Amerika Vizesi

Profesyonel Destekle Amerika Vizesi Randevusu Almak ……

 • ALL Study danışmanlık firması Amerika öğrenci vizesi, Amerika turist vizesi, Amerika ticari vizesi, Green Card başvuru işlemlerinde profesyoneldir. Görevimiz firmamıza başvuran adaylarımıza ve öğrencilerimize Amerika öğrenci vizesi  şartlarına uygun hale gelebilecekleri önerileri sunmak, yol göstermektir. Amerika Konsolosluğunun vize şartlarını yerine getiren adaylara istenilen tarihte vize randevularını alıyoruz.
 • Okuldan orjinal kabullerinizle beraber I-20 belgenizi getirtiyoruz.
 • DS160 formunuz tarafımızdan doldurulur. Vize dosyasını hazırladığımız adaylara Ofisimize teslim ettiğiniz evraklarınıza uygun resmiyette Amerika Konsoloslugunun websitesinden Resmi Amerika Vize formunu dolduruyoruz. Bu süreçte Amerika Konsolosluğu Öğrencinin Kredi kartından 160$ Vize randevusu için 350$SEVIS yani Amerika Göçmenlik Bakanlıgına kaydınızın yapılması için 2 farklı ücret tahsil ediyor. Not:Turist vizelerinde sadece 160$ tahsil ediyor Amerika Konsoloslugu.
 • Amerika Vize Randevunuzu alıyoruz. Haftaiçi 7:00 -11:30 saatleri arasında randevular veriliyor.
 • Amerika Konsoloslugu Vize randevunuzdan 1-5 gün öncesi muhakkak telefon veya yüzyüze veya Skype ile Vize Mülakatı çalışması yapıyoruz. Mülakat çalışmasında siz memur oluyorsunuz, danışmanınız öğrenci. Kendinize bir vize memuru olsaydınız ne sormak isterdiniz diyoruz. Biz memur oluyoruz, siz öğrenci. Size amerika vizesi mülakatında çıkacak soruları ve cevapları not aldırıyoruz.
 • Randevu günü Amerika Konsoloslugunda gerçekleşen Vize görüşmesi tamamen sizin ve Memurun arasında sonuçlanır ve Karara baglanır. Vizenizin onaylanmış olması veya Onaylanmamış olması tamamen Konsolosluktaki Vize Memurunun İnsiyatifindedir. Mülakatta sorulan sorulara verdiğiniz doğru ve gerçekçi cevaplarınız, Vücut diliniz, Aşırı ve nedensiz heyecanınız verilecek kararı etkileyecektir.
 • Vize randevunuzun olduğu gün vize sonucu Amerika Konsoloslugu yetkili memuru tarafından Adaya hemen iletilir. Vizeniz onaylandığında pasaportunuz 3 işgünü içerisinde Amerikan Konsolosluğu tarafından kargo ile tarafınıza gönderilir.
 • Amerika vizenizi aldıktan sonra okulunuzdan konaklama yerinizi ayarlıyor, ”Özel Talep dahilinde” – Havaalanından sonra Amerika’daki konaklama yerinize sizi götürecek aracın tahsisi, uçak biletinizi almanız ve zorunlu seyahat sağlık sigortanızı yaptırmanıza destek oluyoruz.

Okul kayıt ve Okula varış arasındaki süreci Normal şartlarda Minimum 10 hafta olarak planlamalısınız. 2019 Haziran ayında dil okuluna gidecek adayların F1 öğrenci vizesi koşulları gereğince 3-4 ay önce okul kayıtlarını yapmalarını öneriyoruz. Okul kaydı farklı bir süreçtir. Amerika Vizesi başvuru süreci başka bir süreçtir. Öncelikle her ikisini birbirinden tamami ile ayırmak gerekiyor. Çok kaliteli bir dil okuluna kayıt yaptırmakla yüzde yüz vizenizin onaylanacağını beklemek ve umut etmekle, muhteşem bir vize dosyası hazırlamak arasında çok önemli farklar var.. İşte firmamız bu konularda size danışmanlık yapmaktadır.

Amerika vizesi şartlarına uygun olmayan adaylara vize dosyasını nasıl uygun hale getirebileceği hakkında öneride ve tavsiyede bulunuyor, Amerika vizesi alabilmek için bir plan çiziyoruz.  Ofis görüşmemizde eğer Amerikan vizesine uygun aday değilseniz; sizin eksiklerinize uygun olarak çıkartılan listenizi tamamlayarak tekrardan ofisimize gelmeniz için yeni bir randevu belirliyoruz. Amerika öğrenci vizesi, Amerika turist vizesi,Amerika ticari vizesi, 5B vizesi , Green Card başvurusu… kısaca Amerika vizeleri konusunda 15 yıllık tecrübe ile hizmet vermekteyiz.  

 İlk Amerika vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Amerika vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olur. Amerika vizesinin adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinir. Amerika vize dosyanızı güvenle ALL STUDY danışmanınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz. 

Amerika Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

 • Amerika vize görüşmesinde yapılacak mülakat hakkında adayların bilgilendirilmesi,
 • Amerika’dan gelecek davetiye/fuar daveti/kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • Amerika vize başvurusu için vize formlarının on-line olarak doldurulması,
 • Amerika vizesi için Amerika Büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması,
 • Amerika’ya vize başvuru dosyanızın itina ile düzenlenmesi,
 • Vize mülakatı çalışması
 • Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması -isteğe bağlı-
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi,
 • Turist vizesi ile gideceklerin hotel rezervasyonlarının yapılması -isteğe bağlı olarak-
 • Zorunlu Seyahat sağlık sigortanızın yapılması -isteğe bağlı olarak-

 

Öğrencilerimize ailelerine ve Amerika vizesi almak isteyen tüm başvuru sahiplerine  Amerika vizesi konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. Amerika vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Amerika Konsolosluğuna birebir yapılırve bireyler birebir mülakata alınır.

AMERİKA VİZESİ BAŞVURU MERKEZİ:

İstanbul Konsolosluk Adresi:  İstinye Mahallesi, Kaplıcalar Mevkii No: 2 İstinye- Sarıyer/ İstanbul

Tel:(0212) 335 90 00 Fax: (0212) 335 91 35 http://istanbul.usconsulate.gov

Ankara Büyükelçilik Adres:  Atatürk Bulvarı No: 110 Kavaklıdere/ Ankara

Tel: (0312) 455 55 55 Fax: (0312) 467 00 19   http://turkish.turkey.usembassy.gov

Elçilikten Pasaport sorgulama: http://turkish.turkey.usembassy.gov/islem_gocmenolmayan_vize.html

 

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir.  

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Amerika vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olacaktır.  ALL Study ‘ nin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya. Amerika Vizesi danışmanlığı için  bilgi ve danışmanlık için Bilgi İstek formunu detaylıca doldurabilirsiniz. Uygun bulunan adaylar gün içerisinde aranacaktır.