Sınav Hazırlık Programları Fiyat Listesi

İngiltere Sınav Hazırlık Programları
Program AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık Sınav Hazırlık Ders SaatiÜCRETLER (GBP)
BÖLGEOKUL ADIEğitimHaftalık
Konaklama
Kayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
BrightonSt GilesIELTS82013362528356415980
CambridgeEurocentres*IELTS25510402016292819090
KaplanIELTS20814802880200120
LondonEurocentres‐London Central*IELTS25510402016292822990
Eurocentres‐London Eltham*IELTS2559121792259219290
St Giles ‐ CentralIELTS / TOEFL82013802608367219280
St.Giles ‐ HighgateIELTS82012682400338418880
IH LondonIELTS8201300240023095
Malvern HouseIELTS8208801600240022575
KaplanIELTS20815002920245120
OxfordKaplanIELTS20814802880205120
ManchesterKaplanIELTS20814402800180120
Kanada Sınav Hazırlık Programları
Program AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık Sınav Hazırlık Ders SaatiÜCRETLER (CAD)
BÖLGEOKUL ADIEğitimHaftalık
Konaklama
Kayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
MontrealILSCTOEFL30162032404560224250
TorontoILSCIELTS30166033204680224250
ILACIELTS30140028004020230150
ELSIELTS / TOEFL20142026003900240125
KaplanIELTS / TOEFL208194038805580255185
VancouverILACTOEFL30140028004020230150
ELSIELTS / TOEFL20142026003900240125
KaplanIELTS / TOEFL208194038805580245185
ILSCIELTS30166033204680224250
Amerika Sınav Hazırlık Programları
OKUL ADIProgram AdıHaftalık Genel
İngilizce + Sınav Hazırlık Ders Saati
Ücretler (USD)
EYALETŞEHİREğitimHaftalık
Konaklama
Kayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
CALIFORNIABerkeleyKAPLANTOEFL20+15224043606180290185
ELSTOEFL30204039705925307175
La VerneELSTOEFL30204039705925272175
Los AngelesSPRACHCAFFEE/GEOSTOEFL20160032004620295110
KAPLAN WESTWOODTOEFL20+15210040006000270185
San DiegoELSTOEFL30204039705925322175
UCSDTOEFL253300225150
KAPLANTOEFL20+15224043606540275185
San FranciscoKAPLANTOEFL20+15224043606540325185
ELSTOEFL30204039705925315175
Santa BarbaraELSTOEFL30204039705925275175
FLORIDAMiamiKAPLAN ‐ istek üzerineTOEFL20+15224043606540300185
HAWAIHawaiELS‐HAWAI PACIFIC UNV.TOEFL30204039705925252175
ILLINOISChicagoELS‐DOMINICAN UNIV.TOEFL30204039705925175
ChicagoKAPLANTOEFL20+15224043606540260185
MASSACHUSETSBostonELS‐MOUNT IDA COLLEGETOEFL30204039705925175
FLS‐BOSTON COMMONSTOEFL36178035605220300150
FLS‐BOSTON COMMONSGMAT36178035605220300150
FLS‐TENNESSEE TECH UNIV.GMAT36176035205160225150
FLS‐TENNESSEE TECH UNIV.GRE36176035205160225150
KAPLAN FENWAYTOEFL20+15228044806720310185
KAPLAN HARVARD SQTOEFL20+15228044806720310185
NEW JERSEYTeaneckELS‐FAIRLEIGH DICKINSON UNI.TOEFL30204039705925295175
NEW YORKNew YorkELS‐ADELPHI UNIV.TOEFL30204039705925280175
ELS‐ADELPHI UNI.MANHT.TOEFL30204039705925175
KAPLAN‐MIDTOWNTOEFL20+15228044806720395185
KAPLAN‐EMPIRE STATOEFL20+15228044806720395185
Amerika Sınav Hazırlık Programları
OKUL ADIProgram AdıHaftalık Genel
İngilizce + Sınav Hazırlık Ders Saati
Ücretler (USD)
EYALETŞEHİREğitimHaftalık
Konaklama
Kayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
OHIOCincinnatiELS‐UNI.OF CINCINNATITOEFL30204039705925250175
PENNSYLVANIAPhiladelphiaELS‐ST JOSEPH UNIV.TOEFL30204039705925312175
KAPLANTOEFL20+15210040006000265185
TEXASHoustonELS‐UNIV.OF ST. THOMASTOEFL30204039705925262175
WASHINGTONSeattleELSTOEFL30204039705925287175
KAPLANTOEFL20+15224043606540240185
Avustralya Sınav Hazırlık Programları
Program AdıHaftalık Genel İngilizce Ders SaatiHaftalık Sınav Hazırlık Ders SaatiÜCRETLER (AUD)
BÖLGEOKUL ADIEğitimHaftalık
Konaklama
Kayıt
4 hafta8 hafta12 hafta
BRISBANEEMBASSY*IELTS208137727543978273230
KAPLANIELTS208172034405160290260
CAIRNSKAPLANIELTS208158031604740270260
MELBOURNEEMBASSY*IELTS208154730944488308230
KAPLANIELTS208184036805520315260
SYDNEYEMBASSY*IELTS208154730944488322230
ELSIELTS22.5152030404560320250
KAPLANIELTS208188037605640315260

* ALS STUDY Yurtdışı Eğitim dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.
* Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.
* Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.
* Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir. Detaylar görüşmelerde belirtilecektir.
* Aile yanı konaklama fiyatları çift kişilik odada kahvaltı ve akşam yemeği dahil edilmiştir.
* Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar Peru Hükümeti tarafından onaylı okullardır.