İngiltere Vizesi

Firmamız kolay İngiltere vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk İngiltere vizesi sizler için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için İngiltere vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. İngiltere vize dosyanızı güvenle ALL Study danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz.  İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi edinebilmek için İngiltere dil okulları sayfamızı okumanızı önermekteyiz.

ALL Study  İngiltere Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere turist vizesi, Aile birleşimi, İngiltere ticari vizesi, Ankara anlaşması …..gibi her türlü vizede birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

 1. İngiltere kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi.
 2. İngiltere vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
 3. İngiltere vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
 4. İngiltere vizesi için İngiltere büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
 5. Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
 6. Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 7. Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 8. Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 9. İngiltere vize dosyanızın tasnif edilmesi

Firmamız öğrencilerimize hızlı İngiltere vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır. Çabuk İngiltere Vizesi alabilmeniz için süratke evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İngiltere vize ofislerine elden yapılmaktadır.

İngiltere Öğrenci vizeleri başvurunun şekline göre ikiye ayrılmaktadır.

 1. Ziyaretçi Öğrenci Vizesi: Kısa süreli eğitim veya kısa süreli turistik geziler için alınacak İngiltere vizesidir. Turist vizesi kapsamındadır.
 2. Genel öğrenci Vizesi: Uzun süreli alınacak eğitimler için İngiltere’nin öğrenci vizesi başvurusudur.

Her ikisinde de toparlayacağınız evraklar banka evraklarınız dışında hemen hemen aynıdır. Başvurunun en büyük temel farkı sizler için ücretsiz olarak dolduracağımız UK on-line  vize formlarında işlem farklılık kazanmaktadır. ALL Study İngiltere Büyükelçiliğinin yılda 1 kere düzenlemiş olduğu eğitim reformlarını ve vize değişimleri hakkında düzenlemiş olduğu toplantılara katılmakta ve bilgilerini güncellemektedir. Yetkili acentedir. Vizeler konusunda uzman olan firmamız kendi öğrencileri dışında da Vize hizmetleri vermektedir.

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. Kurs/Okul kayıtlarını ALL Study aracılığı ile gerçekleştiren adaylardan vize ücreti talep edilmemektedir.

Başarılı İngiltere vizesi  alabilmeniz için sunmanız gereken temel şartlar vardır. Firmamızla bu konuda işbirliği içerisinde oldugunuz ve sizin için çizilen planı uygulamanız yeterlidir.

 1. ALL Study yurtdışı eğitim İngiltere vizesi konusunda uzmandır. Adaylar uzun süreli eğitim ve yaşam masraflarını karşılayabileceklerini beyan etmeleri İngiltere Konsolosluğu tarafından zorunluluk olarak tanımlanmıştır.
 2. Bankanızdaki paranın kaynağını muhakkak beyan edilebilmesi  İngiltere konsoloslugu tarafından zorunluluk olarak tanımlanmıştır. Örneğin;  Kira geliri, Maaş geliri, ev satışı, araç satışı…gibi
 3. 35 yaşından küçük, bekar adayların aile bütünlüğünüzü ve birliğini beyan etmesi İngiltere Konsolosluğu tarafından zorunluluk olarak tanımlanmıştır.

ALL STUDY ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir! Firmamız İngiltere’ de eğitim programına  kayıt yaptırmak isteyen yukarıdaki şartlara uygun olduğunu netleştirmiş tüm adaylarımıza verdiğimiz hizmetler;

 • Talebinize ve kişiliğinize en uygun şehir seçimi,
 • Ders programının belirlenmesi,
 • İngilizce seviyenizin ölçülerek eğitim sürecinizin belirlenmesi,
 • İş deneyimlerinizin gözden geçirilerek kalifiyeli göçmenliğe uygun olup olmadığınız,
 • İngiltere’ de İngilizce dil okulu + İngiltere’ de Üniversite, İngilizce kurs+ İngiltere’de  Yüksek Lisans /MBA, kayıtları.
 • Kariyer ve hedef planlama,
 • En uygun fiyatla İngiltere’ de konaklama tercihinin yapılması,
 • Seyahat sağlık sigorta işlemlerinizin yürütülmesi,
 • Ekonomik uçak bileti rezervasyonu ve havaalanı karşılama hizmetleri,
 • İngiltere Vizesi işlemleri

Vizyonumuz Türkiye’nin kurumsal ve lider vize ofisi olmaktır. Firmamız Türkiye’nin tek vize profesörü Merkez Vize danışmanlığının profesyonelliğinde yurtdışı vizelerinizi yapmaktadır.

 • Ofis : 0212 259 60 75
 • Ofis Cep telefonu: 0544 259 60 71
 • Ofis Whatsapp : 0544 259 60 76  -kendinizi tanıtarak, sorularınızı yazılı sorabilirsiniz-

Detaylı sorularınız için açıklama kısmına sorularınızı yazarak formu doldurmanız istenmektedir.

Bilgi İstek formu https://www.allstudy.com.tr/bilgi-istek-formu/