İngiltere Dil Okulları

İngiltere dil okulları başvuru ofisi.  İngiltere dil okulu ücretleri,  başvuru şartları, kabul koşulları, vize şartları bilgilerini ALL Study tecrübesiyle edinebilirsiniz.

İngiltere tüm şehirlerinde İngilizce dil okulları olan kurs cenneti bir ülkedir. Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Bristol, Hasting, Kensington, Norwich, Highgate, Southampton,  Manchester, Devon, Edinburgh’ da sayısı 100’ü aşkın dil okulu bulunmaktadır. İngiltere tüm dünyada en fazla dil okuluna sahip tek ülkedir. İngiltere dil okulu fiyatları okuldan okula ve şehirden şehire değişmektedir.

İngiltere’ de herkese ve her bütçeye uygun olmak üzere 120′ den fazla dil okulu vardır. İngilizce dil okullarının en fazla olduğu bölge Londra ve Güney İngiltere’dir. Bu şehirlerden sonra gelen en önemli şehirler ise Oxford, Cambridge ve York’ dur. English UK ve British Council ‘’English in Britain Accreditation Scheme’’ İngiltere’ deki tüm okulların kalitelerini kontrol eden kuruluşlardır.

 

İngiltere dil okulları fiyatları ucuz mudur?

Aşağıda İngiltere’de 12 hafta dil okulları fiyatlarını görebilirsiniz.

 • Londra, Golders Green College dil okulu fiyatı : 12 hafta İngilizce kursu : £ 1265
 • Bournemouth Westbourne Academy dil okulufiyatı : 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2184£
 • Brighton,EC dil okulu-European Center dil okulu fiyatı- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2112 £
 • Londra, LSI International dil okulu fiyatı – 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2379 £
 • Londra, Kings Colleges dil okulu fiyatı – 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2562 £
 • Londra, BAYSWATER dil okulu fiyatı- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2565 £
 • Londra, KAPLAN dil okulu, dil okulu fiyatları- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2880 £
 • Londra, TWİN LONDON GREENWİCH dil okulu fiyatları- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 2964£
 • Londra, ES Londra dil okulu,  dil okulu fiyatları- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 3000 £
 • Londra, IH-International House dil okulu fiyatı – 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 3100£
 • Cambridge, SELECT ENGLISH dil okulu fiyatları- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 3120 £
 • Londra,Wimbledon School Of English dil okulu fiyatları- 12 hafta İngilizce kurs ücreti: 4164£

 İngiltere’de İngilizce eğitimleri kaç saattir?

İngiltere’de İngilizce kursları sadece öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmekle kalmaz. Aynı zamanda İngiliz yaşam ve kültürünü deneyimlerle öğrenmelerine de yardımcı olur.İngiltere’ de İngilizce dil eğitimleri 3 farklı program halindedir. İhtiyacınız olan İngilizce kurs süresini ve mevcut levelinizi danışmanınıza bildirmeniz halinde sizin için uygun ders programını önerecektir.

 

 

 1. Genel İngilizce dersleri   : Haftada 15saattir. Genel dil becerileri üzerine verilmektedir. Haftaiçi  09:00- 12:00 saatleri arasında ders verilir. Saat süresi kısıtlı oldugu için ücreti de düşüktür. Tatil ingilizcesi gibi degerlendirmeye alabilirsiniz.
 2. Yarı Yoğun İngilizce dersleri : Haftada20saattir.  Haftaiçi  09:00- 13:00 – Gerçek yarı zamanlı dil eğitimidir. İngiltere’de en fazla tercih edilen İngilizce kurs porgramı budur. İngilizce düzeyi düşük olan öğrencilere Genel İngilizce kursu olmak üzere 6ay veya daha fazla süreli kurslar  önermekteyiz.
 3. Yoğun İngilizce dersleri :  Haftada 30saattir. Haftaiçi  09:00- 13:00- Süre sıkıntısı olan veya İngilizce ile büyük sorunlar yaşayanlar veya bir sınav almaya yönelik endişeleri olanlara önerilmektedir. Kendi içinde birkaç farklı sınıflara ayrılmaktadır. Akademik Program, Business Program ya da sınavlara yönelik programlar olarak birçok farklı şekilde verilmektedir. İngilizce seviyesi ileri düzeyde olanlar için ise öğrenciler ise İngilizcelerini geliştirmek üzeredaha kısa süreli fakat haftada 30saat olan Yoğun akademik programlarını öneriyoruz.

 

İngiltere’de İngilizce kursları kaç haftalıktır?

İngilizce ders kursları dört haftalık programdan oluşur. İngiltere’de 1 aydan maksimum 11 aya kadar İngilizce dil eğitimi kursuna katılabilirsiniz.

Alınan akademik İngilizce programı öğrenciye İngiltere’de ki akademik kültürü yakından tanımasına yardımcı olur ve onların daha ilk andan itibaren çevrelerine uyum sağlamalarına yönelik eğitim verir. İngiltere’ de İngilizce eğitimi genellikle Cuma günleri excursion (gezme ) programları ile öğrenciye yabancısı olduğu şehri yakından tanıması için tarihi yerleri ve kültürel organizasyonları yerinde görmesini sağlar. Bu gezilerde öğrenci sınıf hocası tarafından sadece gezdirilmekle kalmaz, aynı zamanda sınıf içerisindeki ders programını gezi boyunca da çeşitli eğlencelerle devam ettirir. Amaç öğrenciyi sadece mutlu ve huzurlu etmektir.

Eğer orta düzeyde İngilizce dil bilginiz var ise  İngiltere’de sertifika eğitimine  katılabilirsiniz.

 

İngiltere’de konaklama hizmeti veriyor musunuz?

İngiltere’ de konaklama Aile yanı ve Yurt konaklama şeklinde verilir.

Sabah/Akşam Yemekli, yemeksiz veya sadece kahvaltı dahil seçenekleri vardır. 4 haftadan 11 haftaya kadar kurs süresi boyunca kiralama yapabiliyoruz.

 

Aile Yanı Konaklama nasıldır?

İngiltere’de aile yanı konaklamalar İngiliz bir ailenin evinde 1 odayı kiralamak şeklindedir. Pandemiden sonra birçok okul konaklama hizmetini tek kişilik oda olarak kısıtlandırdı. Eğer aynı anda bir arkadaşınızla kayıt olursanız ancak çift kişilik odayı kiralama izni veriliyor.  Özellikle Londra’da Zone 1 – Zone 4 yani metro mesafeleri arasında konaklama fiyatları değişmektedir. Öğrencilerimize sağladığımız 4hafta/1ay konaklama rezervasyonundan sonra İngiltere’ de yine aynı konaklamasına devam etmek ve kalmak istiyorsa okuluna aylık kira öder gibi ödeme yapabiliyor.

Genel olarak öğrencilerimiz 2. Ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınabilir. Aile yanı konaklamalar okulunuza yarım saat/50 dakika uzaklıktadır. Londra metro ağı çok geniştir ve öğrenciler ulaşımda zorlukla karşılaşmazlar.  Her ne olursa olsun öğrencilerimize ilk 1 ay için aile yanı konaklama rezervasyonu yaptırmalarını öneriyoruz. Zira yurtdışında öğrencilik dışında hayatınızın hiçbir anında yabancı bir aile ile bir arada yaşama şansı edinemeyeceksiniz. Bu da iyi veya kötü yönleriyle bir hayat deneyim ve tecrübesi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Evde İngiliz bir aile ile bir  yemek masasında oturacak, onlarla uzun sohbetler edebilecek British Kültürü yakında öğrenebileceksiniz. İngiliz aileler çok sakin ve yaşam alanınıza saygılı insanlardır. Genellikle evin annesi evin idaresini üstlenen yarı zamanlı çalışan ev hanımlarıdır. İsteğinize göre yaşlı bir kadın&/adam veya çocuklu bir aile de tercih edebilirsiniz. Genel olarak eve giriş/çıkışlarınızda size müdahalede bulunmazlar.

 

İngiltere’ de yurt konaklama nasıldır?

İngiltere’de Yurt konaklamalar odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Hatta bazı okullarda 5 yıldızlı hotellerde VIP konaklama hizmeti dahi verilebilmektedir. Tercih ve bütçeniz ve konfor beklentinize göre üzerine VIP konaklama da tercih edebilirsiniz.

İngiltere’ de  İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin hayvanat bahçesi, lunaparkında  dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. İngiltere  dil okullarında öğrencilere yasal çalışma izni verilmez.

İngiltere Vizesi almak Kolay mı?

İngiltere dil okuluna gitmek üzerine firmamıza başvuran bir çok kişi  firmamıza  ”word of mouth” yani kulaktan kulağa tavsiye üzerine gelmektedir.  Birçok adayın arkadaşı, kuzeni, yeğeni, akrabası, komşusu… aracılığımızla yurtdışına gitmiş ve bu konudaki uzmanlığımızı tasdik etmiş şekilde gelmektedir. ALL Study Yurtdışı Eğitim İngiltere öğrenci vizesi başvurusunda Uzmandır. Dolayısı ile firmamız için İngiltere Vizesi almak kolaydır.

İngiltere’de İngilizce dil okuluna gitmek isteyen adaylara önce sormamız gereken soruları yöneltiyoruz. Eğer aşağıdaki sorulara verdiginiz cevaplar İngiltere’de öğrenci vizesi başvurusu yapmak ve vize almak için uygun gelmeyecekse, size iyileştirmeniz gereken eksiklerinizi bildiriyoruz. İngiltere vizesi almaya uygun olmayan adaylara eksiklerinizi tamamlamanız halinde yurtdışı vize başvurunuzu yapıyoruz. Kısaca ALL Study garantili vize kapsamında çalışmaktadır diyebiliriz.

 • Yaşınız
 • Eğitiminiz
 • Mesleginiz
 • Finansal durumunuz
 • İngiltere’de Şehir tercihiniz
 • Katılmak istediginiz kurs süresi

İngiltere’de uzatılabilen öğrenci vizesi 7ay ve üzeri İngilizce kurslarını kapsamaktadır. Uzun süreli İngiltere’de İngilzce  dil okuluna gitmek isteyenler beraberinde İngiltere’de yüksek lisans veya MBA kayıt işlemlerini de acentemiz aracılıgı ile başvurusunu yapabiliyoruz. Bu konuda danışmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

2024 LONDRA DİL OKULLARI FİYATLARI

 

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU FİYATLARI

 • 4 hafta İngilizce kursu :    624£
 •  8 hafta İngilizce kursu :   976£
 • 12 hafta İngilizce kursu : 1265£
 • 24 hafta İngilizce kursu : 2398£
 • 28 hafta İngilizce kursu : 2614£
 • 32 hafta İngilizce kursu : 2779£
 • 36 hafta İngilizce kursu : 2893£
 • Kurs Kayıt Ücreti : 45£
 • Kitap ücreti : 25£
 • Konaklama Kayıt ücreti : 55£
 • 4 Hafta – Aile Yanı Konaklama- Tek kişilik oda ücreti : 820£
 • Aile yanı Konaklama Kayıt ücreti : 40£

 

Twin English Centres Londra Dil okulu fiyatları

 •  4 hafta İngilizce kursu : 1240£
 •  8 hafta İngilizce kursu : 2200£
 • 12 hafta İngilizce kursu : 2964£
 • 24 hafta İngilizce kursu : 5520£
 • 28 hafta İngilizce kursu : 6440£
 • 32 hafta İngilizce kursu : 7360£
 • 36 hafta İngilizce kursu : 8280£
 • Kurs Kayıt Ücreti : 55£
 • Konaklama Kayıt ücreti : 55£
 • 4 Hafta – Aile Yanı Konaklama- Tek kişilik oda-Kahvaltı dahil ücreti : 840£
 • Öğrenci Yurdu – Greenwich McMillan Student Village – Studyo Daire  –  1 haftalık ücreti : 395£

 

Regent’s University London kampüsünde herkese açık İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. Regent’s School of English’de İngilizce dil okulu fiyatları

 •  4 hafta İngilizce kursu : 1440£
 •  8 hafta İngilizce kursu : 2760£
 • 12 hafta İngilizce kursu : 3960£
 • 24 hafta İngilizce kursu : 7440£
 • 28 hafta İngilizce kursu : 7840£
 • 32 hafta İngilizce kursu : 8960£
 • 36 hafta İngilizce kursu : 10.080£
 • Kurs Kayıt Ücreti : 120£
 • 4 Hafta Konaklama ücreti : 956£
 • Yaz döneminde Üniversite tatilde olacagı için Haziran-Temmuz-Ağustos tarihlerinde Üniversite yurdunda konaklama imkanı vardır.
 • Reid Hall öğrenci yurdunda tek kişilik oda konaklama 1 haftalık ücreti : 470£

 

Bayswater  Londra Dil okulu fiyatları

 •  4 hafta İngilizce kursu : 1380£
 •  8 hafta İngilizce kursu : 2760£
 • 12 hafta İngilizce kursu : 3720£
 • 24 hafta İngilizce kursu : 6480£
 • 28 hafta İngilizce kursu : 75600£
 • 32 hafta İngilizce kursu : 8640£
 • 36 hafta İngilizce kursu : 9720£
 • Kurs Kayıt Ücreti : 90£
 • Konaklama Kayıt ücreti : 50£
 • 4 Hafta – Aile Yanı Konaklama- Tek kişilik oda-Kahvaltı dahil ücreti : 920£
 • Yurt Konaklama  –  Grand Felda House Single Room En-suite  – Özel Banyolu  –  1 haftalık ücreti : 365£

İngiltere’ de İngilizce dil okullarının güncel Promosyon ve burslarını,  Öğrencilerimizin görüşlerini İnstagram  ve Facebook sayfamızdan  takipte kalabilir siniz. Firmamız 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. Firmamız ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki  temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir siniz.

İngiltere dil okulları allstudy

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

İngiltere Dil Okulları Listesi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim olarak İngiltere’deki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ANGLO CONTIENTAL Bournemouth Kendine özel mimarisi ile kaliteli hizmet veren İngiliz okullarındandır.
BBSI Bournemouth Dil eğitimindeki kalitesi ile kendini kanıtlamış kurumdur.
BRIGHTON LANGUAGE CENTER Brighton İngiltere'nin en popüler sahil şehrinde yer alan modern dil okuludur.
BRISTOL LANGUAGE CENTER Bristol İngiltere'nin en yüksek eğitim seviyesine sahip şehirde yer alan dil okuludur.
BRITISH STUDY CENTER Londro, Oxford, Brighton, Bournemouth Yalnızca İngiltere'de eğitim veren, İngiliz eğitim sisteminin önemli kurumlarındandır.
CES LANGUAGE SCHOOL Londra, Edinburg, Harrogate, Oxford, Leeds, Worthing İngiltere'nin kuzey şehirlerinde yer alan okullardır.
CHICESTER COLLEGE Chicester Chicester College kampüsü içinde eğitim veren kaliteli dil okuludur.
EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH Eastbourne İngiltere'nin güneyinde bulunan, hem ekonomil hem kaliteli dil okuludur.
EC ENGLISH Londra, Oxford, Cambridge, Manchester, Brighton, Bristol En iyi uluslar arası zincir okulu seçilmiş olup kalitesini belli etmiş dil okuludur.
EMBASSY ENGLISH Brighton, Cambridge, Londra(2), Hastings, Oxford  Brighton, Cambridge, Londra(2), Hastings, Oxford merkezlerinde genel ingilizce ve akademik ingilizce programları bulunan kurumdur.
EUROCENTRES Londra, Cambridge, Brighton, Bournemouth Tüm dünyada hizmet veren ve bazı şubeleri sınav merkezi olan kurumdur
EXCEL ENGLISH Londra Öğrenci odaklı , 9 kişilik sınıflarda eğitim veren kaliteli dil okuludur.
FRANCES KING Londra 40 yıllık tecrübesi ve öğretim sistemindeki başarısı ile Londra'da yer alan butik dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Londra(2), Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburg, Liverpool, Manchester, Oxford, Torquay  Dünyanın en önemli dil okulu zincirlerinden birisi olan kurumda İngilizce dil eğitimi programlarına katılabilirsiniz.
KING'S COLLEGES Londra, Oxford, Bournemouth İngiletere üniversitelerine hazırlık veren zincir dil okuludur.
LEWIS SCHOOL OF ENGLISH Southampton İngiltere'nin liman kentinde  butik eğitim veren kaliteli dil okuludur.
LILA Liverpool Türk öğrenci oranı az olan İngiltere'nin kuzeyinde İngilizce öğrenmek için en doğru seçimlerdendir.
LONDON SCHOOL OF ENGLISH Londra, Canterbury  100 yıllık tecrübesi ile genel ve akademik ingilizce eğitimi vermektedir.
LSI Brighton, Cambidge, Londra(2) İngiltere'nin eski ve köklü kurumlarından biridir.
OXFORD HOUSE COLLEGE Londra(2), Oxford İngiltere'de uzun dönem dil okuluna gitmek isteyenler için ekonomik bir dil okuludur.
SPRACHCAFFE Londra, Brighton İngiltere'de ekonomik dil okuluna gitmek isteyenler için zincir dil okuludur.
SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH Southbourne İngiltere'nin güneyinde bulunan dil okuludur.
STAFFORD HOUSE Londra, Cambridge, Brighton, Canterbury İngiltere'de kurulmuş ve son yıllarda hızla büyüyen uluslararası kurumdur.
ST. GİLES Londra(2), Brighton, Eastbourne  50 yıllık tecrübesi ile dünya çapında dil okullarına sahip kurumdur.
THE LANGUAGE GALLERY Londra, Manchester, Birmingham Üç merkezde hem dil eğitimi hem de yeni mezunlara yönelik sertifika programları sunan kurumdur.
TWIN Londra, Eastbourne Butik hizmet anlayışı ile eğitim veren ekonomik dil kurumudur.
UIC Londra, Brighton, Oxford Ekonomik koşullarda İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir.
WESTBOURNE ACADEMY  Bournemouth Sahil kasabasında ingilizce dil eğimi almak isteyenler için ekonomik bir dil okuludur.