İrlanda’da Üniversitede İngilizce dil okulu

İrlanda work and study programında 25hafta dil okuluna giderken part-time çalışma hakkı edinir, toplamda 8aylık vize alırsınız. Son 2 ay dil okuluna devam etmek zorunlu olmadan, full time çalışma hakkı edinirsiniz.

 • Program: İrlanda Work and Study
 • Süre: 25 hafta İrlanda dil okulu /Yarım akademik yıl
 • Üniversite : Griffith College İngilizce hazırlık yılı eğitimi
 • Şehir: Dublin
 • Dublin şehrinde haftada 15 saat – 25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay Aile yanı konaklama ücreti, kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri dahil edilmiştir.
 • Program 4270 euro (16.383TL) ‘ dir.
 • Garantili vize kapsamında İrlanda vizesi başvurunuzda sizin/sponsorunuzun banka hesabında minimumda 40binTL beyan etmeniz zorunluluktur.

İrlanda’ da work and study programlarında program içeriği 25 hafta eğitim alırken aynı zamanda part-time haftada 20 saat çalışma hakkına sahip olursunuz. 25 hafta dil okulu programı sonrasında 2 ay daha İrlanda’ da yaşama ve çalışma hakkı verilir. Bu 2 ay süresince eğitim almadan tam zamanlı full-time çalışma hakkına sahip olursun. Programı tablo olarak anlatırsak İrlanda work and study programı şu şekildedir.

 • 25 hafta dil okulu + Part-time çalışma hakkı
 • 2 hafta yaşama ve Full-time çalışma hakkı

İrlanda’ da bir öğrencinin maksimumda 8 ay İngilizce dil okuluna gitme hakkı vardır. Full-time çalışma hakkı son 2 ayında yine hak kazanılır. Son 2 ayınızı da dilerseniz kampanyalı şekilde aracılıgımızla ingilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

Programa neler dahil

 • 1 ay konaklama
 • Kayıt ücretleri
 • Gidiş/dönüş havaalanı transferi
 • Zorunlu sağlık sigortası
 • Ders materyalleri

​GRIFFITH COLLEGE​ 1974 yılında kurulan ​Griffith College​,​ ​Dublin, Cork ve Limerick’de bulunan ​ü​ç ayr​ı​ Ü​niversite ​kamp​ü​s​ü​yle ​İ​rlanda’ n​ı​n en b​üyük ​ö​zel ​ü​niversitelerinden​ ​biridir. Kampüslerinde ​77 farklı ülkeden​,​  yaklaşık 7000 öğrencisi​ne eğitim vermektedir. Öğ​rencileri dil okulunda eğitim vermek yerine Üniversite bünyesinde İngilizce hazırlık yılı kapsamında yine 12 kişilik sınıflar halinde eğitim vermektedir. Dersler Üniversitenin akademisyenleri tarafından verilmektedir. Öğrenciler ilerleyen süreçte İrlanda’ da Yüksek Lisans yapmak isterlerse akademik süreçte ayrıca burs vermektedir. Kampü​sleri​n içerisinde yer alan dil okullar​ında eğitim alarak, ders saatleri dışında İngilizcenizi günlük hayatta da kullanabileceğiniz tüm sosyal ortamların içerisinde olursunuz. Kampüs ​içerisinde kütüphane, spor salonu, bilgisayar odaları, restoran ile birlikte bilardo, play station, masa tenisi gibi aktiviteler içeren sosyal topluluk odaları bulunmaktadır.​Linklere tıklayarak ​Griffith College​ dil okulu​ ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.​

Üniversitede hali hazırda eğitim alan diğer akademik öğrencilerden hiçbir şekilde ayrı tutulmazsınız. Yine dil eğitimlerinizi akademisyen hocalardan alırsınız. Aslında Griffith College çok büyük kampüslerinde çok fazla sınıf açabilme şansına sahip oldugu ve elindeki akademisyenleri kullanabildiği için bu programları açmaktadır. 2016 yılında sadece bu üniversiteye ve bu programa 70′ den fazla öğrenci yerleştirdik ve öğrencilerimizin hiçbirisi aynı sınıfta eğitim almadılar.  Öğrencilerimizden aldıgımız feedbackler bizleri fazlası ile mutlu etmektedir. Üstelik İrlanda work and study programından sonra IELTS 6,5 alabilirseniz yine Griffith College Yüksek Lisans programına geçişinizi yapıyoruz. İrlanda Master ücretleri yıllık 11.000euro’ dur. Üniversitemiz eski öğrencilerine 1000euro burs vermektedir. İrlanda’ da Master 2 sene sürelidir. İrlanda’ da tezsiz yüksek lisansta yapmanız mümkündür. Okulda diğer dil okullarından farklı olarak şunlarla karşılaşacaksınız.

 • Alanında deneyimli öğretmen kadrosu
 • Az sayıda Türk öğrenci
 • 80 farklı milletten öğrenci
 • Kampüs olanakları
 • Kütüphane
 • Bilgisayar Odaları
 • Spor Salonu
 • Restaurant
 • Starbucks
 • Öğrenci topluluk odaları (bilardo salonu, play station alanı, café, mutfak, masa tenisi salonu

Diğer İrlanda’ da indirimli dil okulu fiyatları şu şekildedir. Dublin, Limerick ve Cork şehirlerinde promosyonlu ingilizce eğitiminizi üniversite kampüsünde alabilir ve çalışarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

1.Dublin şehrinde haftada 20 saat – 25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay Aile yanı konaklama ücreti kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri € 4770

2. Limerick şehrinde haftada 15 saat – 25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay yurt konaklama ücretikurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri dahil € 3690

3.Limerick şehrinde haftada 20 saat – 25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay yurt konaklama ücreti, kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri dahil € 4690

4.Cork şehrinde haftada 15 saat – 25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay yurt konaklama ücreti, kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri dahil € 3750

Ofisimizde yapılacak olan ön görüşme hizmetimiz tamamen ücretsizdir.  Istanbul dışı başvurular için On-line kayıt işlemi yapılabilmektedir. İrlanda konsoloslugunun yetkili vize acentesiyiz. Vize görüşmesine gitmek zorunda kalmazsınız. Tüm kayıt ve vize işlemleriniz tamamen ofisimiz tarafından yürütülür. Sizler sadece vize evraklarınızı hazırlamak ve bizlere teslim etmekle yükümlü kalırsınız.   ALL STUDY Yurtdışı Eğitim,  2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. 

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Yukarıdaki şartlar sizin için uygunsa kayıt ve danışmanlık için randevu talebinizle ilgili ​​ 0212 259 60 75/76  –  0544 259 60 71 ‘ den arayabilir, Bilgi istek formunu doldurabilirsiniz. Aynı gün içerisinde sizden alacağı bilgiler doğrultusunda şartlarınız uygun görüldüğünde randevu verilecektir.

Bilgilerinize…..