Emerald Cultural Institute Dil Okulları İrlanda

ECI – Emerald Cultural Institute (ECI) Dil Okulları, Dublin şehir merkezinde bulunmaktadır. İrlanda’nın en köklü ve en kaliteli İngilizce eğitim veren okullarından biridir. Şehir merkezinden 35dakika içerdedir. Emerald dil okulunda eğitim alırken küçük bir kasabada yaşıyor durumunu hissedecek fakat yerel İrlanda’ lılarla daha fazla İngilizce sohbet etmek durumunda kalacaksınız. Emeral Cultural dil okulu ücretleri her ne kadar fazla gibi görünsede alacağınız İngilizce eğitimi emin olun çok daha farklı oldugunu ders sırasında aşama aşama hissedebileceksiniz. Emeral institute’nin başka bir ülkede şubesi yoktur. İrlanda’da eğitim görmek isteyen binlerce öğrencinin ilk tercihi olan eğitim kurumları binlerce öğrenciye farklı imkanlar sağlamaktadır. 25 yılı aşkın bir süredir eğitim vermektedir. Dublin şehir merkezine çok yakın olan Palmerston Park’ta yer almaktadır. Şehir merkezine okuldan tramvayla 6 dakikada gidilmektedir. Viktorya dönemi mimarisine sahip olan orijinal okul binasına ek olarak, daha fazla sınıfa ve kantine sahip yeni bir eğitim binası inşa edilmiştir. Okulda 24 adet modern sınıf, dil laboratuarı, multimedia merkezi ve kütüphanenin yanı sıra, okuma-çalışma odası, manzaralı bir bahçe ve geniş bir kantin de vardır. Okul aynı zamanda öğrencilerine ücretsiz kablosuz internet olanağı sunmaktadır. Emerald Culture Institute ve Dublin Havaalanı arası 17.3 kilometredir. Özel araçla 30 dakikada ulaşılabilir. Genel İngilizce programlarında film izleme, haftada 1 kez ücretsiz kültürel aktivite ve spor olmak üzere faaliyetler düzenlenirken, gençlere yönelik yaz programlarında aktivite sayısı artmaktadır. Öğleden sonraları Guinness Storehouse gezisi, tarihi Book of Kells’i görmek için Trinity College gezileri, Ulusal Müze ve Ulusal Galeri gezisi, Liffey nehir gezisi, Dublinia ve Christchurch, Balmumu Heykel Müzesi, akşamları İrlanda müziği ve dansları, bowling, yetenek gösterisi, quiz yarışması, hazine avı ya da gece yürüyüşleri düzenlenirken, hafta sonları ise Glendalough ve Powerscourt Bahçeleri, Kilkenny Kalesi, Newgrange ve Hill of Tara’ya geziler yapılmaktadır.

 

Konaklama

Konaklama konusunda Emerald Cultural Institute (ECI) öğrencilere çeşitli fırsatlar tanımaktadır. Okula kayıt yaptıran herkes aile yanında ya da yurtlarda kalma hakkında sahiptir. Aile yanında konaklama isteyen öğrenciler 2 kişilik odalarda yaşamaktadır. Yurt konaklamalarını tercih eden öğrenciler ise tek kişilik odalarda kalmaktadır. Her iki tip konaklama şekline de sabah, öğle ve akşam yemeği dahildir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler yemeklerini kampüs içinde yemektedirler.

Okul

  • Yeşil Alan
  • Spor İmkanları
  • Sanat Faaliyetleri için Alan
  • Yemek Odası
  • Geniş ve Rahat Sınıflar
  • Kantin

 

İrlanda Dil Okulları konusunda uzman danışmanlarımızdan bilgi ve destek için 0212 259 60 75 no’ lu ofis telefonlarımızdan aramanız ya da Bilgi İstek formunu doldurmanız yeterlidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

İRLANDA DİL OKULLARI LİSTESİ

ALL STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak İrlanda’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ATLAS LANGUAGE INSTITUE Dublin İrlannda dil okulları içinde köklü bir kurumdur
CES Dublin 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış dil okuludur.
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin
DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ATLAS LANGUAGE INSTITUE Dublin İrlannda dil okulları içinde köklü bir kurumdur
CES Dublin 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış dil okuludur.
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin Son yıllarda aldığı ödüller ile başarısını kanıtlamış dil okuludur.
GRIFFITH COLLGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'dan kampüs içi eğitim kalitesi ile öne çıkan dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil kurumudur.
GRIFFITH COLLGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'dan kampüs içi eğitim kalitesi ile öne çıkan dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil kurumudur.