Dubai Work & Study

Dubai Work And Study All Study

Bu sayfada Dubai’de Work and Study programını anlatmaktayız. Dubai’de 24 haftadan kısa süreli kursa gitmeniz halinde bu programı adı İngilizce dil eğitimidir.

1- Dubai’de work and  study eğitimi veren 2 İngilizce dil okulunun ve kısa dönem öğretmenlik egitimi veren IH Dubai dil okulunun resmi Türkiye temsilcisiyiz.

2- Dubai’de 20 hafta yani 5 aylık  İngilizce dil kursuna kayıt oldugunuzda bu programın adı Dubai Work and Study olarak geçer.

3- Dubai work and study vizenizi 1 yıl çalışma izni dahil verilir.

4- Dubai’de İngilizce Dil okuluna giderken haftada 20 saat, kursunuz bittiginde full time çalışma izninizi alıyoruz.

5- Dubai vize başvurusunda Dubai Konsoloslugu kurs ücretiniz dışında bankanızda para belgelemenizi istemiyor.

6- Dolayısı ile finansal zorluk yaşayanlar için yegane Yurtdışında work and study programıdır.

7- Dubai dil okuluna başladıgınızda Dubai temsilcimiz sizi turizm alanında maaşlı işe yerleşmenize yardımcı olur.

8- Dubai’de çalışarak  Yaşam masraflarınızı rahatlıkla kazanacak, üzerine para dahi biriktirebiliyorsunuz.

9- Bütçe sorunu yaşayan veya İngilizce dil okuluna çok fazla ücret ödemek istemeyenler için tercih edilecek yegane ülke Dubai’ dir.

10- İngilizce dil okulları Dubai’nin kalbi Jumairah Lakes Towers bölgesinde yer alıyor. Dubai’de kullanılan dil tamami ile İngilizce’dir.

11- İngilizce dil paketi ile beraber Dubai’de Emirates havayollarında 2000USD karşılıgında 6 aylık maaşlı staj satın alabiliyorsunuz.

12- Dubai work and study programı sonunda yaşam masraflarınızı kendiniz ödediginiz gibi, okula ödediginiz kurs ücretini kazanıyor ayrıca cebinizde 7000usd ile Türkiye’ye 1 yılın sonunda dönüyorsunuz.

 

2023 DUBAİ İNGİLİZCE DİL OKULU FİYATLARIDIR
 
OKUL 1 –   Fiyat listeleri 31 MART 2023 tarihine kadar geçerlidir.-
 • 3AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 3318US$ (113.506TL)
 • 4AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 4369US$ (113.506TL)
 • 5 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 4785US$ (113.506TL)
 • 6 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 5263US$ (113.506TL)

AYNI OKULUN 1 YIL ÇALIŞMA İZİNLİ WORK AND STUDY -ÇALIŞMA İZİNLİ İNGİLİZCE DİL EGİTİMLERİDİR

 • 6 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 5974US$ (113.506TL)
 • 7 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 6641US$ (126.179TL)
 • 8 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 7168US$ (136.192TL)
 • 9 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 7814US$ (148.466TL)
Pakete dahil olanlar
 1. İngilizce Kurs Ücreti -Haftalık 15 ders
 2. 4 hafta Paylaşımlı ESAW Yurt Konaklama
 3. Kurs Kayıt ücreti
 4. Konaklama kayıt ücreti
 5. Ders Materyalleri
 6. Havaalanı karşılama ve transfer
 7. 1 yıllık saglık sigortası
 8. 1 yıllık çalışma izinli vize

Bilgi İstek Formu

 OKUL 2-   31 MART 2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • 6 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 5998US$ (113.962TL)
 • 7 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 6509US$ (123.671TL)
 • 8 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 6961US$ (132.259TL)
 • 9 AY İNGİLİZCE DİL KURSU : 7376US$ (140.144TL)
Pakete dahil olanlar
 1. İngilizce Kurs Ücreti -Haftalık 15 ders
 2. 4 hafta Paylaşımlı ESAW Yurt Konaklama
 3. Kurs Kayıt ücreti
 4. Konaklama kayıt ücreti
 5. Ders Materyalleri
 6. Havaalanı karşılama ve transfer
 7. 1 yıllık çalışma vizesi
 8. EP dubai paketlerinde saglık sigortasyı yoktur.
Dubai Residency Visa – 1 Yıllık Oturum İzinli Vizeler
Bu vize en az 24 hafta ve üzerinde eğitim alan öğrencilere sunulmakta olup, 1 senelik oturum ve çalışma iznini kapsar.
Bu vize türünde; öğrenci oturum izni çıktıktan sonra, Dubai’de bir çok hak elde edecektir. Oturum kartları gelene kadar öğrenciler ülkeden çıkamaz. Ülkeye giriş yaptıktan sonra, Dubai’de sağlık kontrolü ve parmak izi kontrolü yapılacaktır. Bu testler için detaylar okul tarafından öğrenciye iletilecektir. Öğrenci
kendisine verilen tarihte kesinlikle bu testleri yapmaya gitmek zorundadır aksi takdirde tüm vize haklarını kaybetmekle beraber bir çok sorunla karşılaşabilir.
Oturum kartı çıktıktan sonra;
 1. Dubai’ye çoklu giriş hakkı elde edebilecek,
 2. Banka hesabı açabilecek,
 3. Senelik daire kiralayabilecek,
 4. Araba satın alabilecektir.
Yukarıda yer alan hakların hepsi oturum kartı çıktıktan sonra elde edilecektir. Oturum vizesi süresince bu haklardan faydalanamazlar. Kısa dönem öğrenci vizesine sahip öğrenciler üstteki hakları elde edemeyeceklerdir. Sadece oturum kartı onaylananlar bu haklara sahiptir.
Oturum vizesi ile iş bulmak çok daha kolay olmakla birlikte, küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından tercih sebebidir. Büyük şirketler genelde bu vizenin dahi iptalini ister ve kendi kurum vizeleri ile çalıştırmak isteyebilir.

OKUL 3 – Akademik düzeyde İngilizceniz var ve Dubai’de Work and study hakkınızı Üniversite okuyarak veya  Dubai ‘de Yüksek Lisans egitimi alarak tamamlamak istiyorsunuz. 4 haftalık sertifika 2725US$ – 6 aylık diploma 6950USD$ – 1 yıllık yüksek lisans 10.900US$’ya Dubai’de Yüksek eğitim de alabiliyorsunuz. Dubai Broşürümüz burada.  GBS Dubai Courses & Fees

 

DUBAİ’DE YAŞAM NASIL? Dubai Jumairah Lakes Towers bölgesi Amerikan ve İngiliz ve diğer Avrupalı milletlerin ikamet ettiği ve  birçok iş merkezinin bulunduğu gelişmiş bir bölgedir. English Study okulu Dubai marinaya yürüyerek 15 dakika, Jumeirah beach residence sahiline yürüyerek 20 dakikada rahatlıkla ulaşabilir. Dubai %87 lik göçmen nüfusuyla dünyanın en kozmopolit bölgerlerinden biridir.Bu durum Dubai’yi farklı kılmakta.Bu sebepten dolayı   Hayatın her noktasında İngilizce öncelikli ve zorunlu dil konumundadır. DUBAİ’ de  İngilizce dil eğitimi alırken diğer yandan yasal olarak çalışabilmeniz de mümkün oldugundan ekonomik olarak bütçe sorunu yaşayan veya İngilizce dil okuluna çok fazla ücret ödemek istemeyenler için tercih edilecek yegane ülkedir.Dubai dil okulu Dubai’nin ilk ve tek uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur. Okulumuzda başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar tüm seviyeler mevcuttur. IELTS hazırlık sınıfımızda bulunur. Dersler Sabah 9.00 – 12.00 ve 12.15 – 3.00 ve 3.15 – 6.15 arasında verilir. Öğrenci seviye tespit testlerini tamamladıktan sonra ders saatini hocası belirler. Okulumuz öğrencilere vize sponsorluğu yapabilmekte ve tüm vize işlemlerini öğrenci adına yerine getirmektedir. Öğrencinin herhangi bir konsolosluğa gitmesine, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yok. Kayıt ve  Dubai vizesi için şu evrakları talep etmekteyiz.

 • 1-Fotoğraf
 • 2-Pasaport kopyası
 • 3-Doldurulmuş başvuru formu -tarafımızdan hazırlanır-

Öğrencinin vizesi ortalama 3 hafta içerisinde sonuçlanır ve vizesi teslim edilir. Şu ana kadar Dubai vizesi başarı oranımız %100. Dubai vize konusunda Türk vatandaşlarına yeterince esnek.  Dubai Vize başvurunuz bizzat acenteniz olarak tarafımızdan yapılır. Herhangi birkonsolosluga veya vize ofisine gitmek zorunda değilsiniz. Dubai dil okulu faturanız Vize başvurusu öncesinde tamamen ödenir. Dubai çalışma izni vizesinin temel şartı budur. Devlet ve okullar bu konuda tamamen birebir çalışarak öğrencilerimizin konforu üzerine hizmet vermektedir. Temsilcisi oldugumuz her 2 dil okulu da  içerisinde kafeterya, kütüphane, bilgisayarlar, ücretsiz ve sınırsız wifi bulunmaktadır. Bina da aynı zamanda market bulunmaktadır. Okulumuzun bütün hocaları native English speaker dir. Tüm sınıflarımızda akıllı tahtalar bulunur. Okulumuzda Beginner seviyesinden Advanced seviyeye kadar tüm sınıflar mevcut.Okulumuzda aynı zamanda speaking ve IELTS hazırlık sınıfımız bulunur. Kurslarımız Pazar günü başlayıp perşembe günü son bulur. Öğrenciler herhangi bir Pazar günü okuluna başlayabilir. Okulumuz aynı zamanda her hafta öğrenciler için sosyal aktivite sağlar. *Dubai’ de okulun öğrenci vizesi sağlayabilmesi için öğrencinin en az 8 haftalık kayıt olması gerekmektedir.

 

 

DUBAİ’ DE  KONAKLAMA NASIL ? Dubai’ de eğitim alırken konaklama sadece yurtlarda mümkündür. Diğer ülkeler gibi Dubai’ de aile yanı konaklama verilmez. Yurdun resimleri  kayıt anında teslim edilir. Yurtta yemekhane yok sadece kafeterya mevcuttur. Yurdun yakınlarında yemek yiyebilecek mekanlar mevcut. Okullarda öğlen yemeği verilir, öğrenciler okulda iken kursun kafeteryasından faydalanabilirler. Yurdun okula ücretsiz servisi bulunur. Normal bir araçla yaklaşık 25 dakikak süren yol  shuttle ile  30 dakika ile 45 dakika civarında sürmektedir. Yurdun olanakları çok iyidir. Yüzme havuzu,spor salonu,film izleme alanı,ders çalışma alanı,bilgisayarlar vb. tüm olanaklar bulunur. Yurda ortalama 2 hafta kayıt almanızı öneriyoruz. En fazla 4 haftalık yurt kaydı alıyoruz.4 haftadan sonra öğrenciler dilerse konaklamalarını haftalık olarak uzatabilirler veya kendilerine uygun farklı konaklama yerlerine taşınabilir.

İkinci konaklama alternatifi olarak Jumeirah lakes Towers, Jumeirah beach rezidance ve Marina bölgelerinde paylaşımlı odalarda konaklayabilirler ki mevcut öğrencilerin %90 ı bu bölgelerde konaklamaktadır. Bu konaklamalar okula ortalama 10 ila 23 dakika yürüme mesafesindedir.

Yurt konaklama hizmetlerrimiz;  Staybridge Suites, KSK homes ve Holiday Inn Otel’de verilmektedir.

Aşağıdaki linkler üzerinden konaklama detaylarına ulaşabillirsiniz.

Staybridge Suites

https://www.ihg.com/staybridge/hotels/us/en/dubai/dxbsb/hoteldetail

 KSK Homes

https://kskhomes.com/

Holiday Inn

https://www.guestreservations.com/holiday-inn-dubai-al-maktoum-airport-an-ihg-hotel/booking?gclid=CjwKCAjw5P2aBhAlEiwAAdY7dF001UPncyiht5onxXlZdYwuQjJ8fmaUHHPzvGR1OvxkBEnj3KNnMxoCDwAQAvD_BwE

Staybridge Suites konaklamız; 2+1 ve 1+1 suit odalarda sunulmakta olup, her suit’te mutfak bulunmaktadır. Holiday Inn otel konaklamamız iki kişilik yada tek kişilik odalarda öğrencilerimize hizmet vermekte ve mutfak bulunmamaktadır. KSK Homes’da ise tek kişilik ve çift kişilik odalar şeklinde konaklamalar bulunmakta olup, odalarda kendine ait tuvalet ve sadece ES öğrencilerine özel ortak kullanımlı mutfak bulunmaktadır.

Müsaitlik durumuna göre, bu konaklamalardan herhangi biri öğrencilerimiz için kullanılabilmektedir. KSK Homes ve Staybridge Suites konaklamalarının doluluk oranı yüksek olduğu için, öğrencilerimizin uçak bileti almadan önce, konaklama müsaitliği konusunda mutlaka bizden onay alması gerekmektedir.

Çift olarak gelecek öğrencilerimiz yalnızca KSK Homes konaklamamızı kullanabilirler.

·       Staybridge Suites haftalık konaklama uzatma ücretleri aşağıdaki gibidir.

–          Çift kişilik oda haftalık ücreti: $150

–          Tek kişilik oda haftalık ücreti: $300

·       KSK Homes haftalık konaklama uzatma ücretleri aşağıdaki gibidir.

–          Çift kişilik oda haftalık ücreti: $150

–          Tek kişilik oda haftalık ücreti: $250

‘Final Confirmation’ belgesi;  öğrencilerimiz seviye belirleme testlerini tamamladıktan ve uçak biletlerini ilettikten sonra tarafınıza gönderilecektir.

 

DUBAİ’ DE YAŞAM GİDERLERİ NE KADAR ? Dubai bir arap ülkesi olarak birçok kişinin aklında kapalı bir ülke imajı yaratabilir.Fakat  Dubai sahip olduğu vizyon gereği başta giyim tarzlarına vermiş olduğu özgürlük ve hayatın birçok noktasında sağlamış olduğu yaşam kolaylığı sonucu başta birçok ingiliz, amerikan ve avrupalı milletlerle beraber  dünyanın her yerinden milletin birarada özgürce yaşayabileceği bir ortam oluşturmuştur. Dubai”de dilediğiniz gibi giyinebilir ve gece kulüplerinde ve birçok restaurantlarda alkol tüketimi serbesttir. Hatta haftanın en az 1 günü kadınlar için Ladies night mevcuttur ve bu günde kadınlar için sınırsız ve ücretsiz alkol tüketim hakkı mevcuttur.Hatta yemeklerde % 60 lara varan indirimler de mevcuttur. Erkeklerde katılabilir fakat onlar için ücretsiz mekan oaranı çok azdır. Ayrıca kadınlara metroda özel bir bölüm her zaman vardır, tercihe göre karışık alanda yada sadece kadınlara özel olan alanı kullanabilirsiniz.

DUBAİ’DE YAŞAM MASRAFLARIMIZ NE KADAR OLUR?

Dubai’de Güvenlik: Suç oranı % 0 olan Dubai”de  evinizin aracınızın kapısını kitlemeden çıkabilirsiniz ve döndüğünüzde eşyalarınızın hiç dokunulmadan yerinde durduğunu görebilirsiniz. Dilediğiniz saatte dışarı çıkabilirsiniz, hiç kimse sizi rahatsız etmeyecektir. Güvenlik konusunda dünyada sürekli olarak ilk 3 e giren bir ülkedir.Ve çok temiz bir ülke olan Dubai”de sokakta veya herhangi bir yerde çöp görmek imkansızdır. İstisnasız olarak heryer çok temizdir. Denizleri de inanılmaz derecede temiz ve güzeldir.  Sürekli olarak festival,fuar ve konserlerle şehir çok canlı durumdadır. Dünyaca ünlü sanatçılarıın konserlerini yada sergilerini görebilirsiniz. Yeme içme vb yaşamsal giderler için öğrenciye ortalama 350-400 USD yeterli olacaktır.

Dubai’de işe yerleşme tarihleri : Hava sıcaklığı haziran temmuz agutos aylarında biraz yüksektir fakat her yerde klima olması duraklar metro istasyonları taksiler kısacası heryerde klima olması bu 3 aylık sıcak dönemi rahat atlatmanızı sağlar. Yaz aylarında iş bulma oranı  düşüktür. Zira işe alımlar Eylül ayında başlar  ve yaz dönemine kadar işeyerleri sözleşmeli iş kontenjanlarını tamamlamış olurlar. Özellikle eylül ayından itibaren öğrencilerin çalisabilecegi part-time işler çok fazladır.

DUBAİ’ DE ÇALIŞMA HAKKI VE OLANAKLARI NASILDIR?  Dubai’nin vereceği vize ile gelen öğrencilerin part-time olarak çalışma hakkı vardır. En az 12 hafta ve üstü kayıt olan öğrenciler öğrenci vizesi ile Dubai’ye gelir ve yeterli ingilizceye sahip olduklarında iş bulabilir ve çalışabilirler. Dubai dil okullarımızda iş bulma konusunda full time olarak biri çalışır ve öğrencilerin CV lerini toplayıp onlara uygun iş bulma konusunda yardımcı olur. Ama dil okulları asla iş garantisi vermez. Fakat Emirates havaalanında eger çalışmak isterseniz 1650$ ödemeniz halinde işe yerleştirilmeniz mümkündür. Yurtdışından gelen öğrencinin ülkeye adaptasyonu ve dinleme, anlama ve konuşma becerisini açması ortalama 3 veya 4 haftayı bulur. Intermediate ve üstü seviyede öğrencilerin iş bulma süreci daha hızlı gerçekleşir. Intermediate altı öğrencilerin iş bulması biraz daha uzun bir zaman alır. Bulunacak part-time işlerde öğrencinin kazanacağı ücret işe, iş yerine ve öğrencinin ingilizce yetenegine ve karakterine bağlı olarak değişir. Sosyal ve girişken bir kişiliğe sahip öğrenciler çok daha hızlı iş bulabiliyor. Dubai’de güler yüzlü ve uyumlu olmak çok önemlidir ve iş bulma konusunda süreci hızlandırır. Not olarak belirtmeliyiz ki birine bağırmak bile 6 ay cezadan başlar. Bu yüzden okullarda ayrıca öğrencilere kibar olmaları üzerine eğitimlerde verilir. Dubai’de öğrenciler haftada 20 saat çalışabilecekleri Part-time işlerde ortalama 6$- 8$  arası kazanabilir.

Kimi işyerleri konaklama + yeme-içme + 1000aed-2500aed net maaş öneriyor. Dubai de iş konusunda birçok şey müzakereye açıktır konuşup daha fazlasını elde etmek mümkündür. Çalışmak isteyen öğrenciler gelmeden önce ingilizce test olup ingilizce CV lerini hazırlamalıdırlar ki buraya gelip bununla vakit kaybetmemeliler.

Ayrıca Dubai diğer dil eğitimi veren destinasyonlardan farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanır. Bir bilgisayar mühendisliği mezunu öğrenci yeterli ingilizceyi edindikten sonra bilgisayar mühendisi olarak Dubai de kalıp oturma izni alıp profesyonel olarak kendi mesleğini yapabilme olanağına sahip. Bu bütün meslekler için geçerlidir.  Özellikle Designer ve mühendisler için Dubai çok ideal bir destinasyondur. Hatta başka bir ülkeye gitmek yeni mezun ve mezun olacaklar için zaman kaybı olacaktır. Dubai de İngilizcelerini geliştirirken aynı zamanda şehri ve ülkeyi yakından tanıyacaklardır ki buda işe başlama süreçlerini hızlandırır. Dubai dil okulu ve Dubai work and study programı 2018 yılında hayata geçmiştir. Burada okudugunuz tüm bilgileri bu 3 yıl içerisinde Dubai’de Work and Study programına katılmış öğrencilerimizin tecrübe ve deneyimlerini dikkate alarak yazılmıştır.

 

DUBAİ’ DE SOSYAL AKTİVİTELER NASILDIR? Dubai okulları sosyal etkinliklerin dil öğrenme sürecinde önemli bir etken olduğuna inanmaktadır. Bu sebepten ötürü ayda 5 veya 6 kez sosyal etkinlik düzenlemektedir. Bu aktivitelerin fiyatları dışarıdan birey olarak giden birine göre çok daha ucuzdur.   1 AED DİRHEM 5.07TL

Dubai’de hangi dersleri alabilirsiniz ? Dubai’ de çalışma izni alabileceğiniz İngilizce eğitimler ve İngilizce diploma ücretleri ne kadardır? UKCBC * Dubai Kampüsünde İngilizce dil eğitiminizden sonra alabileceğiniz Dubai diploma programları şunlardır.

Yukarıdaki şartların size uygun oldugunu düşünüyorsanız ücretsiz detaylı bilgi ve danışmanlık için Bilgi istek formunu doldurabilirsiniz. İlgili danışmanlarımız gün içerisinde sizler arayacaktır.

Hello from Dubai 😊

GBS Dubai’de Pearson HND Diploma (Level 4&5) egitimi icin bilmeniz gerekenleri sizinle asagida paylasmaktayim:

 

GBS Dubai’de hangi bolumler var?

 1. HND in Business https://gbs.ac.ae/courses/hnd-international-in-business/

2) HND in Cloud Computing https://gbs.ac.ae/courses/hnd-in-cloud-computing/

3) HND in Digital Technologies https://gbs.ac.ae/courses/hnd-in-digital-technologies/

4) HND in Construction Management https://gbs.ac.ae/courses/hnd-in-construction-management/

 

 HND Diploma (Level 4&5) nedir?

1) Higher National Diploma (HND) Pearson tarafindan akredite meslek yuksek egitim programlaridir

2) Ingiltere’de 3 senelik lisans egitimin ilk 2 senesine (Level 4&5) esdeger

3) HND egitimi tamamladiktan sonra ogrenci Dubai’de is bulup calisma visasina gecebilir

4) YADA HND egitimi tamamladiktan sonra Ingiltere’de Top-up programlarina basvurabilir

  

Top-Up (Level 6) nedir?

 1. Ingiltere’de 3 senelik lisans egitimin son yili (Level 6)
 2. HND mezunlari icin dizayn edilmis lisans tamamlama programlari
 3. Dubai’de 1 yil egitim alarak Ingiltere’den 3 yillik diplomaya esdeger lisans diplomasina sahip olabilir
 4. 1 yil egitim alarak ogrenci Ingiltere’de calisma izni vizesi icin basvurabilir

  

Top-Up nerede yapabilirim?

1)GBS HND mezunlari GBS Malta kampusunde BA in Business and Management programin son senesine (Level 6) giris yapabilir. Ingiltere’nin Bath Spa University lisans diplomasina sahip olacak. Bilgi icin: https://gbs.edu.mt/courses/ba-hons-business-management/

 2)HND mezunlari Ingiltere’de herhangi bir Universite’nin Top-up programina basvurabilir. Pearson Degree Finder websitesini kulanabilir, butun Top-up programlari siraliyor: https://www.highernationals.com/degree-finder

HND egitimi kim icin?

1)Ingiliz diplomasina sahib olmak isteyenler,

1)Lise mezunlari, acikogretim buna dahil

2)Lisans/yuksek lisans mezunlari ikinci bir qualification’a sahip olmak isteyenler

GBS/Dubai icin satis noktalari:

1)Ingiliz Diploma (Pearson)

2) Kolay Visa

3) Program ve Yasam ucretleri Ingilitereye  gore daha dusuk

4) Calisma izni

5) Giris sartlar esnek – 5.5 IELTS yada Interview; lise diplomanin 55% uzere oldugunda hazirlik okumadan HND’e direkt giris.

6) 2+1 Ingiltere’de 1 senelik lisans tamamlama (Top-up).   

Kurslarimiz hakkinda daha fazla bilgi buradan bulabilirsiniz: https://gbs.ac.ae/courses/

 Dubai fiyat listesi (USD), HND programlarında Ogrencilerimiz 25% Burs’dan yararlanabilir yada full odeme yapip 1 senelik ucretsiz yurt konaklamasindan faydalanabilir.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU