İrlanda Vizesi

Firmamız İrlanda yetkili vize acentesidir. Pasaportunuzu İrlanda vizeniz alınmış şekilde size teslim etmekteyiz. İrlanda vizenizi evraklarınızı teslim ettikten maksimum 15gün sonra sonuçlandırmaktayız. Bilgi talep formunu doldurduğunuzda size danışmanlarımız gün içerisinde dönüş yapıcaklardır. Ücretsiz eğitim ve vize danışmanlık hizmetimizden faydalanınız. İrlanda Dublin şehrinde temsilcilik ofisimiz vardır. Hizmetlerimizden İrlanda’da iken de faydalanabilirsiniz.

İRLANDA VİZESİ EVRAKLARI 

İrlanda evrak listesini buradan görebilirsiniz.  Eksik evraklar yapılan başvurularınız kabul edilmemektedir. Bu nedenle tarafımızdan istenecek olan tüm evrakları eksiksiz olarak teslim etmelisiniz. ALL Study , İrlanda vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk İrlanda vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için İrlanda vize başvurusu sonraki İngiltere vizesi ve Schengen vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. İrlanda vize dosyanızı güvenle ALL Study danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz.

İrlanda’ ya eğitim amaçlı veya  turist olarak  veya ticari vize ile İrlanda’ya gitmek isteyenlerin vize başvurusu için hazırlamış olduğu evraklar ALL Study danışmanları tarafından kontrol ve düzenleme yapılarak İrlanda konsolosluguna bizzat teslim edilmektedir. Firmamız İrlanda Büyükelçiliğinin organize ettiği tüm eğitim ve vize toplantılarına katılmakta, İrlanda Eğitim ataşeliğinin düzenlemiş olduğu workshoplara iştirak ederek dönemsel olarak İrlanda’ yı ve eğitim kurumlarını yerinde ziyaret etmektedir.

ALL Study vize ofisi İrlanda  Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olmaktadır:

 • İrlanda davetiye/kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • İrlanda vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
 • İrlanda vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
 • İrlanda vizesi için İrlanda vize ofisinden vize randevunuzun alınması
 • Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Havaalanı karşılama işlemlerinizin yapılması
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
 • İrlanda vize dosyanızın tasnif edilmesi
 • İrlanda vize ofisine dosyanızın teslim edilmesi
 • İrlanda vize ofisinden pasaportunuzun teslim alınması
 • ALL Study vize ofisimiz garantili vize kapsamında çalışmaktadır. Şartları uygun olmayan adayların başvuruları kabul edilmemektedir.

ALL  STUDY Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilere İrlanda vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. İrlanda Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. İrlanda vize başvurunuzu elden yapabileceğiniz gibi, kayıt işlemlerini bizler tarafından yapan adayların vize başvurularını bizzat kendimiz yapmaktayız.

İrlanda’da eğitim almayı planlayan öğrenciler için 2 tür vize programı uygulanmaktadır:

– C Eğitim Vizesi : İrlanda’da 90 günden kısa eğitim almayı planlayan öğrenciler içindir. İrlanda’da vizesini uzatmak isteyen C eğitim vizesine sahip öğrencilerden, eğitimlerine düzenli devam ettiklerini ispatlamaları, konakladığı aileden iyi kişilikli olduklarına dair referans almaları ve maddi olanaklarının eğitimlerine devam etmelerine yeterli olduğunu ispat etmeleri gerekir.

– D Eğitim Vizesi: İrlanda’da 90 günden uzun süre eğitim almayı planlayan öğrencilere verilir.

İrlanda’da öğrenci olan Türk Vatandaşları, okulların açık olduğu dönemlerde haftada 20 saate kadar part time, okulların kapalı olduğu dönemlerde süre sınırlamasız full time bir işte çalışma hakkı vardır. D Eğitim Vizesi ile eğitim alacak Türk vatandaşları, Dublin’deki İrlanda Polisine (Garda), kayıt olmalıdır. Kayıt esnasında öğrenciden 3 vesikalık resim, pasaport, okul akseptansı ve kalınan yerin adresi istenilir.

İrlanda Vize Başvuru Merkezleri:

İrlanda Büyükelçiliği  MNG Binası Uğur Mumcu Cad. No: 88 Kat: 3 B Blok Gaziosmanpaşa – ANKARA

Tel: 0312 446 61 72  – Fax : 0312 446 80 61 ankaraembassy@dfa.ie

İrlanda Fahri Konsolosluğu Ali Rıza Gürcan Cad. Meridyen İş Merkezi Kat:4 No: 417 Merter – İSTANBUL

Tel:  0212 482 18 62  – Fax: 0212 482 09 43  info@irlconsulist.com   –   visa@irlconsulist.com

Normal şartlarda vizenizin onaylanma süresi 6 – 8 Hafta arasında değişmektedir. İrlanda Büyükelçiliği hali hazırda Türkiye’ de bir üniversitede eğitim alıyorsanız okulunuz yaz tatilinde iken İrlanda’ya gidecekseniz pasaportunuzu 3 iş günü içerisinde tarafımıza teslim eder.  Kısa süreli dil eğitiminde alınabilecek en kolay ve hızlı vize şu anda İrlanda vizesidir.

Vize evraklarınızı belgeleri yurtiçi kargo ile ofisimize göndermeniz  yeterlidir. Firmamız İrlanda vizeniz alınmış halde pasaportunuzu size teslim eder.Belgelerde bir sorun çıkmaması için göndereceğiniz evraklarınızı ALL Study danışmanlarına kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. İngilizce olarak hazırlanması gereken belgeler danışmanınız tarafından size bildirilecektir.

Firmamızın vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Güney Afrika’ dır. Kendi öğrencilerimize vize hizmetlerimizi ücretsiz yapmaktayız. ALL Study vize ofisimiz aracılığı ile İrlanda ticari vizesi, İrlanda turist vizesi almak isteyenler için vize danışmanlık ücretini danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. 0212 259 60 75/76 – 0544 259 60 71

Ayrıca Bilgi istek formunu doldurduğunuzda size danışmanlarımız gün içerisinde dönüş yapıcaklardır. Ücretsiz eğitim danışmanlık hizmetimizden faydalanınız.

ALL Study websitemiz sürekli güncellenmektedir. Ön bilgilenme için websitemizi okuyabilir, facebook ve instagram sayfalarımızı takipte kalabilir, diğer öğrenci ve vize müşterilerimizin görüşlerinden faydalanabilirsiniz.