Amerika Vizesi

Kolay Amerika Vizesi randevusu …… Ülkeler arası politikalar gereği 2017 Ekim ayında Türkiye&Amerika ilişkilerinde bir gerilim yaşandı ve Amerika vizeleri bir dönem iptale uğradı. 2017 Aralık ayında ise Amerika sınırlı sayıda -ayda 100 kişi-ye vize vereceğini açıkladı. ALL STUDY olarak görevimiz firmamıza başvuran adayları  Amerika vizesi şartlarına uygun hale gelebilecekleri önerileri sunmak, yol göstermektir. Amerika Konsolosluğunun vize şartlarını yerine getiren adaylara istenilen tarihte vize randevularını almaktayız. Örneğin; 2018 Haziran ayında dil okuluna gidecek adayların F1 Amerika vizesi koşulları gereğince 2018 Ocak 31- Şubat 15 tarihine kadar (4 ay öncesi) en geç kayıt işlemlerini yapmaları zorunluluktur. DS160 formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır. Yine turist vizeleri için de erken başvuru yapma koşulu vardır.

Amerika vizesinde yetkili acente özelliğimizi koruyor ve vize şartlarına uygun olmayan adayların kesinlikle vize başvurularını yapmıyoruz! Ücretsiz ofis görüşmemizde eğer Amerikan vizesine uygun aday değilseniz; sizin eksiklerinize uygun olarak çıkartılan listenizi tamamlayarak tekrardan ofisimize gelmenizi istiyoruz. Üstelik bu görüşmeyi ücretsiz yapıyoruz. Vize konusunda telefon veya skype ile  görüşme yapmıyoruz. Ciddi ve istekli adayların Istanbul ofisine gelmesi gerekmektedir. Amerika vizesinde uzmanız. Bu konuda ciddi adayların firmamızla iletişimde olmasını istiyoruz. Zira en fazla talep alan konu Amerika Vizesi ve bu konuda internet sitemizden sadece aldıgımız başvuru sayısı ay boyunca 350adet. Hak vermelisiniz ki online başvuruların herbirine dönmemiz ve ücretsiz destek hattı gibi hizmet vermemiz imkansız durumda. Bazen bazı adaylar 20 dakikalık görüşmede tarafımızdan aldıgı profesyonel bilgilerle kendini uzman sanmakta ve kendi başvurusunu kendisi yapmaya çalışmakta ve vize reddi almaktadır. Bu adaylarla 2.kere görüşmeyi kabul etmiyoruz. Takdir edersiniz ki 14 yıllık hizmet deneyimizi hiçe sayan ve 20 dakikalık görüşme ile kendini prof sayan adayları konsolosluk dahi ciddiye almıyor. DS160 formunuzda formunuzu biz doldurdugumuz için USVisa kodumuzu yazıyor ve sizin tarafımızdan profesyonel destek aldıgınızı ve bunun için bir ücret ödediğinizi belgelemiş oluyoruz. Amerikaya turist veya Amerikaya öğrenci olarak gidecek bir adayın ödeyeceği büyük ücretler yanında; cüzzi bir miktar olan vize hizmetleri bedelini ödemekten imtina etmeye çalışması adayın hangi düzeyde oldugunun beyanı olmaktadır. Bu konu ciddi ve önemlidir!

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim, Amerika vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk Amerika vizesi pasaportunuz için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Amerika vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Amerika vizesinin adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. Amerika vize dosyanızı güvenle ALL STUDY danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz. Vize randevunuzun olduğu gün vize sonucu hemen adaya iletilir. Vizeniz onaylanmış ise pasaportunuz 3 işgünü içerisinde Amerikan Konsolosluğu tarafından kargo ile tarafınıza gönderilir.

Amerika Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

  • Amerika vize görüşmesinde yapılacak mülakat hakkında adayların bilgilendirilmesi,
  • Amerika kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
  • Amerika vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
  • Amerika vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
  • Amerika vizesi için İngiltere büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması,
  • Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması,
  • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi,
  • Zorunlu Seyahat sağlık sigortanızın yapılması,
  • Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi,
  • Amerika’ya vize başvuru dosyanızın itina ile düzenlenmesi.

ALL SSTUDY Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilere Amerika vizesi konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. Amerika Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından Amerika Konsolosluğuna elden yapılmakta ve bireyler birebir mülakata alınmaktadır.

AMERİKA VİZESİ BAŞVURU MERKEZİ:

İstanbul Konsolosluk Adres: İstinye Mahallesi, Kaplıcalar Mevkii No: 2 İstinye- Sarıyer/ İstanbul

Tel:(0212) 335 90 00 Fax: (0212) 335 91 35 http://istanbul.usconsulate.gov

Ankara Büyükelçilik Adres:  Atatürk Bulvarı No: 110 Kavaklıdere/ Ankara

Tel: (0312) 455 55 55 Fax: (0312) 467 00 19   http://turkish.turkey.usembassy.gov

Elçilikten Pasaport sorgulama: http://turkish.turkey.usembassy.gov/islem_gocmenolmayan_vize.html

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. Kurs/Okul kayıtlarını ALL STUDY aracılığı ile gerçekleştiren adaylardan vize ücreti talep edilmemektedir. Bağımsız vize başvurusu yapmak isteyenler 0212 259 60 75 – 0544 259 60 71 ‘Den arayarak güncel vize ücretini öğrenebilirler.

Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Amerika vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır.  ALL STUDY ‘ nin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Güney Afrika.

Amerika Vize danışmanlığı için 0212 259 60 75  –  0544 259 60 71‘ den bizlere ulaşabilir, ücretsiz bilgi ve danışmanlık için Bilgi İstek formunu detaylıca doldurabilirsiniz. Uygun bulunan adaylar gün içerisinde aranacaktır. Firmamız aracılıgı ile Amerika turist vizesine başvurmak  isteyen adaylar için ALL STUDY vize hizmet bedeli 500TL’ dir.