Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları en fazla talep gören ülkedir. Kanada dolarının düşük kurda olması, gelişmiş sosyal hizmetleri, düşük suç oranı, güçlü ekonomisi, yeşil doğası, öğrenci ve göçmenlere sağladığı gelişmiş imkanları ve yüksek yaşam kalitesi ile herzaman revaçtadır ! Kanada’da genellikle uluslararası öğrencilerin İngilizce dil okulları için  tercih etmiş olduğu şehirler sırası ile Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary ve Halifax’ tır. Kanada coğrafi yapısı nedeniyle dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Her sene yaşanılası ülke sıralamasında ilk üçe girmektedir. Yeşil doğası, harika parkları ve şelaleleri ile dünyanın cennet köşelerine sahiptir. Dünyanın 50 farklı ülkesinden gelen öğrenci ve göçmenler olmasına rağmen suç oranı en düşük ülkelerden biridir. Kanada vizelerindeki  başarımız ve öğrenci refahı nedeni ile  ALL Study yurtdışı eğitim acentesi olarak yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlere güvenle Kanada İngilizce dil okullarını önermekteyiz. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat öğrencilerimize hizmet veren  Türk danışmanlarımız vardır. ALL Study yurtdışı eğitim  hizmetlerimiz ​​ ​​yurtdışında eğitim hayatınız süresince devam eder. Aşağıda detaylıca Kanada dil okulları fiyatlarını görebileceksiniz.

Bir Kanada’ lı için Kanada: ‘’Kaliteli eğitim, Kaliteli İşgücü, Kaliteli Yaşam’’ dır.

Öğrencilerin büyük şehir olmasından dolayı Toronto ve Vancouver’ i daha fazla tercih etmelerinden dolayı hemen hemen tüm dil okulları bu 2 şehirde toplanmıştır. Aslında Kanada’da dil okulları İngiltere ile karşılaştırıldığında sayıca çok fazla değildir. Bu ülkede çünkü her türlü kurum ve kuruluş gibi İngilizce dil okulları da Kanada Hükümetinin istemiş olduğu standartları sağladıkları takdirde ders merkezlerini açabilmektedir. Dolayısı ile eğitim kaliteleri şüphesiz üstün standartlardadır. Bu da aslında ülkenin refah seviyesi göstergesinin sadece bir parçasıdır. Tüm bu özellikleri yanında diğer ülkelerin dil okulları  ücretlerini Kanada dil okulları ücretleri ile karşılaştırdığımızda, Kanada’da bulunan dil okullarının maliyet olarak çok uygun olması öğrencilerden gelen başvuru taleplerini artırmaktadır. Buna karşılık ALL Study yurtdışı eğitim  Kanada Hükümetinin Vize konusundaki titizliğini dikkate alarak,  ‘’Kanada Hükümetine Uygun Vize Adayı’’ prosesine uyarak, Kanada öğrenci vizesi başvurularını yapmakta ve başarı ile Kanada vizesini almaktadır. ALL Study Yurtdışı Eğitim Websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, Türkiye temsilcisi olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel promosyon ve burslarını  ALL Study Facebook  ve öğrencilerimizin yorum ve görüşlerini ALL Study Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.  2004 yılından bu yana yurtdışı eğitim alanında faaliyet vermekte olan firmamız, her yıl 1000 den fazla öğrencinin yurtdışında eğitim almasına yardımcı olmaktadır. Kanada’ da bulunan tüm devlet üniversiteleri ve kolejlerle çalışmaktayız. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında Kanada dil okulları kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat ALL Study öğrencilerimize hizmet veren  Türk danışmanlarımız vardır. ALL Study yurtdışı eğitim  hizmetlerimiz ​​ ​​yurtdışında eğitim hayatınız süresince devam etmektedir. 

Kanada İngilizce Kurslarının Öğrencilere sağlayabileceği Eşsiz Fırsatlar

 • Dünyanın en düşük kuru ile eğitim alabilmek,
 • Kanada’ da mezuniyetiniz sonrasında 3 seneye kadar çalışma izni almak ve edindiğiniz iş tecrübesi ile sürekli çalışma izni ve geleceğiniz için Sürekli oturum sahibi olmak ve sonrasında Kanada vatandaşlığına sahip olmak.
 • Yüksek kalite ile uygun maliyette okul seçeneklerine sahip olmak,
 • Dünyanın her bir yanından gelen öğrencilerle güven ve huzur içerisinde yaşayabilmek,
 • Kanada’ nin doğal güzellikleriyle içiçe olmak,

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. Firmamız ön danışmanlık için ücretsiz ofis görüşmesi, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir,  0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71 den uzman danışmanlarımıza bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Aşağıda  2019 yılı 12 hafta ve 24 hafta Kanada dil okulları fiyatlarını görebilirsiniz.

12 Hafta Kanada dil okulu ücretleri:
 • CLLC DİL OKULU, TORONTO, OTTOWA,HALIFAX : 2100CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, TORONTO : 2835CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, VANCOUVER: 2646CAD
 • EC ENGLISH MONTREAL : 2646CAD
 • EUROCENTERS DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER : 2433,60CAD
 • ILAC DİL OKULU TORONTO, VANCOUVER : 4140CAD (Henüz promosyonu açıklanmamıştır)
 • ILSC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, MONTREAL : 2400CAD
 • LSI DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 2760CAD
 • KAPLAN DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 2982CAD
 • SSLC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, VICTORIA : 2400CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 2682CAD
24 Hafta Kanada dil okulu ücretleri:
 • CLLC DİL OKULU, TORONTO, OTTOWA,HALIFAX : 5760CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, TORONTO : 5940CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, VANCOUVER: 5554CAD
 • EC ENGLISH, MONTREAL : 5376CAD
 • EUROCENTERS DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER : 4804,80CAD
 • ILAC DİL OKULU TORONTO, VANCOUVER : 7800CAD (Henüz promosyonu açıklanmamıştır)
 • ILSC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, MONTREAL : 4800CAD
 • LSI DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 5600CAD
 • KAPLAN DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 6084CAD
 • SSLC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, VICTORIA : 4800CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 4368CA

Kanada’ da bir akademik İngilizce eğitim yılı maksimum 9 aydan oluşmaktadır. Yine de bir adayın bize gelerek benim İngilizce sıfır düzeyde, ben 9 ay ingilizce dil okuluna gideceğim demesi ve gerçekten 9 ay dil okuluna kendi kararına göre kaydolması mümkün değildir. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğimiz adayımıza dil okulu tarafından on-line bir test gönderilmektedir. On-line test sonucuna göre gerçek seviyeniz belirlenir  ve ancak o süre boyunca eğitim almanız sağlanmaktadır. Bu işlem biz yurtdışı eğitim acentaları tarafından konulan bir kural değildir. Okulların ve Konsoloslugun resmi kuralı olarak uygulanmaktadır. Eğer seviye tespit sınavı sonrasında İngilizce dil ihtiyacınız sadece 12 hafta olarak belirlenmişse ve siz Kanada’ da uzun süreli eğitim almak istiyorum diyorsanız 12 hafta dil okuluna ilaveten size uygun bir sertifika programı seçilmekte ve aynı anda kayıt işleminiz yapılmaktadır. Yurtdışında Sertifika ücretleri web-sitemizde ilgili linkte mevcuttur.

Kanada’ da konaklama ücretleri  

Kanada’ da Aile yanı konaklama ücretleri 1 aylık 690 – 1120 cad arasında okuldan okula değişmektedir. çift öğün hatta bazen bazı konaklamalarda günde 3 öğün yemek dahildir. Kanada’ ya gittiğinizde nerede ve güvenilir olarak kimlerle kalacağınıza dair garantili güvenilir aileler yanında  öğrencilerimize 1 aylık konaklama sağlamaktayız. Dilerseniz okulunuzdan uzun sürelide konaklama rezerve etmenizi sağlıyoruz. Öğrencilerimiz 1 ay konaklama rezervasyonundan sonra Kanada’ da yine aynı evinde kalmak istiyorsa okuluna aylık kira öder gibi ödemede bulunacaktır. Genel olarak öğrencilerimiz 2. Ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınmaktadır. Aile yanı konaklamayı bir triplex ev olarak düşünün ve içerisinde 5 veya üzeri oda bulunmaktadır. Odalar tek kişiliktir. Aynı evde birkaç milletten, aynı okulda eğitim alan öğrencilerle evinizi paylaşırsınız. Evde size yemek vermekle yükümlü aile bireyleri veya evin işletmecisi bulunmaktadır. Kısaca pansiyon hizmeti şeklinde aile yanı konaklama verilmektedir. Kanada’ da yurt konaklama ücretleri ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 500ca$au$ ~700ca$ arasında değişmektedir. Öğrencilere bu ücretler masraflı gelmekte olduğu için fazla talep görmemektedir. Her türlü oda tipinde konaklamanız mevcuttur.

Kanada İngilizce Kurslarını tanıyalım

1-St.Giles Dil okulu  : Kanada’ da ve tüm dünyada makul ve uygun fiyatları ile en fazla yerleştirme yapılan dil okulu St.Giles dil  okuludur. Uluslararası zincir bir okuldur. 25 yıldır tüm dünyada dil eğitimi vermektedir. Dil okulu programları dışında öğrencilere çok uygun fiyatlarda sertifika programları, öğretmenlik eğitimi, kurumsal eğitimler sunmaktadır. ILSC Sertifika programlarını websitemizden takip edebilirsiniz. öğrencilerimize ayrıca  dil + sertika programlarını paket olarak sunmaktadır. St.Giles dil okulları ile  uzun süreli vize alarak ülkeye giriş yapan öğrencilerin Eğitim odaklı göçmenlik kapsamında Kanada’ da Oturum/Göçmenlik almak istediklerini bilmelerinden ve danışmanımız aracılıgı ile dosyasını takip ettiğinden Ülkedeki mevcut 120 College ve 57 Üniveriste ile birebir çalışmakta ve dil okulu sonrasında tüm öğrencilerimizin kayıt işlemlerini yürütmekte ve takip etmektedir. Okul tamamen akademik olarak eğitimlerini vermektedir. Amerika Menşelidir. Kurumun 1500 öğrencisi, 14 öğretmeni ile FIYTO, CEC, CAPLS, ACELP, BCIT, ALTO, AH&LA, TEAL, CLC AILIA. CA, ITT, TESL CANADA ve IAAP akreditasyonları ve üyelikleri bulunmaktadır. Toronto şubesi şehir merkezindeki Robson Kampüsü’nde bulunmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 12 – 15 öğrencidir, sınıfta 30 öğrenci bulunmaktadır. Toronto ve Montreal şubeleri de tamamen şehir merkezinde olup, toplu taşıma araçlarına 3dakika yürüme mesafesindedir. Ücretsiz internet erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, masa tenisi, buzdolabı ve içecek makinelerinin bulunduğu büyük mutfak bulunmaktadır. Genel İngilizce: Öğrenciler kendi ingilizce seviyelerine göre FND (Foundation Program), GCE (General Certificate of English as a Second Language), ACE (Advanced Certificate of English as a Second Language) ve ACE (Master Class in Communicatipons) programlarından birine devam etmektedirler. FND, ingilizce bilgisi olmayan öğrencilere, GCE başlangıç-orta düzey ingilizce bilgisi olan öğrencilere, ACE orta üstü ingilizce bilgisi olan öğrencilere göre ayarlanmış sınıflardır.  King George International College genel ingilizce eğitiminin yanı sıra diploma eğitimi de vermektedir. Konaklama ve Ek Ücretler Öğrencilere aile yanı ve yurt olarak iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama ve yurt yarı pansiyon olarak hizmet vermektedir. Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir. St.Giles Kanada İngilizce dil okulu sadece Kanada’ dadır.

2-ILAC – International Language Academy of Canada:  Toronto ve Vancouver’ de Türk öğrencilere her sezon verdiği kampanyaları ile ilgi çekmektedir. Üniversite yerleştirmelerinde uzman ve bir numaralı eğitim kurumudur. ILAC dil okulu – (International Language Academy of Canada), Toronto/Vancouver Kanada’ nın Toronto birinci Vancouver ise üçü​ncü en büyük metropol şehridir. Her 2 şehirde ILAC dil okulunun 3er tane olmak üzere toplamda 6 şubesi vardır. ILAC dil okulu online platformda çok güzel reklam stratejisi nedeni ile Türk öğrenciler tarafından bilinirliliği çok yüksektir. Daha çok sosyal etkinliklere önem veren bir okuldur. Dersler dışında öğrencileri sosyal hayata hazırlayan eğlenceli aktivitelere çok fazla yer verir. İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenmek isteyenlere tavsiye etmekteyiz. Öğrencilerine çok sayıda derslik, bilgisayar odaları ve kablosuz internet ağı gibi oldukça geniş imkanlar tanımaktadır. ILAC, İngilizce dil eğitiminden üniversite yerleştirme konularına kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. ILAC’ta yararlanabileceğiniz kurslar; yoğun ve süper yoğun İngilizce kursları, foundation ve pre-degree kursları ve staj kurslarıdır. Programlar : Yoğun ingilizce Programı : Öğrenciler haftada 20  ders genel İngilizce ve 10 ders de iş İngilizcesi olmak üzere haftada toplam 30 ders alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Süper Yoğun İngilizce Programı : Öğrenciler haftada 20 ders genel İngilizce, 10 ders iş İngilizcesi, 10 ders konuşma ağırlıklı workshop eğitimi alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Foundation ve Pre-degree Programları : Bu programlar üniversite eğitimlerini Kanada’da yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu programlar öğrencileri ileriye dönük eğitimlerine hazırlarken, öğrencilere akademik destek ve başvuru öncesi hakkında bilgi verirler. Bu programlara katılan öğrencilerden herhangi bir dil sınavının skoru istenmeden, diğer koşulları da sağlamaları durumunda anlaşmalı üniversitelere geçişleri sağlanır. Foundation programı 36 ay sürerken pre-degree  programı 4 ay sürmektedir. Staj Programları : Staj programları İngilizcesini geliştirmek isteyen ve öğrencilerin bölümleriyle ilgili alanlarda çalışarak iş ortamını öğrenmelerini sağlamaktadır. Program en az 1 ay en fazla 3 ay sürmektedir. Öğrenciler maaşsız olarak çalışmaya başlamadan önce staj yapacakları süre kadar yoğun dil eğitimi almak durumundadır. Ek Ücretler ve Konaklama ILAC, Toronto’da öğrencilerine aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik odaları bulunmaktadır. Her gün 3 öğün beslenme imkanı verilmektedir. Ayrıca öğrencilerden sağlık sigortası için ödeme alınırken, havaalanında karşılama için de ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir. *Yukarıdaki okulların sertifika programları İşletme ve Turizm alanındadır.

3-KAPLAN – PLI İngilizce Kursları : Toronto ve Vancouver’ da İngilizce Programları sonrasında Staj Programları sunan yegane İngilizce Kursudur. 

4-LSI Language :  Canada, USA, Malta, Yeni Zelanda ve Avusturalya’ da İngilizce kurs merkezleri olan zincir bir eğitim kurumudur. Şehir merkezlerinde ki ışıltılı kursları ve her dönem öğrencilerine verdiği cazip Promosyonları ile çok ünlüdür.

5-GEOS Language Academies : 1987 yılından buyana 30 yıldır 6 farklı Victoria, Toronto, Vancouver, Calgary, Toronto, Montreal, Ottowa şehirlerde eğitim veren en büyük zincir eğitim kurumudur.

6-ELS Language Center: Toronto ve Vancouver’ de olmak üzere 2 farklı şubesi vardır. Ayrıca Amerika ve Avustralya’da Merkezleri vardır. Bu merkezlerde Üniversiteye başlamak isteyen adayları Üniversite öncesi İngilizce Hazırlık senelerini tamamlamalarına yardımcı olmaktadırlar.

7-EC- LSC Languages Studies Canada:  İngilizce kurslarını Vancouver, Toronto ve Calgary, şehirlerinde vermektedir. Montreal’de ise Fransızca ve İngilizce dil programlarını 1962 yılından buyana devam ettirmektedir. EC English Dil okulu ​ ​​Amerika, İngiltere, Kanada, Malta ve Güney Afrika’ da toplam 25 şubesi ile hizmet vermektedir. Kanada’ da ​3 farklı şehirde 4 şubesi ile hizmet verir. Toronto’da ayrıca 30 yaş üzeri öğrencileri için ayrı bir şubesi mevcuttur.​​  EC English dil okulundan ziyade bir eğitim kurumu olarak  bilinmektedir.​​ Eğitim dünyasında ​bir dil okulu olarak değil eğitim kurumu olarak bilinir. İngilizce dil eğitiminden başka herhangi bir eğitim vermemektedir. Eğitmenleri tamamen akademisyenlerden oluşur ve Avrupa’ da eğitim kurumu olarak çok büyük bir üne sahiptir. Toronto / Vancouver / Montreal şehirlerinde şubeleri vardır.​  EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezleri ile her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programlara sahiptir. 1905 yılından bu yana tüm dünyada 25 şubesi ile öğrencilerine İngilizce dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Tüm dünyada bulunan 5 zincir okul​dan en güçlüsüdür. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından itibaren dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezler ile dil eğitiminde önemli bir yere sahip olan uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Ortadoğu ve Asya öğrencilerini kota sistemi  olarak okullarına kaydederler. Sınıfınızda 2. Türk olma ihtimalı sıfıra yakındır. Okullar ve konaklamaları 5 yıldızlı otel statüsünde olup öğrencilerine bu güzelligi ücret olarak asla yansıtmaz diğer okullarla aynı fiyat politikasında eğitim verirler. Euorepan Center adı üzerinde daha çok Avrupalı öğrenciler tarafından tercih edilen, ciddi Avrupa mantığı ile yönetilen ve bu sistemi derslerine de uygulayan ender rastlanan bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimi almakta ciddi ve istekli öğrencilere özellikle tavsiye etmekteyiz. Verilen eğitimlere öğrencinin yüzde yüz katılması zorunlu tutulur. 

Quebec dışında kalan tüm şehirlerde öğrenciler en az 20 saatlik Genel İngilizce Programına kayıt yaptırmak zorundadır. Uzun süreli İngilizce kursları için yapılan başvurularda (24 hafta ve üzeri) öğrencilerin Kanada’ya giriş yaptığından hemen, sonra part-time çalışma hakkında sahip olacak şekilde vize başvuruları yapılmaktadır.

Kanada dil kurslarında Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik Yıl, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Staj Programları ve İleri derecede İletişim İngilizcesi olarak farklı alanlarda İngilizce eğitimler verilmektedir.  İngilizce dersleri çeşitli aktivitelerle süslenmiş eğlenceli hale getirilmiş olarak yapılmaktadır. Kanada’ da Uzun süreli İngilizce Kurs Programlarına başlayan adayları, uzatılabilir vize şerhinden faydalandırarak, mesleki eğitimlerini pekiştirecek programlar çerçevesinde Sertifika ve Diploma Programlarına kayıtlarına da yönlendirmekteyiz. Teorik bilgiler dışında pratik becerilere dayanan Kanada Eğitim sistemi yabancı öğrencilere eşi benzeri bulunmayan fırsatlar sunmaktadır.

Kanada’ da İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Kanada turizm konusunda da çok gelişmiştir. Özellikle Vancouver şehri turizm açısından çok daha yoğun talep görmektedir.  Kanada ülkesinin güzelliği  eğitim hayatının içerisine dahil edilmektedir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin hayvanat bahçesi, lunaparkında  dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. Kanada  dil okullarında öğrencilere yasal çalışma izni verilmez. Kanada’ da çalışma izninden faydalanabilmeniz için sertifika programlarına kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

**************

ALL Study Yurtdışı Eğitim websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, Türkiye temsilcisi olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel promosyon ve burslarını  ALL Study Facebook  ve öğrencilerimizin yorum ve görüşlerini ALL Study Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir,  0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71 den uzman danışmanlarımıza bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Kayıt, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

Bilgi İstek Formunu detaylıca doldurduğunuzda ofis asistanımız sizi arayacak, aday uygun bulunduğu takdirde aranarak Kanada’ da eğitim, yaşam ve Kanada vizesi hakkında uzman danışmanımızla birebir ofisimizde görüşmek üzere randevu verilecektir. Tüm görüşmelerimiz sadece Istanbul ofisimizde verilmektedir. Ciddi adayların Istanbul ofisimize gelmesi istenmektedir.

Bilgilerinize…..

 

 

Aşağıda göreceğiniz üzere Kanada çok büyük bir ülke olmasına rağmen İngilizce dil eğitimi ve beraberinde Kanada Vizesi  alabileceğiniz yetkili Dil okulları sayısı  20’yi geçmemektedir

 • ARBUTUS COLLAGE

CALGARY dil okulları

MONTREAL dil okulları

OTTAWA dil okulları

TORONTO dil okulları

VANCOUVER dil okulları

VICTORIA dil okulları

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Kanada Dil Okulları Listesi

ALL Study Yurtdışı Eğitim olarak Kanada’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARIŞUBELERGENEL BİLGİLER 
COLLEGE PLATONMontrealSadece ingilizce değil bir çok dilde eğitim veren güzel bir dil okulu
CLLCToronto, Halifax, OttawaKanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir.
EC Toronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan en iyi dil okullarından birisi
ELSToronto, VancouverToronta ve Vancouver'de bulunan ve ingilizce programı bittiğinde Amerika'da ki üniversitelere sınavsız başvuru yapılabiliyor
EMBASSY ENGLISHTorontoToronto'da bulunan ve eğitim metaryellerine önem veren güçlü dil okullarından bir tanesi
EUROCENTERSToronto, VancouverDünya'nın her yerinden bünyesinde öğrenci barındıran uluslararası bir dil okulu
GLOBAL VILLAGEVictoria, Vancouver, Toronto vb.Global Village “Ciddi Eğitim ve Hakiki Eğlence” konseptine dayanan eşsiz bir okuldur. 
ILACToronto, VancouverSadece Kanada'da bulunan ve çok başarılı bir dil okulu.
ILIHalifaxResmi dil eğitim merkezi ve Nova Scotia eyaletinin en eski özel dil okullarındandır.The Lyn Howes ödülü almış bir okuldur.
ILSCToronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan çok kaliteli bir dil okulu
Kaplan International EnglishToronto, VancouverUluslararası kurum olup kaliteli bir dil okulu
LSI DİL OKULUToronto, VancouverKanada'da kendisini ispat etmiş büyük bir dil okulu
SPRACHCAFFEToronto, Vancouver, Montreal vb. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz.
ST. GILESTorontoToronto'da bulunup eğitim metaryellerine önem veren çok güçlü dil okullarından bir tanesi
THE LANGUAGE GALLERYTorontoÖğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.
ZONI LANGUAGE CENTERSVancouver, TorontoVancouver şehrinin en gözde mekânlarına çok yakın mesafede yer alır, tüm ulaşım hizmetlerine oldukça yakındır.