Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları en fazla talep gören ülkedir. Kanada dolarının düşük kurda olması, gelişmiş sosyal hizmetleri, düşük suç oranı, güçlü ekonomisi, yeşil doğası, öğrenci ve göçmenlere sağladığı gelişmiş imkanları ve yüksek yaşam kalitesi ile herzaman revaçtadır ! Kanada’da genellikle uluslararası öğrencilerin İngilizce dil okulları için  tercih etmiş olduğu şehirler sırası ile Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary ve ’ tır. Kanada’da birçok dil okulu Niagara şelalesi, Montreal, Quebec, Boston, New York, Chicago… gibi birçok Amerika ve Kanada şehirlerine  haftasonu gezileri düzenlemektedir. Bu nedenle Kanada vizesini aldığımız öğrencilerimize Amerika Turist vizelerini de almaktayız. Kanada’da en çok tercih edilen kurs süreleri 12 hafta ve 24 hafta dil okullarıdır. Aşağıda en ucuz kanada dil okulundan en pahalı dil okuluna kadar Kanada dil okulu ücretlerini görebileceksiniz. Kısa süreli Kanada turist vizesi ile gidilecek program ücretleri şu şekildedir:  
 
12 Hafta Kanada dil okulu ücretleri- turist öğrenci vizesi
 • SSLC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, VICTORIA : 2040CAD
 • HANSA DİL OKULU, TORONTO: 2080CAD
 • CLLC DİL OKULU, TORONTO, OTTOWA,HALIFAX : 2340CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 2358CAD -öğleden sonra dersi
 • OHC DİL OKULU-OXFORD INTERNATIONAL, TORONTO, VANCOUVER: 2433,60CAD
 • EUROCENTERS DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER : 2433,60CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, VANCOUVER: 2646CAD
 • EC ENGLISH MONTREAL :
 • LSI DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 2760CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, TORONTO : 2835CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 2952CAD
 • KAPLAN DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 2982CAD
 • ILAC DİL OKULU TORONTO, VANCOUVER : 3312CAD
 • CES DİL OKULU, TORONTO: 3312CAD
 • ILSC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, MONTREAL: 3432CAD

Bir Kanada’ lı için Kanada: ‘’Kaliteli eğitim, Kaliteli İşgücü, Kaliteli Yaşam’’ dır.

Kanada coğrafi yapısı nedeniyle dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Her sene yaşanılası ülke sıralamasında ilk üçe girmektedir. Yeşil doğası, harika parkları ve şelaleleri ile dünyanın cennet köşelerine sahiptir. Dünyanın 50 farklı ülkesinden gelen öğrenci ve göçmenler olmasına rağmen suç oranı en düşük ülkelerden biridir.Yılların tecrübesini dikkate alarak Kanada vizelerindeki  başarımızın anahtarı güvenli vize alınabilecek Kanada İngilizce dil okullarını önermektir. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat öğrencilerimize hizmet veren  Türk danışmanlarımız vardır. yurtdışı eğitim  hizmetlerimiz ​​ yurtdışında eğitim hayatınız süresince devam eder. Aşağıda detaylıca Kanada dil okulları fiyatlarını görebileceksiniz.

Tüm dünyada bir akademik eğitim takvimi 9 aydan oluşmaktadır. Aynı şekilde İngilizce dil okullarında da bir akademik takvim 9 ay sürmektedir.  Aşağıda  uzatılabilir Kanada vizesi koşullu güncel 24 hafta Kanada dil okulları fiyatlarını görebilirsiniz.

24 Hafta Kanada dil okulu ücretleri:
 • HANSA KOLEJİ, TORONTO : 4060CAD
 • European Center   DİL OKULU, VANCOUVER : 5124CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 4104CAD -öğleden sonra dersi
 • SSLC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, VICTORIA : 4512CAD
 • EUROCENTERS DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER : 4648,80CAD
 • OHC-OXFORD INTERNATIONAL DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER :4648,80CAD (eurocenters ve ohc aynı kurslardır)
 • LSI DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 4680CAD
 • CLLC DİL OKULU, TORONTO, OTTOWA,HALIFAX : 4680CAD
 • European Center   DİL OKULU, MONTREAL : 4872CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 5148CAD -sabah dersi
 • ILAC DİL OKULU TORONTO, VANCOUVER : 5472CAD
 • European Center   DİL OKULU, TORONTO : 5490CAD
 • CES DİL OKULU, TORONTO: 5544CAD
 • KAPLAN DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 5995CAD -Ders materyali ve konaklama kayit ücreti alinmamaktadir-
 • ILSC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, MONTREAL: 6072CAD

 

*Size uygun programla vereceğimiz kurs süresinden hemen sonra IELTS sınavı almanıza gerek kalmadan sertifika kaydınızı siz Türkiye’de iken yapıyoruz,   Kanada sertifika programlarına veya Kanada göçmenlik sertifikası programlarına transfer işlemlerinizi yine hızla  gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerin büyük şehir olmasından dolayı Toronto ve Vancouver’ i daha fazla tercih etmeleri nedeniyle hemen hemen tüm dil okulları bu 2 şehirde toplanmıştır. Aslında Kanada’da dil okulları İngiltere ile karşılaştırıldığında sayıca çok fazla değildir. Çünkü Kanada Hükümetinin istemiş olduğu standartları sağladıkları takdirde ders merkezlerini açabilmektedir. Dolayısı ile eğitim kaliteleri şüphesiz üstün standartlardadır. Bu da aslında ülkenin refah seviyesi göstergesinin sadece bir parçasıdır. Tüm bu özellikleri yanında diğer ülkelerin dil okulları  ücretlerini Kanada dil okulları ücretleri ile karşılaştırdığımızda, Kanada’da bulunan dil okullarının maliyet olarak çok uygun olması öğrencilerden gelen başvuru taleplerini artırmaktadır. Buna karşılık ALL Study yurtdışı eğitim  Kanada Hükümetinin Vize konusundaki titizliğini dikkate alarak,  ‘’Kanada Hükümetine Uygun Vize Adayı’’ prosesine uyarak, Kanada öğrenci vizesi başvurularını yapmakta ve başarı ile Kanada vizesini almaktadır. Websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, Türkiye temsilcisi olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel promosyon ve burslarını  ALL Study Facebook  ve öğrencilerimizin yorum ve görüşlerini ALL Study Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.  2004 yılından bu yana yurtdışı eğitim alanında faaliyet vermekte olan firmamız, her yıl 1000 den fazla öğrencinin yurtdışında eğitim almasına yardımcı olmaktadır. Kanada’ da bulunan tüm devlet üniversiteleri ve kolejlerle çalışmaktayız. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında Kanada dil okulları kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat ALL Study öğrencilerimize hizmet veren  Türk danışmanlarımız vardır. ​​yurtdışında eğitim hayatınız süresince danışmanlık hizmetlerimiz ​​ devam etmektedir. 

Kanada İngilizce Kurslarının Öğrencilere sağlayabileceği Eşsiz Fırsatlar nelerdir

 • Dünyanın en düşük kuru ile eğitim alabilmek,
 • Kanada’ da mezuniyetiniz sonrasında 3 seneye kadar çalışma izni almak ve edindiğiniz iş tecrübesi ile sürekli çalışma izni ve geleceğiniz için Sürekli oturum sahibi olmak ve sonrasında Kanada vatandaşlığına sahip olmak.
 • Yüksek kalite ile uygun maliyette okul seçeneklerine sahip olmak,
 • Enaz 2 senelik bir akademik programdan mezun olanların yasal olarak Kanada oturum başvurusu yapma hakkının Kanada Hükümeti tarafından verilmesi,
 • Dünyanın her bir yanından gelen öğrencilerle güven ve huzur içerisinde yaşayabilmek,
 • Kanada’ nin doğal güzellikleriyle içiçe olmak.

Kanada’ da konaklama ücretleri  

Kanada’ da Aile yanı konaklama ücretleri  Kanada’ ya gittiğinizde nerede ve güvenilir olarak kimlerle kalacağınıza dair garantili güvenilir aileler yanında  öğrencilerimize minimum 1 aylık konaklama sağlamaktayız. 1 aylık Kanada konaklamaları 690 – 1120 cad arasında okuldan okula değişmektedir. çift öğün hatta bazen bazı konaklamalarda günde 3 öğün yemek dahildir. Dilerseniz okulunuzdan uzun sürelide konaklama rezerve etmenizi sağlıyoruz. Öğrencilerimiz 1 ay konaklama rezervasyonundan sonra Kanada’ da yine aynı evinde kalmak istiyorsa okuluna aylık kira öder gibi ödemede bulunacaktır. Genel olarak öğrencilerimiz 2. Ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınmaktadır. Aile yanı konaklamayı bir triplex ev olarak düşünün ve içerisinde 5 veya üzeri oda bulunmaktadır. Odalar tek kişiliktir. Aynı evde birkaç milletten, aynı okulda eğitim alan öğrencilerle evinizi paylaşırsınız. Evde size yemek vermekle yükümlü aile bireyleri veya evin işletmecisi bulunmaktadır. Kısaca pansiyon hizmeti şeklinde aile yanı konaklama verilmektedir. Kanada’ da yurt konaklama ücretleri ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 500ca$au$ ~700ca$ arasında değişmektedir. Öğrencilere bu ücretler masraflı gelmekte olduğu için fazla talep görmemektedir. Kanada dil okullarına kayıt olmanız takdirde her türlü oda tipinde hatta VIP hotel konaklama rezerve etmemiz dahi mümkündür.

 

Kanada’da ki İngilizce Kurslarını tanıyalım

Hansa Language Centre İngilizce dil okulu 1969 yılında kurulmuştur. Kanada’nın en büyük ve en canlı kenti olan Toronto’da yer almaktadır. Hansa Toronto’da 2 farklı kampüsle hizmet vermektedir. Her 2 Hansa’da şehir merkezindedir.  Hansa kursu Toronto şehrinin en yoğun caddesi olan Younge street üzerine yer almaktadır. Şehir merkezinde olması nedeni ile öğrenciler şehrin tüm yerlerine kolay ulaşım imkanı sağlarlar. Toronto, her zümreden insanların ihtiyaçlarını karşılabilecek seçenekler sunan kozmopolit bir şehirdir. Toronto’da metro ve diğer ulaşım araçları için bir cennettir. Bu nedenle göçmenler ve öğrenciler tarafından en fazla tercih edilen şehirdir. Hansa koleji ingilizce diil okulu fiyatlarının uygun ücretli olması, okulun büyüklüğü ve sosyal imkanları nedeni ile Kanada’nın en fazla tercih edilen dil Okuludur. Hansa ders programları esnektir. Öğrencilere sağladıgı olanaklar çok fazladır. Hansa ingilizce kursu öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarını dikkate alarak kişiye özel ders programlarını hazırlamaktadır. Hansa dil okulu farklı dillerde de eğitimler vermektedir fakat asıl ününü İngilizce dil okulundaki başarısından almaktadır. Hansa öğretmenlerinin ana dili İngilizce’dir. Hansa dil okulunda okula başladığınız ilk gün seviye tespit sınavınız yapılmaktadır. Seviye tespit sınavı sonrasında Hansa’daki öğrenci danışmanlarımızın öğrencilerimizle yaptığı birebir görüşmede ders ihtiyaçlarınız belirlenir ve size uygun eğitim metodu belirlenir. Hansa’da sınıf mevcudiyeti en fazla 9 öğrenci olarak dikkate alınır.  Toronto’da Yaz dönemlerindeki yoğunluğu dikkate aldıgımızda sınıf mevcudiyedi ancak 12-15 kişi olmaktadır. Hansa dil kursu gün boyu süren İngilizce dil eğitimleri sonrasında öğrencilerine çok farklı etkinlik ve aktivite programları sunar ve öğrencilerin sosyal hayata uyumunu hızlandırmayı hedefler. Kanada’da dil eğitimi almak isteyenlere düşük ücret politikası nedeni ile çok cazip gelen dil okullarının başında gelmektedir. Hansa College Dil Okulu fiyatları şu şekildedir.

 • 24 hafta Genel İng: 4060 CA$
 • 4 hafta Aile yanı tek kişilik-2 öğün: 1050 CA$
 • Kayıt ücreti: 100 CA$
 • Konaklama kayıt: 100 CA$
 • Toplam: 5310 CA$ (23.299 TL)

St.Giles Dil okulu, Vancouver  : Uluslararası zincir bir dil okuludur.Dünya çapında bilinirliği yüksek bir dil okuludur St.Giles İngilizce dil okulu. 25 yıldır tüm dünyada dil eğitimleri vermektedir. Tek bir şubesi vardır. Vancouver şehrindedir. Kanada’ da en uygun fiyatlı dil okuludur. Bu yüzden en fazla tercih edilen dil okuludur.  Dil okulu programları dışında öğrencilere çok uygun fiyatlarda sertifika programları, öğretmenlik eğitimi, kurumsal eğitimler sunmaktadır.

 • Kanada : Vancouver –  Amerika: San Francisco, New York  – İngiltere : Londra central, London Highgate, Cambridge Brighton, Eastbourn –  İngiltere’de Yaz Kampları – Bournemouth , Canterbury, London, Nottingham, Oxford, Brighton

SSLC -Sprot Shaw Language College dil okulu Üniversite yerleştirmelerinde uzman ve bir numaralı bir dil okuludur. Sprot Shaw Koleji Victoria, Vancouver ve Toronto’daki kampüsleriyle Kanada’da lider bir dil okuludur. Kanada vizesi gücü çok fazladır. SSLC dil okulu tüm yaş grupları için İngilizce kursları vermektedir. Kolej ve University pathway (üniversite yerleştirme programları) olan IEPE ve EPE dersleri, İş İngilizcesi , TOEFL, IELTS, PMM Powerspeaking ve Medya programları vermektedir. 13-21 yaş arası Kanada’ da Lise veya Kanada’ da Üniversite okumak isteyenler için de Akademik Hazırlık sınıfları mevcuttur. SSLS İngilizce dil kursları 40’tan fazla Kanada kolejleri ile partnerdir. 24 yıllık eğitim kurumundaki deneyim ile öğrencilerimizi akademik programlara hazırlık konusunda uzman bir eğitim kurumudur. SSLC dil okulu Mottosu ”Öğrenmenin başladığı yer” dir. Kurumun 1500 öğrencisi, 14 öğretmeni ile FIYTO, CEC, CAPLS, ACELP, BCIT, ALTO, AH&LA, TEAL, CLC AILIA. CA, ITT, TESL CANADA ve IAAP akreditasyonları ve üyelikleri bulunmaktadır. SSLC Toronto dil okulu şubesi şehir merkezindeki Robson Kampüsü’nde bulunmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 12 – 15 öğrencidir, sınıfta 30 öğrenci bulunmaktadır. SSLC Montreal şubelesi de tamamen şehir merkezinde olup, toplu taşıma araçlarına 3dakika yürüme mesafesindedir. Ücretsiz internet erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, masa tenisi, buzdolabı ve içecek makinelerinin bulunduğu büyük mutfak bulunmaktadır. SSLC Vancouver ile British Columbia’nın en büyük batı sahil kentinde İngilizce öğrenebilir siniz. Sprott Shaw Language College Vancouver’ da derslere başladığınızda, sonsuz bir kültürden, mirastan ve topluluk etkinliklerinden bir taş atmaktan uzak olacaksınız. Vancouver içinde konuşulan dillerin çeşitliliği şaşırtıcı, Britanya Kolombiyası dediğimiz inanılmaz fikirlerin, felsefelerin, bakış açılarının ve ideolojilerin eridiği bir potada buluşacak ve gerçek çok kültürlü olmak kelimesini birebir kendinize yaşatacak sınız. Sertifikalı ve onaylanmış bir İngilizce dil kurumu olan SSLC, İngilizce’yi birinci sınıf bir konumda dünya standartlarında bir müfredatla öğrenme fırsatı sunmaktadır. SSLC Victoria dil okulu hakkında bilgilendirmemiz ise şu şekildedir.Vancouver Adası’nda bulunan British Columbia’nın başkenti Victoria, Kanada’daki tüm yerlerin en doğal manzaralarından biridir ve eşsiz bir İngiliz, Avrupa ve Asya etkisi ağıdır. Victoria, dünyaca ünlü Butchart Gardens’tan büyüleyici Parlamento binalarına, kaçırılmaması gereken bir şehirdir. SSLC Victoria ile İngilizce öğrenirken diğer yandan  bir adalı olmanın farkını yaşayacak sınız. SSLC ingilizce dil okulu ders sistemleri şu şekildedir;     Genel İngilizce: Öğrenciler kendi ingilizce seviyelerine göre FND (Foundation Program), GCE (General Certificate of English as a Second Language), ACE (Advanced Certificate of English as a Second Language) ve ACE (Master Class in Communicatipons) programlarından birine devam etmektedirler. FND, ingilizce bilgisi olmayan öğrencilere, GCE başlangıç-orta düzey ingilizce bilgisi olan öğrencilere, ACE orta üstü ingilizce bilgisi olan öğrencilere göre ayarlanmış sınıflardır.Staj Programları : Staj programları İngilizcesini geliştirmek isteyen ve öğrencilerin bölümleriyle ilgili alanlarda çalışarak iş ortamını öğrenmelerini sağlamaktadır. Program en az 1 ay en fazla 3 ay sürmektedir. Öğrenciler maaşsız olarak çalışmaya başlamadan önce staj yapacakları süre kadar yoğun dil eğitimi almak durumundadır. Ek Ücretler ve Konaklama: SSLC Toronto’da öğrencilerine aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik odaları bulunmaktadır. Her gün 3 öğün beslenme imkanı verilmektedir. Ayrıca öğrencilerden sağlık sigortası için ödeme alınırken, havaalanında karşılama için de ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir. *Yukarıdaki okulların sertifika programları İşletme ve Turizm alanındadır.

CLLC – The Canadian Learning Language Canada Kanada,2005 yılında Halifax, Nova Scotia, Kanada’da kurulmuştur. Kanada tarafından ödüllendirilmiş bir dil okuludur. Kanada’da en hızlı büyüyen dil okuludur. Toronto, Halifax ve Ottawa’ da üç şubesi vardır. CLLC Halifax ve CLLC Ottawa kursları gerçekten şahsına münhasır özel dil okullarıdır. Bu 2 şehirde üstelik fazla dil okulu alternatifi olmayanlar için yegane kalitede bir dil okuludur. Dil okulları içerisinde İngilizce eğitim kalitesi, İngilizce öğretmenlerinin kalifiyesi, okul yöneticimizin eşsiz Kanada severliği tüm öğrencilerimizi Kanada’ya ve bulundugu şehrin yaşam koşullarına uyumunu kolaylaştırmaktadır. CLLC ayrıca ulusal ve uluslararası üst düzey eğitim organizasyonlarıyla tanınır. CLLC dil okulu Kanada’da  40’ın üzerinde üniversite ve kolejlerle ortak çalışmaktadır. Niagara Şelalesi gibi yerel cazibe merkezlerinin yanı sıra Montreal ve Quebec Boston, New York ve Chicago gibi Kanada ve ABD şehirlerine düzenli hafta sonu gezileri düzenlemektedir. CLLC Toronto, CLLC’nin sadece kendine ait binasıdır. Lawrence ve Avenue’nin lüks mahallesinin köşesinde bulunur. Üç katlı, son teknoloji ürünü ve gerçek bir butik havası olan CLLC Toronto, konforlu, modern ve İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortamda, 10,000 metrekarelik kampüs içerisinde öğrencilerimize keyifli ve işlevsel ortamlarda eğitimler sunmaktadır.  CLLC dil okulu  dönemsel olarak öğrencilerimize ”Ücretsiz Uçuşlar”da hediye etmektedir. Her kampüs ve şehri deneyimlemeniz için  “Ücretsiz Fly” Promosyonu hediye ederek öğrencilerin deneyimleri sırasında her üç şehri de keşfetmelerini sağlar. İkinci kurs başvuru ücretini, aile yanında konaklama ücretini veya ders kitabı ücretini ödemek zorunda kalmadan ve geçiş sırasında tek bir dersi bile kaçırmadan üç kampüsün keyfini çıkarabilirsiniz. CLLC Serbest ve ücretsiz seyahat hakkı rezervasyonları seyahatten en az 8 hafta önce yapılmalıdır. CLLC’nin eğitim müfredatı, CLLC’nin üç şehrini de keşfetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçim sunmaktadır. CLLC okulumuzun öğrenci videolarını buradan izleyebilirsiniz. CLLC dil okulunda Kanada’ da Fransızca dil eğitimi de almanız mümkündür.

Eurocenters dil okulu : Zincir bir dil okuludur. Eurocenters dil okulları  Kanada, Amerika, İngiltere, Avustralya, İrlanda, Malta, Güney Afrika ve Fransa’ da 19 farklı şube ile hizmet vermektedir. Eurocenters İngiltere menşeli bir dil okuludur. Eurocenters dil okulu okulu 1948 yılında İngiltere Bournemouth şehrinde kurulmuştur. 1959 yılında Migros’un ilk sahibi Gottlieb Duttweile yetkisinde Migros Kooperatifler Birliği tarafından Fransa, Köln ve Almanya’ da ilk şubeleşmeye gidildi. 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve onunla aynı fikirdeki kişiler tarafından Eurocentres – European Language and Educational Centres – adı altında bağımsız bir kuruluş olarak, yıllık öğrenci sayısı 4300’e ulaştı. Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13 000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya’daki okullarına kabul etmektedir. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilerine yüksek standartta hizmet sunma hedefimize olan bağlılığı anahtarıdır. Kanada’nın, modern şehirleri, nefes kesici doğal güzellikleri ve sıcak insanlarıyla sizi şaşırtacak ve beğeninizi kazanacağınızdan eminiz. Eurocenters Vancouver, Toronto ve Lunenburg şubelerinde , yıl boyu açık hava aktivitelerinin, dünya kalitesindeki sınırsız eğlencenin tadını çıkaracağınız canlı, güvenli şehirlerinde kampüslerini kurmuştur. Kanada’nın net ve kolay anlaşılır İngilizcesi, Kanada dil okullarını akademik, seyahat veya iş amacıyla İngilizcenizi geliştirmek için mükemmel bir seçenek haline getirmekte ve Eurocenters Toronto ve Eurocenters Vancouver dil okulları da bu seçeneği pekiştirmektedir. Burada özellikle Eurocenters Lunenburg dil okulundan söz etmek isteriz. Çünkü bu şehirde başka bir dil okulu yoktur.  Eurocenters dil kursu ile bir UNESCO Dünya Mirası olan ve Kanada’nın en güzel şehirlerinden biri olan Lunenburg, Nova Scotia’da yaşama şansı edinirsiniz.  Bu sahil kenti, tamamen sıcak ve güvenli bir toplulukta yaşam deneyimi edinmeniz için hayatınızda size sunulmuş bir fırsattır. Tüm İngilizce dil eğitimine katılan yetişkinlere uygun 6-8 kişi kapasiteli sınıflar ve İngilizce Dil Programları sunmaktadır. Neredeyse üğretmeninizden özel ders alıyor gibi dersler işlenmektedir. Okulun Sosyal etkinlik programları ile eğlenceli ve mevsimlik etkinliklerin tadını çıkaracak, incelemelerde bulunacak ve Nova Scotia’nın doğal güzelliğini, fotoğrafçılık klüpleri ile tanışma fırsatları yakalarken Kanada’nın canlı başkentini keşfederken İngilizce pratiği yapacaksınız. Fotoğraf çekmek hobisi olanları Kanada Lunenburg şehrimize bekliyoruz. Eurocenters dil okulunda 6ay dil okuluna kayıt olanlar her 2ayda bir şube değiştirme hakkına sahiptir. Böylece tüm Kanada’yı gezip görme şansı edinebilir siniz. 

ILSC dil okulu aynı zamanda Kanada’ da sertifika programları da vermektedir. ILSC Sertifika programlarını websitemizden takip edebilirsiniz. İngilizcesi ileri düzeyde olan öğrencilere İngilizce kurs + sertika programlarını paket olarak verebilmekteyiz. Sadece Kanada ve Avustralya’ da İngilizce kurs merkezleri vardır.Toronto, Vancouver ve Montreal’ de şubeleri mevcuttur.

ILAC dil okulu – International Language Academy of Canada:  Toronto ve Vancouver’ de Türk öğrencilere her sezon verdiği kampanyaları ile ilgi çekmektedir.  ILAC dil okulu – (International Language Academy of Canada), Toronto/Vancouver Kanada’ nın Toronto birinci Vancouver ise üçü​ncü en büyük metropol şehridir. Her 2 şehirde ILAC dil okulunun 3er tane olmak üzere toplamda 6 şubesi vardır. ILAC dil okulu online platformda çok güzel reklam stratejisi nedeni ile Türk öğrenciler tarafından bilinirliliği çok yüksektir. Daha çok sosyal etkinliklere önem veren bir okuldur. Dersler dışında öğrencileri sosyal hayata hazırlayan eğlenceli aktivitelere çok fazla yer verir. İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenmek isteyenlere tavsiye etmekteyiz. Öğrencilerine çok sayıda derslik, bilgisayar odaları ve kablosuz internet ağı gibi oldukça geniş imkanlar tanımaktadır. ILAC, İngilizce dil eğitiminden üniversite yerleştirme konularına kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. ILAC’ta yararlanabileceğiniz kurslar; yoğun ve süper yoğun İngilizce kursları, foundation ve pre-degree kursları ve staj kurslarıdır. Programlar : Yoğun ingilizce Programı : Öğrenciler haftada 20  ders genel İngilizce ve 10 ders de iş İngilizcesi olmak üzere haftada toplam 30 ders alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Süper Yoğun İngilizce Programı : Öğrenciler haftada 20 ders genel İngilizce, 10 ders iş İngilizcesi, 10 ders konuşma ağırlıklı workshop eğitimi alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Foundation ve Pre-degree Programları : Bu programlar üniversite eğitimlerini Kanada’da yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu programlar öğrencileri ileriye dönük eğitimlerine hazırlarken, öğrencilere akademik destek ve başvuru öncesi hakkında bilgi verirler. Bu programlara katılan öğrencilerden herhangi bir dil sınavının skoru istenmeden, diğer koşulları da sağlamaları durumunda anlaşmalı üniversitelere geçişleri sağlanır. Foundation programı 36 ay sürerken pre-degree  programı 4 ay sürmektedir.

LSI dil okulu  :  Canada, USA, Malta, Yeni Zelanda ve Avusturalya’ da İngilizce kurs merkezleri olan zincir bir eğitim kurumudur. Şehir merkezlerinde ki ışıltılı kursları ve her dönem öğrencilerine verdiği cazip Promosyonları ile çok ünlüdür. lsi ingilizce dil okulunun 3 farklı ders programı vardır.

KAPLAN dil okulu– PLI İngilizce Kursları : Bir şubesi vardır. Toronto’dadır.  Dünyanın en uzun yapısı olan CN Tower ve Toronto adalarına kalkan Jack Layton Feribot iskelesine yakın bölgededir. yanındadır. Kaplan dil okulu Toronto şubesinin bulunduğu bölge Amerika’ nın New York’u sayılmaktadır. Müzeler, gece klüpleri ve restoranlar, dünya standartlarında üniversiteler ve parıltılı gökdelenler bölgesindedir. Niagara şelalesi, Montreal, Quebec, Boston, New York, Chicago… gibi birçok şehire haftasonu gezileri düzenlemektedir. Kaplan ingilizce dil okulu Kanada içerisinde PLI dil okulu ile işbirliğinde hizmet vermektedir. Pacific Language Institute  Toronto dil okulu küçük fakat yerel bir dil okuludur. Tamamen Kanada kültürü, sosyal ve eğitim ortamını öğrencilerine aşılamaktadır. Kaplan Kanada dil okulunda eğitim almak farklılıktır. Kanada’da İngilizce öğrenme sürecinde Karla kaplı dağları ve Niagara Şelaleleriniz ziyaret  hayatınızda bir kez edineceğiniz deneyimin temelidir. Bu farklı ulusun doğal harikalarını keşfetmek ve bu ünlü arkadaş canlısı ülkede İngilizce becerilerinizi geliştirirken kendinizi evinizde hissetmenin rahatlığınızı ruhunuzda hissedecek siniz.

GEOS dil okuluSprachcaffe dil okulları  : 1987 yılından buyana 30 yıldır 6 farklı Victoria, Toronto, Vancouver, Calgary, Toronto, Montreal, Ottowa şehirlerde eğitim veren en büyük zincir eğitim kurumudur. Çok çeşitli varyasyonlarda konaklamaları mevcuttur. Montreal’de ise Fransızca ve İngilizce dil programlarını 1962 yılından buyana devam ettirmektedir. ​​Amerika, İngiltere, Kanada, Malta ve Güney Afrika’ da toplam 25 şubesi ile hizmet vermektedir. Kanada’ da ​3 farklı şehirde 4 şubesi ile hizmet verir. dil okulundan ziyade bir eğitim kurumu olarak bilinmektedir.​​ Eğitim dünyasında ​bir dil okulu olarak değil eğitim kurumu olarak bilinir. İngilizce dil eğitiminden başka herhangi bir eğitim vermemektedir. Eğitmenleri tamamen akademisyenlerden oluşur ve Avrupa’ da eğitim kurumu olarak çok büyük bir üne sahiptir. Toronto / Vancouver / Montreal şehirlerinde şubeleri vardır.​ EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezleri ile her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programlara sahiptir. 1905 yılından bu yana tüm dünyada 25 şubesi ile öğrencilerine İngilizce dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Tüm dünyada bulunan 5 zincir okul​dan en güçlüsüdür. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından itibaren dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezler ile dil eğitiminde önemli bir yere sahip olan uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Ortadoğu ve Asya öğrencilerini kota sistemi olarak okullarına kaydederler. Sınıfınızda 2. Türk olma ihtimalı sıfıra yakındır. Okullar ve konaklamaları 5 yıldızlı otel statüsünde olup öğrencilerine bu güzelligi ücret olarak asla yansıtmaz diğer okullarla aynı fiyat politikasında eğitim verirler. Euorepan Center adı üzerinde daha çok Avrupalı öğrenciler tarafından tercih edilen, ciddi Avrupa mantığı ile yönetilen ve bu sistemi derslerine de uygulayan ender rastlanan bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimi almakta ciddi ve istekli öğrencilere özellikle tavsiye etmekteyiz. Verilen eğitimlere öğrencinin yüzde yüz katılması zorunlu tutulur. 

ELS dil okulu – ELS Language Center: ELS Toronto ve ELS Vancouver  olmak üzere 2 farklı şubesi vardır. Ayrıca Amerika ve Avustralya’da Merkezleri vardır. Bu merkezlerde Üniversiteye başlamak isteyen adayları Üniversite öncesi İngilizce Hazırlık senelerini tamamlamalarına yardımcı olmaktadırlar.  ELS dil okulları Toronto şubesi, Kanada’nın en büyük şehri ve ticari ve kültürel merkezi olan Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. Merkez müzelere, galerilere, spor salonlarına ve tiyatrolara yürüme mesafesindedir. ELS ingilizce dil kursu eğitim sürecinde Toronto Adaları, Niagara Şelalesi, Ottawa, Montreal, Quebec, New York Şehri, Chicago ve Boston’a yapılan geziler popüler hafta sonu aktiviteleri düzenemektedir.  ELS Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve ticari ve kültürel merkezi olan Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. Merkez müzelere, galerilere, spor salonlarına ve tiyatrolara yürüme mesafesindedir. Toronto Adaları, Niagara Şelalesi, Ottawa, Montreal, Quebec, New York Şehri, Chicago ve Boston’a yapılan geziler popüler hafta sonu aktiviteleridir. Kanada’da İngilizce öğrenin.  İngilizce becerilerinizi geliştirirken;  Kanada’da üniversiteye gitmek, konuşma becerilerinizi geliştirmek veya kariyerinizde ilerlemek için Kanada’nın doğal güzelliğini ve karşılama doğasını deneyimlemenize yardımcı olur. Dünyanın en büyük ve en eğitimli ülkesi olan Kanada’da İngilizce öğrenin. Kanada doğal güzelliği, çok çeşitli açık hava etkinlikleri ve zengin çok kültürlü çeşitliliği ile tanınır. Kanada’da İngilizce öğrenirken, ülkenin açık hava ihtişamını keşfedebilirsiniz. Kanada ELS İngilizce dil okulu Toronto’da Pasifik’ten Atlantik Okyanusu’na uzanan Niagara Şelalesi, Rocky Dağları ve Ontario Gölü gibi ikonik yerlere geziler ve ayrıca yürüyüş, kayak, balık, kano, dağ tırmanışları ve kış aylarında milli parklara maceralı ziyaretler düzenlemektedir. Kuzey Işıklarına seyahetler düzenlemektedir ELS dil okulu Finans, sanat ve kültür merkezi olan Toronto, Ontario ve  ELS Vancouver şubesi ile canlı bir sanat, müzik ve tiyatro sahnesine sahip British Columbia eyaletinde yaşamla beraber İngilizce dil eğitiminin en kalitesini sunmakta ve ELS Amerika ve ELS Kanada olmak üzere birbirine yakın iki ülkede 56 farklı lokasyonda dil eğitimleri vermektedir. İngilizce dil okulu ve yüksek lisans veya İngilizce dil okulu ve üniversite beraber eğitim paketlerimizi bu okul ile yapmaktayız. Kanada üniversitelerine garantili geçiş anahtarıdır. 

LSC Kanada dil okulu Languages Studies Canada:   Vancouver, Toronto ve Calgary, şehirlerinde kampüsleri vardır. Calgary şehrinde ayrıca Fransızca eğitimleri de mevcuttur. Uluslararası isim olarak Europen English adını da kullanmaktadır. Toronto’da ayrıca 30 yaş üzeri öğrencileri için ayrı bir kampüsüde mevcuttur.  Genel itibari ile Kanada dil kurslarında Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik Yıl, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Staj Programları ve İleri derecede İletişim İngilizcesi olarak farklı alanlarda İngilizce eğitimler verilmektedir.  İngilizce dersleri çeşitli aktivitelerle süslenmiş eğlenceli hale getirilmiş olarak yapılmaktadır. Kanada’ da Uzun süreli İngilizce Kurs Programlarına başlayan adayları, uzatılabilir vize şerhinden faydalandırarak, mesleki eğitimlerini pekiştirecek programlar çerçevesinde Sertifika ve Diploma Programlarına kayıtlarına da yönlendirmekteyiz. Teorik bilgiler dışında pratik becerilere dayanan Kanada Eğitim sistemi yabancı öğrencilere eşi benzeri bulunmayan fırsatlar sunmaktadır. Kanada’ da İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Kanada turizm konusunda da çok gelişmiştir. Özellikle Vancouver şehri turizm açısından çok daha yoğun talep görmektedir.  Kanada ülkesinin güzelliği  eğitim hayatının içerisine dahil edilmektedir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin hayvanat bahçesi, lunaparkında  dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. Kanada  dil okullarında öğrencilere yasal çalışma izni verilmez. Kanada’ da çalışma izninden faydalanabilmeniz için sertifika programlarına kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

ALL Study Yurtdışı Eğitim websitemiz sürekli güncellenmektedir. Dönemsel Kanada dil okullarının  promosyonlarını Facebook sayfamızdan, öğrencilerimizin görüşlerini Instagram sayfalarımızdan takip edebilir, ilgilendiğiniz ülke, şehir ve programlarla ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Kayıt, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

Bilgi İstek Formunu detaylıca doldurduğunuzda ofis asistanımız sizi arayacak, aday uygun bulunduğu takdirde aranarak Kanada’ da eğitim, yaşam ve Kanada vizesi hakkında uzman danışmanımızla birebir ofisimizde görüşmek üzere randevu verilecektir. Tüm görüşmelerimiz sadece Istanbul ofisimizde verilmektedir. Ciddi adayların Istanbul ofisimize gelmesi istenmektedir.

Bilgilerinize…..

 

 

Aşağıda göreceğiniz üzere Kanada çok büyük bir ülke olmasına rağmen İngilizce dil eğitimi ve beraberinde Kanada Vizesi  alabileceğiniz yetkili Dil okulları sayısı  20’yi geçmemektedir

 • ARBUTUS COLLAGE

CALGARY dil okulları

MONTREAL dil okulları

OTTAWA dil okulları

TORONTO dil okulları

VANCOUVER dil okulları

VICTORIA dil okulları

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Kanada Dil Okulları Listesi

ALL Study Yurtdışı Eğitim olarak Kanada’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARIŞUBELERGENEL BİLGİLER 
COLLEGE PLATONMontrealSadece ingilizce değil bir çok dilde eğitim veren güzel bir dil okulu
CLLCToronto, Halifax, OttawaKanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir.
EC Toronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan en iyi dil okullarından birisi
ELSToronto, VancouverToronta ve Vancouver'de bulunan ve ingilizce programı bittiğinde Amerika'da ki üniversitelere sınavsız başvuru yapılabiliyor
EMBASSY ENGLISHTorontoToronto'da bulunan ve eğitim metaryellerine önem veren güçlü dil okullarından bir tanesi
EUROCENTERSToronto, VancouverDünya'nın her yerinden bünyesinde öğrenci barındıran uluslararası bir dil okulu
GLOBAL VILLAGEVictoria, Vancouver, Toronto vb.Global Village “Ciddi Eğitim ve Hakiki Eğlence” konseptine dayanan eşsiz bir okuldur. 
ILACToronto, VancouverSadece Kanada'da bulunan ve çok başarılı bir dil okulu.
ILIHalifaxResmi dil eğitim merkezi ve Nova Scotia eyaletinin en eski özel dil okullarındandır.The Lyn Howes ödülü almış bir okuldur.
ILSCToronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan çok kaliteli bir dil okulu
Kaplan International EnglishToronto, VancouverUluslararası kurum olup kaliteli bir dil okulu
LSI DİL OKULUToronto, VancouverKanada'da kendisini ispat etmiş büyük bir dil okulu
SPRACHCAFFEToronto, Vancouver, Montreal vb. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz.
ST. GILESTorontoToronto'da bulunup eğitim metaryellerine önem veren çok güçlü dil okullarından bir tanesi
THE LANGUAGE GALLERYTorontoÖğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.
ZONI LANGUAGE CENTERSVancouver, TorontoVancouver şehrinin en gözde mekânlarına çok yakın mesafede yer alır, tüm ulaşım hizmetlerine oldukça yakındır.