Hakkımızda

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim ve ALS STUDY Yurtdışı Eğitim 2004 yılından bu yana sadece yurtdışında eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Yurtdışı eğitim haricinde yurtdışı vize işlemleri faaliyetlerini yürütmektedir. Konusunda uzmandır. İngiltere, Malta, İrlanda, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Polonya, Almanya, İtalya, İspanya, Rusya, Ukrayna, Belarus Macaristan’ da dil okulları, YÖK onaylı yurtdışında Üniversiteler, kolej ve yurtdışında liselerin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca Güney Afrika, Çin, Japonya, Yunanistan, Brezilya, Kosta Rika, Küba, Ekvator’ da dil okulları ile birebir çalışmaktadır. 25 ten fazla ülkede 3000 farklı dil okulları, üniversiteler ve liselere yerleştirmeler yapmakta ve öğrenci adayları ile yapılan ön görüşmede ilgili ülke, program ve vize ile uygunluklarını dikkate alarak bilgilendirmede bulunmaktadır. Okul kayıt işlemlerinizden hemen sonra başarılı bir vize dosyası hazırlayarak okulunuza başlayabilmenizi sağlayabilmek yeteneğimizdir.

Her yıl 300’den fazla öğrencinin başarılı bir şekilde vizelerini alarak yurtdışında dil okulları, yurtdışında üniversite, yurtdışında yüksek lisans, yurtdışında lise, yurtdışında staj ve yurtdışında yaz okulları alanlarında, profesyonel danışmanlık ve destek hizmeti sunan ALL STUDY kurucusu ve çalışanlarının yurtdışı eğitim ve yurtdışında yaşam deneyimleriyle, Türklerin yurtdışında ‘’başarı öykülerini’’yaratmalarına yardımcı olmaktadır. ALL STUDY olarak hizmet ilkemiz Yurtdışı Eğitim konusunda gerçek bir rehber olmak; yurt dışında eğitim almak isteyenleri kariyer ve gelecek hedefleri doğrultusunda bilgilendirerek,   bütçelerine en uygun ve en kaliteli eğitim kurumlarına yerleştirmektir. Yurtdışında 740 adet dil okulunun ve 3000 adet yurtdışı Üniversitelerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Amerika vizesi, F1 vizesi, J1 Vizesi, B1/B2 vizesi, İngiltere vizesi, TIER 4 vizesi, Kanada vizesi, İrlanda vizesi, Avustralya vizesi, Yeni Zelanda vizesi, Malta vizesi, Almanya vizesi ve tüm Schengen vizelerinin başvurusu ve vize alımlarında başarı oranı %100’dür.

Amerika, Adana, Ankara, Tokat bölgesinde bulunan temsilciliklerine her geçen gün yenisini eklemektedir. ALL STUDY yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri, öğrencileri yurtdışında bulundukları süre boyunca da destek hizmette bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim yapmak isteyen öğrencilerin hedeflerini dikkate alarak netlik raporu ile beraber, ülke,  program, okul seçimlerini netleştirir. Tercih netleştikten sonra kayıt, konaklama rezervasyonu, sağlık sigortası, seyahat sigortası, havaalanı transferleri, ucuz uçak bileti alımı dahil tüm hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz – Yurtdışında eğitim almak amacıyla bizimle irtibata geçen öğrencilerin karar aşamalarında yanında olmak, danışmanlık yapmak, net bilgiye ve doğruya ulaşabilmelerini sağlamak, yurtdışı eğitim ile ilgili kayıt, vize, bilet ve konaklama rezervasyonlarını yapmak ve yönetmek.

Vizyonumuz – Yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti sunmak.

Mutluluğumuz – ‘’Yüzde Yüz Öğrenci memnuniyeti’’ ve öğrencilerimizin yurtdışında ’’Başarı öyküleri’’ ni yaratmalarına yardımcı olmak, hedeflerini kolaylaştırmak.

ALL STUDY İLE GELECEĞİNİ NETLEŞTİR.

Adres:    Yıldız Mah. Çırağan Cad. Kartal Apt.

No:1 Kat 3 Beşiktaş Istanbul 34349 TURKEY

Telefon: 0212 259 60 75 – 76

Telefon : 0544 259 60 71

E-mail:   info@alsstudy.com.tr

Website 1- Main site :https://www.allstudy.com.tr

Website 2- İngiltere Yurtdışı Eğitim: http://www.ingiltereegitimfirsati.com

Website 3 – İrlanda Yurtdışı Eğitim  : http://www.irlandayurtdisiegitim.com/

Website 4 – Yurtdışında Lise : www.ihsstudy.com

Website 5 – Vize hizmetlerimiz : http://www.merkezvize.com

Facebook:  https://www.facebook.com/AllStudyYurtdisiEgitim/

Twitter: https://twitter.com/allstudy_merkez

Blog: http://alsstudyyurtdisiegitim.blogspot.com/

Blog: http://aylinkaratas.blogspot.com

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU