İngiltere Staj Programları

İngiltere’ de Maaşlı Staj 

Career Development Programme

Mühendislik mezunları dikkatine…İngiltere’ de maaşlı staj yapabiliyorsunuz. Kariyer geliştirme programı başlığı altında, Tier 5 vizesi ile Londra’ da köklü firmalarda ücretli staj hakkı mevcut!!!

İngiltere’ de maaşlı  staj programları ile ilgili bizlerle iletişime geçebilir, Bilgi istek formunu doldurabilirsiniz. 0212 259 60 75  – 0544 259 60 71 . TIER 5 vizesi ile eger son 12 ay içerisinde Mühendislik Fakültesi mezunu iseniz Londra’ da Staj/Internship programına katılabiliyorsunuz. Aşağıda katılım şartlarını görebilirsiniz. ALL Study yurtdışı eğitim websitemiz sürekli güncellenmektedir. Staj programlarının güncel hali ile detaylarını Facebook sayfamızdan, staj programına katılanların görüşlerini İnstagram sayfamızdan takipte kalabilir siniz. 

  • Staj Adı: TIER 5 Engineering Internship
  • Program kayıt ücreti : 1650gbp
  • İngilizceniz IELTS 6.0 düzeyinde değilse
  • İngilizce dil eğitiminiz sonrasında
  • 16-48 hafta süreli MAAŞLI staj

 

Kariyer Geliştirme Programı  

İngiltere Staj Programları“İstihdam edebilme becerileri şirketleri için en öncelikli konudur. Bir araştırmaya göre şirketlerin işe alım oranının %82’ si, mezuniyetler sonrasında gerçekleşmektedir. İstihdamda etkin çalışma, gerekli çalışma becerilerine sahip olunmasına yardımcı olmaktadır. Coca Cola, Deloitte ve McDonalds gibi şirketler böyle öğrenim programlarını gönülden desteklemektedir. İşverenler, iş için hazırlanmış iş gücüne sahip olmayı bir avantaj olarak nitelendirmektedir.”

İngiltere’ de work and study programı – Kariyer Geliştirme Programı öğrencilere uluslararası onaya sahip bir iş ortamında eğitim fırsatı sunmaktadır. British Council yani İngiltere tarafından akredite edilmiştir.  Bu programlar öğrenciler, değerli becerileri ve iş tecrübesini uluslararası eşsiz bir ortamda kazanmaktadırlar. Bu programlar para kazanma amaçlı değildir. İngiltere’de staj programına katılmak isteyen adaylar ayrıca İngiltere vizesi hakkında da danışmanımızdan bilgi talep etmelidirler. Zira İngiltere Konsoloslugu İngiltere vizesi başvurusunda adayların bu programa katılma amaçlarını mesleki kariyerlerini geliştirme odaklı düşünmekte ve adayın vize dosyasını itina ile kontrol etmektedirler. Bu nedenle mevcut talep ve şartlarınızı , programdan beklentilerinizi  danışmanlarımızla net şekilde konuşmanızı önermekteyiz. İngilizce dil seviyesi yeterli olmayan adaylar Staj öncesinde İngiltere’de dil okuluna gidebilirler. İngiltere dil okulları fiyatlarını buradan görebilirsiniz. 4 veya 8 haftalık staj programı öncesinde adaylar Program öncesi İngilizce dil okuluna katılmak zorundadırlar. Bu program bir İngilizce dil kursu programı ile birleştirilmek zorundadır.

İNGİLTERE’ DE STAJ -İLE İLGİLİ DETAYLAR

Nitelikler:
Programı başarı ile bitiren öğrencilere aşağıda bulunan sertifikalar verilir.
• EDEXCEL BTEC Level 3 Sertifikası
• Twin katılım ve başarı sertifikası
• Cambridge IELTS Sertifikası

 

Eğitim Programı:

İngiltere’ de work & study proramına katılan adaylar haftada 15 saat eğitim ve EDEXCEL’ de işte çalışırlar. Bu staj programında eğitim modüllerin birleştirilmesi ile verilmektedir. Teorik ve uygulamalı bir dizi eğitim verilmektedir. Programa dahil olan modüllerde staj olanağı tanınmaktadır. Kısacası öncelikte alınacak sınıf içi eğitimlerde işin teorik kısmı öğretilir ve 2. aşamada alınan teorik dersler pratikte uygulanabilmesi amacı ile staj aşamasına geçilir.

İngiltere Staj ProgramlarıÖrnek Modüller:

• İş görüşmesi stratejileri ve becerileri geliştirme
• Mesleki gelişim planlama
• Staj öğrenimi
• Müzakere becerileri ve iş yerinde ikna
• Diğer iletişim çözümleri
• İş sorunlarını çözme
• İşyerinde danışmanlık becerileri
• Eleştirel düşünme
• Liderlik için kişisel gelişim becerileri

İngiltere Staj Programları

İngiltere’de staj programında mesleki yerleştirme seçenekleri:

Bu programda, derslerden üçte ikisi teorik eğitim, üçte biri ise işyerinde yapacağınız uygulamalı eğitimden oluşur. Profesyonel danışmanlar, öğrencilerin kariyer hedeflerine uygun olarak en doğru işlere yerleştirmeler yapılmaktadır. Okul, öğrencileri eğitim her aşamasında izlemekte ve yardımcı olmaktadır.

 Staj kayıt koşulları
 Yaş  18+
 İngilizce Seviye  B1 – intermediate
 Nitelikler  Lise Diploması / Lisans veya Eşdeğer Diploma
 Vize  Öğrenci Vizesi

 

 

Staj

(Sadece Londra)

Konaklama Mesleki Yerleştirme

(İngiltere’ nin çeşitli şehirlerinde)

Profesyonel Koşullar     

Lise Diploması

En az 6 ay müşteri hizmetlerinde iş deneyimine sahip olmak

Başvuru Koşulları

CV, başvuru mektubu, başvuru formu ve Skype telefon görüşmesi

CV, başvuru mektubu, başvuru formu ve Skype telefon görüşmesi

CDP 1* Dersleri

Haftada 20 saat

CDP 2,3,4 & 5*Dersleri

Haftada 15 saat

Haftada 15 saat

*Seçmeli derslerinde dahil olduğu sınavlar sınıflarda uygulanmaktadır.

CDP 1, 2, 3

Programların Başlangıcı

Her Pazartesi

 

 

Program Süresi

CDP 1 (Certificate)

CDP 2 (Certificate)

 

CDP 3 (Certificate)

 

Sınıf Çalışmaları 

(Londra / Eastbourne)

6 hafta

10 hafta

16 hafta

İşe Yerleştirme

3 hafta

5 hafta

8 hafta

 
TOPLAM

9 hafta

15 hafta

 

24 hafta

 

 

Ücretler*

CDP 1

CDP 2

CDP 3

CDP 4 

 CDP 5

X £

X £

 Sadece AB Vatandaşı öğrenciler İçindir

Sadece AB Vatandaşı Öğrenciler İçindir

*Kayıt için 100gbp kayıt ücreti ek olarak alınmaktadır.

 ALL Study yurtdışı eğitim websitemiz sürekli güncellenmektedir. Staj programlarının güncel hali ile detaylarını Facebook sayfamızdan, staj programına katılanların görüşlerini İnstagram sayfamızdan takipte kalabilir siniz. Hızlı ve sağlıklı iletişim için Bilgi istek formunu doldurabilir, ücretsiz detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca 0212 259 60 75 ten aramanız yeterlidir.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU