Tam zamanlı Work & Study Programı

Tam zamanlı bu profosyonel staj programı olarak adlandırılan program en az 4 hafta süre ile alabileceğiniz Yoğun İngilizce Kursunun hemen sonrası yine kurs merkezinizin civarında maaşlı (paid) ya da maaşsız (unpaid) olarak staja başlamanızı sağlar. İngilizce dersleriniz boyunca işinizle ilgili terimler üzerine yoğunlaşarak ders alırsınız. Gireceğiniz iş mülakatları için size atanmış danışmanınız sizi bu konuda eğitecektir. Yoğun İngilizce kursunuzu tamamladığınızda ise staj programına yerleştirilmeniz yapılacaktır.

Ülkelere bağlı olarak tam zamanlı WORK & STUDY Programlarına katılabileceğiniz şehirler:

  • Kanada: Toronto, Vancouver
  • İrlanda: Dublin,
  • İskoçya: Edinburgh
  • Avusturalya: Sydney, Brisbane, Cairns, Perth
  • Yeni Zelanda: Auckland, Christchurch

*AMERİKA’ DA WORK AND STUDY PROGRAMLARI 2014 YILI İTİBARİ İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. 2015 YILI İTİBARİ İLE DEVAM EDEN PROGRAMLAR ŞU ŞEKİLDEDİR.

KANADA WORK AND STUDY

İRLANDA WORK AND STUDY

İNGİLTERE WORK AND STUDY

YENİ ZELANDA VE AVUSTRALYA Work & Study Programları ile ilgili danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Programlar diğerlerinden farklıdır.

Programlar hakkında bilgi ve dönemsel kampanyalar için  0212 259 60 75′ ten arayarak ya da Bilgi istek formunu doldurarak, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Telefonla alacağınız bilgiler yine websitemizdeki  bilgiler dahilindedir. Bilgiler günceldir. Istanbul dışındaki tüm başvurular on-line olarak yapılabilmektedir. Programların dönemsel indirim ve promosyonlarını Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU