Malta’da Yüksek Lisans

Malta’da yüksek lisans 1 sene sürer. MBA ücreti 6950‘dur. İngiltere’nin köklü üniversitesi University of Suffolk diploması almayı hak kazanırsınız. Malta’da yüksek lisans yaparken yasal çalışma hakkı edinir siniz. Malta’da Master yapabilmeniz için İngilizceniz yetersiz ve  IELTS sınav skorunuz yok ise öncesinde Malta üniversiteleri öncesinde çok uygun fiyatlarla Malta’da İngilizce hazırlık yılına kabul edilerek İngilizcenizi Akademik düzeyde geliştirmeniz saglanır. Aşağıda İngilizce seviyenize uygun olarak paket içeriklerini görebilirsiniz. Eğer Akademik İngilizcenizin yeterli olduğunu ve Yüksek lisans eğitimi alırken derslere aktif katılım sağlayabileceğinize inanıyorsanız Malta’da master yapmak çok kolay olacak sizin için.

Malta’ da eğitiminize devam ederken;  sınıf öğretmenlerinizin organize edeceği haftasonu küçük Avrupa turlarına imkanlarınız katılmanız sizlere ayrıcalık kazandıracaktır !

 

Malta’da Yüksek Lisans ücretleri ne kadar?

Malta’da İşletme Yüksek Lisans egitim ücreti 6950‘ dur. İngiltere’nin köklü üniversitesi University of Suffolk diploması almayı hak kazanırsınız.

Malta devlet üniversitesi fiyatı ise 13.400€uro’ olup makina mühendisliği, mimarlık alanında Malta’da yüksek lisans yapmanız  mümkündür.

 

Malta’da Yüksek Lisans yaparken çalışabiliyor muyum?

Evet haftada 20 saat Malta’da çalışma izniniz olacaktır. Malta üniversitelerinden mezun oldugunuzda extra 1 yıl tam zamanlı yasal çalışma izni verilir.

 

Malta University of Suffolk  kampüsünde İngilizce MBA

Malta’da İşetme yüksek Lisansı  Ücreti- Master of Business Administration Yüksek Lisansı

*Çalışma izinlidir.

Programlar

Ücret

Süre

Diploma

Kampus

MBA (Master)

€6,950

1 Yıl

University of Suffolk

KAYIT TARİHLERİ

Şubat – Nisan – Haziran – Ağustos – Ekim – Kasım

 

 

LSC Malta Campus – Malta İngilizce dil okulu

Akademisyenler tarafından IELTS hazırlık dersleri verilir.

LONDON SCHOOL OF COMMERCE
MBA-MASTER ÖNCESİ DİL OKULU ÜCRETLERİ
Hafta sayısı       Kurs + 2 kişilik öğrenci apart       Kurs  + 2 kişilik öğrenci yurdu
16hafta                    € 4,225                                                         € 4,595
20hafta                   € 4,925                                                         € 5,375
24hafta                   € 5,625                                                         € 6,205
32hafta                   €7,275                                                           € 8,145
PAKETİN İÇERİĞİ:
• Genel İngilizce Kursu (20 ders-15 saat) • Okulda Bedava İnternet
• Paylaşımlı Apart/Yurt konaklama • Yurtda Bedava İnternet
• ECO Tax Vergisi • Kitap ve Materiyaller
• Kayıt Ücreti Dahil • Kurs Bitirme Sertifikası
• Seviye Tespit Sınavı • Havaalanı Karşılaması
• Hoşgeldin Paketi
Malta’ da Devlet Üniversitesinde eğitim alabilir miyim? 
Universita’ta Malta kayıtlarımız hakkında
Malta’da üniversite, Malta’da yüksek lisans ve Malta’da doktora kayıtları almaktayız. Malta’da master Eğitimi süresi 2 yıl sürmektedir. Malta devlet Üniversitesi kampüsünde e 80 ana bilim dalında eğitim mevcuttur. Universita’ta Malta tek Malta devlet üniversitesidir. Ediz Hun’un oğlu Burak Hun Malta üniversitemizden mezun olmuştur.
Malta’da tek bir devlet üniveritesi 70 farkı alanda egitim vererek ada ülkesinin tüm ihtiyacını karşılamaktadır. Universite’ta Malta’da her fakülte çok sayıda departmandan oluşmaktadır. Departman listesi okulun web sitesinde detaylandırılmıştır.  www.um.edu.mt

Malta Üniversitesi öğrencilerin okuyabileceği en iyi üniversiteler sıralamasında 19 bin 788 üniversite arasında 1.702’nci oldu. Avrupa’da yer alan üniversiteler arasında ise 507. sırayı aldı. Dünya Üniversite Sıralamaları Merkezi tüm dünyadan 19 bin 788 üniversitenin incelenerek oluşturulan en iyi üniversiteler sıralamasını yayınladı. Malta Üniversitesi eğitim, fakülte, araştırma ve istihdam düzeylerinin değerlendirildiği bu sıralamada 66.8 puan aldı.Avrupa ülkelerinde bulunan üniversiteler arasında ise Malta Üniveristesi 570. olurken tam 100 puan alan Amerika’nın Massachusetts eyaletinde bulunan Harvard Üniversitesi en iyi üniversite seçildi.

Malta devlet üniversitesinde öğrenim ücretleriyle ilgili olarak, bilime dayalı, sanat temelli ve işletme ile ilgili kurslar arasında bir ayrım yapılmaktadır.  
Malta devlet üniversitesinde Yüksek Lisans egitim ücreti yıllık 13.400 EUR’dan başlar.

Full time Tam zamanlı eğitim- yabancı öğrenciler için yıllık eğitim ücreti dir.

Eğer kabul ederseniz hem dil okulu hem de Üniversiteden şartlı kabul mektubunuzu getirtiyor ve eğitiminize başlamanızı sağlıyoruz. 

 

London School of Commerce Malta KampüsÜ, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi Valletta kentinin yakınında ve adanın ana ulaşım merkezinin yanı sıra çok sayıda tarihi simge yapıya, alışveriş merkezine, eğlence merkezine kolay erişim mesafesinde yer almaktadır.   LSC Malta’da, eğitiminizi temel akademik başarının ötesine geçen gerçekten şekillendirici bir deneyim haline getiren, milliyetlerin ve kültürlerin kaynaştığı bir öğrenci popülasyonundan oluşan gerçekten farklı bir ortama dalmış olacaksınız. LSC Malta, bir Yüksek Öğrenim Enstitüsü olarak lisanslanmıştır (Lisans Numarası 2014-FHI-025).

 

Malta’da Master yapmanın faydaları nelerdir?

  1. Dünya çapında tanınan bir derece elde edin
  2. İngiliz MBA derecesi almak için Anglia Ruskin Üniversitesi’ne (İngiltere) kredi aktarma fırsatı
  3. Esnek taksitlerle ödenecek son derece rekabetçi ders ücretleri
  4. İngilizce konuşulan bir Akdeniz ülkesinin eşsiz ortamında eğitim alın ve yaşayın
  5. Tanınmış uluslararası fakülte
  6. Merkezi bir konumda modern,
  7. tam donanımlı bir kampüsten yararlanın
  8. 70.000’den fazla çevrimiçi eğitim materyaline erişin

London School of Commerce, Malta Ltd (LSCM), Haziran 2014’te Malta’da küresel bir yüksek öğrenim sağlayıcısı olarak kuruldu ve London School of Commerce Global Group’un bir parçasını oluşturuyor. LSCM’nin temel amacı, Malta’da lider bir küresel yüksek öğretim sağlayıcısı olmaktır. Ana kurumu London School of Commerce (LSC), London’ın vizyon ve misyonuna uygun olarak LSCM, Malta’daki müstakbel öğrencilere ve profesyonellere olduğu kadar Malta’daki adaylara da yüksek kaliteli ve yenilikçi lisans ve lisansüstü derece programları sağlamayı amaçlamaktadır.   Bu vizyon, özellikle Malta’yı küresel yetenekleri çekmek ve sürdürülebilir bir ekonomi yaratmak için bölgesel işletmelerle ilişki kurmak için bir Yüksek Öğrenim Merkezi olarak tanıtma hedefinde Malta Hükümeti’nin politikasıyla paralellik göstermektedir. Kampüs, UNESCO Dünya Mirası Alanı olan tarihi Valletta kentinin yakınında ve adanın ana ulaşım merkezinin yanı sıra çok sayıda tarihi simge yapıya, alışveriş merkezlerine, eğlence bölgelerine ve eğlence yerlerine kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. . LSC Malta’da, eğitiminizi temel akademik başarının ötesine geçen gerçekten şekillendirici bir deneyim haline getiren, milliyetlerin ve kültürlerin kaynaştığı bir öğrenci popülasyonundan oluşan gerçekten farklı bir ortama dalmış olacaksınız. LSC Malta, bir Yüksek Öğrenim Enstitüsü olarak lisanslanmıştır (Lisans Numarası 2013-FHI-025).

ALL Study Yurtdışı Eğitim Websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, okulların dönemsel promosyonlarını Facebook sayfamızdan, öğrencilerimizin görüşlerini Instagram sayfalarımızdan takip edebilir, ilgilendiğiniz ülke, şehir ve programlarla ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir siniz.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU