Work and Travel İş Seçenekleri

Turizm Alanında İş Seçenekleri

Yaz sezonu için en çok turizm sektörünün en hareketli dönemidir. Kültürel değişim programıyla giden öğrencilerin en çok tercih ettiği sektör de turizm sektörüdür.  Bu sektörde aşağıdaki işlerden birini tercih edebilirsiniz.

Work and Travel İş Seçenekleri

Eğlence parklarında, tiyatro, müze, sinema ve oyun parklarında bilet satışı ve hediyelik eşya satışı, kasiyerlik, temizlik elemanı, servis elemanı, şoförlük,  santral görevlisi, cankurtaran, vale olarak çalışabilirsiniz.

Konaklama
Konaklamanız 3 şekilde olabilir;

  1. İşveren tarafından hostel ya da tatil köyünde barınma olanağı
  2. ALS STUDY olarak sizlere, işyerinize yakın yerlerde konaklama seçenekleri buluyoruz.
  3. Programa Katılacak arkadaşlarınızla ev tutabilirsiniz.

Alaska –  İş Seçenekleri

Alaska’da balık işleri ile ilgili olarak çalışabilirsiniz. Yorucu ancak kazançlı bir iş olarak değerlendirebilirsiniz. Saatlik ücret en az 7,15 $’dır. Günlük çalışma saatiniz 8 saattir. Balık sezonu haziran ayında başlar ve eylül ayı sonuna kadar devam eder.

Konaklama

Alaska’da çoğu fabrika konaklama vermekle beraber hangi fabrikanın hangi koşullarda konaklama verdiği değişkenlik göstermektedir. En iyi fabrikaların seçilmesi katılımcının hedeflediği kazanca ulaşmasında etkili olacaktır. Bu yüzden de Alaska’ ya gitmek isteyen katılımcılara, çalışacakları fabrikanın konaklama şartlarını ALS STUDY’nin uzman kadrosu detaylı bir şekilde açıklayacaktır.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU