Amerika Dil Okulları

Amerika dil okulları zengin seçenekleri ile çok farklı fiyatlarla,farklı şehir ve eyaletlerde kişiye uygun birçok maaliyette seçenekler sunmaktadır. New York, Boston, Miami, Chicago, Ohio, Los Angeles, San Diego, Santa Monica, San Francisco, Washington DC ve Seattle en fazla tercih edilen şehirlerdir.Amerika birçok uluslararası öğrenciyi İngilizce dil eğitimi için topraklarında ağırlıyor! Her yıl sayısı 100.000’ in üzerinde öğrenci  İngilizce öğrenmek için Amerika’ya gitmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak Amerika dil okulları talep ve bütçenize en uygun dil okulu belirlenerek yapılacaktır. Amerika dil okullarında New York, Boston, Miami, Chicago, Ohio, Los Angeles, San Diego, Santa Monica, San Francisco, Washington DC ve Seattle en fazla tercih edilen şehirlerdir. Bu şehirler Amerika’ nın en büyük ve en yoğun talep alan şehirleridir. Amerika Dil okulları şehir merkezinde olur. Öğrenciler bir araç satın almaya gerek kalmadan okullarına ve evlerine rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Amerika dil okulları hakkında internet üzerinde bulabileceğiniz  birçok bilgi ve veri vardır fakat bilgilerin sayfalarına yazıldıgı son tarihi dikkate almanızı önermekteyiz.  Web sayfamızın son güncelleme tarihi 17 March,2018 dir. Aşağıdaki bilgiler ve ofisimizde yaptıgımız görüşmelerimizde verilen bilgiler ilk 3 ayı kapsamaktadır.

Amerika’ da dil okulu eğitim ücretleri -2018 yılı ücretleridir- : Amerika’ da 1 ay, 2 ay, 3 ay dil okulu sadece hali hazırda Türkiye’ de Üniversite eğitimine devam eden adaylara yaz tatilleri süresince verilmektedir. Amerika vizesi  mülakatı yaz tatilinde dil okuluna kısa süre ile gidilecek adaylar için Türkçe olarak yapılır.

Üniversite mezunu adaylar sadece aşağıdaki uzun süreli İngilizce kurslarını tercih etmelidirler. Eğer Türkiye’ de bir üniversiteden mezunsanız, profesyonel olarak kurumsal bir firmada başarılı bir görevle sigortalı olarak çalıştığınızı belgeleyebiliyorsanız, banka hesabınız güçlü ise, İngilizcenizin normal veya iyi derecede olduğu halde yine de kısa süreli Amerika’ da dil okuluna gitmek istiyorsanız  spesifik bir alanda yani TOEFL dersleri, İş İngilizcesi, GRE/GMAT dersleri almak durumundasınız. Yıllar içerisindeki deneyimlerimiz, elçiliklerle olan ikili ilişkilerimize dayanarak bu bilgileri siz adaylarımıza sunmaktayız. Sayfa güncelleme tarihimiz 17 Mart, 2018′ dir.  Amerika vizeleri ve Amerika dil okulu ücretleri konusunda en son bilgileri websitemizden takip edebilirsiniz. İçeriklerimiz her zaman güncellemektedir ve en son bilgileri taşımaktadır.

 • 4 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 1576$
 • 4 hafta– aile yanı konaklama ücreti / kahvaltı dahildir: 1016$
 • Kayıt ücreti: 150$
 • Konaklama kayıt ücreti: 95$
 • ders materyalleri: 50$
 • Kargo ücreti: 60$
 • TOPLAM: 2316$ (9,076TL) **4 hafta Amerika vizesi başvurusu yapabilmemiz için sizin veya ailenizin banka hesabınızda minimum 15binTL beyan edebilmelisiniz.

*********

 • 8 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 1828$
 • 4 hafta– aile yanı konaklama ücreti / kahvaltı dahildir: 1016$
 • Kayıt ücreti: 150$
 • Konaklama kayıt ücreti: 95$
 • ders materyalleri: 50$
 • Kargo ücreti: 60$
 • TOPLAM: 3199$ (12,536TL) **8 hafta Amerika vizesine başvuru yapabilmemiz için sizin veya ailenizin banka hesabınızda minimum 20binTL beyan edebilmelisiniz.

****************

 • 12 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 1576$
 • 4 hafta– aile yanı konaklama ücreti / kahvaltı dahildir: 1016$
 • Kayıt ücreti: 150$
 • Konaklama kayıt ücreti: 95$
 • ders materyalleri: 50$
 • Kargo ücreti: 60$
 • TOPLAM: 4006$ (15,699TL) **12 hafta Amerika vizesine başvuru yapabilmemiz için sizin veya ailenizin banka hesabınızda minimum 25binTL beyan edebilmelisiniz.

**************

 • 24 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 3859$
 • 4 hafta– aile yanı konaklama ücreti / kahvaltı dahildir: 1016$
 • Kayıt ücreti: 150$
 • Konaklama kayıt ücreti: 95$
 • ders materyalleri: 50$
 • Kargo ücreti: 60$
 • TOPLAM: 5230$ (20,496TL) **24 hafta Amerika vizesine başvuru yapabilmemiz için sizin veya ailenizin banka hesabınızda minimum 30binTL beyan edebilmelisiniz.

***********************

Diğer Genel giderleriniz

 • G/D uçak biletleri : 2500TL
 • Amerika Vizesi ücretleri : 160$ Randevu+200$SEVİS
 • Zorunlu sağlık sigortası : 160TL Herhangi bir rahatsızlığınız yok ise -kapsamsız olarak-Türk bankalarından yaptırılabilir. (240$ Kapsamlı sigortadır. Medikal bir ilaç kullanımı veya rahatsızlıgınız var ise lütfen okulunuzda kapsamlı sigortanızı yaptırınız.)
 • TOPLAM :4000TL
 • *Okulların dönemsel promosyonları dikkate alınarak tablolar düzenlenmiştir. Promosyonlar 24 Haziran tarihine kadar geçerlidir.
 • *Havaalanı karşılama 180$ -isteğe bağlı satın alınır.
 • *Aylık yemek, yol, cep harçlığı olarak New York şehri için 1200$ harcamanız olacaktır.

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. Firmamız ön danışmanlık için ücretsiz ön görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN CAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ ISTANBUL

Kayıt, danışmanlık, vize talebiniz için 0212 259 60 75 – 0544 259 60 71

Bilgilerinize….

***************

Amerika’ da bir akademik İngilizce eğitim yılı maksimum 9 aydan oluşmaktadır. Amerika’ da uzun süreli bir eğitim almak istiyorum ve İngilizcem ileri düzeyde diyorsanız  dil okuluna ilaveten size uygun bir sertifika programı seçilmekte ve aynı anda İngilizce dil okulu+Sertifika kayıt işleminiz yapılmaktadır. Yurtdışında Sertifika ücretleri web-sitemizde ilgili linkte mevcuttur.

AMERİKA’ DA KONAKLAMA 

Amerika’ da konaklama ücretleri 1 aylık aile yanı konaklama ücretleri her şehirde farklı olabilir, hatta okuldan okula dahi değişmektedir. Amerika’ ya gittiğiğinizde olası mağduriyetinizi giderme amaçlı olarak öğrencilerimize 1 aylık konaklama satın almalarını önermekteyiz. Dilerseniz okulunuzdan uzun sürelide konaklama rezerve etmenizi sağlıyoruz. Aile yanı konaklama ücretlerine günde 2 öğün yemek dahildir. 1 ay konaklamanızdan sonra  yine aynı evinizde  kalmak istiyorsanız okuluna aylık kira öder gibi ödeyerek kalabiliyorsunuz. Genel olarak öğrencilerimiz 2. ayından sonra kendi arkadaşları ile beraber bir eve taşınırlar. Aile yanı konaklamalar okulunuza 3o dk &50 dk uzaklıktadır. Amerika dil okulları için en fazla tercih edilen New York, Chicago, Boston, San Francisco, Miami, Los Angeles ve  Wahsington DC şehirlerinde öğrenciler ev ve okul arasında toplu taşıma hizmetlerini çok rahatça kullanmaktadırlar.

Aile Yanı Konaklama : Amerikalılar çok fazla evlerinde yaşayan insanlar değillerdir. Hemen hemen birçoğu 2 meslek sahibidirler. Çok yoğun olarak çalışmakta ve boş zamanlarında hobileri ile ilgilenmektedirler. Bu nedenle evlerini sadece uyumak için kullanmaktadırlar. Amerika’ da aile yanı konaklamayı tercih eden adaylar, İngiltere veya diğer ülkelerdeki Aile bireylerinin onları sahiplenme duygusunu çok fazla hissedemezler. Yine de Amerika yüz ölçümü çok büyük bir ülke olduğu için eyaletlerin yaşam biçimleri ve kültürleri farklılık göstermektedir. Bu nedenle öğrencilere en uygun konaklama tercihini yine danışmanınızla beraber belirlemeniz doğru olucaktır. Aile yanı konaklamalarda öğrenci, okulla anlaşması bulunan ve Amerika Hükümeti tarafından referansları kontrol edilerek onay verilmiş ve birçoğu 10 seneyi aşkın bir süredir bu mesleği icra eden Amerikalı bir ailenin evinde ve kendi odasında kalır. Odalar tek ve çift kişilik seçenekler dahilindedir. Çift kişilik oda seçeneğinde odanızı farklı bir ülkeden, aynı dil okulunda eğitim alan biri ile paylaşabilir siniz. Kişiye özel banyolu odalarıda mevcuttur.

Öğrenci Yurtları : Amerika’ da öğrenciler için en avantajlı konaklama seçeneği yurt konaklamadır. Odalar tek ya da çift kişilik olacağı gibi, talep üzerine 3-4 kişilik paylaşımlı yurtları da ‘’Shared House’’ mevcuttur. Dünyanın her bir yerinden farklı kültürlerdeki insanlarla beraber yaşamak ve ortak yaşam alanları paylaşmak size ve kişiliğinize çok şey katacaktır. Çok uluslu bir şirkette işe başlamazdan önce yaşayacağınız bu deneyim profosyonel iş hayatınızda size öncelik kazandıracaktır.  Amerika’ da yurt konaklama ücretleri ülke ve odanın lüksüne ve talebinize göre değişkendir. Yurt konaklama ücretleri haftalık 365$au$ ~420$ arasında değişmektedir. Öğrencilere bu ücretler masraflı gelmekte olduğu için fazla talep görmemektedir. Her türlü oda tipinde konaklamanız mevcuttur. Manhattan bölgesinde ve Manhattan dışında olmak üzere farklı fiyatlandırma mevcuttur. Her ne olursa olsun öğrencilerimize ilk 1 ay için aile yanı konaklama rezervasyonu yaptırmalarını öneriyoruz. Zira yurtdışında öğrencilik dışında hayatınızın hiçbir anında yabancı bir aile ile bir arada yaşama şansı edinemeyeceksiniz. Bu da iyi veya kötü yönleriyle bir hayat deneyim ve tecrübesi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Evde Amerika’ lı ailemle yemek masasında oturacak, onlarla uzun sohbetler edebileceğim gibi geniş planlar yapmayınız. Amerika’ lı aileler çok sakin ve yaşam alanınıza saygılı insanlardır. 1 günde birkaç işte çalışıyor olabilirler. Bu nedenle size bir anahtar verebilir, yemeklerinizi dolaba koyabilir, istediğiniz vakit yemeğinizi yiyebilirsiniz. Genel olarak eve giriş/çıkışlarınızda size müdahalede bulunmazlar.

ALL STUDY yurtdışı eğitim olarak garantili vize kapsamında çalışıyoruz. Öğrencilerimizin bir çoğu ‘World of mouth’ yani kulaktan kulağa firmamızın kalitesini duyarak gelmektedir.  Birçok adayın arkadaşı, kuzeni, yeğeni, akrabası, komşusu… aracılığımızla yurtdışına gitmiş ve bu konudaki uzmanlığımızı tasdik etmiş şekilde gelmektedir. Özellikle Istanbul’ da bulunan 5 farklı üniversite ile birebir çalışmakta ve yaz tatillerinde veya mezun olduklarına yurtdışında dil okulları, yurtdışında sertifika ve yurtdışında work and study veya yurtdışında Yüksek Lisans programlarına kayıtlarını yapmakta ve başarılı bir şekilde vizelerini alarak yurtdışı eğitimlerine başarı ile  uğurlamaktayız.

Türkiye’ den yurtdışında eğitim almak isteyenler özellikle en fazla Amerika dil okulları, İngiltere dil okulları, Kanada dil okulları ve İrlanda dil okullarını tercih etmektedir. Amerika’ da dil okuluna gitmek her zaman çok cazip gelmektedir. Özellikle üniversite öğrencilerinin yaz tatillerinde Amerika’ da dil eğitimi almalarını önermekteyiz. Sadece bir dil okulu değil vizyon da edineceksiniz bu süre içerisinde. 72farklı millet ve kültürden aynı topraklarda yaşayan insanların aynı bayrak ve dil altında nasıl huzurla yaşadıklarını ve mutlu olabildiklerini görebilecek ve Türkiye’ ye döndüğünüzde artık hiçbir zaman siz eski siz olmadığınızı farkedeceksiniz.

Amerika’ da dil okuluna gitmek isteyen adaylar için çok detaylı bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

ALL STUDY ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir! ALL STUDY yurtdışı eğitim olarak Amerika’ da İngilizce kursuna kayıt yaptırmak isteyen yukarıdaki şartlara uygun olduğunu netleştirmiş tüm adaylarımıza verdiğimiz hizmetler;

 • Öğrencilere en uygun şehir seçimi,
 • Ders programının belirlenmesi,
 • İngilizce seviyenizin ölçülerek eğitim sürecinizin belirlenmesi,
 • İş deneyimlerinizin gözden geçirilerek kalifiyeli göçmenliğe uygun olup olmadığınız,
 • İngilizce kurs+ Üniversite, İngilizce kurs+ Yüksek Lisans /MBA, kayıtları. Amerika’ da doktora kayıtları almamaktayız. Doktora çok bireysel bir başvurudur. Doktora başvurusu onaylanmış adayların sadece vize başvurularını yapmaktayız.
 • Kariyer ve hedef planlama,
 • En uygun fiyatla Amerika’ da konaklama tercihinin yapılması,
 • Seyahat sağlık sigorta işlemlerinizin yürütülmesi,
 • Ekonomik uçak bileti rezervasyonu ve havaalanı karşılama hizmetleri,
 • Vize işlemleri

Bilgi İstek Formunu detaylıca doldurduğunuzda ofis asistanımız sizi arayacak, aday uygun bulunduğu takdirde aranarak Amerika’ da eğitim, yaşam ve Amerika vizesi hakkında uzman danışmanımızla birebir ofisimizde görüşmek üzere randevu verilecektir. Tüm görüşmelerimiz sadece Istanbul ofisimizde verilmektedir. Ciddi adayların Istanbul ofisimize gelmesi istenmektedir.

Amerika’ da dil eğitim sistemi nasıldır? Yabancı bir dili akıcı bir şekilde konuşabilmenin ve doğru bir şekilde anlayabilmenin en kolay yolu o dili anadil olan ülkesinde yaşayarak öğrenmekten geçer. Amerika’ da alacağınız eğitimle, o dili gramer, zaman ve fiil çekimlerini tüm detaylarına kadar öğrenmenin yanı sıra, o dili bulunduğunuz eyaletin sosyal yaşamında kullanarak anlama ve konuşma yeteneklerinizi de kolayca geliştirebilme şansına sahip olacaksınız. Amerika’ da bulunmak kişiyi sadece iyi bir dil öğrenmekle sınırlandırmaz. Amerika’nın kültürünü öğrenmek, sınıfınızdaki diğer milletlerden arkadaşlarınız sayesinde farklı kültürler edinmek, kendi kültürünüzü tanıtmak için büyük bir fırsat elde edersiniz. Bu kültür zenginliği sayesinde geleceğinizi şekillendirebilir, tüm eğitim hayatınızı veya kariyerinizi uluslararası bir platforma taşıyabilir geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Amerika’da böyle bir deneyime sahip tüm öğrenciler ülkelerine eşsiz donanımlarla dönmektedirler. Amerika’da alacağınız eğitimin olanakları ve şartları gideceğiniz ülkeye, şehrine ve hatta ders programına göre farklılık kazanmaktadır. Dil eğitiminizi özel dil okullarında alacağınız gibi birçok ülkede üniversite kampüslerinde dahi eğitim alabilirsiniz. Gideceğiniz dil okulunda çok farklı ders seçenekleri bulunmaktadır. Haftada 15, 20, 30 ve hatta 40 saatlik ders programları ile dilediğiniz program başlığında ders alabilirsiniz. Bazı öğrenciler Amerika içerisinde ve dışarısında kolej ve üniversitelere başlamak üzere kendilerini hazırlamak, Amerikan yaşamını tecrübe etmek için giderken, bir kısmı da daha iyi bir iş için kendilerine kalite kazandırabilmek amacı ile İngilizce öğrenmek amacı ile İngilizce kurslarına gitmeyi tercih ederler. Nedenleri ne olursa olsun, tüm öğrenciler dünyanın her yerinden gelmiş farklı insanlarla tanışarak, zaman harcayarak ve eğlenerek kültürlerarası ilginç deneyimlere sahip oluyorlar. Öğrencilerin geldiği ülke sıralaması olarak ilk 10 ülke Güney Kore, Japonya, Suudi Arabistan, Tayvan, Çin, Brezilya, Türkiye, Tayland, Vietnam ve Fransa’dır.

Nedenleriniz ne olursa olsun, ana hedefinize ulaşmada ki en doğru yol sizin için uygun kurs merkezi ve ders programınızı belirlemenizdir. Amerika dil okulları Amerika Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmış bağımsız akreditasyon kurumları tarafından onaylı kurslardır. Akreditasyon çok önemlidir. Çünkü öğrenci bu sayede okulun hem akademik anlamda hem de öğrenci hizmetleri konusunda en yüksek standartlarda eğitim aldığından emin olmaktadır. ALL STUDY yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak görevimiz Amerika’ da etik ve profesyonel standartlara uygun dil okulları ile çalışarak, Amerika’ da dil okuluna gidecek öğrencilerimizin refahını ve başarılarını en üst seviyeye çıkartmaktır. Amerika’ da 50 farklı eyalet de bulunan dil okulları olmasına karşın öğrencilerin yoğunlukla tercih ettiği eyaletler sırası ile New York, Chicago, Boston, Los Angeles, Florida, Washington DC, Ohio’ dur. Buna rağmen Türk öğrencilerden çoğunlukla talep aldığımız New Jersey, Long Island, Pennsylvania ve Texas şehirlerinde muhakkak Türk akrabaların varlığından dolayı talep görmektedir. Unutmayın ki 2004 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeden yola çıkarak ikinci sırada belirttiğimiz şehirler için dil okulu ve üniversite talebiniz varsa çok geçerli bir nedeniniz olmalıdır. Amerika’ da dil okulları hemen hemen tüm şehirlerde aynıdır. Dil okulu ücretlerini fiyat tablomuzdan incelediğinizde göreceğiniz üzere sadece eyaletlere göre yaşam giderleri ve konaklama ücretleri değişkendir.  İngilizce dil okulu tercihinizi yaparken eğitim süreniz boyunca neler yapmak istediğinizi bilmek tercihlerinizi kolaylaştıracaktır. Hatta bu dil okulunu  hangi amaçla aldığınız, İngilizce dil eğitimi sonrasında yapmak istediklerinizi bilmek size en uygun dil okulunu,  şehir tercihini, ders programını ve konaklama tercihlerinizi belirlemede en kolay yol olacaktır. ALL STUDY’ de Amerika’ da Akademik kariyerini tamamlamış danışmanlar sayesinde sizden alacağı bireysel talep ve isteklerinizi dikkate alarak, size en uygun programı belirlemekte ve yardımcınız olmaktadır.

Amerika’ da dil eğitimi almanın avantajları nelerdir?

 • Amerika her sene dünyanın her yerinden 45.000 kişiyi ülkesine misafir eder. Bu yüzden çok çeşitli milletlere ev sahipliği yapan tek ülkedir.
 • Amerikan halkı sıcak kanlı ve misafirperverdir. Yabancı kelimesi Amerika’ da yoktur. Zira her sene lotary ile 55bin yabancıya green kart hakkı vermektedir.
 • Amerika özgürlükler ülkesidir.
 • Amerika, dünyanın finans merkezidir.
 • Amerika dünyanın teknoloji devidir.
 • Amerika film endüstrisinin ve ünlü eğlence merkezlerinin bulunduğu bir ülkedir.
 • Amerika Birleşik Devletlerinde dil, din, cins, ırk, renk…herkes aynıdır. Amerikan devletinin temel sistemi her türlü ayrımcılığı ortadan kaldırmıştır.
 • Amerika’ da turist vizesi ile İngilizce dil okuluna gidilebilir. Bu nedenle hem turistler hem de yabancı öğrenciler tarafından çok tercih edilir.
 • Amerika’ da hayat diğer ülkelerle karşılaştırıldığında çok ucuzdur.
 • Amerikan halkı öğrencileri sevmektedir.
 • Amerika dil okulları konusunda çok zengindir.
 • Amerika’ da ünlü üniversitelerde dil okuluna gidebilirsiniz.
 • Amerika’ da üniversite ve yüksek lisans eğitimi almak kolaydır.
 • Amerika’ da öğrenciler çok ucuza araç satın alabilmektedirler.
 • Amerika’ nın uçsuz bucaksız toprakları sayesinde öğrenci yurtları ve aile yanı konaklamalarda büyük ve ferah odalarda konaklama imkanınız vardır.

AMERİKA’ DA DİL OKULLARINDA EĞİTİM NASILDIR? Amerika’ da yaygın olan İngilizce dil okulları 3′ e ayrılmaktadır.

1. Vocational İngilizce dil okulları : Tatil İngilizcesi. Haftada 15 saattir. Sadece turist vizesi ile ders alınabilmekte ve daha çok profesyonel çalışan yetişkinler tarafından tercih edilmektedir.
2. Genel İngilizce  : Haftada 20 saattir. Günlük dil kullanımı üzerine verilmektedir.
3. Yoğun İngilizce : Haftada 30 saattir. Kendi içinde birkaç farklı bölümlere ayrılmaktadır. Öğrenciye en uygun program verilmektedir. Akademik Program, İş İngilizcesi ya da sınava yönelik TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT  gibi dersler verilmektedir.

Bazı dil okullarında, İngilizce programını ileri seviyede alan öğrencilere, dil eğitimlerini tamamlarken üniversiteden bir kaç ders almaya izin verilebilir. Üniversite tabanlı İngilizce dersleri almanın bir diğer avantajı da F-1 vizesi olanların haftada 20 saat kampüs kadar çalışabilir olmasıdır. Yoğun İngilizce programı almak istiyorsanız size önerimiz üniversite kampüslerinde verilen dil okullarını tercih etmenizdir. Yine de unutulmamalıdır ki bu İngilizce dersler akademik derece programlarının bir parçası değildir. Genelde devlet okullarında İngilizce dersleri özel üniversitelere göre daha ucuzdur. Bazı özel ve devlet üniversiteleri aynı zamanda İngilizce kurslarını 2 senelik kolej veya 4 senelik Üniversitelerine giriş için vermektedirler. Özel İngilizce dil kurslarının birçoğu Üniversite kampüsünde ya da çok yakınlarında yer almaktadır. Birçoğunun İngilizce kurs merkezi yoğun taleplerden dolayı şehir merkezlerinde bulunmaktadır. Amerika’ da bulunmak istiyorsunuz. Ama çok aktif olarak öğrencilik hayatınıza geri dönmek istemiyorsunuz. Hatta 2 haftalık senelik izninizi değerlendirmek istiyorsunuz. Dilerseniz sadece haftada 15 saat Tatil İngilizcesi programına yazılıyor, dilerseniz İngilizce dersleri beraberinde kayak, tiyatro, sinema, pastacılık, yemek, spor, kayak, fotoğrafçılık programlarından birine yazılıyor New York, Miami, Los Angeles sokaklarında sınıf arkadaşlarınızla birçok aktiviteye katılabiliyorsunuz. Üstelik çok ucuza!

Sizin için doğru programı bulmak! İşte tam bu devrede danışmanınız devreye giriyor. Sizden alacağımız kişisel verileriniz ve talepleriniz doğrultusunda, ders başlangıç tarihlerinizi de dikkate alarak size en uygun eğitim programınızı çiziyoruz. Bu konuda bilgi almak isterseniz ALL STUDY ofislerimize doğrudan başvuru yapacağınız gibi, websitemizden bilgi istek formunu doldurarak sizleri aramamızı da tercih edebiliyorsunuz. Önerilen dil okulları , ders programınızın belirlenmesi ile kısıtlı kalmıyor. Konaklama yerinizin rezerve edilmesi, uçak biletinizin temini, vize işlemleriniz… Kısacası her şeyi 4 hafta içerisinde çözümlüyor ve Amerika’ da dil okuluna başlamanıza  yardımcı oluyoruz. Okula başladınız ama kendinizi yalnız hissediyorsunuz! Amerika’da dil okullarında bulunan danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaya devam ediyorlar. Başınızın ağrımasından, ev, ulaşım sorularınıza kadar tüm konuda sizlere danışmanlık yapmak üzere hafta içi 09:00 – 17:30 saatleri içerisinde danışmanlarımızı Amerika dil okullarında bulabilirsiniz. Amerika’ da dil okulları fiyatlarını websitemizde buradan görebilirsiniz. Bu tablolarda okulların dönemsel düzenledikleri promosyonları yer alamamaktadır. Yetkili danışmanlarımızdan Amerika dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.  0212 259 60 75/76 – 0544 259 60 71 den ofisimizi  arayarak kampanyalı Amerika’ da dil okulları firsatlarından faydalanabilirsiniz.

ALL STUDY yurtdışı eğitim danışmanlığı tüm kayıt işlemlerini büyük bir itina ve titizlikle yapmaktadır. Bu konuda kurduğu  ekibi ile hizmet vermektedir. Yurtdışında İngilizce dil eğitimine gitmek istiyorsanız, Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Dilerseniz ALL STUDY ofis telefonlarımızdan bizleri arayabilir, dilerseniz Bilgi istek  formunu doldurarak her zaman bizlere ulaşabilir siniz. ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir.  ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ - ISTANBUL

Ücretsiz danışmanlık ve bilgi için sorularınızla beraber detaylı olarak Bilgi İstek formunu doldurabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Amerika Dil Okulları Listesi

ALL Study Yurtdışı Eğitim olarak ABD’de ki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARIŞUBELERGENEL BİLGİLER 
College Of English LanguageSan DiegoPasific Beach,Santa Monica ve San Diego'da şubeleri bulunan güzel kurslardan bir tanesi.
California Language AcademyLos Angeles, S.DiegoCalifornia eyaletinin son yıllardaki önde gelen dil okuludur
EC EnglishBoston, Miami, Los Angeles, San Diego, S.Francisco, WashingtonIELTS veya TOEFL hazırlık eğitimi alabileceğiniz bir dil okulu ve bir çok ülkede de faaliyetini sürdürmektedir
ELS AmerikaCalifornia, Florida, Montana, Hawaii, Minnesota, Washington vb.Üniversite yerleştirmesi olan ve gerçekten çok büyük bir bünyeye sahip dil okulu
Embassy EnglishBoston, New York, San Diego, San Francisco, Toronto, Long BeachEğitim ve öğretim kalitesine çok önem veren ender okullardan ve en iyi okullardan bir tanesi
FLS InternationalLas Vegas, California, Philadelphia, Boston vbSadece Amerika'da bulunan ve kursunuzdan sonra üniversiteye devam edebileceğiniz profesyonel dil okulu
ILSC AmerikaSan Francisco, New YorkSan Francisco ve New York merkezli olup eğitim alacak öğrencilere hizmet veren iyi bir dil okulu
Kaplan Internatıonal EnglishBoston,Chicago, Miami, Los Angeles, New York, San Diego vbSınav hazırlık programlarının çok iyi olduğu ve Amerika'daki en geniş dil okullarından bir tanesi
Kings EducationNew York, Los Angeles, New JerseyŞehir merkezinde ve üniversitenin içinde eğitim veren güzel bir dil okulu
LSI AmerikaSan Diego, San Francisco, New York, BerkeleyEn çok tercih edilen uluslararası bir dil okulu
Oxford House CollegeBoston, New York, MiamiUcuz bir fiyata Amerika'ya gitmek isteyenler için güzel fırsatlar sunan dil okulu
ST. GilesNew York, San FranciscoAmerika'nın merkezlerinden biri olan San Francisco'da ingilizce geliştirmek için güzel bir dil okulu
Stafford HouseSan Francisco, Chicago, Boston, San DiegoNeşeli eğitmenleri ve güçlü altyapısıyla Amerika'nın önde gelen dil okullarından birisi
Talk EnglishAtlanta,Miami, San FranciscoYoğun ve Akademik ingilizce öğrenmek isteyen ve üniversiteye yerleşme veya sınava hazırlık gibi programlar sunan dil okulu
TLA AmerikaFloridaMiami'ye yakınlığı ile bilinen Fort Lauderdale kampüsünde eğitim veren dil okulu 

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71