İş İngilizcesi Kursları Fiyat Listesi

Tabloda belirtilen fiyatlar, yetkili acentalar kanalıyla kayıt yaptıran Türk öğrencilere özel katalog fiyatlarıdır.

İNGİLTEREProgram AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık İş İngilizcesi Ders SaatiÜCRETLER (GBP)
BÖLGEOKUL ADIEğitimKonaklamaKayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
BOURNEMOUTHBBSI (MLS)International Business Comm3011602320348015099
International Business Comm2096019202880
EUROCENTRES*Business English2059761856268813090
BRIGHTONEMBESSYBusiness English208138027603720168100
ELCEnglish For Work201014602720388814490
BRITISH STUDY CENTERBusiness English20511002200204015550
EUROCENTRES*Business English20510081920283214590
LSIBusiness English201012002400336016570
ST.GILESBusiness English20813362528356415080
CHELTENHAMINLINGUABusiness English2010
CAMBRIDGEEUROCENTRES*Business English20510402016292814090
EMBESSYBusiness English208138027603720182100
ST.GILESBusiness English20813362528356415080
LSIBusiness English201012402480348017570
DEVONDEVON SCHOOL OF ENGLISHGeneral+Business Combination23520044008601213679
General+Business Combination158222044406660
EASTBOURNEST.GILESBusiness English20812402344331215080
LONDONBLOOMSBURYBusiness English209201720240019050
Business English Intensive30122022803180
BRITISH STUDY CENTERBusiness English20512202440336018550
EMBESSYBusiness English208138027603720175100
EUROCENTRES‐London*Business English20510402016292814090
EUROCENTRES‐Eltham*Business English2059121792259214090
ECEnglish For Work201014602920390019550
UICBusiness English209721776244818450
KINGS EDUCATIONEng. Plus Business and Finance20815723144432019175
LONDON SCHOOL OF ENGLISHBusiness Eng. Course 20‐30242100420026530
LSI‐HamsteadBusiness English201012002400336019070
MALVERN HOUSEBusiness English2058801600240022575
ST.GILES‐London Cent.Business English20813802608367219280
ST.GILES‐HighgateBusiness English20812682400338418880
OXFORDBRITISH STUDY CENTERBusiness English20511402280318018550
AMERİKAProgram AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık İş İngilizcesi Ders SaatiÜCRETLER (US$)
BÖLGEOKUL ADIEğitimKonaklamaKayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
BOSTONLSIBusiness English2010126025203690245150
CHICAGOELSBusiness English30134426884032300175
SEATTLEKAPLANBusiness English208224043606540240185
HOUSTONELSBusiness English30134426884032350175
MIAMIELSBusiness English30134426884032350175
NEW YORKEMBESSYBusiness English208154730944386399150
LSIBusiness English2010132026403780370150
KAPLAN ‐SoHoBusiness English208228044806720395185
KAPLAN‐Empire StateBusiness English208228044806720395185
RIVERDALEELSBusiness English30134426884032360175
SAN DIEGOELSBusiness English30134426884032390175
EMBASSYBusiness English208141128223927294150
LSIBusiness English2010126025203690235150
UCSDIntensive Business English258 Hafta : 3300225150
Business English252220225150
SAN FRANCISCOEMBASSYBusiness English208141128223927322150
KAPLAN ASPECTBusiness English208224043606540325185
LSIBusiness English2010126025203690270150
AVUSTRALYAProgram AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık İş İngilizcesi Ders SaatiÜCRETLER (AUD$)
BÖLGEOKUL ADIEğitimKonaklamaKayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
EMBESSYBusiness English208162032404680273230
MELBOUREKAPLANBusiness English208184036805520315260
SYDNEYKAPLANBusiness English208188037605640315260
ACCESSBusiness English25110822163324315220
Business English20
EMBESSYBusiness English208
KANADAProgram AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık İş İngilizcesi Ders SaatiÜCRETLER (CAD$)
BÖLGEOKUL ADIEğitimKonaklamaKayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
VICTORIAKGICBusiness English2015603120210150
GLOBAL VILLAGEBusiness English205140026804020220150
TORONTOKAPLAN‐PLIBusiness English2819403880255185
ECEnglish for Work2010156031204500270130
GLOBAL VILLAGEBusiness English205150028404260230150
LSIBusiness English2010156031204500220140
ILACBusiness English30138027603960230150
ILSCBusiness English255166033204680224150
VANCOVERKAPLAN‐PLIBusiness English2819403880245185
ECEnglish for Work2010156031204500245130
GLOBAL VILLAGEBusiness English205150028404260225150
ST GILESBusiness English2081544223150
LSIBusiness English2010156031204500220140
ILACBusiness English30138027603960230150
ILSCBusiness English255166033204680224150

* ALS STUDY Yurtdışı Eğitim dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.
* Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.
* Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.
* Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir. Detaylar görüşmelerde belirtilecektir.
* Aile yanı konaklama fiyatları çift kişilik odada kahvaltı ve akşam yemeği dahil edilmiştir.
* Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar Peru Hükümeti tarafından onaylı okullardır.