Hakkımızda

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim ve ALS STUDY Yurtdışı Eğitim 2004 yılından bu yana sadece yurtdışında eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Amerika, Kanada, İrlanda, İngiltere, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda dil okulları, YÖK onaylı yurtdışında Üniversiteler, kolej ve yurtdışında liselerin Türkiye temsilciliğini yapar.

Yurtdışı eğitim ve yurtdışında yaşam deneyimleriyle, Türklerin yurtdışında ‘’başarı öykülerini’’yaratmalarına yardımcı olur. Amerika vizesi, F1 vizesi, J1 Vizesi, B1/B2 vizesi, İngiltere vizesi, TIER 4 vizesi, Kanada vizesi, İrlanda vizesi, Avustralya vizesi, Yeni Zelanda vizesi, Malta vizesi, Almanya vizesi ve tüm Schengen vize başvurularını yapar.

ALL STUDY yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri, öğrencileri yurtdışında bulundukları süre boyunca da destek hizmette bulunur. Yurtdışında eğitim yapmak isteyen öğrencilerin hedeflerini dikkate alarak netlik raporu ile beraber, ülke,  program, okul seçimlerini netleştirir. Tercih netleştikten sonra kayıt, konaklama rezervasyonu, sağlık sigortası, seyahat sigortası, havaalanı transferleri, ucuz uçak bileti alımı dahil tüm hizmetleri verir.

Misyon – Yurtdışında eğitim almak amacıyla bizimle irtibata geçen öğrencilerin karar aşamalarında yanında olmak, danışmanlık yapmak, net bilgiye ve doğruya ulaşabilmelerini sağlamak, yurtdışı eğitim ile ilgili kayıt, vize, bilet ve konaklama rezervasyonlarını yapmak ve yönetmek.

Vizyon – Yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti sunmak.

Mutluluk – ‘’Yüzde Yüz Öğrenci memnuniyeti’’ ve öğrencilerin yurtdışında ’’Başarı öyküleri’’ ni yaratmalarına yardımcı olmak, hedeflerini kolaylaştırmak.

YURTDIŞI HEDEFİNDE DOĞRU YOLDASIN!

Adres:    Yıldız Mah. Çırağan Cad. 1/4 Beşiktaş Istanbul 34349 TURKEY

Telefon: 0212 259 60 75

E-mail:   info@alsstudy.com.tr

Website 1- Main site :https://www.allstudy.com.tr

Facebook:  https://www.facebook.com/AllStudyYurtdisiEgitim/

Twitter: https://twitter.com/allstudy_merkez

Blog: http://alsstudyyurtdisiegitim.blogspot.com/

 

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU