Kanada Dil Okulları

Kanada’da genellikle uluslararası öğrencilerin İngilizce dil okulları için  tercih etmiş olduğu şehirler sırası ile Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary ve Halifax’ tır. Gelişmiş sosyal hizmetleri, düşük suç oranı, güçlü ekonomisi, yeşil doğası, Öğrenci ve Göçmenlere sağladığı gelişmiş imkanları ve yüksek yaşam kalitesi ile Kanada en fazla başvuru yapılan ülkeler sıralamasında yer almaktadır! Kanada coğrafi yapısı nedeniyle dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Her sene yaşanılası ülke sıralamasında ilk üçe girmektedir. Yeşil doğası, harika parkları ve şelaleleri ile dünyanın cennet köşelerine sahiptir. Dünyanın 50 farklı ülkesinden gelen öğrenci ve göçmenler olmasına rağmen suç oranı en düşük ülkelerden biridir. Bu nedenle ALL STUDY olarak öğrencilerimize güvenle Kanada İngilizce dil okullarını önermekteyiz.

Bir Kanada’ lı için Kanada: ‘’Kaliteli eğitim, Kaliteli İşgücü, Kaliteli Yaşam’’ dır.

Öğrencilerin büyük şehir olmasından dolayı Toronto ve Vancouver’ i daha fazla tercih etmelerinden dolayı hemen hemen tüm dil okuları bu 2 şehirde toplanmıştır. Aslında Kanada’da dil okulları İngiltere ile karşılaştırıldıgğında sayıca çok fazla değildir. Bu ülkede çünkü her türlü kurum ve kuruluş gibi İngilizce dil okullarıda Kanada Hükümetinin istemiş olduğu standartları sağladıkları takdirde ders merkezlerini açabilmektedir. Dolayısı ile eğitim kaliteleri şüphesiz üstün standartlardadır. Bu da aslında ülkenin refah seviyesi göstergesinin sadece bir parçasıdır. Tüm bu özellikleri yanında diğer ülkelerin dil okulları  ücretlerini Kanada dil okulları ücretleri ile karşılaştırdığımızda, Kanada’da bulunan dil okullarının maliyet olarak çok uygun olması öğrencilerden gelen başvuru taleplerini artırmaktadır. Buna karşılık ALL STUDY olarak bizler Kanada Hükümetinin Vize konusundaki titizliğini dikkate almak zorunda olduğumuzdan,  ‘’Kanada Hükümetine Uygun Vize Adayı’’ prosesine uyarak, başvurularımızı yapmaktayız.

KANADA DİL OKULLARI ve KANADA SERTİFİKA OKULLARINI  TANIYALIM

ILSC Language School, ILSC Dil okulu

Kanada’ da en fazla yerleştirme yaptığımız dil okulu ILSC Education Group – ILSC dil okuludur. Uluslararası zincir bir okuldur. 25 yıldır tüm dünyada dil eğitimi vermektedir. Dil okulu programları dışında öğrencilere çok uygun fiyatlarda sertifika programları, öğretmenlik eğitimi, kurumsal eğitimler sunmaktadır. ILSC Sertifika programlarını websitemizden takip edebilirsiniz. ALL STUDY olarak öğrencilerimize ayrıca  dil + sertika programlarını paket olarak sunmaktayız. Okulda özellikle Türk danışmanımız bulunmakta ve dosyanızı göçmenlik süreciniz devam edene kadar birebir yürütmekteyiz. ILSC uzun süreli vize alarak ülkeye giriş yapan öğrencilerin Eğitim odaklı göçmenlik kapsamında Kanada’ da Oturum/Göçmenlik almak istediklerini bilmelerinden ve danışmanımız aracılıgı ile dosyasını takip ettiğinden Ülkedeki mevcut 120 College ve 57 Üniveriste ile birebir çalışmakta ve dil okulu sonrasında tüm öğrencilerimizin kayıt işlemlerini yürütmekte ve takip etmektedir. Okul tamamen akademik olarak eğitimlerini vermektedir. Amerika Menşelidir. Kurumun 1500 öğrencisi, 14 öğretmeni ile FIYTO, CEC, CAPLS, ACELP, BCIT, ALTO, AH&LA, TEAL, CLC AILIA. CA, ITT, TESL CANADA ve IAAP akreditasyonları ve üyelikleri bulunmaktadır. Toronto şubesi şehir merkezindeki Robson Kampüsü’nde bulunmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 12 – 15 öğrencidir, sınıfta 30 öğrenci bulunmaktadır. Toronto ve Montreal şubeleri de tamamen şehir merkezinde olup, toplu taşıma araçlarına 3dakika yürüme mesafesindedir. Ücretsiz internet erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, masa tenisi, buzdolabı ve içecek makinelerinin bulunduğu büyük mutfak bulunmaktadır. Genel İngilizce: Öğrenciler kendi ingilizce seviyelerine göre FND (Foundation Program), GCE (General Certificate of English as a Second Language), ACE (Advanced Certificate of English as a Second Language) ve ACE (Master Class in Communicatipons) programlarından birine devam etmektedirler. FND, ingilizce bilgisi olmayan öğrencilere, GCE başlangıç-orta düzey ingilizce bilgisi olan öğrencilere, ACE orta üstü ingilizce bilgisi olan öğrencilere göre ayarlanmış sınıflardır.  King George International College genel ingilizce eğitiminin yanı sıra diploma eğitimi de vermektedir. Konaklama ve Ek Ücretler Öğrencilere aile yanı ve yurt olarak iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama ve yurt yarı pansiyon olarak hizmet vermektedir. Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir. ILSC İngilizce dil okulu şubeleri şunlardır.

 • Kanada : Toronto, Vancouver, Montreal
 • Amerika: San Francisco, New York
 • Avustralya : Sydney, Brisbane, Melbourne
 • Hindistan: Yeni Delhi

ILSC dil okulu fiyatları Toronto, Vancouver, Montreal şehrinde aynı ücretle verilmektedir. Aile yanı konaklama ücretleri de farklı şehirlerde aynıdır. Fiyat değişmemektedir.

3 AY / 12 HAFTA KANADA DİL OKULU VE 1 AY KONAKLAMA ÜCRETİ DAHİL TOPLAM FATURANIZ.

Kanada’ da 3 ay dil okulu sadece hali hazırda Türkiye’ de Üniversite eğitimine devam eden adaylara yaz tatilleri süresince verilmektedir. Uzatılamaz vize verilmektedir. Üniversite mezunu adaylar sadece aşağıdaki uzun süreli programlar için yeterli bütçeleri olmadığı için bu programa kayıt yaptıramazlar. Yine de profesyonel çalışanlar eğer güçlü bir pasaporta sahip ve geçmişte birçok ülkeye giriş/çıkış vizelerini sunabiliyor ve kurumsal bir firmada profesyonel olarak çalıştıklarını belgeleyebiliyorlarsa Kanada’ da 3 ay dil okuluna başvurmaları mümkündür.

 • 12 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 3000ca$
 •   4 hafta – aile yanı konaklama ücreti / günde 2 öğün yemek / Yüksek sezon dahildir: 924ca$
 • ILSC Kayıt ücreti: 200ca$
 • ILSC Konaklama kayıt ücreti: 220ca$
 • ILSC ders materyalleri: 80$
 • TOPLAM ILSC DİL OKULU FATURANIZ: 4424CA$ (12.555TL)

Garantili vize kapsamında Kanada’ da 3 ay dil okulu vizesine başvuru yapabilmeniz için sizin ve ailenizin banka hesabında ‘minimum da 30binTL’ beyan edebilmeniz zorunluluktur. Ayrıca banka hesabınızın akışkanlığı olmak zorundadır.

6 AY / 24 HAFTA KANADA DİL OKULU VE 1 AY KONAKLAMA ÜCRETİ DAHİL TOPLAM FATURANIZ

 • 24 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 5040ca$
 •   4 hafta – aile yanı konaklama ücreti / günde 2 öğün yemek dahildir: 868ca$
 • ILSC Kayıt ücreti: 150ca$
 • ILSC Konaklama kayıt ücreti: 220ca$
 • ILSC ders materyalleri: 160$
 • TOPLAM ILSC DİL OKULU FATURANIZ: 6438CA$ (18,271TL)

Garantili vize kapsamında Kanada’ da 6 ay dil okulu vizesine başvuru yapabilmeniz için sizin ve ailenizin banka hesabında ‘minimum da 50binTL’ beyan edebilmeniz zorunluluktur. Ayrıca banka hesabınızın akışkanlığı olmak zorundadır.

 • 7 AY / 28 HAFTA KANADA DİL OKULU VE 1 AY KONAKLAMA ÜCRETİ DAHİL TOPLAM FATURANIZ
 • 28 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 5880ca$
 •   4 hafta – aile yanı konaklama ücreti / günde 2 öğün yemek dahildir: 868ca$
 • ILSC Kayıt ücreti: 150ca$
 • ILSC Konaklama kayıt ücreti: 220ca$
 • ILSC ders materyalleri: 160$
 • TOPLAM ILSC OKUL FATURANIZ:7278CA$ (20,654TL)

Garantili vize kapsamında Kanada’ da 7 ay dil okulu vizesine başvuru yapabilmeniz için sizin ve ailenizin banka hesabında ‘minimum da 55binTL’ beyan edebilmesi zorunluluktur. Ayrıca nakit banka hesabınızın akışkanlığı olmak zorundadır.

 

8 AY / 32 HAFTA KANADA DİL OKULU VE 1 AY KONAKLAMA ÜCRETİ DAHİL TOPLAM FATURANIZ

 • 32 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 6720ca$
 •   4 hafta – aile yanı konaklama ücreti / günde 2 öğün yemek dahildir: 868ca$
 • ILSC Kayıt ücreti: 150ca$
 • ILSC Konaklama kayıt ücreti: 220ca$
 • ILSC ders materyalleri: 160$
 • TOPLAM ILSC OKUL FATURANIZ: 8118CA$ (23,038TL)

Garantili vize kapsamında Kanada’ da 8 ay dil okulu vizesine başvuru yapabilmeniz için sizin ve ailenizin banka hesabında ‘minimum 60binTL’ beyan edebilmesi zorunluluktur. Ayrıca nakit banka hesabınızın akışkanlığı olmak zorundadır.

*2017 ILSC fiyatları ve promosyonlarını son güncelleme tarihi 05 Şubat 2017′ dir. ILSC Kanada dil okuluna kayıt yaptırdığınızda tarafınıza düzenlenecek faturanız yukarıdaki şekilde olacaktır.

******

EC ENGLISH Dil okulu ​ ​​Amerika, İngiltere, Kanada, Malta ve Güney Afrika’ da toplam 25 şubesi ile hizmet vermektedir. Kanada’ da ​3 farklı şehirde 4 şubesi ile hizmet verir. Toronto’da ayrıca 30 yaş üzeri öğrencileri için ayrı bir şubesi mevcuttur.​​  EC English dil okulundan ziyade bir eğitim kurumu olarak  bilinmektedir.​​ Eğitim dünyasında ​bir dil okulu olarak değil eğitim kurumu olarak bilinir. İngilizce dil eğitiminden başka herhangi bir eğitim vermemektedir. Eğitmenleri tamamen akademisyenlerden oluşur ve Avrupa’ da eğitim kurumu olarak çok büyük bir üne sahiptir. Toronto / Vancouver / Montreal şehirlerinde şubeleri vardır.​  EC dil okulları dünyanın farklı köşelerindeki merkezleri ile her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programlara sahiptir. 1905 yılından bu yana tüm dünyada 25 şubesi ile öğrencilerine İngilizce dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Tüm dünyada bulunan 5 zincir okul​dan en güçlüsüdür. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından 1991 yılından itibaren dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezler ile dil eğitiminde önemli bir yere sahip olan uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Ortadoğu ve Asya öğrencilerini kota sistemi  olarak okullarına kaydederler. Sınıfınızda 2. Türk olma ihtimalı sıfıra yakındır. Okullar ve konaklamaları 5 yıldızlı otel statüsünde olup öğrencilerine bu güzelligi ücret olarak asla yansıtmaz diğer okullarla aynı fiyat politikasında eğitim verirler. Euorepan Center adı üzerinde daha çok Avrupalı öğrenciler tarafından tercih edilen, ciddi Avrupa mantığı ile yönetilen ve bu sistemi derslerine de uygulayan ender rastlanan bir dil okuludur. İngilizce dil eğitimi almakta ciddi ve istekli öğrencilere özellikle tavsiye etmekteyiz. Verilen eğitimlere öğrencinin yüzde yüz katılması zorunlu tutulur.

EC Dil okulu Şubeleri

 • KANADA: Toronto (2şube), Vancouver, Montreal
 • İNGİLTERE; Londra (2şube), Brighton, Cambridge,Oxford Manchester, Bristol
 • AMERİKA; Boston, New York (2şube), San Diego, Los Angeles, San Francisco, Miami
 • GÜNEY AFRİKA; Cape Town
 • MALTA St.Julians, Sliemma

ILAC dil okulu – (International Language Academy of Canada)

Toronto/Vancouver

Kanada’ nın Toronto birinci Vancouver ise üçü​ncü en büyük metropol şehridir. Her 2 şehirde ILAC dil okulunun 3er tane olmak üzere toplamda 6 şubesi vardır. ILAC dil okulu online platformda çok güzel reklam stratejisi nedeni ile Türk öğrenciler tarafından bilinirliliği çok yüksektir. ALL STUDY olarak bu okulda bu nedenle çok fazla öğrencimiz bulunmaktadır. Sosyal etkinliklere önem veren bir okuldur. Dersler dışında öğrencileri sosyal hayata hazırlayan eğklenceli aktivitelere çok fazla yer verir. İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenmek isteyenlere tavsiye etmekteyiz. Öğrencilerine çok sayıda derslik, bilgisayar odaları ve kablosuz internet ağı gibi oldukça geniş imkanlar tanımaktadır. ILAC, İngilizce dil eğitiminden üniversite yerleştirme konularına kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. ILAC’ta yararlanabileceğiniz kurslar; yoğun ve süper yoğun İngilizce kursları, foundation ve pre-degree kursları ve staj kurslarıdır. Programlar : Yoğun ingilizce Programı : Öğrenciler haftada 20  ders genel İngilizce ve 10 ders de iş İngilizcesi olmak üzere haftada toplam 30 ders alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Süper Yoğun İngilizce Programı : Öğrenciler haftada 20 ders genel İngilizce, 10 ders iş İngilizcesi, 10 ders konuşma ağırlıklı workshop eğitimi alırlar. Ayrıca öğrenciler TOEFL ya da IELTS gibi sınavlara da seçmeli dersler aracılığıyla hazırlanabilirler. Foundation ve Pre-degree Programları : Bu programlar üniversite eğitimlerini Kanada’da yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu programlar öğrencileri ileriye dönük eğitimlerine hazırlarken, öğrencilere akademik destek ve başvuru öncesi hakkında bilgi verirler. Bu programlara katılan öğrencilerden herhangi bir dil sınavının skoru istenmeden, diğer koşulları da sağlamaları durumunda anlaşmalı üniversitelere geçişleri sağlanır. Foundation programı 36 ay sürerken pre-degree  programı 4 ay sürmektedir. Staj Programları : Staj programları İngilizcesini geliştirmek isteyen ve öğrencilerin bölümleriyle ilgili alanlarda çalışarak iş ortamını öğrenmelerini sağlamaktadır. Program en az 1 ay en fazla 3 ay sürmektedir. Öğrenciler maaşsız olarak çalışmaya başlamadan önce staj yapacakları süre kadar yoğun dil eğitimi almak durumundadır. Ek Ücretler ve Konaklama ILAC, Toronto’da öğrencilerine aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik odaları bulunmaktadır. Her gün 3 öğün beslenme imkanı verilmektedir. Ayrıca öğrencilerden sağlık sigortası için ödeme alınırken, havaalanında karşılama için de ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir.

*Yukarıdaki okulların sertifika programları İşletme ve Turizm alanındadır.

2004 yılından bu yana yurtdışı eğitim alanında faaliyet vermekte olan firmamız, her yıl 1000 den fazla öğrencinin yurtdışında eğitim almasına yardımcı olmaktadır. Yurtdışında bulunan tüm dil okullarının ve 3000′ den fazla Üniversitenin Türkiye temsilciliğini yürütmekteyiz. Kanada’ da eğitim ve yaşam için firma olarak özellikle son 3 yıl içerisinde sadece Türkiye’den 4 senelik bir Üniversite öğrencisi olanlar için yaz tatillerinde Kanada dil okullarına katılabilmeleri veya 4yılık Üniversite mezunları  tercih edilmektedir. İşlemlerimizi garantili vize kapsamında sürdürüyor; öğrenci adaylarımıza görüşmelerimizde sundugumuz koşulları tamamladıklarında kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toronto ve Vancouver şehrinde  bizzat ALL STUDY öğrencilerimize hizmet veren  ALL STUDY danışmanlarımız vardır. ALL STUDY yurtdışı eğitim  hizmetlerimiz ​​ ​​yurtdışında eğitim hayatınız süresince devam eder.  Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve bursları​nı​  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kolay İletişim için 0212 259 60 75 –  0544 259 60 71

Kanada İngilizce Kursları

 1. ILAC – International Language Academy of Canada:  Toronto ve Vancouver’ de Türk öğrencilere her sezon verdiği kampanyaları ile ilgi çekmektedir. Üniversite yerleştirmelerinde uzman ve bir numaralı eğitim kurumudur. Toronto, Vancouver
 2. KAPLAN – PLI İngilizce Kursları : Toronto ve Vancouver’ da İngilizce Programları sonrasında Staj Programları sunan yegane İngilizce Kursudur.
 3. LSI Language :  Canada, USA, Malta, Yeni Zelanda ve Avusturalya’ da İngilizce kurs merkezleri olan zincir bir eğitim kurumudur. Şehir merkezlerinde ki ışıltılı kursları ve her dönem öğrencilerine verdiği cazip Promosyonları ile çok ünlüdür.
 4. GEOS Language Academies : 1987 yılından buyana 30 yıldır 6 farklı Victoria, Toronto, Vancouver, Calgary, Toronto, Montreal, Ottowa şehirlerde eğitim veren en büyük zincir eğitim kurumudur.
 5. ELS Language Center: Toronto ve Vancouver’ de olmak üzere 2 farklı şubesi vardır. Ayrıca Amerika ve Avustralya’da Merkezleri vardır. Bu merkezlerde Üniversiteye başlamak isteyen adayları Üniversite öncesi İngilizce Hazırlık senelerini tamamlamalarına yardımcı olmaktadırlar.
 6. EC- LSC Languages Studies Canada:  İngilizce kurslarını Vancouver, Toronto ve Calgary, şehirlerinde vermektedir. Montreal’de ise Fransızca ve İngilizce dil programlarını 1962 yılından buyana devam ettirmektedir.

Quebec dışında kalan tüm şehirlerde öğrenciler en az 20 saatlik Genel İngilizce Programına kayıt yaptırmak zorundadır. Uzun süreli İngilizce kursları için yapılan başvurularda (24 hafta ve üzeri) öğrencilerin Kanada’ya giriş yaptığından hemen, sonra part-time çalışma hakkında sahip olacak şekilde vize başvuruları yapılmaktadır.

Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Akademik Yıl, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Staj Programları ve İleri derecede İletişim İngilizcesi olarak farklı alanlarda İngilizce eğitimler verilmektedir.  İngilizce dersleri çeşitli aktivitelerle süslenmiş eğlenceli hale getirilmiş olarak yapılmaktadır. Kanada’ da Uzun süreli İngilizce Kurs Programlarına başlayan adayları, uzatılabilir vize şerhinden faydalandırarak, mesleki eğitimlerini pekiştirecek programlar çerçevesinde Sertifika ve Diploma Programlarına kayıtlarına da yönlendirmekteyiz. Teorik bilgiler dışında pratik becerilere dayanan Kanada Eğitim sistemi yabancı öğrencilere eşi benzeri bulunmayan fırsatlar sunmaktadır.

Kanada İngilizce Kurslarının Öğrencilere sağlayabileceği Eşsiz Fırsatlar

 • Yüksek Kalite ile Uygun Maliyette Okul seçeneklerine sahip olmak,
 • Dünyanın her bir yanından gelen öğrencilerle güven içerisinde yasayabilmek,
 • Kanada’ nin Doğal güzellikleriyle içiçe olmak,
 • Okurken ve Mezuniyet sonrası 3 seneye kadar çalışma izni almak ve edindiğiniz is tecrübesi ile sürekli Çalışma izni ve geleceğiniz için Sürekli Oturum sahibi olmak.

ALL STUDY yurtdışı eğitim konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile yurtdışında eğitim almak isteyenlere, kariyer hedeflerinde danışmanlık ve hizmet servislerimiz ile güvenilir ve ekonomik alternatiflerle birçok seçenekler sunmaktayız.

Kanada’ da bir akademik İngilizce eğitim yılı maksimum 9 aydan oluşmaktadır. Yine de bir adayın bize gelerek benim İngilizce sıfır düzeyde, ben 9 ay ingilizce dil okuluna gideceğim demesi ve gerçekten 9 ay dil okuluna kendi kararına göre kaydolması mümkün değildir. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğimiz adayımıza dil okulu tarafından on-line bir test gönderilmektedir. On-line test sonucuna göre gerçek seviyeniz belirlenir  ve ancak o süre boyunca eğitim almanız sağlanmaktadır. Bu işlem biz yurtdışı eğitim acentaları tarafından konulan bir kural değildir. Okulların ve Konsoloslugun resmi kuralı olarak uygulanmaktadır. Eğer seviye tespit sınavı sonrasında İngilizce dil ihtiyacınız sadece 12 hafta olarak belirlenmişse ve siz Kanada’ da uzun süreli eğitim almak istiyorum diyorsanız 12 hafta dil okuluna ilaveten size uygun bir sertifika programı seçilmekte ve aynı anda kayıt işleminiz yapılmaktadır. Yurtdışında Sertifika ücretleri web-sitemizde ilgili linkte mevcuttur.

Kanada’ da konaklama ücretleri

fiyat tablonuzda belirtilen 1 aylık aile yanı konaklama ücreti Toronto, Vancouver ve Montreal şehirleri için aynıdır. Aile yanı konaklama ücretleri tablonuzda 1 ay: 924ca$ olarak hesaplanmıştır. Kanada’ ya gittiğinizde nerede ve güvenilir olarak kimlerle kalacağınıza dair garantili güvenilir aileler yanında  öğrencilerimize 1 aylık konaklama sağlamaktayız. Dilerseniz okulunuzdan uzun sürelide konaklama rezerve etmenizi sağlıyoruz. Aile yanı konaklama ücretlerine günde 2 öğün yemek dahildir. Öğrencilerimiz 1 ay konaklama rezervasyonundan sonra Kanada’ da yine aynı konaklamasında kalmak istiyorsa okuluna aylık kira öder gibi ödemede bulunacaktır. Genel olarak öğrencilerimiz 2. Ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınmaktadır. Aile yanı konaklamayı bir triplex ev olarak düşünün ve içerisinde 5 veya üzeri oda bulunmaktadır. Odalar tek kişiliktir. Aynı evde birkaç milletten, aynı okulda eğitim alan öğrencilerle evinizi paylaşırsınız. Evde size yemek vermekle yükümlü aile bireyleri veya evin işletmecisi bulunmaktadır. Kısaca pansiyon hizmeti şeklinde aile yanı konaklama verilmektedir.

Kanada’ da yurt konaklama ücretleri ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 500ca$au$ ~700ca$ arasında değişmektedir. Öğrencilere bu ücretler masraflı gelmekte olduğu için fazla talep görmemektedir. Her türlü oda tipinde konaklamanız mevcuttur.

Ek/ilave ücretler:

 • Kanada uzun süreli vize ücreti: 150CA$
 • VFS Global vize hizmeti: 75TL
 • Yeminli tercüme hizmetleri: 250TL-350TL arasında değişir.
 • Gidiş/Dönüş uçak bileti: 3000TL

Kanada’ da İngilizce derslere ilave olarak, video, kütüphane ve bilgisayar destekli eğitimler vermektedirler. Ayrıca oturumlara katılmanızı sağlayan dil laboratuvarları da mevcuttur. Her bir öğrenci ile bireysel olarak ilgilenen eğitmenler ihtiyaçlarınıza göre alacağınız eğitiminizi şekillendirir. Kanada turizm konusunda da çok gelişmiştir. Özellikle Vancouver şehri turizm açısından çok daha yoğun talep görmektedir.  Kanada ülkesinin güzelliği  eğitim hayatının içerisine dahil edilmektedir. Dil okullarında her Cuma günleri dersler düzenlenen gezi programları içerisinde yapılmaktadır. Bu geziler öğrencilerden gelen talepler üzerine gündüz o şehrin tarihi bir restoranında olacağı gibi bazen şehrin hayvanat bahçesi, lunaparkında  dahi yapılabilmektedir. Öğrencilerin katılmaktan en büyük zevk duyduğu dersler kesinlikle bu derslerdir. Bu derslere Social Activitiy ya da Social clubs denmektedir. Kanada  dil okullarında öğrencilere yasal çalışma izni verilmez. Kanada’ da çalışma izninden faydalanabilmeniz için sertifika programlarına kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kanada Vizeleri hakkında

Firmamızı arayan birçok kişi çalışarak eğitim ücretini ödeyeceğini, yani taksitli eğitim alabileceğini hayal ediyor. Maalesef ki eğitim ücretiniz vize başvurusu öncesinde peşinen ödenmekte ve okuldan gelecek vize mektubunuz sonrasında eğitiminize başlayabilmektesiniz. Yani böyle bir durum mevcut değil. Kanada’ da eğitim alabilmek için öncelikle yukarıda belirtilen eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizi beyan etmeniz istenmektedir. Siz adaylar tarafından arabamı satacağım, evimi satacağım ve yurtdışında eğitime gideceğim….. gibi kelimeleri çok defa duymaktayız. Yukarıda verdiğimiz bilgiler dahilinde bizlerden bilgi almak isteyen adayların mevcut şartlarını uygun hale getirdikleri halde bizlerle görüşme aşamasına geçmelerini talep ediyoruz. Firmamıza Kanada  eğitimle ilgili bilgi almak üzere her yıl internet üzerinden 1000 farklı başvuru almakta bunların sonucunda ancak uygun görülen  300 kişi ye ofis randevusu verile sureti ile birebir görüşme yapılmakta, bu sayısı bir hayli olan başvurulardan sadece 100 tanesini Kanada için kayıt ve vize aşamasına getirebilmekte, uygun görmediğimiz adayları ya farklı ülkelere yönlendirmekte veya başvurularını henüz bize inandırıcı gelmedikleri için başvurularını ret etmekteyiz. ALL STUDY olarak garantili vize kapsamında çalışıyoruz. Öğrencilerimizin bir çoğu ‘World of mouth’ yani kulaktan kulağa firmamızın kalitesini duyarak gelmektedir.  Birçok adayın arkadaşı, kuzeni, yeğeni, akrabası, komşusu… aracılığımızla yurtdışına gitmiş ve bu konudaki uzmanlığımızı tasdik etmiş şekilde gelmektedir. Özellikle Istanbul’ da bulunan 5 farklı üniversite ile birebir çalışmakta ve yaz tatillerinde veya mezun olduklarına Kanada dil okulları, Kanada Yüksek Lisans programlarına kayıtlarını yapmakta ve başarılı bir şekilde vizelerini alarak Kanada’ya uğurlamaktayız.

Yurtdışında dil okuluna aileler beraber gidebilirler mi? Kanada dil okulları ve Kanada sertifika programları için birçok aile tarafımıza başvuru yapmaktadır. Eşler buna karşın ikimiz birden ”Kanada’ da 2 farklı dil okuluna/ sertifika programına katılsak veya birimiz sertifika diğerimiz dil okuluna/ birimiz master diğerimiz dil okuluna gidecek şekilde başvuru yapmak istiyoruz” diyerek ofisimize geliyorlar. Oysa bizleri internet üzerinden ulaşan ailelere sitemizde net yanıt verilmektedir. Böyle bir başvuru şekli yoktur. Çiftler ayrı ayrı dahi 2 farklı programa kaydolmak istiyorlar olsalar dahi bu şekilde bir vize verilmemektedir. Kanada’ ya sadece Yüksek Lisans başvurularında eşinizle beraber gitme hakkınız vardır. Eşi ile beraber Kanada’ ya yüksek lisans amacı ile gitmek isteyen aileleri özenle seçmektedir. Her 2 çift için çok başarılı bir mesleki kalifiye, banka hesaplarında beyan ettikleri minimum 100binTL nakit mevduatın kaynağını ve nakit mevduatın akışkanlığını ve güçlü pasaportlarını(daha önce vizeli ülkelere giriş/çıkış/travel history) sunmak zorundadırlar.

Bu sene ki görüşmelerimizin sayılarını minimuma düşürmek ve sağlıklı sonuç verecek başvurulara vakit ayırabilmek adına çalışmalarımızda bir değişiklik yaptık. Kanada’ da eğitim almak istiyorum talebiyle firmamıza başvuru yapan adayların aşağıda belirtilen özelliklere sahip olmalarını zorunlu tutuyoruz. Yukarıda belirttiğimiz tüm şartlara sahip gerçek adaylar bu konular dışında çok spesifik/özel olarak almak/danışmak istiyorlarsa telefonla arayarak bilgi almak istediği konuyu ofis asistanımıza bırakabilirler. 0212 259 60 75/76  . Bunun dışında  Bilgi İstek Formunu detaylıca amacınızı/sorularınızı yazarak doldurarak ta başvuru yapabiliyorsunuz. İçerik belirtilmeyen başvuru formları değerlendirilmeye alınmamaktadır. Hangi üniversitenden mezun oldugunuzu, kaç yaşında oldugunuzu, pasaportunuzdaki vizelerinizi, eğitim talebiniz için ne kadar bütçe ayırdığınızı, banka hesabınızda ne kadar nakitinizin oldugunu ve hangi tarihte eğitim almak istediğinizi tüm detaylarınızla yazmanınız istiyoruz. Akabinde gün içinde  ofis asistanımız sizi arayacak bilgilerinizi alacak ve  Kanada hakkında uzman danışmanımız tarafından uygun görüldüğünüz takdirde randevu verilecektir. Bazen oluyor ki sadece uygun bütçeyi beyan etmeniz dahi yeterli olamayabiliyor. Zira İngilizce öğrenebileceğiniz komşumuz kadar yakın ülkeler İngiltere, İrlanda, Malta veya herkesin algısında yer etmiş klasik Amerika gerçeğinin çok dışına çıkarak ülkemizden 12-15 saat uzaklıkta bir ülkeye dil okuluna neden gitmeniz gerektiğini çok geçerli sebeplerle sunabilmeniz istenmektedir. %100 Kanada vizesi  alabilmeniz için sunmanız gereken temel şartlar vardır. Bunlar

1- Travel history : son 1 yıl içerisinde pasaportunuzda başka vizeli ülkelere giriş/çıkış yaptıgınızı beyan edebilmelisiniz. Vize memurları pasaportunuzdaki vize, giriş/çıkışlarınızla dünya üzerindeli vize tarihçenize bakarak seyahat geçmişinizin ne kadar temiz olduğunu kontrol edebilmelidirler. Yurtiçinde trafik çevirmesinde GBT’ nize bakan polislerimiz var ken, yurtdışına çıkışınızda yapılacak GBT kontrolünün yapılmasının istenmesi gayet doğal karşılanmalıdır.  Kanada vizesi, Avustralya vizesi ve Yeni Zelanda vizelerine sıfır vizesiz bir pasaportla başvuru yapmanız ve minimumda 15saat – maksimumda 30 saat uzaklıkta olan ve minimum sorunun yaşandığı bir ülkeye kabul edilmeyi beklemeniz hayal olmalı. Kısaca  bu 3 ülke için başvuru yapacaksanız muhakkak pasaportunuzda son 1 sene içerisinde Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, İsveç, İsviçre, Danimarka, Hollanda, Amerika, İngiltere vizelerinden en az birini almış ve minimumda 3gece/gün giriş/çıkış yaptığınızı pasaportunuz ve geçmiş vizelerinizle belgelemeniz gerekmektedir. Bunun adı seyahat geçmişi olarak adlandırılır.

2-Eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizi Banka hesaplarınızla belgelemek. Banka hesabınızda belgelemeniz gereken minimum rakamlar yukarıda belirtilmiştir. Lütfen minimum rakamlara takılmadan bankanızda maksimumda en fazla nakit beyan etmeye çalışınız.. Ayrıca bu paranın kaynağını ve akışkanlığını sunmanız istenmektedir. Detayları Kanada vizesi sayfamızdan okuyabilirsiniz.

3- Sponsorunuz anne/baba gibi 1.derece yakınınız veya kurumsal bir şirket olmalıdır. Hala, teyze, amca gibi 2. derece akraba sponsorluğu kabul edilemez.

4- Aile bütünlüğünüzü ve bağlarınızı sunabilmek adına aileniz ve varlıkları ile ilgili evraklarınızı sunabilmeli, ailenizden sponsorluk belgesi beyan etmek zorundasınız.

5- Kanada’ da alacağınız dil eğitiminin size ne katacağı hakkında geçerli bir sebep sunabilmeli ve bunu iyi niyet mektubunuzda tüm içtenliğiniz ve gerçekliği ile sunabilmelisiniz. İyiniyet mektup örneği kayıt işleminiz esnasında öğrencilerimize ALL STUDY danışmanınız tarafından verilecektir.

6- Lise mezunu olan adaylar 18-22 yaş arasında olmalı ve dil okulu+üniversite paketine kayıt yaptırmak zorundadır. Bu yaş dışında lise mezunlarının başvurusu asla kabul edilmemektedir. Adaylarımız minimum Üniversite mezunu olmak zorunda veya 2 senelik üniversite mezunu ise henüz çok yeni mezun olmak zorundadır. Kısaca yaşla orantılı olarak eğitiminiz  Kanada vizesi için çok önemlidir.

7- Kanada’ ya dil okuluna giderek eş ve çocuklarımı da götürmek istiyorum diyen adaylar maalesef böyle bir durum mümkün değil. Sitemizden veya telefonla bu şekilde birçok başvuru almaktayız. Yoğunluktan dolayı cevap dahi veremiyoruz. Zira web sitemizde detaylı olarak belirtiyoruz. Kanada eğitimlerinde aile başvurusu mümkün değildir.

8- Istanbul dışında yaşayanlar için Kanada vize başvurunuz için tüm istenen resmi evraklarınızı tarafımıza Yurtiçi kargo, Aras Kargo ile göndermenizi veya elden teslim etmenizi istemekteyiz.

9- Tüm evraklarınız yeminli tercüme edilmek zorundadır. Firmamız bu alanda hizmet vermekte ve evraklarınızı ücretlendirmektedir.

Yukarıdaki fiyat tabloları  dahilinde çıkan net ücret tarafınıza okuldan düzenlenecek resmi fatura tutarınızdır. Ön kabul belgeniz gelir gelmez ödemenizi yapmak zorunludur. Ödemeniz sonrasında okulunuzdan vize mektubunuz LoA gelir ve Kanada vizenize başvuru yapılır. Kanada Hükümeti öğrencilere geleceğin vatandaş adayı olarak baktığı için, öğrencilerine yaratıcı ve bağımsız düşünmeyi öğretmek ve  güçlü akademik becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Yılın herhangi bir zamanında İngilizce dil okullarına kayıt yaptırılabilmektedir. Tam zamanlı dil okulları 4 hafta ile 36 hafta arasında değişmektedir. Sınıfta harcanan zaman toplamda 30 dersi geçmemektedir.

ALL STUDY danışmanınızın yorumu:

 1. ALL STUDY yurtdışı eğitim Kanada vizesi konusunda uzmandır. Adaylar uzun süreli eğitim ve yaşam masraflarını karşılayabilecek/1 sene için durumda ise banka hesaplarında minimum 80binTL beyan etmelerini şart koşuyoruz.
 2. Bankanızdaki paranın kaynağını muhakkak beyan edebilmelisiniz. Örneğin; Hesaba yatırılmış büyük rakamlar için Kira geliri, Maaş geliri, ev satışı, araç satışı….gibi
 3. 35 yaşından küçük, bekar adayların aile bütünlüğünüzü ve birliğini beyan etmesini şart koşuyoruz. Aile büyüklerinizin ayrıca sponsorluk ve desteğini gösterecek evraklar talep ediyoruz.
 4. 23 yaşından büyük adayların Pasaportunda seyahat geçmişi/Travel History sunması isteniyor. Travel History sizin yurtdışı GBT nizdir. Hangi ülkeye giriş/çıkış yaptınız, size verilen yasal tarihler içerisinde mi kaldınız, bir suça karıştınız mı….. nın belgesi niteliği taşımaktadır. Bu konuda tabii ki pasaportunuzda var ise son 1 yıl içerisinde alınmış olması şartı ile Amerika, Kanada, İngiltere, Yeni Zelanda vizeleri öncelikli olmakla beraber A+plus Schengen ülkeleri olan Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, İsveç, İsviçre, Danimarka, Hollanda ülkelerine ait minimum 3gece/4günlük giriş/çıkış yapılmış bir vize isteniyor. Bu ülkelerin haricinde ülkeler sunmayınız, sormayınız. Bilgi net ve açıktır. Örneğin ; Fransa yok ama Yunanistan vizem var, İspanya vizem var ama 3 sene önce almıştım… gibi

ALL STUDY ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir!

ALL STUDY yurtdışı eğitimin Kanada’ da İngilizce kursuna kayıt yaptırmak isteyen yukarıdaki şartlara uygun olduğunu netleştirmiş tüm adaylarımıza verdiği hizmetler şöyledir :

 • Öğrencilere en uygun şehir seçimi,
 • Ders programının belirlenmesi,
 • İngilizce seviyenizin ölçülerek eğitim sürecinizin belirlenmesi,
 • İş deneyimlerinizin gözden geçirilerek kalifiyeli göçmenliğe uygun olup olmadığınız,
 • İngilizce kurs+ Üniversite, İngilizce kurs+ Yüksek Lisans /MBA, kayıtları. Kanada’ da doktora kayıtları almamaktayız. Doktora çok bireysel bir başvurudur. Doktora başvurusu onaylanmış adayların sadece vize başvurularını yapmaktayız.
 • Kariyer ve hedef planlama,
 • En uygun konaklama tercihinin yapılması,
 • Seyahat sağlık sigorta işlemlerinizin yürütülmesi,
 • Ekonomik uçak bileti rezervasyonu ve havaalanı karşılama hizmetleri,
 • Vize işlemleri
 • Kanada’ da eğitiminiz sonrasında göçmenlik işlemlerinizin yine Kanada’ da bulunan avukatlarımız aracılığı ile yürütülmesi ve takibi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir.  ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz ön görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Kayıt, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

Bilgi İstek Formunu detaylıca doldurduğunuzda ofis asistanımız sizi arayacak, aday uygun bulunduğu takdirde aranarak Kanada’ da eğitim, yaşam ve Kanada vizesi hakkında uzman danışmanımızla birebir ofisimizde görüşmek üzere randevu verilecektir. Tüm görüşmelerimiz sadece Istanbul ofisimizde verilmektedir. Ciddi adayların Istanbul ofisimize gelmesi istenmektedir.

Bilgilerinize…..

 

Tamwood dil okulu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Arbutus Collage dil okulu hakkında bilgi almak için tıklayınız.


KANADA DİL OKULLARI

 • ARBUTUS COLLAGE

CALGARY dil okulları

MONTREAL dil okulları

OTTAWA dil okulları

TORONTO dil okulları

VANCOUVER dil okulları

VICTORIA dil okulları

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Kanada Dil Okulları Listesi

ALL Study Yurtdışı Eğitim olarak Kanada’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARIŞUBELERGENEL BİLGİLER 
COLLEGE PLATONMontrealSadece ingilizce değil bir çok dilde eğitim veren güzel bir dil okulu
CLLCToronto, Halifax, OttawaKanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir.
EC Toronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan en iyi dil okullarından birisi
ELSToronto, VancouverToronta ve Vancouver'de bulunan ve ingilizce programı bittiğinde Amerika'da ki üniversitelere sınavsız başvuru yapılabiliyor
EMBASSY ENGLISHTorontoToronto'da bulunan ve eğitim metaryellerine önem veren güçlü dil okullarından bir tanesi
EUROCENTERSToronto, VancouverDünya'nın her yerinden bünyesinde öğrenci barındıran uluslararası bir dil okulu
GLOBAL VILLAGEVictoria, Vancouver, Toronto vb.Global Village “Ciddi Eğitim ve Hakiki Eğlence” konseptine dayanan eşsiz bir okuldur. 
ILACToronto, VancouverSadece Kanada'da bulunan ve çok başarılı bir dil okulu.
ILIHalifaxResmi dil eğitim merkezi ve Nova Scotia eyaletinin en eski özel dil okullarındandır.The Lyn Howes ödülü almış bir okuldur.
ILSCToronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan çok kaliteli bir dil okulu
Kaplan International EnglishToronto, VancouverUluslararası kurum olup kaliteli bir dil okulu
LSI DİL OKULUToronto, VancouverKanada'da kendisini ispat etmiş büyük bir dil okulu
SPRACHCAFFEToronto, Vancouver, Montreal vb. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz.
ST. GILESTorontoToronto'da bulunup eğitim metaryellerine önem veren çok güçlü dil okullarından bir tanesi
THE LANGUAGE GALLERYTorontoÖğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.
ZONI LANGUAGE CENTERSVancouver, TorontoVancouver şehrinin en gözde mekânlarına çok yakın mesafede yer alır, tüm ulaşım hizmetlerine oldukça yakındır.