İngiltere Vizesi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim, İngiltere vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk İngiltere vizesi sizler için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için İngiltere vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. İngiltere vize dosyanızı güvenle ALL STUDY danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz.  İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi edinebilmek için İngiltere dil okulları sayfamızı okumanızı önermekteyiz. Sayfa güncelleme tarihi 17 Ocak 2017′ dir.

ALL STUDY İngiltere Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

 1. İngiltere kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 2. İngiltere vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
 3. İngiltere vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
 4. İngiltere vizesi için İngiltere büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 5. Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
 6. Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 7. Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 8. Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 9. İngiltere vize dosyanızın tasnif edilmesi

ALL SSTUDY Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilere İngiltere vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. İngiltere Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İngiltere vize ofislerine elden yapılmaktadır.

İngiltere Öğrenci vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Öğrenci Vizesi: Kısa süreli eğitim için alınacak öğrenci vizesi başvurusu
 2. Genel öğrenci Vizesi: Uzun süreli alınacak eğitimler için öğrenci vizesi başvurusu

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız on-line vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. ALL STUDY İngiltere Büyükelçiliğinin yılda 2 kere düzenlemiş olduğu eğitim reformlarını ve vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve bilgilerini güncellemektedir.

Vizeler konusunda uzman olan firmamız kendi öğrencileri dışında da Vize hizmetleri vermektedir. ALL STUDY İngiltere vizesi hizmet bedeli 500TL’ dir.

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. Kurs/Okul kayıtlarını ALL STUDY aracılığı ile gerçekleştiren adaylardan vize ücreti talep edilmemektedir.

ALL STUDY ‘ nin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya’ dır.