Malta Yaz Okulları

Malta Hakkında

Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’in muhteşem denizinin ortasında bulunan Malta, bir eğitim ve tatil adasıdır. Malta sahilleri, berrak denizi ve her mevsim sıcacık havasıyla birçok farklı ülke ve kültürden öğrenciyi buluşturan bir ülkedir. Derslerini klimalı sınıflarda gören öğrenciler, ders sonrasında düzenlenen geziler ve sosyal aktivitelerle birbirleriyle kaynaşıp tatillerini multi-kültürel bir atmosferde geçirmektedirler. Kurs bitiminde öğrenciler ülkelerine Malta’nın birbirinden güzel şehirlerini turlamış, mimari güzelliklerini ve kendine has evlerini tanımış, farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla bol bol İngilizce dil pratiği yapmış olarak mutlu bir şekilde dönerler.

Yaz Okulu Program İçeriği

Gençler için İngilizce Dil okulu ve aktivite Yaz Okulları paketi

Yaz okullarının en önemli amacı öğrencilere tatil ve eğitim fırsatını kendi yaş gruplarıyla birlikte yaşatarak, gezi ve aktivitelerle dolu bir İngilizce öğrenme ortamını sunmaktır. Sabahları İngilizce dersleri, öğleden sonraları düzenlenen sportif ve kültürel faaliyetlere katılarak verimli bir yaz tatili geçiren öğrenciler bu sayede yeni döneme motive olmuş bir şekilde başlarlar.

Öğrenim programı haftanın 5 gününü kapsayan haftalık 20 saatlik her biri 45 dakika süren derslerden oluşur. Dersler en fazla 15 öğrenciden oluşan sınıflarda en son teknoloji imkanlarını da kullanarak rahat bir ortamda işlenir. Bir yandan Malta’nın birbirinden güzel şehirlerinde gezme ve tatil yapma fırsatı bulurken aynı zamanda farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla eğlenceli bir ortamda İngilizce pratiği yapma şansı oluşturur.

Malta Yaz KampıHer şey dahil paket içeriğinde haftada 20 saatlik grup dersleri, grup lideri gözetimi ve eve dönüş ulaşımını da kapsayan haftada bir eğlence programı bulunur. Aile yanında paylaşımlı odalarda tam pansiyon konaklamayı, havaalanı karşılama ve uğurlamayı da içerir.

Malta Yaz Okulları çocuklarınıza oldukça farklı çeşitteki geziler ve aktiviteler konusunda, kursların değişken sürelerini belirlemenizde ve mükemmel konaklama seçeneklerinden oluşan birçok fırsat sunmaktadır.

GENÇLER İÇİN GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

MALTA YAZ KAMPLARI

PROGRAM

YAŞ

TARİH

2 HAFTA ÜCRETİ

ETRA HAFTA ÜCRETİ

Gençlik Kampı

6-10 Kişilik paylaşımlı yurt/Tam pansiyon/Yurt konaklama

8-11

27 Haziran 2015

13 Eylül 2015

980 € 490€
Kolej Kampı

6-10 Kişilik paylaşımlı yurt/Tam pansiyon/Yurt konaklama

12-14 27 Haziran 2015

13 Eylül 2015

940 € 470 €
Aile Yanı Konaklama

Paylaşımlı Oda/Tam Pansiyon

Tek Kişilik oda: 100 €

Konuşma dersleri: 80 €

Diabetik/Alerjik yemek:70€

13-17 27 Haziran 2015

13 Eylül 2015

940 € 470€
Junior Club

The Coastline Hotel

4 Öğrenci 1 odada/             Tam Pansiyon

13-17 27 Haziran 2015

13 Eylül 2015

1220 € 610 €

*fiyatlar 2 hafta için verilmiştir.

Malta Yaz Kampları

 

MALTA YAZ OKULU – PROGRAM İÇERİGİ

 • Oryantasyon Gezisi
 • Spor Aktiviteleri
 • Tam gün Tur
 • Hoş geldin Partisi
 • Kumsal Partisi
 • Öğrenci Partisi
 • Bot Gezisi
 • Kültürel Turlar
 • Gündüz ve Akşam  aktiviteleri (Pazar Hariç)
 • İsteğe bağlı özel dersler
 • Dalma-Diving dersleri için 250 € haftalık ekleyiniz –İsteğe bağlı alınır-
 • Yelkencilik  dersleri için 450 € haftalık ücret ekleyiniz –İsteğe bağlı alınır-
 • 5 Fun dersleri Paketi: Scuba diving, Abseiling, Jetski,Rock Climbing, Crazy Sofa: 250 € paket ücreti–İsteğe bağlı alınır-                                  

Okul Grup Paketi

Bu paket, okul grupları, kulüp üyeleri, bir veya iki hafta süreli birlikte seyahat edecek olan diğer kuruluşlara sunulmaktadır ve fiyatlar düşük sezon için geçerlidir. Düşük sezondaki bir haftalık paketler yarım pansiyon konaklama (kahvaltı+ akşam yemeği), havaalanı transferi öğrenim ücretini kapsar ve kişi başı 150 Euro’dur. Fakat bu fiyat varış zamanına ve diğer servis ücretlerine göre değişkenlik gösterebilir. Kurs programı en fazla 15 kişilik sınıflarda işlenen, haftada 15, 20 ve 30 ders seçenekli her biri 45 dakikalık derslerden oluşur.

 

Birinci sınıf hizmet ve ilgi sayesinde bu sevimli adada hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayıp, sosyal ortamlarda bol bol İngilizce pratiği yapmış ve iyi vakit geçirmiş olarak ayrılacaksınız.

 

*Grup paketleri tüm yıl boyunca geçerlidir. Daha fazla bilgi almak için 0212 259 60 75 ‘ten arayınız. İsteğe bağlı olarak İstanbul dışında yaşayanlara Malta Yaz Okulları kitapçığımız posta edilmektedir.  

YAZ OKULU FİYATLARI
BİLGİ İSTEK FORMU