Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları eğitimlerinde çok fazla talep görüyor. Kanada dolarının düşük kuru, Kanada’da eğitim alanlara vatandaşlık hakkı verilmesi, gelişmiş sosyal hizmetleri, düşük suç oranı, güçlü ekonomisi, yeşil doğası, öğrenci ve göçmenlere sağladığı gelişmiş imkanları ve yüksek yaşam kalitesi ile her zaman revaçta ! Kanada dil okulları fiyatlarını aşağıda detaylı olarak görebilecek, muhakkak kendinize uygun bir dil okulu seçebileceksiniz.
PANDEMİ DÖNEMİNDE KANADA'DA EĞİTİM VE KANADA VİZELERİ HAKKINDA SSLC DİL OKULU BİLGİ VERİYOR.
Kanada kapılarını uluslararası öğrencilere yeniden açıyor. BC'deki Sister College "Sprott Shaw College" ile birlikte BC'deki dil okullarımız (SSLC Vancouver ve SSLC Victoria) şimdi 
CIC tarafından da onaylandı ve bu sabah 3 Kasım 2020'de DLI listesine eklendi. https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/coronavirus-covid19/students/approved-dli.html
Ayrıca, bir süre önce BC'de VIC Kariyer ve Ontario'da SSLC Toronto için hazırlık planlarımızı sunduk ve planlarımızın onaylanmasını bekliyoruz. Eyalet ve Federal Hükümet Yetkilileri 
ellerinden geldiğince hızlı çalışıyor, ancak çok büyük bir yığılma var, bu yüzden LC - Languages ​​Canada haber verdi. Okullar öğrencilerin Kanada'da eğitim görmeye gelmelerini 
ve satışını kolaylaştırmak için özel paketler hazırladılar.
Öğrenciler 31 Aralık 2020'ye kadar rezervasyon yapabilirler, ancak programlarına başlamak için bir yıldan fazla zamanları var. (Ocak 2022).
Aile yanında konaklama, Öğrenci Konutları için seçeneklerimiz var ve ayrıca Study Safe Corridor - Languages ​​Canada'dan TRAVEL SAFE Programı ile işbirliği yapıyoruz.
Özelleştirme veya Kanada eğitim programlarım ile ilgili teklifler için bizimle iletişime geçin.
"GÜVENLİ OLUN-BÜYÜK TASARRUF EDİN".
Kanada'da görüşürüz.
Kanada’da genellikle uluslararası öğrencilerin İngilizce dil okulları için  tercih etmiş olduğu şehirler sırası ile Toronto, Vancouver, Montreal, Halifax ve Calgary dil okulları. Kanada’da birçok dil okulu Niagara şelalesi, Montreal, Quebec, Boston, New York, Chicago… gibi birçok Amerika ve Kanada şehirlerine  haftasonu gezileri düzenler. Bu nedenle Kanada vizesini aldığımız öğrencilerimiz için Amerika Turist vizesine de başvuruyoruz. Öğrencilerin büyük şehir olmasından dolayı Toronto ve Vancouver’ i daha fazla tercih etmeleri nedeniyle hemen hemen tüm dil okulları bu 2 şehirde toplanmıştır. Aslında Kanada’da dil okulları İngiltere ile karşılaştırıldığında sayıca çok fazla değildir. Çünkü Kanada Hükümetinin istemiş olduğu standartlar sağlandığında yeni ders merkezlerini açabiliyorlar. Dolayısı ile Kanada’nın eğitim kaliteleri şüphesiz üstün standartlarda. Bu da aslında ülkenin refah seviyesi göstergesinin sadece bir parçası. Tüm bu özellikleri yanında Amerika dil okulları, İngiltere dil okulları ücretlerini Kanada dil okulları ücretleri ile karşılaştırdığımızda, Kanada’da bulunan dil okullarının ve Kanada yaşam ücretlerinin çok uygun olması öğrencilerden gelen başvuru taleplerini artırıyor. Buna karşılık ALL Study yurtdışı eğitim  Kanada Hükümetinin Vize konusundaki titizliğini dikkate alarak,  ‘’Kanada Hükümetine Uygun Vize Adayı’’ prosesine uyum sağlayabilecek şekilde , Kanada öğrenci vizesi başvurularını yapmakta ve başarı ile Kanada vizesini almaktayız. Websitemiz sürekli güncelleniyor. Ön bilgilenme için websitemizi okumanız Kanada eğitim planlarınızı geçekleştirmenizde ilk adım olacaktır.  Kanada İngilizce dil okullarında en fazla tercih edilen kurs süresi 24 hafta ve üzeri dil okullarıdır. Aşağıda en ucuz kanada dil okulundan en pahalı dil okuluna kadar Kanada dil okulu ücretlerini görebileceksiniz.
2021 Kanada dil okulu fiyatları
 • SSLC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, VICTORIA : 2040CAD
 • HANSA DİL OKULU, TORONTO: 2080CAD
 • CLLC DİL OKULU, TORONTO, OTTOWA,HALIFAX : 2340CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 2358CAD -öğleden sonra dersi
 • OHC DİL OKULU-OXFORD INTERNATIONAL, TORONTO, VANCOUVER: 2433,60CAD
 • EUROCENTERS DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER : 2433,60CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, VANCOUVER: 2646CAD
 • EC ENGLISH MONTREAL :
 • LSI DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 2760CAD
 • EC ENGLISH DİL OKULU, TORONTO : 2835CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 2952CAD
 • KAPLAN DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 2982CAD
 • ILAC DİL OKULU TORONTO, VANCOUVER : 3312CAD
 • CES DİL OKULU, TORONTO: 3312CAD
 • ILSC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, MONTREAL: 3432CAD
 • Kısa süreli Kanada Turist vizesi ile gidilecek ders ücretleridir.

Bir Kanada’ lı için Kanada: ‘’Kaliteli eğitim, Kaliteli İşgücü, Kaliteli Yaşam’’ dır.

Kanada coğrafi yapısı nedeniyle dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Her sene yaşanılası ülke sıralamasında ilk üçe giriyor. Yeşil doğası, harika parkları ve şelaleleri ile dünyanın cennet köşelerine sahip. Dünyanın 50 farklı ülkesinden gelen öğrenci ve göçmenler olmasına rağmen suç oranı en düşük ülkelerden biri. Yılların tecrübesini dikkate alarak Kanada vizelerindeki  başarımızın anahtarı güvenli vize alınabilecek Kanada İngilizce dil okullarını önermek oluyor. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat öğrencilerimize hizmet veren  Türk danışmanlarımız vardır. yurtdışı eğitim  hizmetlerimiz ​​ yurtdışında eğitim hayatınız süresince devam eder. Aşağıda detaylı Kanada dil okulları fiyatlarını görebileceksiniz.

 

2021 Kanada dil Okulu Ücretleri – 24 hafta
 • HANSA KOLEJİ, TORONTO : 4060CAD
 • European Center   DİL OKULU, VANCOUVER : 5124CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 4104CAD -öğleden sonra dersi
 • SSLC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, VICTORIA : 4512CAD
 • EUROCENTERS DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER : 4648,80CAD
 • OHC-OXFORD INTERNATIONAL DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER :4648,80CAD (eurocenters ve ohc aynı kurslardır)
 • LSI DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 4680CAD
 • CLLC DİL OKULU, TORONTO, OTTOWA,HALIFAX : 4680CAD
 • European Center   DİL OKULU, MONTREAL : 4872CAD
 • ST GILES DİL OKULU, VANCOUVER: 5148CAD -sabah dersi
 • ILAC DİL OKULU TORONTO, VANCOUVER : 5472CAD
 • European Center   DİL OKULU, TORONTO : 5490CAD
 • CES DİL OKULU, TORONTO: 5544CAD
 • KAPLAN DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER: 5995CAD -Ders materyali ve konaklama kayit ücreti alinmamaktadir-
 • ILSC DİL OKULU, TORONTO, VANCOUVER, MONTREAL: 6072CAD
 • 24 Hafta Kanada dil okulu fiyatları- uzatılabilir Kanada vizesi koşullu 

Tüm dünyada bir akademik eğitim takvimi 9 aydan oluşur. Aynı şekilde İngilizce dil okullarında da bir akademik takvim 9 ay sürer.

Takdir ederseniz ki gün içerisinde internet üzerinden 200’ü aşkın başvuru alıyoruz. Ayda Minimum 7500adet internet başvurumuz oluyor. Butik hizmet veren bir Yurtdışı Eğitim acentesi olarak her bir başvuru formuna dönüş yapabilmemizin imkanı olamıyor maalesef. Ofis asistanımız sadece Bilgi İstek Formunu  detaylı dolduranları, tam olarak ne istediğini belirten, kişisel özelliklerini veren, kısaca formda belirtilen AÇIKLAMA kısmını gerçekten AÇIKLAMALI VE NET ŞEKİLDE dolduranlara ancak dönüş yapabilecek şekilde işini yetiştirmeye çalışıyor. Birçok kişi AÇIKLAMA kutusunu boş geçmemek için ”Bilgi Almak istiyorum yazıyor.” Websitemiz Yurtdışında Eğitim hakkında tam bir Kütüphanedir. Sürekli Güncelleniyor. Dolayısı ile sadece bilgi için başvuru formu doldurmak, kendine özel hiçbirzaman bakmayacağı/okumayacağı bir email istemesi ilk aşama için çok basit kalıyor. 20 yıldır yurtdışı eğitim danışmanlığı yapan asistanımız gerçek, ciddi adaylarla iletişim kurabilmek için bu tür başvuruları elemek zorunda kalıyor.  Tüm ofis görüşmelerimiz sadece Istanbul ofisimizde yapılır.

Türkiye temsilcisi olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel indirimlerini ALL Study Facebook  ve öğrencilerimizin yorum ve görüşlerini ALL Study Instagram sayfamızdan takip ediniz.  2004 yılından bu yana yurtdışı eğitim alanında faaliyet vermekte olan firmamız, her yıl 1000 den fazla öğrencinin yurtdışında eğitim almasına yardımcı oluyor. Kanada’ da bulunan tüm devlet üniversiteleri ve kolejlerle çalışıyoruz. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında Kanada dil okulları kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat öğrencilerimize hizmet veren  Türk danışmanlarımız vardır. ​​Yurtdışında eğitim hayatınız süresince danışmanlık hizmetlerimiz ​​ de devam eder.

Kanada İngilizce Kurslarının Öğrencilere sağlayabileceği Eşsiz Fırsatlar nelerdir

 • Dünyanın en düşük kuru ile eğitim alabilmek,
 • Kanada’ da mezuniyetiniz sonrasında 3 seneye kadar çalışma izni almak ve edindiğiniz iş tecrübesi ile sürekli çalışma izni ve geleceğiniz için Sürekli oturum sahibi olmak ve sonrasında Kanada vatandaşlığına sahip olmak.
 • Yüksek kalite ile uygun maliyette okul seçeneklerine sahip olmak,
 • Enaz 2 senelik bir akademik programdan mezun olanların yasal olarak Kanada oturum başvurusu yapma hakkının Kanada Hükümeti tarafından verilmesi,
 • Dünyanın her bir yanından gelen öğrencilerle güven ve huzur içerisinde yaşayabilmek,
 • Kanada’ nin doğal güzellikleriyle içiçe olmak.

*Size uygun programla vereceğimiz kurs süresinden hemen sonra IELTS sınavı almanıza gerek kalmadan sertifika kaydınızı siz Türkiye’de iken yapıyoruz,   Kanada sertifika programlarına veya Kanada göçmenlik sertifikası programlarına transfer işlemlerinizi yine hızla  gerçekleştiriyoruz.

 

KANADA KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Kanada’ da Aile yanı konaklama ücretleri : Kanada’ ya gittiğinizde nerede ve güvenilir olarak kimlerle kalacağınıza dair garantili güvenilir aileler yanında  öğrencilerimize minimum 1 aylık konaklama sağlamaktayız. 1 aylık Kanada konaklamaları 690 – 1120 cad arasında okuldan okula değişmektedir. çift öğün hatta bazen bazı konaklamalarda günde 3 öğün yemek dahildir. Dilerseniz okulunuzdan uzun sürelide konaklama rezerve etmenizi sağlıyoruz. Öğrencilerimiz 1 ay konaklama rezervasyonundan sonra Kanada’ da yine aynı evinde kalmak istiyorsa okuluna aylık kira öder gibi ödemede bulunacaktır. Genel olarak öğrencilerimiz 2. Ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınmaktadır. Aile yanı konaklamayı bir triplex ev olarak düşünün ve içerisinde 5 veya üzeri oda bulunmaktadır. Odalar tek kişiliktir. Aynı evde birkaç milletten, aynı okulda eğitim alan öğrencilerle evinizi paylaşırsınız. Evde size yemek vermekle yükümlü aile bireyleri veya evin işletmecisi bulunmaktadır. Kısaca pansiyon hizmeti şeklinde aile yanı konaklama verilmektedir. Kanada yurt konaklama ücretleri : ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 500ca$au$ ~700ca$ arasında değişir. Öğrencilere bu ücretler masraflı gelmekte olduğu için fazla talep görmemektedir. Kanada dil okullarına kayıt olmanız takdirde her türlü oda tipinde hatta VIP hotel konaklama rezerve etmemiz dahi mümkündür.

KANADA’DA FRANSIZCA DİL OKULLARI HAKKINDA

Aşağıdaki Örnek Ontario şehrinde bulunan College Platon dil okulu fransızca dil kursu ücretleridir.İngilizce ve Fransızca dilleri ana eğitimleri olup 28farklı dilde kurs alınabilecek tek devlet teşekküllü Kanada dil okuludur. Montreal’in kalbinde yer alır. Eşsiz bir kültürel ortamda uluslararası dil kurslarında uluslararası bir üne sahip dil okuludur. Yeni bir dil öğrenirken eğlenceli ve etkileşimli yöntemlerle eğitimlerini verir. Dilbilgisi, okuma, yazma ve sözlü iletişim becerilerinizi her dilde geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca, normal sınıfta öğrenme güçlüğü çeken veya özel yardım ihtiyacı olan öğrencilere de özel dersler verilmektedir. Sınıflar küçüktür ve çeşitli öğrenme etkinlikleri sağlar. Yüksek öğrenim ücretleri size zor geliyor fakat Kanada’ da Üniversite eğitimi veya Yüksek Lisans eğitimi almak istiyor sunuz, işte burada College Platon bir tavsiyemizle size çözümler sağlayabiliyor. College platan öğretmenlerimiz üniversitede eğitim veren akademisyenlerden oluşuyor. Direk iletişim için formu doldurmanız yeterlidir. https://www.allstudy.com.tr/bilgi-istek-formu/

2020 yılı Kanada Fransızca dil okulları fiyatları

 •  4 hafta    835ca$
 •  8 hafta  1625ca$                                      
 • 12 hafta 2375ca$
 • 16 hafta 3165ca$
 • 20 hafta 3960ca$
 • 24 hafta 4620ca$
 • 28 hafta 5390ca$
 • 30 hafta 5775ca$
 • 32 hafta 6160ca$
 • 36 hafta 6930ca$
 • 40 hafta 7700ca$

 

KANADA İNGİLİZCE KURSLARINI TANIYALIM

Hansa Language Centre  Kanada’nın en ucuz dil okuludur. İngilizce dil okulu 1969 yılında kurulmuştur. Kanada’nın en büyük ve en canlı kenti olan Toronto’da yer alır. Hansa Toronto’da 2 farklı kampüsle hizmet veriyor. Her 2 Hansa’da şehir merkezinde..  Hansa kursu Toronto şehrinin en yoğun caddesi olan Younge street üzerine yer alır.  Şehir merkezinde olması nedeni ile öğrenciler şehrin tüm yerlerine kolay ulaşım imkanı sağlar. Toronto, her zümreden insanların ihtiyaçlarını karşılabilecek seçenekler sunan kozmopolit bir şehirdir. Toronto’da metro ve diğer ulaşım araçları için gerçek bir cennettir. Bu nedenle Toronto göçmenler ve öğrenciler tarafından en fazla tercih edilen şehirdir. Hansa koleji ingilizce diil okulu fiyatlarının uygun ücretli olması, okulun büyüklüğü ve sosyal imkanları nedeni ile Kanada’nın en fazla tercih edilen dil Okuludur. Hansa ders programları esnektir. Öğrencilere sağladıgı olanaklar çok fazladır. Hansa ingilizce kursu öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarını dikkate alarak kişiye özel ders programlarını hazırlar.Hansa öğretmenlerinin ana dili İngilizce’dir. Hansa dil okulunda okula başladığınız ilk gün seviye tespit sınavınız yapar. Seviye tespit sınavı sonrasında Hansa’daki öğrenci danışmanlarımızın öğrencilerimizle yaptığı birebir görüşmede ders ihtiyaçlarınız belirlenir ve size uygun eğitim metodu sunulur. Hansa’da sınıf mevcudiyeti en fazla 9 öğrencidir.  Toronto’da Yaz dönemlerindeki yoğunluğu dikkate aldıgımızda sınıf mevcudiyedi ancak 12-15 kişi olur. Hansa İngilizce dil kursu gün boyu süren İngilizce dil eğitimleri sonrasında öğrencilerine çok farklı etkinlik ve aktivite programları sunar ve öğrencilerin sosyal hayata uyumunu hızlandırmayı hedefler. Kanada’da dil eğitimi almak isteyenlere düşük ücret politikası nedeni ile çok cazip gelen dil okullarının başında gelir.Hansa Kolej’in Kanada vizesindeki etkisi hakkında danışmanınızdan bilgi alınız. Hansa College Dil Okulu fiyatlarıDil okulları fiyatları tablomuzda detaylı şekilde görebilirsiniz.

St.Giles Dil okulu, Vancouver  : Uluslararası zincir bir dil okulu. Dünya çapında bilinirliği yüksek bir dil okuludur St.Giles İngilizce dil okulu. 25 yıldır tüm dünyada dil eğitimleri verir. Kanada’da  Tek bir şubesi vardır. Vancouver şehrinde. Kanada’ da en uygun fiyatlı dil okullarından biridir. Bu yüzden en fazla tercih edilen dil okuludur.  Dil okulu programları dışında öğrencilere çok uygun fiyatlarda sertifika programları, öğretmenlik eğitimi, kurumsal eğitimleri sunar.               LSI DİL OKULUNUN TÜM DÜNYADAKİ KAMPÜSLERİ: Kanada : Vancouver –  Amerika: San Francisco, New York  – İngiltere : Londra central, London Highgate, Cambridge Brighton, Eastbourn –  İngiltere’de Yaz Kampları – Bournemouth , Canterbury, London, Nottingham, Oxford, Brighton

SSLC -Sprot Shaw Language College dil okulu Üniversite yerleştirmelerinde uzman ve bir numaralı bir dil okuludur. Sprot Shaw Koleji Victoria, Vancouver ve Toronto’daki kampüsleriyle Kanada’da lider bir dil okuludur. Kanada vizesi gücü çok fazladır. SSLC dil okulu tüm yaş grupları için İngilizce kursları verir. Kolej ve University pathway (üniversite yerleştirme programları) olan IEPE ve EPE dersleri, İş İngilizcesi , TOEFL, IELTS, PMM Powerspeaking ve Medya programları vardır. 13-21 yaş arası Kanada’ da Lise veya Kanada’ da Üniversite okumak isteyenler için de Akademik Hazırlık sınıfları mevcut. SSLS İngilizce dil kursları 40’tan fazla Kanada kolejleri ile partnerdir. 24 yıllık eğitim kurumundaki deneyim ile öğrencilerimizi akademik programlara hazırlık konusunda uzman bir eğitim kurumudur. SSLC dil okulu Mottosu ”Öğrenmenin başladığı yer” dir. Kurumun 1500 öğrencisi, 14 öğretmeni ile FIYTO, CEC, CAPLS, ACELP, BCIT, ALTO, AH&LA, TEAL, CLC AILIA. CA, ITT, TESL CANADA ve IAAP akreditasyonları ve üyelikleri bulunur. SSLC Toronto dil okulu şubesi şehir merkezindeki Robson Kampüsü’ndedir. Sınıf mevcudu maksimum 12 – 15 öğrencidir. SSLC Montreal şubesi de tamamen şehir merkezinde olup, toplu taşıma araçlarına 3dakika yürüme mesafesindedir. Ücretsiz internet erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, masa tenisi, buzdolabı ve içecek makinelerinin bulunduğu büyük mutfak bulunur. SSLC Vancouver Şubesi ile British Columbia’nın en büyük batı sahil kentinde İngilizce öğrenebilir siniz. Sprott Shaw Language College Vancouver’ da derslere başladığınızda, sonsuz bir kültürden, mirastan ve topluluk etkinliklerinden bir taş atmaktan uzak olursunuz. Vancouver içinde konuşulan dillerin çeşitliliği şaşırtıcı, Britanya Kolombiyası dediğimiz inanılmaz fikirlerin, felsefelerin, bakış açılarının ve ideolojilerin eridiği bir potada buluşacak ve gerçek çok kültürlü olmak kelimesini birebir kendinize yaşatmış olacaksınız. Sertifikalı ve onaylanmış bir İngilizce dil kurumu olan SSLC, İngilizce’yi birinci sınıf bir konumda dünya standartlarında bir müfredatla öğrenme fırsatı sunar. SSLC Victoria dil okulu hakkında bilgilendirmemiz ise şu şekildedir.Vancouver Adası’nda bulunan British Columbia’nın başkenti Victoria, Kanada’daki tüm yerlerin en doğal manzaralarından biridir ve eşsiz bir İngiliz, Avrupa ve Asya etkisi ağıdır. Victoria, dünyaca ünlü Butchart Gardens’tan büyüleyici Parlamento binalarına, kaçırılmaması gereken bir şehirdir. SSLC Victoria ile İngilizce öğrenirken diğer yandan  bir adalı olmanın farkını yaşayacak sınız. SSLC ingilizce dil okulu ders sistemleri şu şekildedir; Genel İngilizce: Öğrenciler kendi ingilizce seviyelerine göre FND (Foundation Program), GCE (General Certificate of English as a Second Language), ACE (Advanced Certificate of English as a Second Language) ve ACE (Master Class in Communicatipons) programlarından birine devam etmektedirler. FND, ingilizce bilgisi olmayan öğrencilere, GCE başlangıç-orta düzey ingilizce bilgisi olan öğrencilere, ACE orta üstü ingilizce bilgisi olan öğrencilere göre ayarlanmış sınıflardır. Kanada Staj Programları : Staj programları İngilizcesini geliştirmek isteyen ve öğrencilerin bölümleriyle ilgili alanlarda çalışarak iş ortamını öğrenmelerini sağlamaktadır. Program en az 1 ay en fazla 3 ay sürmektedir. Öğrenciler maaşsız olarak çalışmaya başlamadan önce staj yapacakları süre kadar yoğun dil eğitimi almak durumundadır. 

CLLC – The Canadian Learning Language Canada Kanada,2005 yılında Halifax, Nova Scotia, Kanada’da kurulmuştur. Kanada tarafından ödüllendirilmiş bir dil okuludur. Kanada’da en hızlı büyüyen dil okuludur. Toronto, Halifax ve Ottawa’ da 3 şubesi var. CLLC Halifax ve CLLC Ottawa kursları gerçekten şahsına münhasır özel dil okullarıdır. Bu 2 şehirde üstelik fazla dil okulu alternatifi olmayanlar için yegane kalitede bir dil okuludur. Dil okulları içerisinde İngilizce eğitim kalitesi, İngilizce öğretmenlerinin kalifiyesi, okul yöneticimizin eşsiz Kanada severliği tüm öğrencilerimizi Kanada’ya ve bulundugu şehrin yaşam koşullarına uyumunu kolaylaştırır. CLLC ayrıca ulusal ve uluslararası üst düzey eğitim organizasyonlarıyla tanınır. CLLC dil okulu Kanada’da  40’ın üzerinde üniversite ve kolejlerle ortak çalışır. Niagara Şelalesi gibi yerel cazibe merkezlerinin yanı sıra Montreal ve Quebec Boston, New York ve Chicago gibi Kanada ve ABD şehirlerine düzenli hafta sonu gezileri düzenler. CLLC Toronto, CLLC’nin sadece kendine ait binasıdır. Lawrence ve Avenue’nin lüks mahallesinin köşesinde bulunur. Üç katlı, son teknoloji ürünü ve gerçek bir butik havası olan CLLC Toronto, konforlu, modern ve İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortamda, 10,000 metrekarelik kampüs içerisinde öğrencilerimize keyifli ve işlevsel ortamlarda eğitimler sunar. CLLC’nin eğitim müfredatı, CLLC’nin üç şehrini de keşfetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçim sunmaktadır. CLLC okulumuzun öğrenci videolarını buradan izleyebilirsiniz. CLLC dil okulunda Kanada’ da Fransızca dil eğitimi de almanız mümkün.

Eurocenters dil okulu : Zincir bir dil okuludur. Eurocenters dil okulları  Kanada, Amerika, İngiltere, Avustralya, İrlanda, Malta, Güney Afrika ve Fransa’ da 19 farklı şube ile hizmet verir. Eurocenters İngiltere menşeli bir dil okuludur. Eurocenters dil okulu okulu 1948 yılında İngiltere Bournemouth şehrinde kurulmuştur. 1959 yılında Migros’un ilk sahibi Gottlieb Duttweile yetkisinde Migros Kooperatifler Birliği tarafından Fransa, Köln ve Almanya’ da ilk şubeleşmeye gidildi. 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve onunla aynı fikirdeki kişiler tarafından Eurocentres – European Language and Educational Centres – adı altında bağımsız bir kuruluş olarak, yıllık öğrenci sayısı 4300’e ulaştı. Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13 000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya’daki okullarına kabul ediyor. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilerine yüksek standartta hizmet sunma hedefimize olan bağlılığı anahtarıdır. Eurocenters Vancouver, Toronto ve Lunenburg şubelerinde , yıl boyu açık hava aktivitelerinin, dünya kalitesindeki sınırsız eğlencenin tadını çıkaracağınız canlı, güvenli şehirlerinde kampüslerini kurmuştur. Kanada’nın net ve kolay anlaşılır İngilizcesi, Kanada dil okullarını akademik, seyahat veya iş amacıyla İngilizcenizi geliştirmek için mükemmel bir seçenek haline getirmekte ve Eurocenters Toronto ve Eurocenters Vancouver dil okulları da bu seçeneği pekiştirmektedir. Burada özellikle Eurocenters Lunenburg dil okulundan söz etmek isteriz. Çünkü bu şehirde başka bir dil okulu yoktur.  Eurocenters dil kursu ile bir UNESCO Dünya Mirası olan ve Kanada’nın en güzel şehirlerinden biri olan Lunenburg, Nova Scotia’da yaşama şansı edinirsiniz.  Bu sahil kenti, tamamen sıcak ve güvenli bir toplulukta yaşam deneyimi edinmeniz için hayatınızda size sunulmuş gerçek bir fırsattır.  6-8 kişi kapasiteli sınıflarda neredeyse öğretmeninizden özel ders alıyor gibi dersler işlenir. Okulun Sosyal etkinlik programları ile eğlenceli ve mevsimlik etkinliklerin tadını çıkaracak, incelemelerde bulunacak ve Nova Scotia’nın doğal güzelliğini, fotoğrafçılık klüpleri ile tanışma fırsatları yakalarken Kanada’nın canlı başkentini keşfederek İngilizce pratiği yapacaksınız. Fotoğraf çekmek hobisi olanları Kanada Lunenburg şehrimize bekliyoruz. Eurocenters dil okulunda 6ay dil okuluna kayıt olanlar her 2ayda bir şube değiştirme hakkına sahiptir. Böylece tüm Kanada’yı gezip görme şansı edinebilir siniz. 

ILSC dil okulu aynı zamanda Kanada’ da sertifika programları da verir. ILSC Sertifika programlarını websitemizden takip edebilirsiniz. İngilizcesi ileri düzeyde olan öğrencilere İngilizce kurs + sertika programlarını paket olarak veriyoruz. Sadece Kanada ve Avustralya’ da İngilizce kurs merkezleri vardır.Toronto, Vancouver ve Montreal‘ de şubeleri mevcuttur.

ILAC dil okulu – International Language Academy of Canada:  Toronto ve Vancouver’ de Türk öğrencilere her sezon verdiği kampanyaları ile ilgi çekmektedir.  ILAC dil okulu – (International Language Academy of Canada), Toronto/Vancouver Kanada’ nın Toronto birinci Vancouver ise üçü​ncü en büyük metropol şehridir. Her 2 şehirde ILAC dil okulunun 3er tane olmak üzere toplamda 6 şubesi vardır. ILAC dil okulu online platformda çok güzel reklam stratejisi nedeni ile Türk öğrenciler tarafından bilinirliliği çok yüksektir. Daha çok sosyal etkinliklere önem veren bir okuldur. Dersler dışında öğrencileri sosyal hayata hazırlayan eğlenceli aktivitelere çok fazla yer verir. İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenmek isteyenlere tavsiye etmekteyiz. Öğrencilerine çok sayıda derslik, bilgisayar odaları ve kablosuz internet ağı gibi oldukça geniş imkanlar tanımaktadır. ILAC, İngilizce dil eğitiminden üniversite yerleştirme konularına kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. ILAC’ta yararlanabileceğiniz kurslar; yoğun ve süper yoğun İngilizce kursları, foundation ve pre-degree kursları ve staj kurslarıdır. Programlar : Yoğun ingilizce Programı : Öğrenciler haftada 20  ders genel İngilizce ve 10 ders de iş İngilizcesi olmak üzere haftada toplam 30 ders alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Süper Yoğun İngilizce Programı : Öğrenciler haftada 20 ders genel İngilizce, 10 ders iş İngilizcesi, 10 ders konuşma ağırlıklı workshop eğitimi alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Foundation ve Pre-degree Programları : Bu programlar üniversite eğitimlerini Kanada’da yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu programlar öğrencileri ileriye dönük eğitimlerine hazırlarken, öğrencilere akademik destek ve başvuru öncesi hakkında bilgi verirler. Bu programlara katılan öğrencilerden herhangi bir dil sınavının skoru istenmeden, diğer koşulları da sağlamaları durumunda anlaşmalı üniversitelere geçişleri sağlanır. Foundation programı 36 ay sürerken pre-degree  programı 4 ay sürmektedir.

LSI dil okulu  :  Canada, USA, Malta, Yeni Zelanda ve Avusturalya’ da İngilizce kurs merkezleri olan zincir bir eğitim kurumudur. Şehir merkezlerinde ki ışıltılı kursları ve her dönem öğrencilerine verdiği cazip Promosyonları ile çok ünlüdür. lsi ingilizce dil okulunun 3 farklı ders programı vardır.

KAPLAN dil okulu– PLI İngilizce Kursları : Bir şubesi vardır. Toronto’dadır.  Dünyanın en uzun yapısı olan CN Tower ve Toronto adalarına kalkan Jack Layton Feribot iskelesine yakın bölgededir. yanındadır. Kaplan dil okulu Toronto şubesinin bulunduğu bölge Amerika’ nın New York’u sayılmaktadır. Müzeler, gece klüpleri ve restoranlar, dünya standartlarında üniversiteler ve parıltılı gökdelenler bölgesindedir. Niagara şelalesi, Montreal, Quebec, Boston, New York, Chicago… gibi birçok şehire haftasonu gezileri düzenlemektedir. Kaplan ingilizce dil okulu Kanada içerisinde PLI dil okulu ile işbirliğinde hizmet vermektedir. Pacific Language Institute  Toronto dil okulu küçük fakat yerel bir dil okuludur. Tamamen Kanada kültürü, sosyal ve eğitim ortamını öğrencilerine aşılamaktadır. Kaplan Kanada dil okulunda eğitim almak farklılıktır. Kanada’da İngilizce öğrenme sürecinde Karla kaplı dağları ve Niagara Şelaleleriniz ziyaret  hayatınızda bir kez edineceğiniz deneyimin temelidir. Bu farklı ulusun doğal harikalarını keşfetmek ve bu ünlü arkadaş canlısı ülkede İngilizce becerilerinizi geliştirirken kendinizi evinizde hissetmenin rahatlığınızı ruhunuzda hissedecek siniz.

Kanada GEOS dil okuluSprachcaffe dil okulları  : 1987 yılından buyana 30 yıldır 6 farklı Victoria, Toronto, Vancouver, Calgary, Toronto, Montreal, Ottowa şehirlerde eğitim veren en büyük zincir eğitim kurumudur. Çok çeşitli varyasyonlarda konaklamaları mevcuttur. Montreal’de ise Fransızca ve İngilizce dil programlarını 1962 yılından buyana devam ettirmektedir. ​​Amerika, İngiltere, Kanada, Malta ve Güney Afrika’ da toplam 25 şubesi ile hizmet vermektedir. Kanada’ da ​3 farklı şehirde 4 şubesi ile hizmet verir. dil okulundan ziyade bir eğitim kurumu olarak bilinmektedir.​​ Eğitim dünyasında ​bir dil okulu olarak değil eğitim kurumu olarak bilinir. İngilizce dil eğitiminden başka herhangi bir eğitim vermemektedir. Eğitmenleri tamamen akademisyenlerden oluşur ve Avrupa’ da eğitim kurumu olarak çok büyük bir üne sahiptir. Toronto / Vancouver / Montreal şehirlerinde şubeleri vardır.​ EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezleri ile her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programlara sahiptir. 1905 yılından bu yana tüm dünyada 25 şubesi ile öğrencilerine İngilizce dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Tüm dünyada bulunan 5 zincir okul​dan en güçlüsüdür. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından itibaren dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezler ile dil eğitiminde önemli bir yere sahip olan uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Ortadoğu ve Asya öğrencilerini kota sistemi olarak okullarına kaydederler. Sınıfınızda 2. Türk olma ihtimalı sıfıra yakındır. Okullar ve konaklamaları 5 yıldızlı otel statüsünde olup öğrencilerine bu güzelligi ücret olarak asla yansıtmaz diğer okullarla aynı fiyat politikasında eğitim verirler. Euorepan Center adı üzerinde daha çok Avrupalı öğrenciler tarafından tercih edilen, ciddi Avrupa mantığı ile yönetilen ve bu sistemi derslerine de uygulayan ender rastlanan bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimi almakta ciddi ve istekli öğrencilere özellikle tavsiye etmekteyiz. Verilen eğitimlere öğrencinin yüzde yüz katılması zorunlu tutulur. 

ELS Kanada dil okulu – ELS Language Center: ELS Toronto ve ELS Vancouver  olmak üzere 2 farklı şubesi vardır. Ayrıca Amerika ve Avustralya’da Merkezleri vardır. Bu merkezlerde Üniversiteye başlamak isteyen adayları Üniversite öncesi İngilizce Hazırlık senelerini tamamlamalarına yardımcı olmaktadırlar.  ELS dil okulları Toronto şubesi, Kanada’nın en büyük şehri ve ticari ve kültürel merkezi olan Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. Merkez müzelere, galerilere, spor salonlarına ve tiyatrolara yürüme mesafesindedir. ELS ingilizce dil kursu eğitim sürecinde Toronto Adaları, Niagara Şelalesi, Ottawa, Montreal, Quebec, New York Şehri, Chicago ve Boston’a yapılan geziler popüler hafta sonu aktiviteleri düzenemektedir.  ELS Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve ticari ve kültürel merkezi olan Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. Merkez müzelere, galerilere, spor salonlarına ve tiyatrolara yürüme mesafesindedir. Toronto Adaları, Niagara Şelalesi, Ottawa, Montreal, Quebec, New York Şehri, Chicago ve Boston’a yapılan geziler popüler hafta sonu aktiviteleridir. Kanada’da İngilizce öğrenin.  İngilizce becerilerinizi geliştirirken;  Kanada’da üniversiteye gitmek, konuşma becerilerinizi geliştirmek veya kariyerinizde ilerlemek için Kanada’nın doğal güzelliğini ve karşılama doğasını deneyimlemenize yardımcı olur. Dünyanın en büyük ve en eğitimli ülkesi olan Kanada’da İngilizce öğrenin. Kanada doğal güzelliği, çok çeşitli açık hava etkinlikleri ve zengin çok kültürlü çeşitliliği ile tanınır. Kanada’da İngilizce öğrenirken, ülkenin açık hava ihtişamını keşfedebilirsiniz. Kanada ELS İngilizce dil okulu Toronto’da Pasifik’ten Atlantik Okyanusu’na uzanan Niagara Şelalesi, Rocky Dağları ve Ontario Gölü gibi ikonik yerlere geziler ve ayrıca yürüyüş, kayak, balık, kano, dağ tırmanışları ve kış aylarında milli parklara maceralı ziyaretler düzenlemektedir. Kuzey Işıklarına seyahetler düzenlemektedir ELS dil okulu Finans, sanat ve kültür merkezi olan Toronto, Ontario ve  ELS Vancouver şubesi ile canlı bir sanat, müzik ve tiyatro sahnesine sahip British Columbia eyaletinde yaşamla beraber İngilizce dil eğitiminin en kalitesini sunmakta ve ELS Amerika ve ELS Kanada olmak üzere birbirine yakın iki ülkede 56 farklı lokasyonda dil eğitimleri vermektedir. İngilizce dil okulu ve yüksek lisans veya İngilizce dil okulu ve üniversite beraber eğitim paketlerimizi bu okul ile yapmaktayız. Kanada üniversitelerine garantili geçiş anahtarıdır. 

LSC Canada dil okulu Languages Studies Canada:   Vancouver, Toronto ve Calgary, şehirlerinde kampüsleri vardır. Calgary şehrinde ayrıca Fransızca eğitimleri de mevcuttur. Uluslararası isim olarak Europen English adını da kullanmaktadır. Toronto’da ayrıca 30 yaş üzeri öğrencileri için ayrı bir kampüsüde mevcuttur.  Genel itibari ile Kanada dil kurslarında Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik Yıl, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Staj Programları ve İleri derecede İletişim İngilizcesi olarak farklı alanlarda İngilizce eğitimler verilmektedir.  İngilizce dersleri çeşitli aktivitelerle süslenmiş eğlenceli hale getirilmiş olarak yapılmaktadır. Kanada’ da Uzun süreli İngilizce Kurs Programlarına başlayan adayları, uzatılabilir vize şerhinden faydalandırarak, mesleki eğitimlerini pekiştirecek programlar çerçevesinde Sertifika ve Diploma Programlarına kayıtlarına da yönlendirmekteyiz. Teorik bilgiler dışında pratik becerilere dayanan Kanada Eğitim sistemi yabancı öğrencilere eşi benzeri bulunmayan fırsatlar sunmaktadır. Kanada’ da İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Kanada turizm konusunda da çok gelişmiştir. Özellikle Vancouver şehri turizm açısından çok daha yoğun talep görmektedir.  Kanada ülkesinin güzelliği  eğitim hayatının içerisine dahil edilmektedir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin hayvanat bahçesi, lunaparkında  dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. Kanada  dil okullarında öğrencilere yasal çalışma izni verilmez. Kanada’ da çalışma izninden faydalanabilmeniz için sertifika programlarına kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

ALL Study Yurtdışı Eğitim websitemiz sürekli güncellenir. Dönemsel Kanada dil okullarının  promosyonlarını Facebook sayfamızdan, öğrencilerimizin görüşlerini Instagram sayfalarımızdan takip edebilir, ilgilendiğiniz ülke, şehir ve programlarla ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Kayıt, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

Bilgi İstek Formunu detaylıca doldurduğunuzda ofis asistanımız sizi arayacak, aday uygun bulunduğu takdirde aranarak Kanada’ da eğitim, yaşam ve Kanada vizesi hakkında uzman danışmanımızla birebir ofisimizde görüşmek üzere randevu verilecektir. Tüm görüşmelerimiz sadece Istanbul ofisimizde verilmektedir. Ciddi adayların Istanbul ofisimize gelmesi istenmektedir.

Bilgilerinize…..

 

 

Aşağıda göreceğiniz üzere Kanada çok büyük bir ülke olmasına rağmen İngilizce dil eğitimi ve beraberinde Kanada Vizesi  alabileceğiniz yetkili Dil okulları sayısı  20’yi geçmemektedir

 • ARBUTUS COLLAGE

CALGARY dil okulları

MONTREAL dil okulları

OTTAWA dil okulları

TORONTO dil okulları

VANCOUVER dil okulları

VICTORIA dil okulları

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Kanada Dil Okulları Listesi

ALL Study Yurtdışı Eğitim olarak Kanada’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER 
COLLEGE PLATON Montreal Sadece ingilizce değil bir çok dilde eğitim veren güzel bir dil okulu
CLLC Toronto, Halifax, Ottawa Kanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir.
EC  Toronto, Vancouver, Montreal Toronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan en iyi dil okullarından birisi
ELS Toronto, Vancouver Toronta ve Vancouver'de bulunan ve ingilizce programı bittiğinde Amerika'da ki üniversitelere sınavsız başvuru yapılabiliyor
EMBASSY ENGLISH Toronto Toronto'da bulunan ve eğitim metaryellerine önem veren güçlü dil okullarından bir tanesi
EUROCENTERS Toronto, Vancouver Dünya'nın her yerinden bünyesinde öğrenci barındıran uluslararası bir dil okulu
GLOBAL VILLAGE Victoria, Vancouver, Toronto vb. Global Village “Ciddi Eğitim ve Hakiki Eğlence” konseptine dayanan eşsiz bir okuldur. 
ILAC Toronto, Vancouver Sadece Kanada'da bulunan ve çok başarılı bir dil okulu.
ILI Halifax Resmi dil eğitim merkezi ve Nova Scotia eyaletinin en eski özel dil okullarındandır.The Lyn Howes ödülü almış bir okuldur.
ILSC Toronto, Vancouver, Montreal Toronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan çok kaliteli bir dil okulu
Kaplan International English Toronto, Vancouver Uluslararası kurum olup kaliteli bir dil okulu
LSI DİL OKULU Toronto, Vancouver Kanada'da kendisini ispat etmiş büyük bir dil okulu
SPRACHCAFFE Toronto, Vancouver, Montreal vb.  Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz.
ST. GILES Toronto Toronto'da bulunup eğitim metaryellerine önem veren çok güçlü dil okullarından bir tanesi
THE LANGUAGE GALLERY Toronto Öğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.
ZONI LANGUAGE CENTERS Vancouver, Toronto Vancouver şehrinin en gözde mekânlarına çok yakın mesafede yer alır, tüm ulaşım hizmetlerine oldukça yakındır.