Kanada Bodwell Royal Elite Lisesi

BODWELL HIGH SCHOOL HAKKINDA

Bodwell Lisesi, 8-12. Sınıflar için özel üniversite hazırlığı programları ile beraber Lise eğitimi veren sunan, eğitici bir yatılı okuldur. Kanada’da Kuzey Vancouver-British Columbia’ da ,yer alan Bodwell’in kampüsü, Burrard Inlet’e ve güzel Vancouver silüetine bakmaktadır.

Bodwell, BC Eğitim Bakanlığı’na kayıtlı.dır Tüm Bodwell öğrencileri British Columbia’dan bir Dogwood Diploması alabilmektedirler. Öğrencilerimizin çoğu spor salonunda muhakkak bir spor etkinliğine katılmaktadırlar.Öğrencilerimizin çoğu, birçok akademik bursla Bodwell’den sonra üniversite eğitimi almaya devam ediyor.

BODWELL LİSESİ KAMPÜSÜ HAKKINDA

Dünya standartlarında özelliklere sahip modern bir kampüse sahip özel bir Kanada lisesidir Bodwell.

Bodwell’in modern kampüs özellikleri arasında; iki tane çok amaçlı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, tiyatro, son teknoloji multimedya konferans salonu, müzik odaları, iki katlı kütüphane ve her ikisi de çatı verandalı iki geniş kafeterya, mevcuttur. Tüm okul, kampüsün herhangi bir yerinde hareket özgürlüğü ve bilgiye erişim sağlayan yüksek hızlı kablosuz internet ile kaplıdır.

Tesis bünyesindeki yatılı programımız, sahile ya da nefes kesici North Shore Dağları’na bakan odalar sunmaktadır. Yatılı salonlar izlenir ve öğrenci etkinliklerini ve güvenliğini denetleyen profesyonel yatılı danışmanlarla birlikte görevlendirilir. Erkek ve kız öğrenciler ayrı yatılı salonlarda yaşarlar. Okulumuz hakkınd detaylı bilgi ve danışmanlık için arayarak randevu alınız.

Eğitim, yurt konaklama, kayıt, üniforma, zorunlu sağlık sigortası, kitaplar, aktiviteler….etc herşey dahil yıllık 38,450CAD’ dır. Üstün başarılı öğrencilerimize %20lere varadan burs olanaklarımız mevcuttur.

Ücretsiz bilgi ve danışmanlık için   0212 259 60 75

https://www.allstudy.com.tr/bilgi-istek-formu/

…………………………………….

İKİNCİ  ÖZEL LİSE

ROYAL ELITE INTERNATIONAL ACADEMY, TORONTO

Okulumuz, Royal Elite International Academy, Kanada Ontario Eyaletinin Niagara On The Lake antik ve turistik sehrinde bulunmaktadir. Toronto Havaalanina 1 saat mesafededir. Kucuk bir sehirde olan yerleskemiz bir onceki emailimde bahsettigim uzere ogrencilerimize Kanada kulturunu tam anlamiyla yasayabilecekleri, guvenli, temiz ve diger sehirlere oranla yasam masraflarinin cok dusuk olma avantajlarini sunmaktadir.  9. siniftan 12. sinifa kadar siniflarimiz mevcut olmakla birlikte, sadece lise son sinifta (12.sinif) dahi egitim alan ogrencilerimize Ontario Lise Diplomasi hak etmeleri saglanmaktadir. Bu diploma ile diledikleri Universite veya Kolej e kayit imkanlari bulunmaktadir. Simdiye dek Universite basarimiz %100. Universiteye hazirlik dersleri verildiginden, egitim en ust kalitededir. Ogrenci ile birebir egitim hizmetimiz de gerekli oldukca sunulmaktadir. Ailelere 3 haftada 1 ogrenci hakkinda detayli basari durum raporu gonderilecektir. Her akademik donemde 4 ders alinarak 8 aylik 1 akademik yilda 8 ders tamamlanmaktadir. Bu 8 dersten notlari en yuksek 6 dersin ortalamasi ile universite girisi yapilmaktadir.

130 ogrencili kucuk bir okuluz bu sebeple her ogrenciyle birebir ilgilenme sansimiz vardir. Hatta, ogrencilerin banka hesap acimlari, telefon hatti alimlari gibi sahsi ihtiyaclarina da destek vermekteyiz. Siniflarimiz 8-10 kisiliktir.

Konaklamalar okul residansinda ya da aile yaninda yapılmaktadır.

Turistik bir bolgede bulundugumuzdan cokca yerel kutlamalar ve kulturel etkinliklere katiliyoruz. Bunun yaninda sehir disi gezilerimiz de mevcut. Okul saatleri disinda ogrencilerin katilabilecekleri kulupler, sanat ve spor olanaklari ile bilim ve teknoloji alaninda etkinlikler gercekletiriliyor.

Akademik yil programlarimiz disinda, 4 haftalik programlari ve yaz kamplari 13-17 yas (8-29 Temmuz) seceneklerimiz vardir. Ogrenciler Eylul, Ocak ve Mayis aylarinda akademik programlara baslangic yapabilirler.

Fiyatlar:                1 Akademik yil : CAD 14,400

Yarim Akademik yil: CAD 7,200

4 Haftalik Program: CAD 1,600-2,700

Yaz Kampi: CAD 1000/hafta

Eksta olarak: Basvuru, konaklama (yemek dahil), transfer, kitap, uniforma, saglik sigortasi, aktiviteler gibi ucretleri vardir.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU