Skip links

Franchising

ALL STUDY Hakkında

ALL STUDY Franchising veriyor. ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2004 yılında kurulmuştur. Yurtdışı Eğitim danışmanlığı hizmetlerine ise 2011 yılında hız vermiştir. 2004 yılından bu yana 6500 ‘ ün üzerinde öğrenciyi Amerika, İngiltere, Kanada, Almanya, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda, İspanya, Fransa, İtalya, Avusturya, Macaristan, Yunanistan, Malezya, Singapur, Çin, Güney Afrika gibi ülkelerde dil okulu, lisans, yüksek lisans ve sertifika programlarına yerleştirmiştir. Aynı zamanda bu ülkelerde on-line eğitim programlarını hayata geçiren tek kurumdur. Yurtdışı Eğitim hizmetleri alanında lisans ve yüksek lisans programlarında burslu üniversitelerle çalışmak ve öğrencilerini yerleştirilmesini yapmak gibi bir ayrıcalığımız vardır. Ayrıca acente olarak dil okullarında gücümüzü kullanarak sadece kendi öğrencilerimize özel paketler oluşturabilmekteyiz.

ALL STUDY geniş veri tabanı ile her başvuruyu en uygun programa yerleştirebilme yapabilecek çeşitlilik ve güce sahiptir. Öğrenci adayları için yapılan tercihlerde eğitim fiyatlarının uygunluğu, çeşitli ödeme seçeneklerinin oluşu ve okulların kaliteleri sorumluluk alanımızdadır. ALS STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetleri yurtdışındaki eğitim kurumları hakkında danışmanlık, başvuru, kayıt, vize, konaklama rezervasyonu, uçak rezervasyonu, sağlık ve seyahat sigortaları, havaalanı karşılama ve birçok danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak yapmakta ve organize etmektedir.  ALL STUDY yurtdışında eğitim almak isteyenler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında bir köprü görevi yapar. Tüm eğitime yönelik programların dışında sınırlı sayıda öğrencisini kalitesinden emin olduğu Work and Travel, staj programları, Work and Study, Work and Holiday gibi programlara da yerleştirmektedir.

Farklılığımız ve Akreditasyonlar

ALL STUDY sadece bulunduğu ülkenin akreditasyonuna sahip eğitim kurumları ile çalışmaktadır. Çalışacağı okulları seçerken akreditasyonlar ile tescillenmiş kurumları tercih eder. Websitesinde bulunan her okul kendi ülkesinde geçerli akreditasyonlara sahip olmakla birlikte, Türkiye’ de YÖK denkliğine sahip eğitim kurumları, Okullar ve Üniversitelerdir. Akreditasyon güvencesi ile okullara ve Üniversitelere yerleştirileceğinizden emin olunuz.

ALL STUDY Temsilcilik ve Bayilik arasındaki farklar nelerdir?

Temsilci kimdir: Farklı bir alanda çalışırken aynı zamanda mevcut sosyal çevresini kullanarak yurtdışı eğitim yapmak isteyenlere ulaşarak, öğrencilerin ALL STUDY ile yurtdışı eğitim yapmalarını sağlayan, bu kişilerin iletişim bilgi ve taleplerini ALL STUDY Istanbul merkez ofise ileten kişidir. Kısacası ALL STUDY markasını temsil eden kişidir. Aktif çalışan temsilcilerimiz aylık net 2000 TL ek gelir ederler.

“Temsilcilik Ücreti Yoktur.”

Bayi/Şube kimdir: Bir ofis açarak ALL STUDY marka tabelasını ofisinde asma yetkisi bulunan ve isim kullanma hakkı için Anadolu şubeleri için 20.000TL, Istanbul için 75.000 TL  ödeyecek kişidir. ALL STUDY markası altında ofis Yurtdışı Eğitim faaliyetleri dışında başka bir amaç için kullanılamaz. Şube sahibi bulunduğu şehirde tek bayi olacaktır. Başka ALL STUDY ofisleri açılamaz. Şube sahibi bulunduğu şehirde lise ve üniversitelerle iletişimde olur, bölgesel tanıtım ve reklamlarını kendisi yapar ve tüm danışmanlık ve kayıt işlemlerini yürütür. Bu işi yapabilmek için dönemsel eğitimler ALL STUDY merkez ofis tarafından verilir. Bir şubenin/bayinin yıllık net karı bulundugu il, ilçe ve bölgeye göre 100.000 TL ile 180.000TL arasında değişir.

Konusunda uzman ve en güçlü bir eğitim firması ile işbirliğine geçerek siz de bizlerle çalışmak istemez misiniz? Bu sorunun cevabı EVET ise bizimle iletişime geçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 2004 yılından bu yana Türkiye içi ve Türkiye dışında bireysel temsilcilerle çalıştığımız gibi, ofis açma gücü bulunan ve eğitim danışmanlığını meslek olarak yapabileceğine inandığımız kalitede, sorumluluk sahibi insanların başvurularını değerlendirmeye başladık. Dönem dönem franchise dönem dönem temsilciliklerle çalıştık. Deneyimlerimiz gösteriyor ki yurtdışı eğitim asla 2.faaliyet olarak yürütülmemelidir. Yani noter, turizm, yeminli tercüme, dersane, dil kursları….ndan gelen franchising tekliflerini geri çeviriyor kendileri ile sadece temsilci olarak çalışmak istiyoruz. Zira asıl işlerinin yoğunlugundan haklı olarak yurtdışı eğitimi yürütemiyorlar. Oysa yurtdışı eğitim bir dikkat işidir, itina gerektirir, sadece öğrenciyi ilgili programa kayıt etmekle bitmez, akabinde minimum 2 ay sürecek bir dosya süreci başlatmaktadır.

ALL STUDY dünyada 1000’ den fazla dil okulu, Üniversite, Lise ve eğitim kurumları ile birebir çalışmakta ve yerleştirmeler yapmaktadır.İngiltere, Amerika, Kanada ve Amerika’ da eğitimlerini tamamlamış uzman danışmanlarımızın görev bilinçleri sayesinde birçok üniversiteye burslu yerleştirmeler yapabilmektedir.

Yurtdışı Eğitimde yerleştirme yaptığımız programlar

 • Yurtdışında yabancı dil eğitimi,
 • Yurtdışı Üniversite Programları
 • Yurtdışı Master/MBA Programları
 • Yurtdışında Lise Eğitimi
 • Yurtdışı On-Line Lisans ve Yüksek Lisans Diploma Programları
 • TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT, FCE, TOEIC gibi sınav hazırlık kursları
 • Work and Travel
 • Mesleki Sertifika Programları
 • Yurtdışında Staj Programları
 • Work & Study Programları
 • Demi-Pair Programları
 • Yurtdışı yaz okulu ve yaz kampları

Yurtdışı Eğitimde verdiğimiz hizmetler

 • Eğitim danışmanlığı
 • Akademik Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri
 • Programlara Kayıt işlemleri
 • Vize işlemleri ve vize randevularının alımı
 • Ekonomik Uçak Bileti ve Konaklama Rezervasyonları
 • Seyahat ve Sağlık sigorta İşlemleri
 • Havaalanı Transferi
 • Yurtdışında iken ücretsiz danışmanlığın devamı
 • Yurtdışı Vatandaşlık Başvuruları

Öğrencilerin eğitim hayatları yurtdışında devam ettiği sürece danışmanlık ve destek hizmetlerimiz devam etmektedir.

ALL STUDY’ nin temsilciler ve şubelerinden aradığı özellikler

 1. Girişimcilik.
 2. Başarı odaklı
 3. En az Üniversite mezunu olmak.
 4. İyi derece İngilizce bilmek.
 5. 28 – 40 yaş arasında olmak.
 6. En az 2 senelik uluslararası bir iş deneyimine sahip olmak.
 7. Daha önce yurtdışı seyahatleri yapmış olmak.
 8. Eğitim konusunda tecrübeli olmak.

Temsilci görevleri nelerdir ?

Bir ofis kurmadan, mevcut işini ve statüsünü koruyarak sosyal çevresi ile ALL STUDY arasında köprü olmak, programlarımızı tanıtmak, öğrenci yönlendirmek. Temsilcilik statüsünü koruyabilmeniz için 6 ay içerisinde en az 5 öğrenci yönlendirmiş veya Kayıt almanız gerekmektedir. Bu görev için bizimle işbirliği içerisinde olanlar lise ve üniversitelerde öğretmen, öğretim görevlisi, üniversitelerde klüp başkanı öğrenciler, turizmciler, noterler, çevirmenler kısacası sosyal çevresinde öğrenci veya öğrenci aileleri ile yakın ilişkiler kurabilecek nitelikte kişilerdir. Üniversitede hali hazırda okuyan bir öğrenci temsilcimizin net geliri aylık 2000 TL’ dir.

Şubelerin görevi nelerdir?

Kuracağı ofisin dış cephesine ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Hizmetleri tabelasını asarak, bulunduğu il sınırları içerisinde eğitim kurumları ve üniversiteler içerisindeki sosyal çevresini kullanarak öğrencilere hizmetlerimizi tanıtmak ve pazarlamak ve müşteri/öğrenci kazandırmaktır.

Istanbul bölgesi Franchising şartları 

Istanbul şubesi çalışma şartları

Istanbul içerisinde franchising taleplerinde Beşiktaş şehir merkezine uzaklıkları dikkate alınmaktadır. Istanbul için yapılacak franchising taleplerinde giriş kabul ücreti uygulanmaktadır. Ücret 75.000 TL’ dir. Ofis büyüklüğü 70m2 ile sınırlandırılmıştır. Ofis içi malzemeleri asıl standartlara uygun yapılmak zorundadır. Okul kayıt ve vize hizmetleri Istanbul Beşiktaş ofisimiz tarafından yapılmaktadır. Şubelerin görevi öğrenciye dil okullarını, ders programlarını ve şehirleri tanıtmak, dil okulları fiyatlarını öğrencilere uygun şekilde teslim etmek, tanıtımını yapmak ve satışa çevirmektir. Istanbul şubeliğinde Anadolu yakasından Caddebostan, Pendik,  Bakırköy, Bahçeşehir bölgesi önceliğimizdir.

Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Mersin, Gaziantep, Pendik/Yalova, Kocaeli, Trabzon şehirlerine franchising verilecektir. Istanbul dışındaki tüm Anadolu şubeleri için franchising ücreti 20.000 TL ‘ dir. Ofis büyüklüğü şehirden şehire değişmektedir. Ofisler şehir merkezinde, dersaneler ve kurslar bölgesinde, ön cephesi ana caddeye bakar vaziyette olup, binanın tabela asılabilir özelliği olması gerekmektedir.

 

Ofis açmak ne kadar mal olur?

ALL STUDY Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmet ve pazarlama alanında faaliyet vermektedir. Bu nedenle ofis kurulumu çok düşük ücretle yapılabilmektedir. Ofis açılımı için şehirden şehire ücretler değişmektedir. Bir ofis kiralama, mobilya, tabela, karvizit, broşür yaptırma gibi işlerin toplamı 8 bin TL ile 12 bin TL arasında değişmektedir. Mevcut sosyal çevrenize veya bulunduğunuz ildeki reklam ve tanıtım faaliyetleri sizin sorumluluğunuz dâhilindedir.  Her ilin kardan pay olarak farklı bir yüzdelik dilimi vardır.

NEDEN ALL STUDY Bayiliğini tercih etmelisiniz? 

 1. En kaliteli hizmeti sunma imkanına sahip olmak için.
 2. Zengin program seçeneklerinin rakiplere göre avantajlı hale getirmek kolay olduğu için.
 3. Rakiplerin talep ettiği giriş ücreti için ödenmesi gereken rakamın, ofis kurma ve reklam faaliyetlerine harcama imkanı olması
 4. Riskin olmaması.

BAYİLİKTE NE KAZANIRSINIZ

Bayilerin kazançları şehirden şehire değişmektedir. Yıllık net kar rakamı  100.000 TL ile 180.000 TL arasında değişmektedir.

ALL STUDY tüm dünyada eğitim alanındaki gelişmeleri takip eder. Teknolojik gelişimleri anında uygulama gücüne sahiptir.

Saygılarımızla,
 

Selin Mermerci Simge – Uluslarası pazarlama faaliyetleri yetkilisi

Franchising ile ilgili detaylı bilgi için direk olarak Selin Mermerci Simge Hanım ile iletişime geçebilir, Cv’ nizi gönderebilirsiniz.

Tel    : +90 212 259 60 75

Fax   : +90 212 259 60 76

e-posta: info@alsstudy.com.tr