Malta’da 6 Ay Dil Okulu ve Yurt Konaklama

Malta'da 6 Ay Dil Okulu ve Yurt Konaklama

  • Malta’ya Uçak Bileti Hediyeli Promosyon
  • 6 Ay Dil Okulu ve 6 Ay Yurt Konaklama
  • İstanbul/Malta/İstanbul Gidiş/Dönüş
Kurs Konaklama Ücret
Genel İngilizce 20 (haftada 20 ders) Ekonomik Apart Yurt (oda paylaşımı) €5150 (18895 TL)
Akademik Sene Kursu (haftada 30 ders) Ekonomik Apart Yurt (oda paylaşımı) €6830 (25,059 TL)

6 AY MALTA’ DA İNDİRİMLİ İNGİLİZCE DİL OKULU

Malta’da indirimli İngilizce dil okulu (20 Ders)

Kurslara neler dahil

✓ İngilizce dil kursu ve standart yurt konaklama
✓ Havaalanı transferleri
✓ Hoş geldin paketi
✓ Kurs malzemesi
✓ Sertifika
✓ Hoşgeldin akşamı
✓ Ücretsiz Wi-Fi (okul & apart yurtlarda)
✓ Kayıt ücreti
✓ 24/7 Ögrenci yardım hattı
✓ E-learning erişimi

Genel Şartlar

✓ Kayıt kabulü müsaitliğe bağlıdır.
✓ 01 Ocak  2017 ile 31 Haziran 2017 arası başlayan kurslar içindir.
✓ 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçilen kayıtlar için geçerlidir.
✓ Kayıtta isim değişikliğine veya başka şahıslara devrine izin verilmez.
✓ ALL STUDY promosyonu herhangi bir tarihte durdurma hakkini saklı tutar.
✓ Bu promosyon başka ALL STUDY promosyonları ile birlikte kullanılamaz.

21 aralık 2016 tarihli euro kur 3.669TL olarak hesaplanmıştır.

Detaylı bilgi ve danışmanlık için 0212 259 60 75  – 0544 259 60 71 den arayabilir Bilgi İstek Formunu doldurabilirsiniz. İlgili danışmanımız sizleri gün içerisinde arayacaktır.

Malta, ESE dil okulları 1996 yılında kurulmuştur. Ayrıca İngiltere’ de Manchester şehrinde bir şubesi vardır. Malta‘ da şehir merkezine çok yakın bir konumda yer alan ESE okulları St. Julians’ta yer almaktadır ve Paceville eğlence merkezine çok yakındır. ESE dil kurslarının asıl hedefi her zaman kalite odaklı bir eğitim programı sunmak olmuştur.  Tüm yıl boyunca dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilere iyi bir eğitim imkanı sunan ESE Malta okulları profesyonel kadrosu ile öne çıkmaktadır. Okul içerisinde tam yıl boyunca Türk öğrencilerimiz için hizmet veren bir Türk danışmanımız bulunur. Ayrıca ALL STUDY olarak ESE dil okullarında yurtdışında üniversite ve yüksek lisans programlarına yerleştirdiğimiz öğrencilerimiz için özel 9 aydan oluşan akademik İngilizce hazırlık yılı sınıfları açmaktayız.  ESE Konaklama  ESE Malta Dil Okulları öğrencilere özel yurt imkanları, aile yanı konaklama ve kaliteli otel seçenekleri sunmaktadır.
ESE dil okulları the Claret Group ve Executive Training Institute (Malta) and York Associates (UK) üyesidir. Bu dernek ve birliklere üye olması İngilizce eğitimleri konusunda yetkin bir kurum olduğunu belgelemektedir. Ayrıca EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM üyesidir. Eğitim teknikleri ve metotları İngilizce becerilerinizi geliştirme üzerine hedeflenmiştir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, pilotluk ingilizcesi, hemşirelik ingilizcesi…gibi birçok profesyonel alanda İngilizce eğitimler vermektedir.  Malta’ da yabancı öğrenciler arasında yapılan bir oylama sonucunda  Ese dil okulu ”Malta’ nın en iyi dil okulu” ödülünü almıştır. Öğrencilerimizden aldığımız feedbackler her daim olumlu sonuç vermiştir. Yurdışında İngilizce eğitim almak isteyen öğrencilerimiz özellikle Malta’ da eğitim almak istiyorlarsa memnuniyetle önermekteyiz.

Kısa Notlar

Giriş seviyesi: Starter ile B1 arası
Asgari yaş: 18
Kurs süresi: 12 hafta veya 24 haftalık paketler halinde
Sınıf başı azami öğrenci sayısı: 12
Başlama tarihleri: 01.09.2017 – 30.03.2017 arası Her Pazartesi
Ders adeti: Haftada 20 sabah ya da öğlen dersi.

*Haziran-Eylül 15 tarihleri Malta’ da ekstra sezon ücreti uygulanır. Bu tarihlerde kurs almak isterseniz alacağınız her 1 hafta için  70€ ekstra sezon ücreti ilave ediniz.

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Bilgilerinize….