Cape Studies Language School Güney Afrika

Cape Studies Language School Güney Afrika

CAPE STUDIES LANGUAGE SCHOOL – GÜNEY AFRİKA

Güney Afrika’ nın “Gökkuşağı Halkı” nı yakından tanımak, bambaşka bir dünyada eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler için mükemmel tercihler arasında olan bir okuldur. Dört mevsim yaz yaşanan ülkede birbirinden renkli insanlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Hareketli, kozmopolit başkenti Cape Town’ da hem Afrika’ yı hem de büyük bir şehrin konforunu birlikte yaşayabilirsiniz.

Sıcak iklimi, doğal güzellikleri, dost canlısı insanı ile dünyanın her yerinden turistler alan bir ülkedir, Güney Afrika. Yemek, müzik ve dansları ile birbirinden farklı grupların bir arada uyum içinde yaşadıkları ve kültürlerini yaşattıkları; Doğu ve Batı ülkelerinin Afrika kültürüyle harmanlandığı görülmesi gereken ülkelerden biridir.

Cape Studies, dünyanın en önemli şehirlerinden ve tarihi bir şehir olan Cape Town’ da yer alır.  Sir Francis Drake, 1580 yılında geldiği Cape Town’ ı, en görkemli ve en güzel kıyılara sahip şehir olarak tanımlamıştır.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, Özel Dersler, Cambridge Sınavlarına ve IELTS, TOEFL Sınavlarına Hazırlık programları sunulmaktadır. Konaklama olarak okul, aile yanı konaklama, yurt konaklama ve otel konaklama olarak seçenekler sunmaktadır.
Cape Studies, öğrenciler için hazırladığı çeşitli programlarla öğrencilere Güney Afrika’ yı keşfetme fırsatı sunmaktadır. Safari, Table Dağı’ nda kayak yapma fırsatı, golf, doğa yürüyüşü gibi çeşitli sporları yapma fırsatı, alışveriş ve gece hayatıyla sizlere hem tatil hem de eğitim olanağı tanımaktadır.

Ücretsiz danışmanlık almak için Bilgi İstek formunu doldurunuz ya da ofis telefonumuz 0212 259 60 75 ‘ ten arayarak uzman danışmanlarımıza ücretsiz bireysel teklif formunuzu hazırlatınız.

Güney Afrika dil okulları fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar orjinal katalog fiyatlarıdır. Dönemsel promosyonlar için danışmanlarınızdan detaylı bilgi alınız.

 

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI LİSTESİ

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak G.Afrika’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER 
EC Cape Town Cape Town şehrinde olup uluslararası ingilizce eğitim veren dil okulu
EUROCENTRES Cape Town Cape Town şehrinde olup ingilizce eğitimi alabileceğiniz en iyi dil okullarından bir tanesi
GOOD HOPE STUDIES Cape Town Cape Town şehrinde eğitim veren ekonomik bir dil okulu
INTERNATIONAL HOUSE Cape Town İngilizce dışında training programı da veren dil okulu
LAL Cape Town Cape Town şehrinde olup sahile çok yakın olan dil okulu