Malta Yaz Okulları

Malta Yaz okulları başvuru merkezi. Malta yaz okulu fiyatları,  başvuru şartları, kabul koşulları, vize şartları bilgilerine ALL Study tecrübesiyle edinebilirsiniz.

Malta Hakkında

Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’in muhteşem denizinin ortasında bulunan Malta, bir eğitim ve tatil adasıdır. Malta sahilleri, berrak denizi ve her mevsim sıcacık havasıyla birçok farklı ülke ve kültürden öğrenciyi buluşturan bir ülkedir. Derslerini klimalı sınıflarda gören öğrenciler, ders sonrasında düzenlenen geziler ve sosyal aktivitelerle birbirleriyle kaynaşıp tatillerini multi-kültürel bir atmosferde geçirmektedirler. Kurs bitiminde öğrenciler ülkelerine Malta’nın birbirinden güzel şehirlerini turlamış, mimari güzelliklerini ve kendine has evlerini tanımış, farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla bol bol İngilizce dil pratiği yapmış olarak mutlu bir şekilde dönerler.

 

Malta Yaz Okulu Program İçeriği

Yurtdışında Gençler için İngilizce Dil okulu ve aktivite Yaz Okulları paketleri nasıldır?

Yaz okullarının en önemli amacı öğrencilere tatil ve eğitim fırsatını kendi yaş gruplarıyla birlikte yaşatarak, gezi ve aktivitelerle dolu bir İngilizce öğrenme ortamını sunmaktır. Sabahları İngilizce dersleri, öğleden sonraları düzenlenen sportif ve kültürel faaliyetlere katılarak verimli bir yaz tatili geçiren öğrenciler bu sayede yeni döneme motive olmuş bir şekilde başlarlar.

Öğrenim programı haftanın 5 gününü kapsayan haftalık 20 saatlik her biri 45 dakika süren derslerden oluşur. Dersler en fazla 15 öğrenciden oluşan sınıflarda en son teknoloji imkanlarını da kullanarak rahat bir ortamda işlenir. Bir yandan Malta’nın birbirinden güzel şehirlerinde gezme ve tatil yapma fırsatı bulurken aynı zamanda farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla eğlenceli bir ortamda İngilizce pratiği yapma şansı oluşturur.

 

2024 MALTA Yaz Okulu Fiyatı

St.Julians şehir merkezinde

 • Okul adı : ACE  ENGLİSH MALTA
 • 22 Temmuz başlangıçlı
 • Paylaşımlı Yurt Konaklama
 • Kurs kayıt ücreti olarak 45 € ilave ediniz
 • 2 hafta Yaz Okulu Ücreti : 1980 €
 • 3 hafta Yaz Okulu Ücreti : 2930 €

 

Malta için Bireysel /Şahsi /Genel Giderleriniz şu şekilde olacaktır.

 • Malta  Konsolosluk vize ücreti : 100 €uro
 • Malta Uçak bileti gidiş/dönüş : 8500 TL -10.000TL arasında değişir.
 • Sağlık sigortası : 2 hafta – 60 euro
 • Gidiş/Dönüş -2 yön Havaalanı transferleri:  150 euro ilave ediniz.

Malta Yaz Kampı

Malta Yaz Kampları

 

 

 

 

 

 

 • Dalma-Diving dersleri için 250 € haftalık ekleyiniz –İsteğe bağlı alınır-
 • Yelkencilik  dersleri için 450 € haftalık ücret ekleyiniz –İsteğe bağlı alınır-
 • 5 Fun dersleri Paketi: Scuba diving, Abseiling, Jetski,Rock Climbing, Crazy Sofa: 250 € paket ücreti–İsteğe bağlı alınır-

 

Grup Yaz okulları hakkında

Bu paket, okul grupları, kulüp üyeleri, bir veya iki hafta süreli birlikte seyahat edecek olan diğer kuruluşlara sunulmaktadır ve fiyatlar düşük sezon için geçerlidir. Düşük sezondaki bir haftalık paketler yarım pansiyon konaklama (kahvaltı+ akşam yemeği), havaalanı transferi öğrenim ücretini kapsar ve kişi başı 150 Euro’dur. Fakat bu fiyat varış zamanına ve diğer servis ücretlerine göre değişkenlik gösterebilir. Kurs programı en fazla 15 kişilik sınıflarda işlenen, haftada 15, 20 ve 30 ders seçenekli her biri 45 dakikalık derslerden oluşur.

Birinci sınıf hizmet ve ilgi sayesinde bu sevimli adada hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayıp, sosyal ortamlarda bol bol İngilizce pratiği yapmış ve iyi vakit geçirmiş olarak ayrılacaksınız.

*Grup paketleri tüm yıl boyunca geçerlidir. Daha fazla bilgi almak için 0530 260 99 33 ‘ ten arayınız. İsteğe bağlı olarak İstanbul dışında yaşayanlara Malta Yaz Okulları kitapçığımız posta edilmektedir.  

YAZ OKULU FİYATLARI
BİLGİ İSTEK FORMU