Malezya Dil Okulları

Aşağıda çok farklı seçeneklerde ve ücretlerde Malezya dil okulları görebilecek siniz. Aşağıdaki Malezya İngilizce dil okulu ücretleri düşükten yükseğe sıralanmıştır. Kayıt işlemlerinizi başlatabilmemiz için aşağıdaki evrakları hazırlayarak tarafımıza elden teslim etmeniz  veya email etmeniz gerekmektedir. Kayıt ve vize işlemleri Minimumda 10 hafta sürmektedir. Üniversite bünyesinde de 8 aydan kısa olmamak şartı ile İngilizce kurslar da verilir. Örneğin City University. Malezya İngilizce dil okullarının kurstan kursa belirli dönemleri vardır. Websitemiz sürekli güncellenmektedir. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir siniz.

 • Pasaport – ön fotograflı sayfası
 • Diploma -İngilizce yeminli tercüme edilmiş halde-
 • Transckript/ders notlarınız -İngilizce yeminli tercüme edilmiş halde-
 • CV -İngilizce
 • Kayıt, danışmanlık, vize hizmet bedeli 350USD

1- YES English – Adres: Suite C-0-5, Block C, Megan Avenue II, Jalan Yap Kwan Seng, 50450 Kuala Lumpur, Malaysia., Kuala Lumpur, Wilayah Persekut 50450, Malaysia

8 hafta dil okulu – Yes English – 5,556TL

YES Kuala Lumpur merkezinde bulunmaktadır ve Malezya’daki en popüler okullardan biridir. Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış. Okul sınıf mevcutları çok az (maksimum 14 öğrenci) ve tüm öğretmenlerinin anadili İngilizce. Ayrıca Kuala Lumpur’da bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır. 1997 Yılında açılmıştır. 16 sınıfı vardır. Kuala Lumpur’da eğitim süreniz boyunca kiralık bir dairede kalmanız mümkündür, ama bu daha pahalı olur. YES daire kiralamada yardımcı olur yada kendiniz bir daire kiralayabilirsiniz.

2- Vision International Academy – Adress: A15-6 Block A ,Dataran Palma , Jalan Selaman 1/1 68000 Ampang, Kuala Lumpur, Ampang, Selangor 68000, Malaysia

Vision International Academy – 8 hafta eğitim – 6,176 TL 

Vision International Academy, 2009’dan bu yana kendini insan sermayesini geliştirmeye adamış, eğitimde tecrübeli bir şirkettir. Ampang Point alışveriş merkezinin yakınında, tüm olanakların erişilebilir olduğu, stratejik bir konumdayız.
VIA, görsel-işitsel laboratuar ve eğitim salonu da dahil olmak üzere modern ve konforlu sınıflarla donatılmıştır. Dünyanın en güvenilir İngilizce kurs materyallerini ders kitapları ve kaynak olarak kullanıyoruz.
Anadili İngilizce olan nitelikli öğretmenlerimizin hepsi işlerinde uzman ve tecrübeli eğitmenlerdir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına ve eksik oldukları konulara odaklanan çeşitli materyaller ve kaynaklar kullanılan, esnek bir programa sahibiz. Genel İngilizce ve IELTS hazırlık kurslarının yanı sıra, Akademik Okuma ve Yazma becerileri, Genç Öğrenciler için kurslar, Konuşma İngilizcesi kursları ve diğer dil kursları dahil tüm yaş gruplarına uygun bir dizi program sunmaktayız.
Akademimiz, öğrencilerimizin güvenliğinin ve rahatlığının çok önemli olduğunun bilincinde olup, eğitimli kadromuz yardıma ihtiyacı olan öğrencilere gerekli desteği vermeye her zaman hazırdır. 2010 yılından bu yana 10 sınıfı ile hizmet vermektedir. VI Academy ‘den mezun oldugunuzda direct enty ile başlayabileceğiniz üniversiteler şunlardır:

 1. International Islamic University
 2. Kuala Lumpur Infrastructure University College
 3. Segi University College
 4. Tenaga University
 5. UCSI University
 6. University Kuala Lumpur


8 hafta -Kurs ücretleri – 8,008 TL ve üzeri  — Kurs + konaklama ücretleri  15,786 TLve üzeri
3- Stratford International Language Centre   Adres : Level 6, PNB Perdana Hotel & Suites 10 Jalan Binjai, off Persiaran KLCC, 50450 Kuala Lumpur,, Kuala Lumpur, Federal Territor 50450, Malaysia   

Kuala Lumpur, Malezya bir lisanslı Dil Merkezi Stratford uluslararası dil merkezidir. Dört-yıldız Eğitim Bakanlığı tarafından beğenilen, onların mevcut dil beceri geliştirmek veya IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi uluslararası dil testler için onları hazırlamak için yeni bir lisanı almak isteyen herkes için değişik dil kursları sunuyoruz. Biz sadece en iyi ve deneyimli dil Stratford rehberiniz profesyonelleri öğretim istihdam içinde çok dikkat edin. Samimi ve eğlenceli, dil öğrenme, hedeflerinize ulaşmak için en iyi öğrenme ortamı oluşturulması yönünde taahhüt ediyoruz. Bizim dil merkezi bilgisayar tabanlı dil laboratuarları ve kampüs genelinde Wi-Fi Internet erişimi ile donatılmıştır. Dünyaca ünlü DynEd İngilizce dil kursu-ware öğrenciler yerli-hoparlör modelleri için pozlama elde İnteraktif Dersler katılmak ve state-of–art konuşma tanıma teknolojisi kullanarak konuşma uygulama için bir fırsat sunuyoruz. Stratford eğitmenler düzenli olarak dijital malzeme ve daha verimli ve etkili öğrenme yapmak için çevrimiçi kaynaklar dahil. Bizim müfredat dil öğretim araştırma ve gerçek sınıf deneyimi yıl dayanır. Son derece yetenekli içerik tasarımcıları ve konunun uzmanları tarafından geliştirilen, en verimli şekilde İngilizce dil ustası öğrenenler yardımcı olur.

4- Elec Education Group SDN.BHD – Adress: Megan Avenue II No 12 Jalan Yap Kwan Seng Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Wilayah Persekut 50450, Malaysia

8 hafta -Kurs ücretleri – Kurs ücretleri 8,110TL ve üzeri – Kurs + konaklama ücretleri 11,681TL ve üzeri

ELEC Kuala Lumpur merkezinde bulunmaktadır ve Malezya’daki en popüler okullardan biridir. Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış. Ayrıca sınıf mevcutları diğer okullarla karşılaştırıldığında çok az. Ayrıca Kuala Lumpur’da bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır. 2010 Yılında açılmıştır. 45 sınıfı vardır.

5- Premier Dil Merkezi- adress: alan Sultan, City Centre, 50000 Kuala Lumpur, Malaysia,

Premier Dil Merkezi – 8 hafta kurs ücreti – 9,672TL ve üzeri

Premier Dil Merkezi- adress: alan Sultan, City Centre, 50000 Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia,

Premier Dil Merkezi – CTIC Australia Cass Training International College’ın (Tüzel Kişi – Cass Training Pty. Ltd) bir yan kuruluşudur.
Sidney’deki Cass Training International College’da sunulan aynı öğrenme kalitesi, anadili İngilizce öğretmenlerimizle Premier Dil Merkezi’nde de sunuluyor.
Sidney’den deneyimli öğretmenlerin ihtiyaç duyulduğunda Kuala Lumpur’a da seyahat edebilecekleri çapraz bir personel değişimi vardır.
Kuala Lumpur’un Merkezi İş Bölgesi’ndeki okulumuzda, tüm öğrencilerimize en yüksek standartta hizmet, yardım ve akademik olanakları sağlayan bir ekip olarak çalışıyoruz. Böylece öğrenciler grubumuzun Sidney Kampüsü’ne sunduğu kalite ve standartlarına erişirler. Öğrencilerimiz istedikleri gibi, çalışmalarına ve arkadaşlarına yardım etmelerine yardımcı olmak için, farklı ülkelerden ve kültürel geçmişlerden gelen diğer öğrencilerle tanışıp kaynaşmaları teşvik edilir.
Çin, Endonezya, Orta Doğu, Rusya, Kore, Japonya, Afrika ve daha pek çok ülkeden öğrencilerimiz vardır; bu, İngilizce pratiğini geliştirir ve öğrencilerin, iyi bir eğitimin parçası olan dengeli bir kültürlerarası deneyim kazanmalarını sağlar.

6- SLC Malaysia Address : W-10-5 SUBANG SQUARE BUSINESS CENTRE, Petaling Jaya, Selangor 47500, Malaysia

8 hafta Kurs ücretleri – 11,286TL ve üzeri Kurs + konaklama ücretleri 20,425TL i

SLC Petaling Jaya merkezinde bulunmaktadır ve Malezya’daki en popüler okullardan biridir. Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış. Ayrıca sınıf mevcutları diğer okullarla karşılaştırıldığında çok az. Ayrıca Petaling Jaya’da bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır. 2000 yılında açılmıştır. 4 adet sınıfı vardır.

Inter-Link Language Centre Adress: No 3 – 1 & 3 -2 Jalan SL 1/12 Bandar Sungai Long,, Kajang, Selangor 43000, Malaysia

12 haftadan kısa kurs vermemektedir. ILC Kajang merkezinde bulunmaktadır ve Malezya’daki en popüler okullardan biridir. Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış. Ayrıca sınıf mevcutları diğer okullarla karşılaştırıldığında çok az. Ayrıca Kajang’da bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır. 2012 yılında kurulmuştur. 4 sınıfı vardır. Üniversite ortakları : Aimst University, Olympia College

(1) Kendi banyosuna sahip İKİ tek kişilik yatak bulunan Master Oda. Kiralık 1100 RM.(270usd)MALEZYA DA KONAKLAMA ÜCRETLERİ : Mevcut Oda Tipi okullara göre değişmektedir;

 • (2) Ortak kullanılan banyolu, İKİ tek kişilik yataklı standart oda. RM 800’de oda kiralama.(195usd)
 • (3) Ortak banyolu tek kişilik tek kişilik oda. RM 700’de oda kiralama. (175)

* Tek cinsiyet birimi
* En az 6 aylık sözleşme
* 2 + 1 (İlk ve Son Ay Kiralama + 1 Ay Depozito)
* Otopark İlave RM 80 / ay (gerekirse)
* Kiracılık tarihi ayın 1 veya 15’inde başlar.

– Ücretsiz Yüksek Hızlı İnternet
– Haftalık Ev Bakımı (Sadece Ortak Alan)
– Müşteri Desteği (Ücretsiz Bakım)
– Tesislerin Ücretsiz Kullanımı (Yüzme Havuzu ve Spor Salonu)
– Adil Elektrik Fatura (Oda Bireysel Metre ile birlikte gelir)
– Hafif Pişirme İzin verilir. Mikrodalga, Elektrikli Ocak, Buzdolabı ve Su Isıtıcısı ile Tamamen Mobilyalı.
– Klima, Oda + Yatak, Gardırop ve Masa ile Tamamen Eşyalı Oda
– Ara Damansara LRT 5 ~ 7 dk yürüme mesafesindedir
– Zemin Katında 11 restoran ve kafe, 4 market (KK, 7-11, Unimart, MyNews), Jaya Market ve Guardian Eczanesi bulunmaktadır.
– 7 gün 24 saat güvenlik kontrolü olan Tek Giriş Noktası,

Ön bilgilenme için Web sitemizi okuyabilir okulların promosyonlarını takip etmek için Facebook ve Öğrenci görüşlerinden faydalanmak için Instagram sayfalarımızı takipte kalabilir siniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU