Oscars International Dil Okulları İrlanda

Malvern House dil okulu  – OSCARS International dil okulu İrlanda’nın önde gelen dil okullarından biridir. Oscars International İrlanda dil okulu, Dublin’de şehir merkezinde yer alır. Malvern House İngilizce dil okulunun ayrıca Londra’ da 3 farklı şubesi bulunmaktadır. Kıbrıs’ ta şubesi vardır. Okulun yakın çevresinde Merkez Bankası, Trinity Koleji ve alış veriş merkezleri yer alır. Sınıflarda teknolojik donanım bulunur, eğitime uygun dizayn edilmiş olup, interaktif beyaz tahtalar kullanılır. Dublin şehir merkezinde bulunan güvenli ve eğlence dolu kolej ortamında sizlere İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. Malvern House İrlanda Dublin Dil Okulu, Dublin’deki İngilizce dil eğitimi süresince okul tarafından uzun yıllardır tanınan ailelerin yanında konaklama yaparak ülkenin kültürünü öğrenme ve İngilizcenin geliştirilmesi için uygun seçenek olabilmektedir. Okul yurtlarında birçok ülkeden gelmiş diğer kişilerle yeni arkadaşlıklar da kurarak birlikte konaklama seçeneğini de tercih edilebilirsiniz. Malvern House dil okulu, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Dil Sınavı hazırlık ve İngilizce yaz kursları olmak üzere geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca okulun üniversite programına kayıt yaptıran yabancı öğrenciler İngilizce takviye dersleri ile desteklenmektedir. Okulun Dublin kampüsü yurt ve öğrencilerin kullanımına hazır çeşitli tesisleri de içinde barındırmaktadır.

Okulun Dublin kampüsü yurt ve öğrencilerin kullanımına hazır çeşitli tesisleri de içinde barındırmaktadır. Başvurunuzu yaparak her seviyede İngilizce programına katılıp bu heyecan dolu ortama adım atabilirsiniz. İngiltere ve Kıbrıs’ ta ayrıca şubeleri bulunan Malvern House, 2000 Yılında kurulmuş olup British Council tarafından 2003 yılında akredite edilmiştir.Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Medya ve Turizm alanlarında derslerde vermektedir. Londra Merkezde bulunan Londra Merkez, Picadilly ve  Kings Cross olmak üzere 3 farklı şubede hizmet vermektedir. Her sene 100 farklı ülkeden 5000 öğrencisi olmaktadır.

Konaklama

İrlanda Dil Okulları arasında özel bir yere sahip olan Malvern House Dil Okulları öğrencilerine hem yurt hem de aile yanı konaklama imkanları sunmaktadır.

İmkanlar

  • Kütüphane
  • Klimalı ve Rahat sınıflar
  • Kafe
  • Dinlenme Salonu
  • Ücretsiz WiFi
  • 24 saat öğrenci destek hattı
  • Havaalanı transferi

İrlanda Dil Okulları konusunda uzman danışmanlarımızdan bilgi ve destek için 0212 259 60 75 no’ lu ofis telefonlarımızdan aramanız ya da Bilgi İstek formunu doldurmanız yeterlidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

İRLANDA DİL OKULLARI LİSTESİ

ALL STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak İrlanda’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ATLAS LANGUAGE INSTITUE Dublin İrlannda dil okulları içinde köklü bir kurumdur
CES Dublin 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış dil okuludur.
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin
DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ATLAS LANGUAGE INSTITUE Dublin İrlannda dil okulları içinde köklü bir kurumdur
CES Dublin 30 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış dil okuludur.
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin Son yıllarda aldığı ödüller ile başarısını kanıtlamış dil okuludur.
GRIFFITH COLLGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'dan kampüs içi eğitim kalitesi ile öne çıkan dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil kurumudur.
GRIFFITH COLLGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'dan kampüs içi eğitim kalitesi ile öne çıkan dil okuludur.
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil kurumudur.