İngiltere Dil Okulları

İngiltere tüm şehirlerinde İngilizce dil okulları olan kurs cenneti bir ülkedir. Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Bristol, Hasting, Kensington, Norwich, Highgate, Southampton,  Manchester, Devon, Edinburgh’ da sayısı 100’ü aşkın dil okulu bulunmaktadır. İngiltere tüm dünyada en fazla dil okuluna sahip tek ülkedir. İngiltere dil okulu fiyatları okuldan okula ve şehirden şehire değişmektedir.  İngiltere’ de herkese ve her bütçeye uygun olmak üzere 120′ den fazla dil okulu vardır. İngilizce dil okullarının en fazla olduğu bölge Londra ve Güney İngiltere’dir. Bu şehirlerden sonra gelen en önemli şehirler ise Oxford, Cambridge ve York’ dur. English UK ve British Council ‘’English in Britain Accreditation Scheme’’ İngiltere’ deki tüm okulların kalitelerini kontrol eden kuruluşlardır.

İngilizce dil eğitimlerinde Genel İngilizce programlarında 1 Level 2ayda tamamlanmaktadır.  Yani 5 Level olan İngilizce eğitimi  sıfırdan başlayan bir Türk  öğrenci için 10ay kadar sürmelidir.  Uzun süreli çalışma deneyimlerimiz sonucundan Türkiye’ de bir üniversite de İngilizce eğitimi almış öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun ”18-28 yaş arası Türk gençliğinin” ortalama dil seviyesi A2’nin B veya C segmentidir. Haftada 20saatlik eğitim alan standart bir Türk gencinin 6 ay dil okulu sürecinde kağıt üzerindeki İngilizce dil eğitimini tamamlaması demektir. 8aylık İngilizce dil kursu alması ise IELTS 6,5 alarak mezun olması demektir.  İngilizce dil okullarının en kısası 4haftadan başlayan programlar  11aya kadar uzatılabilmektedir. İngiltere’de uzatılabilen öğrenci vizesi 7ay ve üzeri  dönemleri kapsamaktadır. Çok sık aralıklarla değişen vize uygulamalarını firmamız danışmanlarınızdan öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Uzun süreli İngiltere’de İngilzce  dil okuluna gitmek isteyenler beraberinde yüksek lisans paketimizi de satın almaktadırlar.  İngiltere’de yüksek lisans programları 1yıl sürelidir. Üstelik tezlidir. Bazı İngiltere master programlarında çalışma izni de mevcuttur. Kabul şartları diğer ülkelere nazaran çok farklıdır. Bu konuda danışmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.  

2020 YILI  İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI ÇOK YAKINDA TAM LİSTE OLARAK EKLENECEKTİR.

İngiltere’ de İngilizce dil okulları iki farklı şekildedir.

 • Genel İngilizce   : Haftada 15saattir. Genel dil becerileri üzerine verilmektedir. Haftaiçi  09:00- 12:00
 • Yarı Yoğun İngilizce : Haftada20saattir.  Haftaiçi  09:00- 13:00 – Gerçek yarı zamanlı dil eğitimidir.
 • Yoğun İngilizce Haftada 30saattir. Haftaiçi  09:00- 13:00- Süre sıkıntısı olan veya İngilizce ile büyük sorunlar yaşayanlar veya bir sınav almaya yönelik endişeleri olanlara önerilmektedir. Kendi içinde birkaç farklı sınıflara ayrılmaktadır. Akademik Program, Business Program ya da sınavlara yönelik programlar olarak birçok farklı şekilde verilmektedir.

Bu İngilizce kursları sadece öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmekle kalmazlar. Aynı zamanda İngiliz yaşam ve kültürünü deneyimlerle öğrenmelerine de yardımcı olur.

 • İngilizce düzeyi düşük olan öğrencilere Genel İngilizce kursu olmak üzere 6ay veya daha fazla süreli kurslar  önermekteyiz. 
 • İngilizce seviyesi ileri olanlar için ise öğrenciler ise İngilizcelerini geliştirmek üzeredaha kısa süreli fakat haftada 30saat olan Yoğun akademik programlarını önermekteyiz.

İngilizce ders programları  genellikle dört haftalık programlardan oluşur. Alınan akademik İngilizce programı öğrenciye İngiltere’de ki akademik kültürü yakından tanımasına yardımcı olur ve onların daha ilk andan itibaren çevrelerine uyum sağlamalarına yönelik eğitim verir. İngiltere’ de İngilizce eğitimi genellikle Cuma günleri excursion (gezme ) programları ile öğrenciye yabancısı olduğu şehri yakından tanıması için tarihi yerleri ve kültürel organizasyonları yerinde görmesini sağlar. Bu gezilerde öğrenci sınıf hocası tarafından sadece gezdirilmekle kalmaz, aynı zamanda sınıf içerisindeki ders programını gezi boyunca da çeşitli eğlencelerle devam ettirir. Amaç öğrenciyi sadece mutlu ve huzurlu etmektir.

DELFİN DİL OKULU LONDRA dil okulu fiyatları –  2019 fiyatlarıdır. Delfin English School London’da hem eğlenceli, hem de eğitsel bir dil kursu deneyimi edinebilirsiniz. Delfin dil okulu en uygun maaliyetlerde öğrencilerini bir yabancı dil öğrenmekle kalmayıp, küresel ‘Delfiners’ ailesinin bir parçası yapmaya çalışmaktadır. Muhteşem sosyal programımız, Londra’nın sunduğu her şeyi denemenize ve sınıf dışında bol bol İngilizce pratiği yapmanıza olanak tanımaktadır. Dersler eğlenceli geçmektedir. Delfin School’ un derslerdeki eglenceli programlarını seçme amacı öğrencilerin derslere ilgi duymalarına neden olmakta ve İngilizce öğrenmede daha hızlı yol kaydetmektedirler. Eğitime tutkun ve deneyimli öğretmenlerimiz, öğrenim amacınıza ulaşacağınızı temin etmektedir. Delfin dil okulu Londra şubesinde en uygun fiyatlarda dil okulu eğitimi vermektedir. Hedeflerinizi anlayan ve sizinle sıkı ilişki içinde olmak için uğraşan öğretmenleri özenle seçmektedir. Üstelik okulda olduğunuz sürede eğitiminizi mümkün olan en eğitsel ve eğlenceli şekilde geçirmenize yardımcı olan harika bir destek ekibi  bulunmaktadır.

İNGİLTERE DİL OKULLARI FİYATLARI     – Delfin dil okulu fiyatları, İngiltere’ de en ucuz dil okulu fiyatı Delfin Dil okulunda İndirimli ingilizce fırsatlarından faydalanabilir siniz.  GE-15 Genel İngilizce   Haftada 15saat – sabah 9:00 – 12:00

 •  4 hafta dil okulu: 532gbp –  6 hafta dil okulu: 1064gbp  8 hafta dil okulu : 1064gbp
 • 12 hafta dil okulu: 11560gbp – 24 hafta dil okulu: 3120gbp

Delfin Dil okulunda öğleden sonra  14:00 – 17:15 saatleri arasında haftalık 15 saatlik İngilizce dersleri çok daha uygun ücretle verilmektedir.

 •  4 hafta dil okulu: 392gbp –  6 hafta dil okulu: 588gbp –  8 hafta dil okulu : 784gbp
 • 12 hafta dil okulu: 1140gbp – 24 hafta dil okulu: 2280gbp                  

westbourne academy ingiltere ucuz dil okulu allstudyWESTBOURNE ACADEMY dil okulu, Bournemouth dil okulu fiyatları 

İngiltere sadece Londra şehrinden ibaret değildir. İngiltere’nin güney sahilinde yer alan Bournemouth şehrinde İngiltere’nin enucuz dil okulunda İngilizce öğrenmeniz mümkündür. Westbourne Academy dil okulu, İngiltere’ deki yaşam giderlerinizi minimuma düşürebilmek için Londra dışında dil okuluna gitmek isteyenler için vazgeçilmez bir dil okuludur. Londra dışında İngiltere’ de en  en ucuz dil okulu’ dur.  Okulun fiyatları gördüğünüz üzere çok uygun olmakla beraber Bournemouth yaşam giderlerinin çok düşük olması, mesafesinden dolayı Kanada, Amerika ve Avustralya’ya göre İngiltere uçak biletlerinindaha ucuz olması gibi birçok pozitif artılar sunmaktadır. İngiltere’de en düşük ücretle dil eğitimini tercih eden öğrenciler için vazgeçilmez bir tercihtir. Sitemizde özellikle İngiltere öğrencimiz Ali Karayelin Westbourne Academy dil okulu hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz. 9:00 – 12:00 saatleri arasında alacağınız 15 saatlik derslerin dışında,  yani standart ders saatleri dışında verilen ücretsiz aktivitelere ve ücretsiz sosyal sınıflara katılmanızın size çok faydası olacaktır. Konaklama seçenekleri genellikle aile yanı tek kişilik olarak tercih edilir. Sabah/akşam yemek dahildir. Çift kişilik aile yanı konaklama imkanı verir.  Ülkeye yeni giriş yapmış bir öğrencinin evinde hâlihazırda bir arkadaşının olması öğrenciye güven duygusu vermektedir.                                                                                                      1- WESTBOURNE ACADEMY Dil okulu

Bournemouth dil okulları fiyatları  GE-15 Genel İngilizce – Haftada 15saat – sabah 9:00 – 12:00 

 •  4 hafta dil okulu: 488gbp    –       6 hafta dil okulu: 732gbp   –   8 hafta dil okulu : 880gbp
 • 12 hafta dil okulu: 1272gbp     –   24 hafta dil okulu: 2544gbp

the-english-studio-dil-okulu-londra-ucuz-dil-okulu-all-study ENGLISH STUDIO dil okulu, indirimli Londra dil okulu Londra’ da dil eğitimi almak isteyenler için İngiltere Hükümeti İngiltere vizesi koşulları gereğince kalacağınız her 1 ay için yemek, konaklama, ulaşım… gibi tüm genel giderlerinizi dikkate alarak 1 aylık giderinizi 1350gbp (7.451TL) olarak belirlemiştir. Bu rakam İngiltere’ de bir kişinin standart yaşaması için gerekli olan belirlenmiş asgari ücretidir. Vize aşamasında bu rakamı her 1 ay için beyan etmeniz zorunluluktur. Fiyat tablosunda seçilen dil okulu The English Studio İngiltere’ nin en uygun maliyetle eğitim veren dil okulu olarak seçilmiştir. Okulun fiyatları gördüğünüz üzere çok uygun olmakla beraber Londra’ nın yaşam giderlerinin ve Sterlinin TL karşısındaki değerinin yüksekliği nedeni ile fazla görünmektedir. Londra şehrindeki dil eğitimini özellikle Londra’ da okumak istiyorum ısrarında bulunan öğrencilerimize ancak önermekteyiz. Bir sonraki tablo Londra şehrinde bulunan The English studio dil okuluna aittir. Londra’ da en ucuz dil okuludur.  İncelemenizi öneririz.

İngiltere’ de en ucuz dil okulu fiyatı The English Stüdyo Dil okulunda.  GE-15 Genel İngilizce   Haftada 15saat – sabah 08:45 – 12:00

 •  4 hafta dil okulu: 520gbp –  6 hafta dil okulu: 690gbp –  8 hafta dil okulu : 920gbp
 • 12 hafta dil okulu: 1260gbp – 24 hafta dil okulu: 2400gbp

The English Studio İngilizce dil okulunda öğleden sonra  12:15– 15:15 saatleri arasında haftalık 15 saatlik İngilizce ders ücretleri çok daha ucuzdur.  

 •  4 hafta dil okulu: 440gbp –  6 hafta dil okulu: 570gbp –  8 hafta dil okulu : 760gbp
 • 12 hafta dil okulu: 1020gbp – 24 hafta dil okulu: 1920gbp                  

İngiltere’ de bir akademik İngilizce eğitim yılı maksimum 11 aydan oluşmaktadır. İngilizcesi yeterli olanlar için Yurtdışında Sertifika ücretleri web-sitemizde ilgili linkte mevcuttur. İngiltere’de konaklama ücretleri fiyat tablonuzda belirtilen 1 aylık aile yanı konaklama ücretleri şehirden şehire değişmektedir. Aile yanı konaklama ücretleri tablonuzda 1 ay: 560gbp olarak hesaplanmıştır. İngiltere’ye gittiğinizde elimizde belirgin bir adresinizin olması gerekmektedir. Bu nedenle tüm dil okulları öğrencilerine 4hafta konaklama sağlamaktadırlar. Aile yanı konaklamalarda genellikle yemeklerde dahildir. 4haftalık İngilterede konaklama ücretleri 460gbp-800gbp ücretleri arasında evinizin okula yakınlığı veya uzaklığına göre değişmektedir.  Dilerseniz okulunuzdan uzun sürelide konaklama rezerve etmenizi sağlıyoruz. Oda konaklamalarınızı çift kişilik tercih etmenizi öneriyoruz. Deneyimlerimize göre odanızda aynı okulda eğitim almakta olan, farklı bir milletten hemcinsiniz bir öğrenci ile paylaşılacak şekilde olması farklı bir ülkeye giden öğrencileri mutlu etmektedir.Okulların aile-yani-konaklama-allstudykonaklamalarında tek kişilik oda seçeneğide mevcuttur. Zone 1-zone4 arasında fiyat farkları mevcuttur. Öğrencilerimize sağladığımız 4hafta/1ay konaklama rezervasyonundan sonra İngiltere’ de yine aynı konaklamasına devam etmek ve kalmak istiyorsa okuluna aylık kira öder gibi ödeme yapabilir.

Genel olarak öğrencilerimiz 2. Ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınmaktadır. Aile yanı konaklamalar okulunuza yarım saat/50 dakika uzaklıktadır. Londra metro ağı çok geniştir ve öğrenciler ulaşımda zorlukla karşılaşmazlar. Örneğin Zone 1 yani okula 15 dakika uzaklıkta bulunan aile yanı konaklama ücreti aylık 800gbp’ dir.

İngiltere’ de yurt konaklama ücretleri ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 170gbp  ~ 250gbp arasında değişmektedir. Öğrencilere bu ücretler masraflı gelmekte olduğu için fazla talep görmemektedir. Her türlü oda tipinde konaklamanız mevcuttur. Londra içinde Zone 1 ve dışında Zone 2 – Zone 3 – Zone 4 olmak üzere 4 farklı fiyatlandırma mevcuttur. Her ne olursa olsun öğrencilerimize ilk 1 ay için aile yanı konaklama rezervasyonu yaptırmalarını öneriyoruz. Zira yurtdışında öğrencilik dışında hayatınızın hiçbir anında yabancı bir aile ile bir arada yaşama şansı edinemeyeceksiniz. Bu da iyi veya kötü yönleriyle bir hayat deneyim ve tecrübesi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Evde İngiliz bir aile ile bir  yemek masasında oturacak, onlarla uzun sohbetler edebilecek British Kültürü yakında öğrenebileceksiniz. İngiliz aileler çok sakin ve yaşam alanınıza saygılı insanlardır. Genellikle evin annesi evin idaresini üstlenen yarı zamanlı çalışan ev hanımlarıdır. İsteğinize göre yaşlı bir kadın&/adam veya çocuklu bir aile de tercih edebilirsiniz. Genel olarak eve giriş/çıkışlarınızda size müdahalede bulunmazlar.

İngiltere’ de  İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin hayvanat bahçesi, lunaparkında  dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. İngiltere  dil okullarında öğrencilere yasal çalışma izni verilmez.

İngiltere Vizesi çalışmalarımız hakkında : ALL Study yurtdışı eğitim garantili İngiltere vizesi kapsamında çalışmaktadır. Yurtdışı eğitimin dışında ayrıca Vize danışmanlığıda yapmaktadır. Adaylarımızın  bir çoğu ‘word of mouth’ yani kulaktan kulağa firmamızın kalitesini duyarak gelmektedir.  Birçok adayın arkadaşı, kuzeni, yeğeni, akrabası, komşusu… aracılığımızla yurtdışına gitmiş ve bu konudaki uzmanlığımızı tasdik etmiş şekilde gelmektedir.  ALL Study Yurtdışı Eğitim websitemiz sürekli  güncellenmektedir.  Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  Facebook sayfamızdan, Öğrencilerimizin görüşlerini instagram sayfamızdan takipte kalabilir siniz. Firmamız 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. Firmamız ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki  temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir siniz.

İngiltere dil okulları allstudy

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

İngiltere Dil Okulları Listesi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim olarak İngiltere’deki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ANGLO CONTIENTAL Bournemouth Kendine özel mimarisi ile kaliteli hizmet veren İngiliz okullarındandır.
BBSI Bournemouth Dil eğitimindeki kalitesi ile kendini kanıtlamış kurumdur.
BRIGHTON LANGUAGE CENTER Brighton İngiltere'nin en popüler sahil şehrinde yer alan modern dil okuludur.
BRISTOL LANGUAGE CENTER Bristol İngiltere'nin en yüksek eğitim seviyesine sahip şehirde yer alan dil okuludur.
BRITISH STUDY CENTER Londro, Oxford, Brighton, Bournemouth Yalnızca İngiltere'de eğitim veren, İngiliz eğitim sisteminin önemli kurumlarındandır.
CES LANGUAGE SCHOOL Londra, Edinburg, Harrogate, Oxford, Leeds, Worthing İngiltere'nin kuzey şehirlerinde yer alan okullardır.
CHICESTER COLLEGE Chicester Chicester College kampüsü içinde eğitim veren kaliteli dil okuludur.
EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH Eastbourne İngiltere'nin güneyinde bulunan, hem ekonomil hem kaliteli dil okuludur.
EC ENGLISH Londra, Oxford, Cambridge, Manchester, Brighton, Bristol En iyi uluslar arası zincir okulu seçilmiş olup kalitesini belli etmiş dil okuludur.
EMBASSY ENGLISH Brighton, Cambridge, Londra(2), Hastings, Oxford  Brighton, Cambridge, Londra(2), Hastings, Oxford merkezlerinde genel ingilizce ve akademik ingilizce programları bulunan kurumdur.
EUROCENTRES Londra, Cambridge, Brighton, Bournemouth Tüm dünyada hizmet veren ve bazı şubeleri sınav merkezi olan kurumdur
EXCEL ENGLISH Londra Öğrenci odaklı , 9 kişilik sınıflarda eğitim veren kaliteli dil okuludur.
FRANCES KING Londra 40 yıllık tecrübesi ve öğretim sistemindeki başarısı ile Londra'da yer alan butik dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Londra(2), Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburg, Liverpool, Manchester, Oxford, Torquay  Dünyanın en önemli dil okulu zincirlerinden birisi olan kurumda İngilizce dil eğitimi programlarına katılabilirsiniz.
KING'S COLLEGES Londra, Oxford, Bournemouth İngiletere üniversitelerine hazırlık veren zincir dil okuludur.
LEWIS SCHOOL OF ENGLISH Southampton İngiltere'nin liman kentinde  butik eğitim veren kaliteli dil okuludur.
LILA Liverpool Türk öğrenci oranı az olan İngiltere'nin kuzeyinde İngilizce öğrenmek için en doğru seçimlerdendir.
LONDON SCHOOL OF ENGLISH Londra, Canterbury  100 yıllık tecrübesi ile genel ve akademik ingilizce eğitimi vermektedir.
LSI Brighton, Cambidge, Londra(2) İngiltere'nin eski ve köklü kurumlarından biridir.
OXFORD HOUSE COLLEGE Londra(2), Oxford İngiltere'de uzun dönem dil okuluna gitmek isteyenler için ekonomik bir dil okuludur.
SPRACHCAFFE Londra, Brighton İngiltere'de ekonomik dil okuluna gitmek isteyenler için zincir dil okuludur.
SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH Southbourne İngiltere'nin güneyinde bulunan dil okuludur.
STAFFORD HOUSE Londra, Cambridge, Brighton, Canterbury İngiltere'de kurulmuş ve son yıllarda hızla büyüyen uluslararası kurumdur.
ST. GİLES Londra(2), Brighton, Eastbourne  50 yıllık tecrübesi ile dünya çapında dil okullarına sahip kurumdur.
THE LANGUAGE GALLERY Londra, Manchester, Birmingham Üç merkezde hem dil eğitimi hem de yeni mezunlara yönelik sertifika programları sunan kurumdur.
TWIN Londra, Eastbourne Butik hizmet anlayışı ile eğitim veren ekonomik dil kurumudur.
UIC Londra, Brighton, Oxford Ekonomik koşullarda İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir.
WESTBOURNE ACADEMY  Bournemouth Sahil kasabasında ingilizce dil eğimi almak isteyenler için ekonomik bir dil okuludur.