Amerika Öğrenci Vizesi

Amerika vizesi konusunda uzmanlığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ankara merkezli Merkez vize partnerliğinde hizmet vermektedir. Aşağıdaki koşulları sağladığınızda garantili Amerika öğrenci vizesi başvurunuz titizlikle yapılmaktadır. Amerika turist vizesi ve Amerika iş vizesi, J1 Vizesi diğer profesyonel alanımızdır.

Amerika Vize dosyanız için hazırlamanız gereken evraklar şunlardır: 

 1. Pasaportunuz -en az 2 sene geçerli olmalıdır.-
 2. Tüm eski pasaportlar ve işlem görmüş tüm sayfalarının da dosyaya eklenmesi gerekmektedir.
 3. Son 6 ayda çekilmiş 2 adet 5×5 vesikalık fotoğraf. Pasaportunuzun üzerine ataçlayınız. Arka fonun açık renk olması ve resimde kulakların gözükmesi gerekmektedir. Biometrik fotogfçıları tercih ediniz. Amerika vizesi için çektirmeniz gerektigini özellikle belirtiniz. Fotoğrafınızı elçiliğin talep etmiş olduğu 5×5 boyutunda taratarak fotoğrafçınız aracılığı ile ALL Study danışmanınıza e-mail ile göndermeniz gerekmektedir.
 4. Size teslim edeceğimiz Amerika vizesi sorularını Eksiksiz ve doğru bir biçimde Cevaplamanız gerekmektedir.
 5. Amerika Vizesi randevusu alabilmemiz için online ödemelere ve yurtdışı ödemelere açık kredi kartınızdan 160$ tahsil edilecektir Amerikan Konsoloslugu tarafından. -Maaş kartı, Hesap kartı kabul edilmemektedir-
 6. SEVIS ödemesi yapılacaktır. Online ödemelere ve yurtdışı ödemelere açık olmak şartı ile VISA/MASTER kredi kartınızdan 300$ tahsil edilecektir Amerikan Konsoloslugu tarafından. -Maaş kartı, Hesap kartı kabul edilmemektedir-
 7. Amerika’daki okuldan geçerli bir I-20 Belgesi -imzalanacak ve tarih atılacak-
 8. Kurs ücretlerini ödeyebileceğinizi gösteren Banka belgeleri şunlardır;  a)Bankanızdan Vize başvurusu için almak istediğinizi belirtebilir siniz.  b)Son 3 aylık hesap hareketleriniz (turist vizesi içinde istenmektedir)  Banka Hesaplarınız öğrencinin veya Ailesinin, yakın akrabanın veya size sponsor olacak resmi bir şirketin üzerine olabilir.
 9. Ailenizin maddi durumunu gösteren evrak, örneğin maaş bordroları
 10. Kendinize veya ailenize ait tapular, araba ruhsatları ve kredi kartlarının fotokopisi
 11. Eğer kendiniz veya ailenizden herhangi biri şirket sahibi ise; şirketinizle ilgili evraklar. Vergi Levhası, -Varsa-Ticaret odası sicil kaydı, imza sirküleri ve kuruluş gazetesi fotokopisi
 12. Aileniz masrafları karşılıyor ise durumu açıklayan bir yazı. Affidavit of Support/Sponsorluk belgesi-ALL Study danışmanınız tarafından teslim edilecektir.-
 13. Hala öğrenciliğiniz devam ediyor ise öğrenci belgeniz ve tatil dönemi dışında gidiyorsanız okuldan alacağınız izin belgesi.
 14. Mezun iseniz en son Diplomanız,
 15. Türkiye’de bir dil kursuna gidilmişse; sertifika ya da dil kursundan bir yazı ve başka kurslara gidilmişse, o kurslara ait sertifikalar Herhangi bir dil yeterlilik sınavına girilmişse (TOEFL, IELTS vb) alınan neticeyi gösteren belge
 16. Emniyetten Adli Sicil Kaydı -E devletten barkodlu olarak ta alınabilir-
 17. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği -kaymakamlıktan detaylı olarak alınız, edevletten detaylı verilmemektedir-
 18. Askerlik tecil ya da terhis belgesi – devletten barkodlu olarak alınabilir-
 19. Varsa -tapu ve ruhsatlar
 20. Evli iseniz Evlenme cüzdanı fotokopisi
 21. Velileri olmaksızın Amerika’ya seyahat eden 16 yaşın altındaki çocuklar, velilerinin seyahat etmelerine izin verdiklerini belgeleyen noter onaylı İngilizce Muvafakatname.
 22. Eğer Amerika da yasayan bir tanıdığınız sizin için Sponsor olmuşsa I-134 formu doldurarak, banka hesaplarını sunması gerekmektedir.

ALL Study garantili vize kapsamında çalışmaktadır! Vize başvurunuz öncesi ve kayıt aşamasında Kolay Amerika vizesi alabilmemiz için hazırlamanız gereken tüm detaylar titizlikle anlatılır. Ve bu istenilenleri hazırlamanız için size zaman verilir. Amerika vizesi şartlarına uygun hale geldiginizde vize başvurunuz yapılır ve dosyanız tüm incelikler dikkate alınarak titizlikle hazırlanır. Amerika vizesinde memurla karşılıklı yapılacak Mülakat çalışması yapılır. Unutmayın amerika’daki bir kursa kayıt olan herkesin bu kursun ücretini ödeyebilecek maddi yeterliliği var demektir. Önemli olan vize alabilmek için istenen diğer özel şartları sağlayabiliyor olmanızdır. Bizler bunun için burdayız. Facebook sayfamızdan okulların promosyonlarını,  Instagram sayfamızdan öğrencilerimizin görüşlerini ve hayat tecrübelerini takip edebilir, ülke, şehir ve programları ile ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Öğrencilerimizin bir çoğu ‘Word of mouth’ yani kulaktan kulağa firmamızın kalitesini duyarak gelmektedir.  Birçok adayın arkadaşı, kuzeni, yeğeni, akrabası, komşusu… aracılığımızla yurtdışına gitmiş ve bu konudaki uzmanlığımızı tasdik etmiş şekilde gelmektedir. Özellikle Istanbul’ da bulunan 5 farklı üniversite ile birebir çalışmakta ve yaz tatillerinde veya mezun olduklarına Amerika dil okulları,  Amerika’ da Yüksek Lisans  kayıtlarını yapmakta ve başarılı bir şekilde vizelerini alarak Amerika’ya uğurlamaktayız. Amerika’ da eğitim alacak öğrencilerimizin ailelerine de başarılı şekilde Amerika turist vizelerini almakta ve Amerika’ ya uğurlamaktayız. Amerika’ da İngilizce dil okulları sayfamızı özellikle Amerika vizesine başvuracak tüm adayların okumalarını öneriyoruz. Vize sayfamız sürekli güncellenmektedir.  0212 259 60 75/76  dan bizlere ulaşabilir siniz. Amerika turist vizesi, Amerika ticari vizesi, Amerika İş vizesi, J1 vizesi…… Bunun dışında  Bilgi İstek Formunu detaylıca amacınızı/sorularınızı yazarak doldurarak ta başvuru yapabiliyorsunuz. %100 Amerika vizesi  alabilmeniz için sunmanız gereken temel şartlar vardır. Bunlar şu şekildedir:

 1. Eğitim ve yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizi Banka hesaplarınızla belgelemek. Banka hesabınızda belgelemeniz gereken minimum rakamlar yukarıda belirtilmiştir. Lütfen minimum rakamlara takılmadan bankanızda maksimumda en fazla nakit beyan etmeye çalışınız.. Ayrıca bu paranın kaynağını ve akışkanlığını sunmanız istenmektedir. Son 3 aylık hesap hareketini de ekleyiniz.
 2. Sponsorunuz anne/baba gibi 1.derece yakınınız veya kurumsal bir şirket olmalıdır. Hala, teyze, amca gibi 2. derece akraba sponsorluğu kabul edilemez.
 3. Occupation/Mesleki title:  Amerika vizelerinde meslek olarak şu 4 seçenek bulunmaktadır. Öğrenci, Çalışan/mesleği ayrıca yazılır, Emekli ve Ev hanımı. Bu 4 seçeneğin dışında bir Vasıf yoktur.
 4. Aile bütünlüğünüzü ve bağlarınızı sunabilmek adına aileniz ve varlıkları ile ilgili evraklarınızın sunulması.
 5. Amerika’ da alacağınız dil eğitiminin size ne katacağı hakkında geçerli bir sebep sunabilmelimesi. Tatile veya yakınını ziyarete gitmek amacı ile turist vizesine başvurmak isteyen adaylar otel ön rezervasyonlarını ve gidiş/dönüş uçak bileti ön rezervasyonlarını (satın almak zorunda değilsiniz/sadece ön rezervasyon) tarafımızdan hazırlanmaktadır.
 6. yaşınızla orantılı olarak eğitiminiz Amerika vizesi için çok önemlidir.
 7. Amerika’ ya dil okuluna giderek eş ve çocuklarımı da götürmek istiyorum diyen adaylar maalesef böyle bir durum mümkün değil. Sitemizden veya telefonla bu şekilde birçok başvuru almaktayız. Yoğunluktan dolayı cevap dahi veremiyoruz. Zira web sitemizde detaylı olarak belirtiyoruz. Amerika eğitimlerinde aile başvurusu mümkün değildir.
 8. Istanbul dışından başvuranların firmamıza evraklarını Yurtiçi kargo, Aras Kargo ile göndermenizi istemekteyiz. Evraklarınızı tüm titizlikle uzmanımız tarafından incelenmektedir.

Firmamız 2004 yılından bu yana faaliyet vermektedir. Vize danışmanlığı ve yurtdışı eğitim danışmanlıgı alanında faaliyet vermekteyiz. Amerika vizesi başarımızdan gurur duyuyoruz. Facebook sayfamızdan okulların promosyonlarını,  Instagram sayfamızdan öğrencilerimizin görüşlerini ve hayat tecrübelerini takip edebilir, ülke, şehir ve programları ile ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL          Kayıt, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71 den arayabilir siniz. Bilgi İstek Formunu detaylıca doldurduğunuzda ofis asistanımız sizi arayacak, aday uygun bulunduğu takdirde aranarak Avustralya’ da eğitim, yaşam ve Avustralya vizesi hakkında uzman danışmanımızla birebir ofisimizde görüşmek üzere randevu verilecektir. Tüm vize görüşmelerimiz yüzyüze sadece Istanbul ofisimizde yapılmaktadır. Amerika turist vizesi hizmet bedelini buradan görebilir siniz.  Telefonla veya Skype üzerinden görüşmeler de yapılmaktadır.  Kendi öğrencilerimizin vize hizmetleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.