Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında yaz okulu, yaz kampı veya macera kampları; Yoğun yaz aktiviteleri içeren dil eğitimi programlarıdır. Özellikle 7-17 yaş aralığında bulunan gençlerimiz tarafından talep gören yaz okulları öğrencilerin gelişimi için çok önemlidir. Gençler bu programlarla hem yurtdışında değişik bir kültürü tanıma imkanı buluyor, hem de yeni arkadaşlıklar kurarak çoklu kültür yaşamını öğreniyorlar. Yaz okullarında eğlenceyle beraber hiç farkında olmadan aldığı yabancı dil dersleriyle İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Çince dillerini kolayca öğrenebiliyor. Yaz okulu programları adı üzerinde yaz tatili dönemlerinde olduğu için,  özellikle su sporları ağırlıklı olarak deniz kenarı ülkelerin en ünlü tatil beldelerinde düzenlenir. Ayrıca özel istek üzerine Üniversite kampüslerinde dil okulları ile çalışmaktayız.

Yurtdışında yaz okulları ve yaz kamplarında hangi ülkeyi tercih ederseniz edin, çocuğunuzun program sonunda Türkiye’ ye dönüşünde ne kadar büyüdüğünü, özgüven artışından anlayabileceksiniz. Yaz okulu programları tamamen güvenliğin en ön planda olduğu bir programdır. Eğitim kalitesi güvencesine sahip uzman eğitim kurumları ve danışmanlar tarafından programlar takip edilmekte ve denetimden sorumlu gözetmenler aracılığı ile de kalite korunmaktadır. Yurtdışı Eğitimcisi olarak öğrenci adaylarımıza en uygun eğitimi sağlamak görevimizdir. Yaz okullarında seçenekler çok fazla olduğu için, bu programların detayları da ülkelere göre değişkendir. Yaz okulları hakkında merak ettiğiniz konularda danışmanlarımıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Yaz okulu danışmanlarımız size en doğru bilgilendirmeyi yaparak, çocuğunuza ve size, ailenize en uygun gelecek ülke, şehir ve okula yönlendirecektir.

YOUNG LEARNERS PROGRAMLAR

 • İNGİLTERE’ DE ÜNİVERSİTE YURTLARINDA YAZ KAMPLARI ÜCRETLERİNİ BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
 • İRLANDA’ DA  ÜNİVERSİTE YURTLARINDA YAZ KAMPLARI ÜCRETLERİNİ BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.  CİDDİ VE İSTEKLİ BİR ŞEKİLDE YAZ KAMPLARI ALMA  TALEBİNİZE YÖNELİK FİYATLANDIRMA GÜN İÇİNDE TARAFINIZA İLGİLİ DANIŞMANIMIZ TARAFINDAN UYGUN GÖRÜLDÜĞÜ TAKDİRDE BİLDİRİLECEKTİR. 0212 259 60 75 – 0544 259 60 71
 1. 2017 yılı gençler için yaz kampları fiyatları ;13-17 yaş arasını kapsar. Ekli listeyi büyütmek için klikleyiniz.

2017 yılı Gençler için yaz kampları

2)   2017 yılı çocuklar için yaz okulları fiyatları  ; 10-13 yaş grubunu kapsar. Ekli listeyi büyütmek için klikleyiniz.

cocuklar-icin-yaz-okullari-fiyatlari-all-study-2017-001

ingiltere-yaz-kamplari-fiyatlari-amerika-yaz-kamplari-fiyatlari-all-study-2017

 

NEDEN YAZ OKULLARINA GİDİLMELİDİR? Yaz Okulları ülkemizde ailelerin, ders yoğunluğundan bunalan çocuklarına verdiği bir başarı ödülüdür. Aileler biliyorlar ki en kısa programın 2 hafta olduğu bu ödül çocuklarının hem tüm yılın stresinden arınmalarını sağlayacağı gibi, sosyal becerilerini ve yabancı dillerini geliştirmelerine yardımcı olacağı gibi özgüvenlerini de artıracaktır.

7 yaş gençleri kapsaribi, yüzlerce farklı milletten katılımda bulunan yaşıtları ile kaynaşacak, bir yabancı dilin kullanımını rahatlıkla yapacak ve globalleşen dünyaya henüz erken yaşta alacağı bireysel sorumluluğu ile adım atacaktır. Türkiye’ de birçok okul/lise ve eğitim kurumları ile çalışmakta ve büyük Yaz Okulu organizasyonları düzenlemekteyiz. Çocuğunun yabancı dil kullanımını önemseyen aileler, çocuklarının tüm yıl beraber olduğu okul arkadaşları ile bir yurtdışı yaz okuluna gitmesini istemeyebiliyorlar. Bu nedenle Yaz okullarına bireysel olarak ta başvuru yapabilmekteyiz. Yaz okullarında en çok tercih edilen ülke ve şehirler aşağıdaki gibidir.

 • AMERİKA yaz okulları : Los Angeles, Miami, Boston, Orange County, Fort Lauderdale, Boca Raton,  New York yaz okulları
 • İNGİLTERE yaz okulları : Londra, Brighton, Bournemouth, Oxford, Cambridge, Devon, Porsmouth, Torbay, Tavistock, Mount Kelly, Winchester, Berkamsted School-Berkhamsted, University of Sussex-Brighton, St.Mary’s University-London, St.Swithhun’s School-Winchester,
 • MALTA yaz okulları :     St. Julians, St. Pauls Bay
 • ALMANYA yaz okulları : Frankfurt, Oberwesel,
 • İRLANDA yaz okulları : Maynooth Üniversitesi yaz okulu-Dublin, Cork Üniversitesi-Cork yaz kampları
 • İSPANYA yaz okulları :  Barcelona, Madrid, Malaga, Mallorca
 • FRANSA yaz okulları : Paris, Nice
 • KANADA yaz okulları:  Toronto, Montreal
 • İTALYA yaz okulları :    Roma
 • YUNANISTAN yaz okulları: Sadece grup kayıtları alınır.

10-17 yaş grubuna yaz kampı imkanı sunan Embassy English ve EC English  yaz kampları 30 yıldan fazla İngiltere, Malta, Amerika, Kanada, İspanya, Meksika, Fransa, Almanya, İtalya ve Çin’de 30 dan fazla şubesi ile eğitim veren gerçek bir eğitim kurumudur. Sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden yılda 5binden fazla öğrencinin eğitim almasını sağlıyorlar. 18 yaş altı için verilen Yaz okulu programları ile sadece dil eğitimi değil  geziler, farklı ülkeleri ve kültüleri tanıma olanağı sağlıyor, öğrencilerin özgüvenlerinin gelişimine katkıda bulunuyorlar. Yurtışında özellikle öğrencilerimize güvenle önerdiğim EC English yaz kampları, Embassy Summer Academy programlarının tümü en güzel yazlık beldelerde, kumsallara yakın alanlarda olduğu için öğrenci normal olarak olması gereken yaz tatilinde tekrardan eğitim hayatının devam ettiğinin farkına varmıyor. Bu zamana kadar  velilerimizden  ve öğrencilerimizden yaz okulları ile ilgili çok olumlu feedbackler aldık. danışmanınız olarak özellikle tercih ettiğim yaz kampları çocuğunuzun güvenliğini dikkate alarak Üniversite kampüsleri oluyor. Özellikle 14-17 yaş arasında öğrenciler danışman hocaları ile çok daha yakın ilişkide olabiliyor ve kampüs havasını erkenden almaları nedeni ile Üniversite hedeflerini daha büyük tutabiliyorlar.

UCLA – University of California Los Angeles üniversite kampüsünde  örneğin Los Angeles, Amerika yaz okulu fiyatları şu şekildedir:

 • 13-17 yaş grubu: 24 Haziran/05 Ağustos tarihleri arasında – Haftalık ücreti 1600$
 • 10-13 yaş grubu: 24 Haziran/05 Ağustos tarihleri arasında – Haftalık ücreti 1640$

Bu programa ek aktivite programları için ilave ediniz:

 • Disneyland Günlük gezi ücreti: 190$
 • Universal Stüdyo gezi program üvreti: 150$

*Çocuğunuza seyahat ve uçuşu süresinde eşlik edilmesini istiyorsanız Amerika için tek yön 105$ ilave ediniz. Her 2 yön için de satın alabilirsiniz.

Çok utangaç öğrencilerimiz ise her zaman  bizlerle telefon, e-mail, whatsup, skype, facebook, twitter …. her şekilde iletişime geçerek, danışman hocaları ile bizim konuşmamızı isteyebiliyorlar. Yaz kamplarında kayıt esnasında gönderilen sınıf belirleme sınavı ile her öğrenci okuluna başlamadan sınıfını belirlemiş oluyor. Sabah 9 öğlen 1 e kadar alınacak dil eğitimi sınıfları sonrasında öğrenciler spor, deniz aktiviteleri yapıyor, akşam üzeri eğlenceli partilerle eğitim aldıkları dili kullanarak birbirleri ile anlaşma imkanı buluyorlar. Program sonunda öğrencilerin dönüş anında birbirlerinden ayrılmakta zorlandıklarını kendilerinden dinliyor ve garanti ediyoruz.

YAZ OKULLARINDA EĞİTİM SAATLERİ Normalde, yarı yoğun kurs Pazartesi’ den Cuma’ ya 09: 00’dan12.30’a kadardır. Yoğun kurstaki öğrencilerayrıca13:00- 14:30 arası ilave ders alırlar. Tam eğitim dönemi kursun lokasyonuna göre değişir. Alternatif olarak yazın dersler öğleden sonraya da alınabilir. Bir ders 45 dakikadır. 13-21 yas arası Yaz okullarında genellikle verilen programlar kendi yas programına uygun sınıfta yer alabilecek şekilde düzenlenmiş Aktivite Programları çerçevesinde verilecek bir eğitimdir. Genellikle 2 haftalık dil kursunda 1 tam, 2 yarım gün gezi sunulmaktadır. 3 haftalık kurslarda 2 tam ve 3 yarım gün gezi sunulur. 09:00 -13:00 saatleri arasında verilen derslerden hemen sonrası ve aksamları için kendi ilgi alanlarını değerlendirebilecekleri zamanları olacaktır.

YAZ KAMPLARINDA GÖZETİM : Yurdışındaki yaz kamplarında okul tarafından özel olarak eğitilmiş takım liderleri öğrencilere eşlik etmektedirler. Takım liderleri 21 ile 30 yas arasındadır. Yine kendi ülkesinde öğretmenlik alanında eğitim alan öğrencilerden ya da yeni mezunlardan oluşur. Öğrenciler bu nedenle gittikleri ülkenin dilini konuşabilmektedirler. Takım liderleri öğrencilerle zaman geçirmekten hoşlanır ve öğrencilerle aynı yurtta yaşar ve gün boyunca öğrenciler eşlik ederler. Bir takım lideri 15 öğrenci ile ilgilenmektedir. Eğer öğrencilerin bir sorunu ya da özel bir isteği olursa her zaman yardım etmek üzere 24 saat hizmet vermektedirler. Yaz okullarında 17 yaş ve altı öğrenciler aktivite programlarını takip etmek zorundadırlar ve okulları tarafından kendilerine belirlenen saatlerde sokağa saatlerine uymak zorundadırlar.

DEĞERLENDİRME: Öğrenciler Kursa başlamadan önce online bir test olacak ve daha sonra becerilerine göre bir sınıfa yerleştirileceklerdir. Her bir sınıf en fazla 12 öğrenciden oluşacaktır.

YAZ OKULLARI KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ  Konaklama seçiminin öğrencileri daha iyi hissetmesinde ne kadar önemli olduğunu anlayabiliyoruz. Aile yanında ya da yurtta konaklama seçenekleri mevcuttur.

YAZ OKULLARINDA AİLE YANI KONAKLAMA Yerel Halk ile günlük iletişim kurmak, yasam ve yeme-içme alışkanlıklarını öğrenmek, dil becerilerini hemen kullanabilmek. Bunlar aile yanını seçmenin temel bazı faydasıdır. Bir oda 1 veya 2 öğrenci ile paylaşılmaktadır. 2 ya da 3 yataklı bir odada konaklanacağı önceden tespit edilememektedir. Birçok aile şehir merkezinde yaşamadığı için okula gitmek için biraz yürümek ya da toplu taşıma araçlarına binmek zorunda kalınmaktadır. Bu nedenle ulaşım masrafları da bütçeye eklenmek durumundadır.

YAZ OKULLARINDA  YURT KONAKLAMA Yurtlar aile yanlarına çok iyi bir alternatiftir – özellikle daha çok fazla zamana ihtiyaç duymak isteyenler için birebirdir. Okula yakın olmak rahattır ve zamandan tasarruf sağlar. Üstelik farklı ülkelerden gelen diğer dil öğrencileriyle tanışacak ve böylece arkadaşlarınızla boş zamanlarınızı geçirebilecek, aktivitelere katılabilecek ve yeni dil becerilerinizi hemen kullanacaksınız.10-16 yas öğrencilere kesinlikle Yurt Konaklama önermekteyiz. Ayrıca takım liderleri de öğrencilerle beraber aynı yurtlarda kalmaktadır.

HAVAALANI TRANSFERLERİ Grup başvurularda uçuş biletlerini toplu olarak bizler almaktayız. Bireysel başvurularda Uçuş biletinizi bizler alabileceğimiz gibi, dilerseniz sizler de satın alabilmektesiniz. Uçuş detaylarınızı verdiğinizde havaalanı transferi de ayarlanmaktadır.

YEMEKLER Genellikle kahvaltı, aksam yemeği ve paket öğle yemeği (sandviç, içecek ve tatlı ile) ya da sıcak bir öğle yemeği alınmaktadır. Yemekler daime ülkede sunulan tipik yemeklerden olmaktadır.

VARIŞ VE AYRILIŞ GÜNLERİ Genellikle varışlar Cumartesi, , ayrılışlar Cumartesi günleridir. Uçak biletinizi bireysel olarak satın almak isterseniz, bu günleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bireysel başvurularla ilgili danışmanlık ve bilgilendirmeyi ALL STUDY ofislerimizde yapabilmekteyiz. Kurumsal başvurularda ailelerin de katılımda olacağı büyük toplantılar düzenlemekteyiz. Yaz okulları hakkında yetkili danışmanlarımıza 0212 259 60 75 no’ lu telefon ya da Bilgi İstek Formunu doldurarak ulaşabilir siniz.

Aşağıda örnek olması için yurtdışında muhtelif ülke ve şehirlerde Yaz okulları fiyatları verilmiştir. Fiyatlar 2 haftalıktır. Farklı şehirlerde birçok seçeneklerimiz mevcuttur. Listede bulunmayan diğer şehirler için bizleri arayabilirsiniz.

2017 yaz okulu ve 2017 yaz kampı fiyatlarını lütfen yukarıdan takip ediniz. Yukarıda görülen fiyatlar bütçeniz için uygun geldiği takdirde detaylı bilgi için bilgi istek formunu doldurduğunuzda ofis asistanımız sizleri arayacak ve haftaiçi uygun gün ve saat için randevu yazarak, yaz okulu yetkilimizle birebir tanışmanızı sağlayacaktır. Sizlere dönüş yapabilmemiz için online dolduracağınız başvuru formuna  tüm talep ve isteklerinizi çocuğunuzun tüm özellikleri ile detaylıca lütfen  ekleyiniz.

Direk randevu talebiniz için : 0212 259 60 75 /76  – 0544 259 60 71

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir.  ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

İletişim ve randevu talebiniz için

0212 259 60 75 /76

 0544 259 60 71

 2016 FiYAT LiSTESi2 HAFTALIK PROGRAM ÜCRETİ
ÜLKEŞEHİR YAŞ GRUBU2 HAFTA
MALTAST.JULİANSYAŞ 14-21905€ ~ 1125€
MALTAST.PAUL’S BAYYAŞ 13-17745€ ~ 875€
İNGİLTERELONDRAYAŞ 14-21845GBP
İNGİLTEREBRİGHTONYAŞ 14-21780   GBP ~ 1000 GBP
FRANSAPARiS YAŞ 14-211150€
AMERİKAORANGE COUNTYDOLUDOLU
AMERİKANEW YORKYAŞ 14-211445$ ~ 1885$
AMERİKABOSTONYAŞ 14-211360$
KANADATORONTODOLUDOLU
KANADAMONTREALYAŞ 14-211320CAD ~ 1360 CAD
FRANSANİCE YAS 14-211150€
İTALYAROMA YAS 15-211295€
İSPANYABARCELONAYAS 14-21970€ ~ 1420€
ALMANYA OBERWESELYAS  8-13634€
ALMANYA FRANKFURTYAS 13-211060€ ~ 1210€
YAZ OKULU FİYATLARI
BİLGİ İSTEK FORMU