Educatius International

Educatius International

Educatius International dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yerleştirmeler yapan bir Akademik Eğitim kurumudur. Educatius International ile Amerika’ da 82 farklı Liseye yerleştirme yapmaktayız. Yüksek kalitede eğitimi ve üstün standartlara sahip eğitim sistemi mezunları ile özel ve kamuya ait yüksek eğitim kurumlarına rahatça geçiş yapabilmektedir. ALS STUDY ve Educatius International işbirliği ile Amerika’ nın birçok şehrine Lise öğrencileri yerleştirmeleri yapmış bulunmaktayız. Öğrenciler 4 yılı okumak zorunda olmadığından bir akademik dönem ya da 1 yıl şeklinde de programlara katılarak, uluslararası bir ortamda bireysel gelişimlerine katkıda bulunma deneyimine sahip olabiliyorlar.

Educatius International özel yatılı Lisesi Programı sayesinde motivasyonu yüksek öğrenciler yetiştirmektedir. Kaliteli akademisyenler ile çalışır. EI öğrencilerine iyi bir eğitimin yanında okullar mümkün olan en iyi çevre ve atmosfer, eğlence aktiviteleri dahilinde tüm hayatı kapsamaktadır. Programa katılan öğrencilerine Kanada ve ABD liselerinde 1-4 seneye kadar derse katılma imkânı sunmaktadır. Programa katılan öğrencilerin çoğu kendilerini seçtikleri üniversiteye kabul edilebilmesi için mümkün olan en iyi hazırlığı vermek üzere hizmet verir. Educatius International,  uluslararası öğrencilerin başvuru süreci ile yakından ilgilenip, öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarına, aileler yanı konaklama ile karşılamakta ve tüm genel desteği sağlamaktadır.Uluslararası öğrenciler 1 senelik programlara da katılabiliyorlar. Her ne sebeple olursa olsun, Educatius Internationalçocuklarınıza gelecek vaat ediyor!

Öğrenciler Ağustos veya Ocak ayında derslerine başlayabiliyorlar. Educatius International Group 100’ den fazla Lise ile birebir çalışmakta ve yerleştirme yapmaktadır.Educatius International hakkında daha fazla bilgi ve danışmanlık için ALS STUDY danışmanlarından destek alabilir siniz.

Amerika’ da International Educatius aracılığı ile Yerleştirme yaptığımız Liselerin isimlerini buradan görebilir siniz.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU