dikkate alabilecek cesaretteki herkesin Avustralya’ da İngilizce öğrenmesini samimiyetle öneriyoruz.

Her daim sıcak mevsimi, sayısız plajları, güler yüzlü ve yardımsever Avustralya halkı sayesinde kendinizi sanki ana vatanınızda yaşıyormuşsunuz hissinde olacaksınız. Avustralya’ da İngilizce dil eğitimine gitmek gerçekten bir ayrıcalıktır. Avustralya’da  dil okullarında öğrenciler tarafından enfazla tercih edilen şehirler Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane, Cairns ve Adalaide şehirlerinde en uygun ücretlerde İngilizce dil eğitimi alabiliyor, vizyonunuzu genişletiyor ve harika anılar biriktiriyorsunuz.

Dil okullarının büyük çoğunluğu bu şehirlerdedir. Avusturalya sıcak iklimi, harika doğa yapısı, ilginç hayvanları, sayısız plajları, extrem su sporları, 12 haftadan uzun süreli İngilizce dil okullarına verdiği çalışma izinleri nedeniyle dünya üzerinde ne çok turist ve öğrenci çeken ülkelerden biridir. Avustralya’ da eğitim ve yaşam size her gün İngilizce kullanmak ve geliştirmek için fırsatlar vermektedir. Ülkesi sıcak, insanı sıcak bu ülkede İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yolu insanlarla anadili ile sohbet etmektir.

Neden Avustralya’da Dil Eğitimi?   Güney Yarımküre’de bulunan, sürekli sahip olduğu sıcak iklimi, sosyal güvenilirliği ve insanların cana yakınlığı ile son yıllarda öğrencilerin tercih ettiği  ülkelerden biri olan Avustralya, eğitim kalitesi ve öğrencilere sunduğu olanaklar ile dil eğitimi için araştırmanız gereken bir ülkedir. Her ne kadar öğrenci vizesi öğrenci adaylarımızı evrak toparlama aşamasında biraz zorluyor olsa da ülkeye ayak bastığınızda yaşamış oldugunuz zorlugun göreceğiniz güzelliklere değdiğini düşüneceksiniz. En uygun ücretlerde dil okulu araştırdığınızda Avustralya dil okulları karşınıza çıkacaktır. Üstelik Avustralya’da çalışma izninin de olması Türk öğrenciler için cazip gelmektedir.

6 dil okulu için örnek fiyatlardır. Sadece konaklama ücretleri okuldan okula -100$, +100$ farketmektedir.

UIT-Universal Institute of Technology, Melbourne : 4320au$
IH-International House dil okulu, Melbourne :5520au$
ILSC dil okulu, Melbourne : 5760AU$
Ability dil okulu, Melbourne : 5760au$
Kaplan dil okulu, Melbourne: 7560au$

***Avustralya Vize ücreti kredi kartınızdan online olarak çekilmektedir. Bu nedenle kredi kartınızın yurtdışına açık olması gerekmektedir.

Avustralya’da dil eğitimi almak size neler kazandırır?

 • Sürekli ılıman bir iklimde okuma şansı bulacaksınız.
 • Avustralya kanunları yabancı öğrencilere sunulan kursların yüksek standartta olmasını temin eder ve kurs ücretlerini garanti altında tutar. Her dil okulunda yüksek standartlarda, kaliteli eğitim alacaksınız.
 • Suç ve politik huzursuzluğun en düşük seviyede olduğu, güvenli bir ortamda eğitim alacaksınız.
 • Dünyanın en uyumlu, çok kültürlü, cana yakın, açık fikirli ve sıcakkanlı insanları ile birlikte yaşayacaksınız.
 • Öğrencilerin eğitim gördükleri süre içerisinde, çalışma olanakları da vardır. Okul dönemleri boyunca haftada 20 saat, tatillerde tam gün çalışabilecek siniz.
 • Konaklama seçeneklerinin çeşitliliği öğrencilere pek çok imkan sunarak, sorun yaşama ihtimalini ortadan kaldırır.
 • Avustralya’da eğitim yılı Kuzey Yarımküre’den farklı olarak Şubat’ta başlar. Haziran ayında Türkiye’de eğitim yılını tamamlamış öğrencilere bu 6-7 aylık ara İngilizce bilgilerini tazelemeye iyi bir fırsat yaratmaktadır.
 • Avustralya’da bulunan kurumlar öğrencilerin kültürel ve dini ihtiyaçlarına duyarlıdır ve yeni ortamlarına uyum sağlamalarında destek olurlar.

Avustralya İngilizcenizi geliştirmek için mükemmel bir ülkedir! Avustralya dil okullarında sıkıcı metinlerin olduğu kitapları ezber yapmak zorunda değilsiniz. Avusturalya eğitim  sisteminde kaliteli eğitim ile beraber öğrenciyi sosyal hayata adapte eden bir sistem vardır.  Bu nedenle Avustralya dil okulunu tamamlayan öğrenciler hemen sonra ya Avustralya’ da yüksek lisans / master / MBA programlarına kayıt yaptırır ya da bir sertifika Programına katılarak kalış ve eğitim süresini uzun tutar ve bir diploma sahibi olmadan ana yurduna hemen dönmeyi hedeflemezler.

Avustralya hakkında genel bilgiler

 • Avustralya Başkenti : Canberra
 • Para Birimi : Avustralya Doları ( AUD )
 • Türkiye – Avustralya arası uçakla kaç saat : Uçak ile Istanbul – Sydney arası 19 Saat
 • Avustralya – Türkiye saat farkı : 7,30 saat ileri
 • Önemli Şehirleri : Albury, Sydney, Armidale, Bathurst, Broken Hill, Melbourne, Brisbane, Cairns, Adeliade,Perth

Avustralya’ da şehirler hakkında bilgiler 

 • Sydney Avustralya’nın en eski, büyük ve kozmopolit şehri Sydney, 4 milyonu aşkın nüfusa sahiptir. Dost canlısı insanları ve sıcak iklimiyle gelişmiş bir dünya şehri olan Sydney’deki 30’dan fazla kumsal (özellikle Manly ve Bondi Plajları) size sörf, yelken ve yamaç paraşütü gibi birçok macera sporu için olanak tanımaktadır. Şehrin sembolü Opera Binası’nı da içine alan manzarayı görmek için tekne turuna çıkabilir, Oxford Street kulüplerinde eğlenceye dahil olabilir, Doğal Yaşam Parkı’ndaki sevimli koalaları ziyaret edebilir, Hunter Vadisi’nde şarap tadabilir veya Blue Dağları’nı keşfe çıkabilirsiniz.
 • Melbourne, Avustralya’nın en popüler öğrenci şehirlerinden biri olup dünyadaki en yaşanılabilir şehirlerden biridir. Avustralya’nın kültür başkenti olarak bilinen Melbourne’de eğitim görürken güzel Phillip Adası’nda penguenleri görebilir, Great Ocean Road boyunca bir geziye gidebilir ve Twelve Apostles’in inanılmaz doğal güzelliğini izleyebilirsiniz. Avustralya spor ve kültürünü keşfedebileceğiniz Melbourne’de Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve Aussie kurallarıyla yapılan futbol müsabakalarını izleyebilir, Büyük Okyanus kenarında araba gezintisi yapabilir ya da Yarra Vadisi’ndeki muhteşem üzüm bağlarını gezebilirsiniz.

 

 • Brisbane, Avustralya’nın üçüncü büyük şehri olan Brisbane, mütevazi ve sıcak atmosferiyle kendinizi evinizde hissettirir. Brisbane’in çağdaş gökdelenleri, tarihi yapıları ve güzel parkları; yağmur ormanları, dağları ve kumsallarıyla mükemmel bir uyum sergilemektedir. Yıl boyu sıcak tropikal iklimi ve şehrin içinden geçen güzel nehri ile Brisbane’de yaşarken bu güneşli şehirde açık hava aktiviteleri yapabilir, ünlü plajlarında su sporlarının tadını çıkarabilir, hafta sonu turlarına katılabilirsiniz. Şehir merkezinde çok şık sanat galerini gezebilir, Queen Street Mall’ da alışveriş yapabilir, bol bol canlı müzik dinleyebilirsiniz.

 

 • Perth hakkında, şehir merkeziNoosa Bölgesi  :Fraser Adası ve Büyük Bariyer Resifi gibi ilgi çekici yerlere açılan bir turizm kapısı olan Noosa, lüks Hastings Caddesi’ni çevreleyen çeşitli gece hayatı, altın kumlu plajlar, berrak su, muhteşem Milli parklar ve yıl boyunca sıcak havası ile çeşitli gece hayatı ile Avustralya yaşam tarzının en iyisini sunmaktadır. Lexis Noosa, Avustralya’nın en çok istenen çalışma konumunda, kışın bile çalışmalarınızı harika dış mekanlarla birleştirebileceğiniz akademik mükemmellik sunar.

 

PERTH, LEXİS DİL OKULU, Perth dil okulları hakkında

Scarborough Beach, tüm Perth’in oynamaya geldiği ; uzun yaz geceleri sahil kafelerinde, barlarda ve kulüplerde canlanan ve hafta sonları Hint Okyanusu’nun berrak mavi sularında sörf yapmak ve yüzmekle ilgili en büyük ve yegane plajıdır. Avustralya’da seçilebilecek çok sayıda İngilizce ders programları ile, – şehirden sadece birkaç dakika ve güzel Scarborough Plajı’nın altın kumundan birkaç adım uzaklıktaki  LEXİS dil okulunda, dinamik şehirleri veya çarpıcı plajı ile Avustralya’ nın tatil merkezinde İngilizcenizi geliştirmeniz mümkün!. Artık Lexis dil okulu Perth’de her iki dünyanın  tadını çıkarabilirsiniz Lexis Perth, kampüsün önündeki toplu taşıma bağlantılarının rahatlığıyla, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklara yakındır. Lexis Perth, ciddi bir akademik çalışma ve mükemmel bir Avustralya yaşam tarzı için ideal bir karışım sunar. Lexis Perth’deki öğretmenler ve personel, akademik hedeflerinize ulaşmanıza ve ideal bir İngilizce öğrenim ortamı sağlamanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır. Avustralya’da geçireceğiniz zamanın sadece ders çalışmaktan daha fazlası olduğunu anlıyoruz. Lexis Perth’de sınıfta sörf tahtası ile kolunuzun altında yürüyebilir ve okuldan sonra arkadaşlarınızla birkaç dalga yakalayabilirsiniz… Tamamen akredite edilmiş resmi Cambridge sınav merkezimiz, öğrenci evleri ve aile yanında konaklama imkanlarının tümü okula ve plaja yürüme mesafesindedir. Lexis Noosa’da okumak bir deneyimden öte bir şey, bir yaşam tarzıdır.

Avustralya’ da uygun maaliyetli ücretleri nedeni ile en fazla yerleştirme yaptığımız dil okulu ILSC Education Group – ILSC dil okuludur. Uluslararası zincir bir okuldur. 25 yıldır tüm dünyada dil eğitimi vermektedir. Dil okulu programları dışında öğrencilere çok uygun fiyatlarda sertifika programları, öğretmenlik eğitimi, kurumsal eğitimler sunmaktadır. ILSC Sertifika programlarını websitemizden takip edebilirsiniz. ALL STUDY olarak öğrencilerimize dil + sertika programlarını paket olarak sunmaktayız. ILSC İngilizce dil okulu şubeleri şunlardır. Avustralya : Sydney, Brisbane, Melbourne- Kanada : Toronto, Vancouver, Montreal. Hindistan: Yeni Delhi

Avustralya’ da bir akademik eğitim yılı maksimum 44haftadan oluşmaktadır. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğimiz adayımıza dil okulu tarafından on-line bir test gönderilmektedir. On-line test sonucuna göre gerçek seviyeniz belirlenir  ve ancak o süre boyunca eğitim almanız sağlanır. Bu işlem biz yurtdışı eğitim acentaları tarafından konulan bir kural değildir. Avustralya dil okullarının  Avustralya Konsoloslugu  ile resmi çalışma şeklidir.

 

Avustralya’ da Konaklama ücretleri şu şekildedir.

Avustralya’ da aile yanı konaklama ücretleri 1 ay olarak hesaplanmıştır. Mağduriyetinizi giderme amaçlı olarak öğrencilerimize 1 aylık konaklama sağlamaktayız. Eğer Avustralya’ da yanında kalacağınız bir yakınınız var ve davetiyesini sunabiliyorsanuz okulunuzdan konaklama satın almak zorunda değilsiniz. Aile yanı konaklama ücretlerine günde 2 öğün yemek dahildir.

 • Sydney konaklama ücretleri : 1176 au$
 • Melbourne konaklama ücreti :  1148au$
 • Brisbane konaklama ücreti : 1036au$
 • Avustralya’ da yurt konaklama ücretleri ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 200au$ ~550au$ arasında değişmektedir. Her türlü oda tipinde konaklamanız mevcuttur.

Avustralya’da Yeme İçme

 • Avustralyalılar açık alanlarda yemek yemeği çok sevdikleri için barbekü, ülkede çok popüler bir aktivitedir. Ülkenin füzyon mutfağı, değerli şefleriyle dünya çapında haklı bir üne sahiptir.
 • Ülkede Akdeniz iklimi sayesinde hemen her çeşit sebze ve meyve (200 çeşit) yetişmektedir. Çevresindeki adaların ve uzun sahil şeridinin doğal bir sonucu olarak balıkçılığın yaygın olduğu ülke, deniz ürünleri özellikle kabuklu deniz canlıları bakımından oldukça zengindir.
 • Altın şurup adını verdikleri tatlı bir sos ve güneşte kurutulmuş domates katılarak hazırlanan bir çeşit ekmek olan Dampers, doldurulmuş biftek ve sotelenmiş istiridye ülkenin en değerli lezzetlerindendir. Avustralya’nın en ünlü tatlıları; krema ve meyve ile hazırlanmış Pavlova, hindistancevizi, çikolata ve şeker karışımı ile kaplanmış bir çeşit kek olan Lamingtons ve Anzak bisküvisi. Macadamia fındığı da Avustralya’ya özgü bir tatlardan biridir.
 • Avustralya ayrıca dünyadaki en iyi makarna üreticilerinden biridir. Dünyanın en iyi zencefili de bu ülkede yetişmektedir.
 • Avustralya, verimli üzüm bağlarından elde edilen kaliteli şarapları ile ilgi çekmektedir.

Avustralya’ da İngilizce dil okullarında eğitimler nasıldır? Avustralya’ da İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Avusturalya turizm konusunda da çok gelişmiştir. Sayısız plajları, eğlenceleri, müzeleri, tarihi dokusu ile herkesi cezbetmektedir. Sadece Sydney’ de 33 farklı plaj vardır. Manly plajı bunların en ünlüsüdür. Avustralya ülkesinin güzelliği  eğitim hayatının içerisine dahil edilmektedir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin en büyük akvaryumunda dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. Avusturalya’ da eğitim öğrenciler tarafından çalışma izni verilmesi nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Avustralya’da Eğitim  Avustralya’da,  hedeflerinize uygun bir çok kurs seçeneği vardır. Hangi İngilizce dil okulunu seçerseniz seçin sadece Avusturalya’da bulunmak dahi sizin için eşsiz bir deneyim olacaktır. Avustralya eğitim sistemi güçlü bir uluslararası üne sahiptir. Ülke etkili yapısı ve yenilikçi politik gelişmeleri ile tanınır.

Avustralya’da  İngilizce kursları temel olarak beş şekilde verilmektedir.

 1. Genel İngilizce – Bu derste, özellikle konuşma ve dinleme, iletişim becerilerinin geliştirilmesi üzerinde durulur.
 2. Akademik Yoğun  İngilizce – Bu dersler öğrenciyi bir üniversite ya da sertifika programlarına hazırlıktır.
 3. Özel Amaçlar için İngilizce – Bu kurslar İş İngilizcesi, Havacılık veya Turizm gibi özel ders alanlar için pratik İngilizce üzerinde odaklanır.
 4. Ortaokul Hazırlık – Bu dersler Avustralya Liselerine giriş içindir.
 5. Sınav Hazırlığı – Bu kurslar International English Language Testing System-IELTS, Yabancı Dil Sınavı-TOEFL, Pearson ve Cambridge Sertifikası olmak üzere, İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlamak içindir.

Yılın herhangi bir zamanında İngilizce dil okullarına kayıt yaptırılabilmektedir. Tam zamanlı dil okulları dört hafta ile 44 hafta arasında değişmektedir. Sınıfta harcanan zaman toplamda 26saati geçmemektedir.

 

Avustralya’da öğrenciler  yenilikçi, yaratıcı ve bağımsız düşünmeye teşvik etmektedir.  Avusturalya’ nın eğitim odaklı yaşam tarzı, bir takımın parçası olarak çalışmak, başkalarıyla etkili iletişim kurmak ve pratik hayat becerilerini kullanmak için gereken tüm insana dair yetenekleri geliştirmeyi öğretmektedir. Bunlardan en önemlisi, inisiyatif kullanmayı öğretmektedir. Avustralya’ da öğretmenler derslerde verdiği ünitelerdeki konuları ile gerçek dünya sorunlarına özgün, pratik çözümler düşünmeye teşvik edecektir. Çünkü Avusturalya dünya üzerindeki en çevreci ve doğal afetlere en duyarlı ülkedir. Avusturalya teknoloji ile doğal hayat arasındaki bağı başarılı bir şekilde kurabilmiş,  yaşama sunabilmiş, halkına bu yaşam biçimini kabul ettirmiş en başarılı ülkedir. Avusturalya Devleti, ülkeye giriş yapan turist, öğrenci ve göçmenlere sunduğu güzelliklerle doğal hayatın sürekliliğini korumayı amaçlamıştır. Avustralya aynı zamanda yaşamak için en iyi yerlerden biridir. Öğrenciler için yaşamak, öğrenmek ve büyümek için canlı ve dost bir ülkedir. Eğer ”kaliteli bir eğitim ve iyi bir yaşam tarzı istiyorum” diyorsanız başlangıç olarak uzun süreli Avustralya’ da İngilizce dil okuluna gitmek en güzel seçenektir. Ayrıca ülke içerisindeki zengin kültürel zenginlikler ve hoşgörülü halkı sayesinde kendi ülkenize ne kadar yakın olduğunuzu yakında görebileceksiniz.

*Avusturalya’ da göç politikası ve Eğitim ilişkisi  Avustralya öğrenci vizesi; yetenekli göçmenlik ile tamamen ayrı bir süreçtir. İngilizce dil okuluna yazılıyor olmak göçmenlik başvurusu yapabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Nitelikli Meslekler Listesine ait bir mesleğe sahip olmanız gerekmektedir.  Uzmanlar, yardımcı profesyonel meslek mensupları ve tradespersons ve ilgili işlerde çalışanlar müdür ve yöneticiler bu gruba aittir. Avustralya Devleti Avustralya işgücü piyasasının ihtiyaçlarına yanıt veren bir hedefe yönelik, yüksek değeri, talep odaklı, vasıflı göçmen programı yürütmektedir.  Bu ihtiyaç listesi her sene değişmektedir. Bu programa uygun olup olmadığınızı İngilizce dil yeterliliğiniz varsa Avustralya konsoloslugunun resmi websitesinden takip edebilirsiniz. Firmamız sadece eğitim ile doğru orantılı olarak göçmenlik danışmanlığı yapmaktadır. Skilled Immigrant listesinde her zaman geçerli meslekler özellikle mühendislik ve Mali müşavirliktir. Avustralya da MBA/yüksek lisans mezuniyetinizden sonra hali hazırda Avustralya’ da yaşıyorken göçmenlik başvurunuz da yapılabilmektedir.

*Avustralya’ da dil okuluna giden öğrencilerin dahi çalışma hakkı vardır! Avusturalya iş ihtiyacını karşılayacak bir ülkedir! Öğrencilere haftada 20 saate denk gelen yarı zamanlı çalışma izni vermektedir. Avustralya Mesleki eğitim ve öğretimde inovasyon ve kalitede dünyaya öncülük etmektedir.  Öğrenciye sunulan çalışma hakkı ile öğrencilere sınıfların dışında kendi iş becerilerini uygulama fırsatı bulabilmektedir. Bu yeni mezunlar üzerinde bir avantaj sağlamaktadır. Avustralya 2 senelik bir Ön Lisans akademik program sonrasında Avustralya’ da oturum hakkı kazanma şansı vermektedir. 2 senelik önlisans programına başvuracak adaylarımızın 25 yaşından büyük olmamaları zorunluluktur. Bu nedenle Avustralya’ da eğitime gönderdiğimiz her öğrenci 42 hafta dil okulu sonrasında bir akademik programa katılmaktadır. Bu ya 2 senelik bir önlisans veya  bir üniversite ya da yüksek lisans olmaktadır. Kısaca Avustralya’ da göçmenlik başvurusu yapılabilmesi için Avustralya’ da enaz 2 senelik bir Akademik Programdan mezun olmanız zorunluluktur. Yaşınız ve en son Türkiye’ de edindiğiniz diplomanız almanız gereken programı belirlemektedir. Adaylar mevcut eğitimlerinin üzerine çıkabilir, altına inemezler. Örneğin Türkiye’ de Üniversite mezunu bir aday, 2 senelik önlisans programına katılamaz, Avustralya’ da ya yüksek lisans yapabilir veya sertifika programına katılabilirler.

*Avustralya’ da her yerde Mükemmellik!   Avustralya eğitim ve öğretimin her alanında mükemmellik düzeyinde uluslararası bir üne sahiptir. Avustralya’ da İngilizce dil okulları, sertifika okulları ve Avustralya üniversiteleri yaygın öğretim ve araştırma kaliteleri ile bilinmektedirler.  Avustralya’ da konusunda uzman  öğretmenlerden ders alınır. İngilizce dil okulları sıradan bir dil okulu olarak görülmez. Bu nedenle İngilizce dil okullarında öğretmen olabilmenin kuralları çok katıdır. Avustralya Hükümeti öğrencilere geleceğin vatandaş adayı olarak baktığı için, öğrencilerine yaratıcı ve bağımsız düşünmeyi öğretmek ve  güçlü akademik becerilerini geliştirmeyi hedefler. Avustralyalı bilim adamları ve araştırmacılar dünyada önemli buluşlar ve teknolojik gelişmelerden sorumlu olmuştur. En iyi bilinen başarı sekiz Nobel ödülü dahil olmak üzere uluslararası ödül kazanmıştır.

*Avustralya’ da İngilizce dil okullarının size katacakları nelerdir?    Avustralya’da İngilizce dil okuluna gitmek her gün İngilizce kullanmak ve geliştirmek için size fırsat verir.  Avustralya sınıfları son teknoloji ile donatılmıştır. Laptoplar, akıllı tahta ile konferans ortamında dersler yapılır.

*Avusturalya Eğitiminde kalite güvencesi   Avustralya’da İngilizce eğitim kalite garantilidir. Avusturalya dünyanın en titiz tüketici koruma haklarına sahip bir ülkedir. 2000 yılında, Avustralya Denizaşırı Öğrenciler Yasasını hizmete sunmuştur.  Kayıt şartları kapsamında tüm kuruluşlar denizaşırı öğrenciler için gerekli dil okullarını CRICOS ve kamuya açık Commonwealth programında listelemiştir. Avustralya ‘ da bir okulun pazarlama faaliyetleri, eğitim sistemi, tesisleri ve öğrenci destek hizmetleri standartlara uygun değilse hizmet vermelerine olanak tanınmamaktadır.

Avustralya İngilizcenizi geliştirmek için mükemmel bir ülkedir! Avustralya dil okullarında sıkıcı metinlerin olduğu kitapları ezber yapmak zorunda değilsiniz. Avusturalya eğitim  sisteminde kaliteli eğitim ile beraber öğrenciyi sosyal hayata adapte eden bir sistem vardır.  Bu nedenle Avustralya dil okulunu tamamlayan öğrenciler hemen sonra ya Avustralya’ da yüksek lisans / master / MBA programlarına kayıt yaptırır ya da bir sertifika Programına katılarak kalış ve eğitim süresini uzun tutar ve bir diploma sahibi olmadan ana yurduna hemen dönmeyi hedeflemezler. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir siniz.

Tüm Avustralya’ da mevut bulunan dil okulları ile birebir çalışmaktayız. Öğrencilerimizin kayıt ve vize işlemlerini yaptıgımız Avustralya dil okulları listesini aşağıda görebilirsiniz. Avustralya dil okulları listesi alfabetik olarak sıralanmıştır. Ve şehirlere göre ayrımı yapılmıştır.

ADELAIDE DİL OKULLARI

BRISBANE DİL OKULLARI

 CAIRNS DİL OKULLARI

DARVIN DİL OKULLARI

GOLD COAST DİL OKULLARI

HOBART DİL OKULLARI

MELBOURNE DİL OKULLARI

NEW CASTLE DİL OKULLARI

PERTH DİL OKULLARI

SYDNEY DİL OKULLARI

WITHSUNDAYS DİL OKULLARI

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI   ŞUBELER   GENEL BİLGİLER 
ILSCSydney,Brisbane,MelbourneSydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UITMelbourneMelbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORNMelbourneAvustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRESSydney, Melbourne, Brisbane vb.Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLANSydney, Brisbane, Melbourne vb.80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSCSydney, Brisbaneher zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI Brisbaneİngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.