Work & Study

Kanada, Avusturalya, İrlanda ve Yeni Zelanda’ da

Eğitim alırken diğer yandan da Çalış!

6 veya 9 aylık bir eğitim programını kendi bütçesi ile karşılamakta zorlanan ve ailesine yük olmadan, kendi ayakları üzerinde durarak eğitimlerini yapmak isteyenler için ideal olan WORK & STUDY programına 22 -28 yaş arasında, 4 senelik üniversite mezunu herkes katılabilir. WORK &  STUDY Programı İrlanda, Kanada, Avusturalya ve Yeni Zelanda’ da en az 25 hafta veya üzeri  İngilizce veya sertifika kurslarına kayıt yaptırmış öğrencilere eğitimleri boyunca çalışma ve  cep harçlıklarını çıkarabilecekleri part-time iş bulma garantisi vermektedir. Öğrenciler dil seviyeleri yeterli ise hemen, değil ise seviyeleri orta üzerine geldiği zaman işe yerleştirilir.

İşletme ve Turizm Bölümü mezunu iseniz, İngilizcem Orta düzeyde diyebiliyor sanız, bunu belgeleyebileceğiniz bir IELTS 6.0 skoru ile  Kanada ve Avusturalya’da muhakkak size uygun bir sertifika programı ve akabinde iş fırsatları var!

İrlanda’ da work and study programı sadece dil okulu şeklinde verilmektedir. İrlanda’ da sertifika programı yoktur.  İrlanda’ da 1 senelik master programlarına katılabilirsiniz yasal çalışma izninizi devam ettirebilmek için.

WORK & STUDY programının temel amacı, öğrencinin haftada 15 saat ders alması, bu süreçte İngilizcesini geliştirmesidir. İngilizce konuşulan çok uluslu bir ülkenin iş ortamında tecrübe sahibi olmanız ve özgeçmişinize bu profosyonel iş deneyimizi eklemeniz size yeni bir boyut kazandıracaktır. İşte bu anlamda ALL STUDY olarak sizlere en uygun ülke ve şehirde profosyonel staj imkanları ve işe yerleştirme garantisi sunmaktayız.

Programa katılmak için İngilizceniz yeterli değilse Kanada ve Avusturalya’ da 24 veya 42 haftalık İngilizce Kursuna  kayıt yaptırmak ön koşuldur. Ders saatleri kişiye bulunan işe göre ayarlanmaktadır. Örneğin iş öğleden sonra veya akşam ise öğrenci sabahları derslere katılır. Öğrenciler büyük perakende zincirlerinde, oteller, kafeler ve restoranlarda işe yerleştirilmektedir. Bu nedenle İşletme ve Turizm bölümü mezunları için kesinlikle vazgeçilmez hayat deneyimleri sunmaktadır.

***Sadece Kanada’ da dil okulu sürecinde öğrencilerin yasal çalışma izni yoktur.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU