Griffith College İrlanda Dil Okulu

Griffith College dil okulu 1974 yılında kurulmuştur. Griffith Üniversitesi ​​İ​rlanda’ n​ı​n en b​üyük ​özel ​ü​niversitelerinden​ ​biridir. İngilizce dersler Üniversitenin akademisyenleri tarafından verilmektedir. ilerleyen süreçte İrlanda’ da Yüksek Lisans yapmak isteyenlere ayrıca burs vermektedir. ​ ​Dublin, Cork ve Limerick’de bulunan ​ü​ç ayr​ı​ Ü​niversite ​kamp​ü​s​ü​ vardır. Griffith Üniversitesi kampüslerinde ​77 farklı ülkeden​,​  yaklaşık 7000 öğrencisi​ne eğitim vermektedir. Öğ​rencileri dil okulunda eğitim vermek yerine Üniversite bünyesinde İngilizce hazırlık yılı kapsamında yine 12 kişilik sınıflar halinde eğitim vermektedir. İrlanda’da master programları aynı İngiltere gibi 1 yıl sürer. Dublin’ de dil okulundan sonra eğer master yapmak isterseniz Griffith College’ da 1 senelik master ücreti için programına göre 10bin€- 15bin€ arasında değişmektedir.

  • Griffith Üniversitesi İngilizce dil okulu ve Üniversite
  • İngilizce dil okulu + Yüksek Lisans yapmak isteyen öğrencilerine 3 ay ücretsiz İngilizce kurs vermektedir. Ücretsiz İngilizce hazırlık için IELTS 5.0 belgelenmesi zorunluluktur.

Kampü​sleri​n içerisinde yer alan dil okullar​ında eğitim alarak, ders saatleri dışında İngilizcenizi günlük hayatta da kullanabileceğiniz tüm sosyal ortamların içerisinde olursunuz. Kampüs ​içerisinde kütüphane, spor salonu, bilgisayar odaları, restoran ile birlikte bilardo, play station, masa tenisi gibi aktiviteler içeren sosyal topluluk odaları bulunmaktadır.​ IELTS sınavına hazırlanacaklar, İrlanda’ da herhangi bir akademik programa geçiş yapmayı hedefleyenler ve İrlanda Work and Study Programı gereği 25 haftada tüm İngilizce eğitimini tamamlayarak ekstra 8 hafta full-time çalışma programına katılacaklara önermekteyiz. Griffith Üniversitesi eğlenceli ve güvenli bir üniversite ortamında en iyi İngilizce dil öğrenme programlarını sunmaktadır. Kampüs şehir merkezine yaklaşık 20 dakika yürüme mesafesinde olup içerisinde kütüphane, spor salonu, bilgisayar odaları, restoran ile birlikte bilardo, play station, masa tenisi gibi aktiviteler içeren sosyal topluluk odaları bulunmaktadır. ​Griffith College kayıtlarımızın yoğunluğu nedeni ile okulda Türk öğrencilerimize hizmet vermek üzere Türkçe konuşabilen ALL Study temsilcimiz mevcuttur. Linklere tıklayarak ​Griffith College​ dil okulu​ ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.​

Türkiye’ de üniversite eğitimi alan öğrencilerin özellikle ve öncelikle yaz tatillerinde 2 ay için İngilizce dil eğitimi aldıkları 1. sıradaki tercih edilen İrlanda dil okuludur. Üniversite kampüsünde İngilizce dil okulu eğitimi verildiği için dil eğitimi çok ayrıcalıklı ve özeldir. Buna rağmen ücretleri diğer dil okullarından dahi çok uygun olmaktadır. Ana dili ingilizce olan üst düzey öğretmen kadrosuyla, tüm seviyeler için eğitim vermektedir. 12 kişilik sınıflar en son teknoloji ile donatılmış olup dersler akıllı tahtalarda işlenmektedir. Okul şehir merkezine ve hava alanına 10 dakika uzaklıktadır. Griffith Üniversitesi İrlanda’nın en kaliteli dil okulu olarak bilinmekte ve  önünden şehrin çeşitli yerlerine düzenli olarak otobüs kalkmaktadır. Dil okulu öğrencileri, diğer öğrenciler ile birlikte sosyal aktivitelere ve etkinlik gruplarına katılıp normal bir üniversite öğrencisi gibi kampüsün tüm imkanlarından faydalanabilmektedirler. Bunlardan bazıları: spor tesisleri (yüzme, futbol, basket, tenis), tiyatro, kütüphane, wifi, bilgisayar odası, şehir içi ve şehir dışı gezileridir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciye içinde çalışma masası olan tek kişilik bir oda verilir.

Eğitim ücretleri pahalı gibi görünse de Üniversitede alacağınız İngilizce dil eğitiminin yerini hiçbir kursun alamayacağı aşikar. Özellikle İrlanda’ da uzun süre kalmak ve bir yüksek lisans programına katılmak isteyen öğrencilere önermekte olduğumuz ayrıcaklı bir Üniversite ve dil okuludur.  

İrlanda’ da Work and Study programına katılan öğrencilerimizin %80’ini tarafından tercih edilen Griffith College Üniversite kampüsünde verilmektedir Paketin toplam ücreti  4770euro (22,156TL) dir. Programa 25 hafta eğitim, 4 hafta konaklama, zorunlu sağlık sigortanız ve kayıt ücretleri dahildir. Griffith College Master programları yazılım, işletme, sanat, psikoloji alanındadır. İrlanda’ da Yüksek lisanseğitimi 1 senedir. İrlanda daha çok yazılım, bilişim mezunları tarafından tercih edilmektedir. Dublin Avrupa’ nın Silikon vadisidir. Dolayısı ile çalışma izninin yasal oldugu İrlanda’da öğrenciler mesleklerini kurumsal yapıda Google, Microsot, Apple, INTEL, IBM, Cybersource, Intel, SAP, Allstate, Fujitsu, intune Networks……etc mesleklerini icra etmek üzere Dublin’ i ve daha sonra İrlanda’ da Yüksek Lisans eğitimlerine devam ederek yasal çalışma izinlerini uzatmaya gayret etmektedirler. Zira ülkemizde genç nüfus oranı çok fazla ve iş istihdamı çok düşük oranda olması nedeni ile genç jenerasyon inanılmaz bir iş yarışı içerisinde hissetmektedirler kendileriniz. Bu nedenle ülkemizde yüksek lisans kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak görülmekte ve öğrenciler ister Türkiye, ister yurtdışının herhangi bir ülkesinde master yapmak zorunda hissetmektedirler. İrlanda yurtdışında yüksek lisans için mükemmel bir tercihtir.

Aşağıda belirtilenler Griffith College İngilizce dil okulu 2018 fiyatlarıdır.

1.Griffith College, Dublin kampüsünde/öğleden sonra haftada 15 saatWork and Study kapsamında–25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay Aile yanı konaklama ücreti kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri €4270 (19,821TL)

2. Griffith College, Limerick kampüsünde/sabah dersleri haftada 15 saat – Work and Study kapsamında–25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay yurt konaklama ücreti,kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri dahil €4770 (22,156TL)

3.Griffith College, Limerick kampüsünde/sabah dersleri Haftada 20 saat/Yoğun İngilizce – Work and Study kapsamında–25 hafta Genel İngilizce ve  1 ay yurt konaklama ücreti, kurs kayıt ücretleri, zorunlu sigorta ve havaalanı transferleri dahil € 5520 (25.624TL)

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.
YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek Formunu doldurduğunuzda gün içerisinde danışmanlarımız sizi arayacaktır.

Ayrıca bilgi için  0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71 den ulaşabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

İRLANDA DİL OKULLARI LİSTESİ

ALL STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak İrlanda’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ATLAS LANGUAGE INSTITUE Dublin İrlannda dil okulları içinde köklü bir kurumdur
CES Dublin 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış dil okuludur.
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin
DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ATLAS LANGUAGE INSTITUE Dublin İrlannda dil okulları içinde köklü bir kurumdur
CES Dublin 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış dil okuludur.
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin Son yıllarda aldığı ödüller ile başarısını kanıtlamış dil okuludur.
GRIFFITH COLLGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'dan kampüs içi eğitim kalitesi ile öne çıkan dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil kurumudur.
GRIFFITH COLLGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'dan kampüs içi eğitim kalitesi ile öne çıkan dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil kurumudur.