Yeni Zelanda Vizesi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim, Yeni Zelanda vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk Yeni Zelanda vizesi sizler için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Yeni Zelanda vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. İngiltere vize dosyanızı güvenle ALS STUDY danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz.

ALL STUDY Yeni Zelanda Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

  1. Yeni Zelanda kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
  2. Yeni Zelanda vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
  3. Yeni Zelanda vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
  4. Yeni Zelanda vizesi için İngiltere büyükelçiliğinden vize randevunuzun alınması
  5. Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
  6. Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
  7. Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
  8. Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
  9. Yeni Zelanda vize dosyanızın tasnif edilmesi

ALL SSTUDY Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilere İngiltere vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. Yeni Zelanda Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İngiltere vize ofislerine elden yapılmaktadır.

Önemli Bilgiler:

Yeni Zelanda’ya yalnızca 12 hafta ya da daha az süreyle kurs için gidecek olanlar yukarıda belirtilen evrakları ibraz etmek kaydıyla Ziyaretçi Vizesi (Visitor Visa) için başvurabilirler.

Göçmenlik Ofisi yukarıdaki belgelerle birlikte ilave dokümanları sunmanızı isteyebilir. Sunduğunuz tüm belgeler incelenmeye tabi tutulabilir. Göçmenlik Ofisi, başvuru sahibine, öğrenci vizesi verileceğini duyurmadan önce, Yeni Zelanda’daki okul ve kalınacak yer parasının yatırılması istememektedir. Öğrenci vizesi başvurunuzun kabul edilmesini sağlamak için istenilen tüm evrakları tam ve eksiksiz sunmak zorunludur. Bunu yapmadığınız takdirde, başvurunuz kabul edilmeden size geri gönderilecektir.

Yeni Zelanda’da 36 haftadan daha kısa süreli eğitim görecek Öğrencilerden yukarıdaki tüm evraklara ek olarak kurs parası hariç her ay için en az 1.000 Yeni Zelanda tutarında para beyan etmesi gerekmektedir. Yeni Zelanda’da 36 haftadan daha uzun süre eğitim görecek olanlardan (gidiş-dönüş bileti hariç) her yıl için 10.000 Yeni Zelanda tutarında para beyan etmesi gerekmektedir. Öğrenci vizesi başvurunuz sunduğunuz evraklar, Yeni Zelanda’daki okuldan ve/veya kalınacak yerden ve/veya diğer bir ofisten bilgi edinilmesi ve/veya başvuru sahibinin mülakata alınması durumlarında uzayabilir.

YENİ ZELANDA VİZE BAŞVURU MERKEZİ:

New Zealand Embassy: Kızkulesi Sokak No.11, Gaziosmanpaşa, Ankara.

Tel: (+90 312) 446 3333 Ext: 1-2     Fax: (+90 312) 446 3317

İngilizce olarak hazırlanması gereken belgeler danışmanınız tarafından size bildirilecektir. Not: Her öğrenci vize sürecinde kendi şartlarına göre değerlendirilmektedir. Kurs/Okul kayıtlarını ALS STUDY aracılığı ile gerçekleştiren adaylardan vize ücreti talep edilmemektedir.

ALL STUDY’ nin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Güney Afrika.