Amerika’da Yaz Okulları

Boston şehrinde Harvard Üniversitesi ve Columbia Üniversitesinde SAT ve ESL programları kapsamında Amerika yaz okulları kayıtlarımızı almaya başladık. 2019 yılının en muhteşem yaz okulları programlarından biridir. Güzide 2 üniversitemizin yine kendi kampüsünde konaklamalarda kalıyorsunuz. Bu yaz için yurtdışında eğitim alarak kendini geliştirmek isteyen, üniversite eğitimine Amerika’nın seçkin üniversitelerinde başlamak isteyen genç öğrencilerimize her 2 programımızı gururla takdim ediyoruz. Sayfa güncelleme tarihimiz 25 Ocak 2019′ dur. Aynı 2 üniversitede daha önce birçok kez yaz okulu programları organize ettik fakat bu sene amerika yaz kampı tercihlerimizin yanına çok daha profesyonel olan amerika yaz okulu kapsamında SAT ve ESL programlarına öğrencilerimizi yerleştirmeye başladık. Hedefimiz özellikle SAT programı sonrasında öğrencimizin SAT sınavını başarı ile geçerek yine aynı 2 üniversite veya ilk 100 rank sıralamasındaki TOP üniversitelere öğrencimizin kaydını yapmak üzere açılmıştır. ESL sınıfı İngilizcesini geliştirmek isteyen 13-18 yaşındaki tüm öğrencilerimiz katılabilirler.
SAT Yaz Okulu :
Tarih: Haziran 29th to Temmuz 23rd
SAT programı ücreti  : $6,950 
3 haftalık bir programdır.
*************************************
ESL SUMMER PROGRAM:
Tarih: June 29 – July 19
(Low to medium and high to medium)
ESL Programı ücreti : $ 4995
First week (June 29th-July 4th) for both programs will be at Columbia University (NYC).
SAT programı: Uluslararası öğrenciler için tasarlanmış konut ve akademik program. SAT öğrencileri bir proje üzerinde çalışırlar. ve Her proje farklı projelere hitap eder. ***********SAT program: Residential and academic program designed to prepare international high school students for admission to top ranked universities in America. SAT students are connected to Boston start-ups and research labs to work on a project according to students interests. Every project addresses different global challenges and aims to bring positive changes to the society.
ESL programı: Sabahları genel İngilizceye hakim olmakla birlikte, haftada iki kez, seçilen ilgi alanında öğrencilerin belirli kelimeleri geliştirmelerine yardımcı olacak grup projeleri sunuyoruz: Girişimcilik… Oxford Tartışması veya Bilim ve Robotik… Bu 3 haftalık program boyunca, öğrenciler haftada 15 saat İngilizce eğitimi alıyorlar, ABD kültür ünü yakında görmekle beraber,dünyanın her yerinden arkadaşlar edinirler! ****** ESL program: On top of mastering general English during the morning, we offer group projects twice a week that will help students develop specific vocabulary in the chosen area of interest: Entrepreneurship. Oxford Debate or Science and Robotics. During this 3-week program, students receive 15 hours of English instruction per week, they experience culture in the US and make friends from all over the world!
Her iki programda da 2 Güzide üniversitemizin profesörleri ile konferanslar eşliğinde veriliyor.
Microsoft ve Google gibi Boston’ın en büyük şirketlerinde atölye çalışmaları yapılıyor.
SAT ve ESL öğrencileri pazartesiden cumaya 10: 00-01: 00 saatleri arasında farklı derslere katılırlar.
Tüm fakülte hocalarımız Harvard, MIT ve Boston Üniversitesi mezunudur.
Program detayları belirtildiği gibidir. Programlar üniversite yurdunda konaklamalıdır. Programlara kayıt olacak ciddi ve istekli adaylar ve velileri mevcut ders notları ile yetkin danışmanımızla iletişime geçebilirler.
Ofis : 0212259 6076
Whatsapp 0544259 6076
#sat #satcamp #esl #eslcamp #summercamp #juniorcamp #yazkampi #yazokulu #amerikadayazkampi #yurtdisiyazokullari #amerikayazokullari #üniversitedeyazkampi #amerikasın#avkamplari #amerikadaegitim #bostonuniversity #harvarduniversity #columbiauniversity #yurtdisiegitim #allstudy #allstudyyurtdisiegitim #amerikadalise #ihsstudyyurtdisindalise #amerikavizesi #merkezvizeislemleri #merkezvize #kolayvize #america #unitedstates #bestlocation #bestuniversity

Amerika Yaz Okullarında en çok tercih edilen eyaletler Florida, New York, Forth Lauderdale, Philadelphia, Boston ve Los Angeles’ tir.8- 17 yaş  arasında İngilizce Ders alan öğrenciler, öğleden sonraları Grup Lideri öğretmenleri eşliğinde aktivitelere katılırlar. Aktiviteler öğrencilerden gelen talepler üzerine belirlenebileceği gibi genel olarak yazları su sporları, şehir turları, tenis, koşu, yüzme gibi spor yarışmaları, tekne turları ve öğrenci partilerini kapsar. Aktiviteler kurs merkezine ve haftasına göre değişkendir. Bu konuda detaylı bilgi ve listeyi ALL STUDY danışmanlarınızdan edinebilirsiniz. Firma olarak özelikle öğrencilerimize üniversite kampüslerinde yaz kamplarına yerleştirmekte ve üniversite yurtlarında kalmalarını sağlayacak programları tercih etmekte ve önermekteyiz. Amerika Yaz Kamplarında öğrenciler aile yanı konaklamalarda kalabilecekleri gibi, tek veya iki kişilik yurt konaklamaları da tercih edebilirler. Yaz okullarında yaş grubu küçük olduğu için öğrencilere kesinlikle havaalanı karşılama ve yolculama hizmetleri verilmektedir. Diğer şehirlerde bireysel Yaz Okullarıda mevcuttur. Bilgi ve danışmanlık için ALL STUDY danışmanlarınıza ulaşınız. Istanbul Merkez ofisi kayıt ve danışmanlık için : 0212 259 60 75

 

2019 – AMERİKA YAZ OKULLARI  FİYATLARI

 • Tarih: 30 Haziran  – 11 Ağustos
 • Yaş: 13 – 17
 • Eyalet: UCLA University of California Yaz Kampı
 • Los Angeles, UCLA Üniversite kampüsü

hafta yaz kampı ücreti

hafta yaz kampı ücreti

3 hafta yaz okulu ücreti

4 hafta yaz okulu ücreti

2000 $

*30Haziran

4000 $

*30Haziran

6000 $

*30Haziran

8000 $

*30 Haziran-02 Ağustos

AMERİKA YAZ OKULLARI – PROGRAM İÇERİĞİ
 • Genel İngilizce dersleri
 • Tam pansiyon konaklama
 • Sağlık Sigortası
 • Kayıt Ücreti
 • Havaalanı transferleri x çift yön
 • Full aktivite
 • Internet
 • Kitap ders materyal
 • Sertifika ve rapor

*İsteğe bağlı olarak İngiltere yaz kampları, Malta yaz okulları , İrlanda Yaz okulları , Kanada yaz okulları ve Kanada kış kampları, Fransa’ da yaz okulu,  Yunanistan yaz okulları, İspanya yaz kampları ve yurtdışında aile kampları aktivitelerini ve ücretlerini sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. ve Amerika ve Güney Afrika’ da aileler de ücret karşılığında Aile paketi alabilir, İngilizce ders programlarına ve aktivitelere katılabilirler. Yurtdışında yaz okulları sayfamızdan diğer ülkelerle ilgili fiyatlandırmaları kontrol edebilir, çocuğunuza ve bütçenize en uygun programı tercih edebilirsiniz.

ALL Study Yurtdışı EğitimWebsitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, facebook ve instagram sayfalarımızı takipte kalabilir, instagram sayfamızdan yurtdışında eğitime giden öğrencilerin görüşlerinden faydalanabilirsiniz, facebook sayfamızdan güncel okul promosyonlarını takip edebilirsiniz. ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için websayfamızdan Bilgi İstek formunu doldurabilir,  0212 259 60 75 /76 –0544 259 60 71 den ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize…..

YAZ OKULU FİYATLARI
BİLGİ İSTEK FORMU