Amerika Vizesi

Kolay Amerika Vizesi randevusu ……

ALL Study danışmanlık firması Amerika öğrenci vizesi, Amerika turist vizesi, Amerika ticari vizesi, Green Card başvuru işlemlerinde uzmandır. All Study olarak görevimiz firmamıza başvuran adaylarımıza ve öğrencilerimize Amerika öğrenci vizesi  şartlarına uygun hale gelebilecekleri önerileri sunmak, yol göstermektir. Amerika Konsolosluğunun vize şartlarını yerine getiren adaylara istenilen tarihte vize randevularını almaktayız. Örneğin; 2019 Haziran ayında dil okuluna gidecek adayların F1 öğrenci vizesi koşulları gereğince 3-4 ay önce okul kayıtlarını yapmalarını önermekteyiz. Okul kaydı farklı bir süreçtir. Vize süreci başka bir süreçtir. Öncelikle her ikisini birbirinden tamami ile ayırmak gerekmektedir. Çok kaliteli bir dil okuluna kayıt yaptırmakla yüzde yüz vizenizin onaylanacağını beklemek ve umut etmekle, muhteşem bir vize dosyası hazırlamak arasında çok önemli farklar vardır. İşte firmamız Amerika vizesi uzmanlığını tüm vize dosyanız sürecinde başarı ile yürütmekte ve Amerika vizenizi başarı ile almanızı sağlamaktadır. 

DS160 formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır. Yine turist vizeleri için de erken başvuru yapma koşulu vardır.

Amerika vizesinde yetkili acente özelliğimizi koruyor ve vize şartlarına uygun olmayan adaylara vize dosyasını nasıl uygun hale getirebileceği hakkında öneride ve tavsiyede bulunuyor, Amerika vizesi alabilmek için bir plan çiziyoruz.  Ücretsiz ofis görüşmemizde eğer Amerikan vizesine uygun aday değilseniz; sizin eksiklerinize uygun olarak çıkartılan listenizi tamamlayarak tekrardan ofisimize gelmeniz için yeni bir randevu belirliyoruz. Üstelik bu görüşmeleri ücretsiz yapıyoruz.

Amerika vizesi uzmanı olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Vize randevusunu aldığımız adayların vize randevularından 4 gün önce mülakat çalışması yapmaktayız. Bu deneme mülakat çalışmamız ofisimizde birebir veya Istanbul’dan uzakta yaşayanlar için telefonla yapılıyor. Siz memur oluyorsunuz, danışmanınız öğrenci. Kendinize bir vize memuru olsaydınız ne sormak isterdiniz diyoruz. Biz memur oluyoruz, siz öğrenci. Size amerika vizesi mülakatında çıkacak soruları ve cevapları not aldırıyoruz. Amerika öğrenci vizesi, Amerika turist vizesi,Amerika ticari vizesi, 5B vizesi , Green Card başvurusu… kısaca Amerika vizeleri, Amerika oturum ve Amerika vatandaşlığı hakkında uzman çalışanlarımız ve profesyonel danışmanlarımız mevcuttur. New York’ta bir ofisimiz vardır. Amerika vatandaşı çalışanlarımız tarafından yönetilmektedir. Istanbul ofisimizde Amerika’lı Türk danışmanınızla tüm işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yürütebilir siniz.

ALL Study yurtdışı eğitim, Amerika vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk Amerika vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Amerika vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Amerika vizesinin adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. Amerika vize dosyanızı güvenle ALL STUDY danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz. Vize randevunuzun olduğu gün vize sonucu hemen adaya iletilir. Vizeniz onaylanmış ise pasaportunuz 3 işgünü içerisinde Amerikan Konsolosluğu tarafından kargo ile tarafınıza gönderilir.

Amerika Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

  • Amerika vize görüşmesinde yapılacak mülakat hakkında adayların bilgilendirilmesi,
  • Amerika’dan gelecek davetiye/fuar daveti/kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
  • Amerika vize başvurusu için vize formlarının on-line olarak doldurulması,
  • Amerika vizesi için Amerika Büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması,
  • Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması -isteğe bağlı-
  • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi,
  • Turist vizesi ile gideceklerin hotel rezervasyonlarının yapılması -isteğe bağlı olarak-
  • Zorunlu Seyahat sağlık sigortanızın yapılması,
  • Amerika’ya vize başvuru dosyanızın itina ile düzenlenmesi,
  • Vize mülakatı çalışması

Öğrencilerimize ailelerine ve Amerika vizesi almak isteyen tüm başvuru sahiplerine  Amerika vizesi konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. Amerika vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Amerika Konsolosluğuna elden yapılmakta ve bireyler birebir mülakata alınmaktadır.

AMERİKA VİZESİ BAŞVURU MERKEZİ:

İstanbul Konsolosluk Adresi:  İstinye Mahallesi, Kaplıcalar Mevkii No: 2 İstinye- Sarıyer/ İstanbul

Tel:(0212) 335 90 00 Fax: (0212) 335 91 35 http://istanbul.usconsulate.gov

Ankara Büyükelçilik Adres:  Atatürk Bulvarı No: 110 Kavaklıdere/ Ankara

Tel: (0312) 455 55 55 Fax: (0312) 467 00 19   http://turkish.turkey.usembassy.gov

Elçilikten Pasaport sorgulama: http://turkish.turkey.usembassy.gov/islem_gocmenolmayan_vize.html

 

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. Kurs/Okul kayıtlarını ALL Study aracılığı ile gerçekleştiren adaylardan vize ücreti talep edilmemektedir. Bağımsız vize başvurusu yapmak isteyenler 0212 259 60 75 – 0544 259 60 71 ‘den arayarak güncel vize ücretini öğrenebilirler.

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Amerika vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır.  ALL Study ‘ nin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Güney Afrika.

Amerika Vizesi danışmanlığı için 0212 259 60 75  –  0544 259 60 71‘ den bizlere ulaşabilir, ücretsiz bilgi ve danışmanlık için Bilgi İstek formunudetaylıca doldurabilirsiniz. Uygun bulunan adaylar gün içerisinde aranacaktır. Firmamız aracılıgı ile Amerika turist vizesine başvurmak  isteyen adaylar için telefonla veya formu doldurarak vize hizmet bedelini öğrenebilirsiniz.