Avustralya’da Sertifika Programı

Avustralya'da Sertifika Programı

Avustralya  Sertifika Programları başvuru ofisi. Avustralya  Sertifika ücretleri,  başvuru şartları, kabul koşulları, vize şartları bilgilerine ALL Study tecrübesiyle edinebilirsiniz.

 

Avustralya’da hangi şehirlerde sertifika programları vardır.

Sydney, Melbourne, Brisbane, Adeliade, Perth, Bayron Bay,Gold Coast, Darwin. Kısacası tüm avustralya şehirlerinde sertifika programı vardır.

 

Avustralya’da Diploma programına katılabilmem için İngilizce seviyesi ne olmalı?

Eğer İngilizceniz henüz yetersiz ise İngilizce dil kursu ve kolej kaydınızı aynı anda yapıyoruz. Direk sertifika eğitimine başlamak istiyorsanız B1 Level olmanız yeterlidir.

Avustralya’da diploma programlarına çalışma izni var mı?

Evet. Avustralya’da çalışma izni vardır. Avustralya Dil okullarından, sertifika programlarına,Üniversite ve yüksek Lisans’a kadar tüm programlarda yasal çalışma izni vardır.

 

2024 Avustralya Sertifika ücretleri ne kadar?

ihBC_Pricelist_LATAMASIAEUROPE-2024-allstudy-1ihbc-2024-avustralya-sertifika-fiyatlari-allstudy-yurtdisi-egitim-danismanligiallstudy-1

Avustralya’da Sertifika eğitimleri ne kadar sürüyor?

Avustralya’da Sertifika Programları 6 ay , Diploma Programları ise 1 yıl sürüyor. 1 yıllık Avustralya sertifika ücreti 6900AUD’ den başlamaktadır.

 

Avustralya eğitimde taksit imkanı var mı?

Hem evet hem Hayır diyebiliriz. Sadece 2  kurs merkezi ALL Study öğrencilerimize özel taksit imkanı saglamaktadır.

 

Kendim  için hangi programı seçmeliyim?

Program tercihini uzman danışmanınıza bırakmanızı tavsiye ederiz.

Avustralya vizesi koşulları geregince 12 aylık Diploma programına katılmak için kurs ücreti ile beraber 12 aylık standart yaşam masraflarınızı da (18.000AUD) karşılayabileceginizi sizin veya ailenizin banka hesabında belgelemeniz istenir.

 

Melbourne’de  Sertifika ücretleri ne kadar?

Avustralya’da katılabileceginiz Sertifika ve Diploma programlarını, ücretlerini görebilirsiniz.

Avustralya’ da İngilizce dil okulu ile beraber Avustralya sertifikası  ve Avustralya’ da diploma programlarına aynı anda kaydınızı yapabilmekteyiz. İlgili kolejden şartlı kabul mektubunuzu getirebiliyoruz. Aynı anda kolayca yurtdışı vize başvurunuzu yapabiliyor başarılı bir şekilde Avustralya vizenizi alıyoruz.

1-  COLLEGE OF AUSTRALIA şubesi Melbourne’ dedir. İngilizce dil okulu da vardır. İngilizce dil eğitimi haftalık ücreti 295AU$ dir.  Üstelik program sürecinde işe yerleştirmeniz de yapılmaktadır. Diğer ismi Einstein Kolejidir.  

Çalışma izni veren Avustralya’da -Melbourne şehrinde yeralan Einstein Koleji İngilizce dil eğitimleri yanında çok uygun ücretlerle 1 yıllık sertifika programları vermektedir.Ücretsiz detaylı bilgi talebiniz için formu doldurunuz. https://www.allstudy.com.tr/bilgi-istek-formu/   

– sağda Avustralya’da  İngilizce dil okuluna ve sonrasında Melbourne’da sertifika kursuna devam eden öğrencimiz Yusuf’un mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Avusturalya’da sertifika ücretleri

 

Firmamız Avustralya turist vizesi, Avustralya öğrenci vizesi, Avustralya working and holiday, Avustralya work and study, Avustralya ticari vizesi işlemlerinde 17 senedir yapmakta ve Avustralya’da sadece dil okullarına kendi öğrencilerini göndermekle kalmaz Avustralya turist vizesi başvurularını da başarı ile sonuçlandırmaktadır.

Sağ yanda Avustralya Öğrencimiz Merve’nin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

 

 Canterberry Business College 

 • ICT40515 – Certificate IV in Programming – CRICOS Code: 086576D
 • Duration: 52 Weeks (Includes Term Breaks)
 • Total Fees AUD: $8,000.00
 • Location: Surry Hills

 

 

 • 3B -This qualification is suitable for those who use well developed marketing and communication skills and a broad knowledge ba

 

ILSC İşletme Kolejinde – Avustralya VET Sertifika programları nelerdir?  Avusturalya’ da Sertifika Programları ILSC Education Group bünyesinde ILSC Business College kursunda verilmektedir. Okul Sydney merkezli olup Kanada ve Hindistan’ da toplam 7 şubeye sahip uluslarası kalitede eğitim veren büyük bir okuldur. Amerika SertifikaILSC’  de verilen eğitimdeki temel amaç seçtiğiniz kariyer alanında gerekli beceriler ile donanmış mezunları yetiştirmektir.  IELTS ile belgeleyebileceğiniz bir İngilizce seviyeniz yok ise ILSC  içerisinde başlayacağınız Yoğun İngilizce kursları ile Sertifika Kurslarınızın temelini oluşturabilir siniz.  Firmamız İngilizce kursunuz ve sertifika Programınızın başvurularını aynı anda yaparak Avusturalya için uzun süreli öğrenci vizesi almanızı sağlamaktayız. ILSC Business College iş bulma konularında da öğrencilerine yardımcı olmakta ve fırsatlar sunmaktadır. ILSC İşletme koleji aynı zamanda Üniversitelerle yapmış olduğu anlaşma gereği aldığınız dersleri saydırarak Üniversitelere geçişte yapabiliyorsunuz.

Öğrencilerin ILSC’ yi tercih etme nedenleri:

 • Kredi transferi için çeşitli Üniversitelerle denklik anlaşmaları vardır.
 • Online ders hizmetleri ile öğrencilerin esnek çalışma saatlerinden faydalanabilmelerine yardımcı olur.
 • ILSC ‘ de alınan dersler ulusal olarak tanınan Avustralya Kalite Çerçevesi (AQF) altında geliştirilmiştir.
 • Yüksek kalitedeki dersler, konularında uzman öğretmeler tarafından verilmektedir.
 • Samimi ve etkin bir öğrenci destek sistemi vermekte ve bunu öğrenci memnuniyet oranları ile belgeleyebilmektedir.
 • ILSC kursları mezunları, mezun olduktan sonra çalıştığı firmaya göstereceği ILSC sertifikası ile kendisine ayrıcalık sağlayabilmektedir.
 • ILSC Kursları çok ekonomiktir.

ILSC College ile aşağıda belirtilen alanlarda Sertifika Programlarına katılabilir siniz.

 • Advanced Diploma of Business
 • Diploma of HR Management
 • Diploma of Marketing
 • Diploma of Business
 • Diploma of Accounting
 • Diploma of Tourism

isteyenler için PERTH SERTİFİKA PROGRAMLARI mevcuttur. –  CIC  – CAMBRIDGE  INTERNATIONAL COLLEGE                           

 1. Diploma of Accounting /Muhasebe Diploması 1 YIL  12.800AU$
 2. Diploma of Marketing 1 YIL   9.450AU$
 3. Diploma of Leadership and Management 1 YIL  11.500AU$
 4. Certificate
 5. ​III​ in Commercial Cookery 1 YIL  11.750AU$
 6. Diploma of Hospitality (direct entry) 1 YIL  11.750AU$

Üniversite Pathways Programları

Yıl boyunca öğrencilere kariyerlerini belirlemeleri için düzenlenen toplantılar a katılan Üniversite temsilcileri ile birebir iletişime geçebilmektesiniz. ILSC’ nin aşağıdaki 3 Üniversite ile ortaklığı vardır:


Aipe Sydney İndirim Fırsatı

pdf-iconAyrıntılı Bilgi 1pdf-iconAyrıntılı Bilgi 2

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU