Çin Üniversiteleri

Çin Üniversiteleri

Çin Üniversiteleri

The Sino-British College, USST

Şanghay Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, İngiltere’deki üniversiteler kalitesinde alabileceğiniz bir eğitimi, dünyanın hızla gelişen, ticaret ve teknoloji ülkesi olan Çin’de sizlere sunuyor. Akademik dili İngilizce olan okulda hem Çincenizi hem de İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. İngiltere eğitim sistemine göre çalışmakta olup, mezun olan öğrenci İngiliz diplomasına sahip olmaktadır.

Üniversite; ekonomi, finans, mühendislik, bilim ve teknoloji gibi alanlarda öğrenim olanağı sunmaktadır. Lisans ve staj programları ile dünya standartlarında yüksek nitelikli ve uygun maliyette eğitim vermektedir. Üniversite kadrosunu İngiliz eğitmenler oluşturmaktadır. İngilizce eğitim alırken Çinceyi de ücretsiz olarak öğrenebileceksiniz.  Ayrıca üniversite, 9 farklı İngilizce üniversiteleri ile ortak çalışmaktadır.

Şanghay Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin Ortak Çalıştığı Üniversiteler:

*  University of Bradford

*  University of Huddersfield

*  University of Leeds

*  Leeds Metropolitan University

*  Liverpool John Moores University

*  Manchester Metropolitan University

*  University of Salford

*  The University of Sheffield

*  Sheffield Hallam University

Eğitimizi alırken Şanghay’da yaşamanın eşsiz olanaklarına da sahip olacaksınız. Ticarette önemli bir merkez olan Şanghay, uluslararası arenada, modada, sanatta ve geniş kültürü ile sizleri hayata hazırlamaktadır. Kariyeriniz için doğru değerlendirmeler yapabileceksiniz. Eğitim aldığınız bölüm üzerine kolaylıkla staj yapma imkânını da bünyesinde barındırmaktadır.

Şanghay’ de kalacağınız süre içinde kampüs çeşitli olanaklar sunar. Geniş yemyeşil bahçeleri, modern yapıları ve yurtları, teknolojiye uygun donatılmış kütüphane ve bilgisayar laboratuarları, spor tesisleri, düzenlenen çeşitli etkinlikleri, şehir merkezine ulaşımdaki kolaylığı ve yakınlığı, yakın çevrede bulunan restoranları, sinemalar ve turistik alanlara yakınlığı ile eğitim döneminiz renklenecektir.

[otw_shortcode_button href=”https://www.allstudy.com.tr/cinde-universite/” size=”medium”  shape=”radius” color_class=”otw-red” css_class=”width:100%” ]Çin’de Üniversite[/otw_shortcode_button]