Çin’de Yaşam

Çin'de Yaşam

Çin zengin kültürüyle sizlere eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Çin’de kırsal yerleşmelerde Çin kültürünü tanıyabileceğiniz gibi Şangay gibi bir merkezde de tıpkı batıdaki bir şehrin olanaklarına sahip olabilirsiniz. Şangay, kozmopolit yapısı ile farklı kültürleri tanıma olanağı sunar. Zincir mağazaları, batı tarzı fastfoodları ile otantik Çin’den son derece farklıdır.

Kampüste konaklama imkânının yanı sıra kampüs dışında da konaklayabilirsiniz. Geçici oturma izninizle ekonominize uygun bir ev bulabilirisiniz.

Sağlık konusunda hassas olan devlet, 6 aydan uzun kalacak olan yabancılar için sağlıklı raporu istemektedir. Detaylı hazırlanmış sağlık dosyanızı da yanınızda bulundurmalısınız. Özel ve devlet hastaneleri, yabancılar için hazırlanmış birimlerde uygun ücretlerde tedavi imkânı sunmaktadır. 6 aydan fazla kalacak yabancılar için sigorta yaptırmaları gerekmektedir.

[otw_shortcode_button href=”https://www.allstudy.com.tr/cinde-universite/” size=”medium”  shape=”radius” color_class=”otw-red” css_class=”width:100%” ]Çin’de Üniversite[/otw_shortcode_button]