LSI Dil Okulları Yeni Zelanda

LSI Dil Okulları Yeni Zelanda

40 Yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren  LSI Dil Okulları dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun etmeye devam ediyor. LSI dil okulları dil öğrenmek isteyenler için mükemmel bir ortam sağlar.

Bütün eğitim kadrosu, yüksek düzeyde ilgi ve özen göstererek öğrencilerin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olur. Bu eğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığı ile birleşir ve alınan her ders öğrencilere başarı ve ilerleme hissi verir.

Dil becerilerini ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyenler için LSI dil okulu doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kalınan süre boyunca sağlanılan hizmetler öğrencilerin kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerine yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlar. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İsviçre ve Fransa’ da şubeleri vardır. Dünyanın her yerinde aynı eğitim sistemi ile eğitim vermektedir. Gerçek İngilizce hocaları, kaliteli konaklama hizmetleri ve seçenekleri, özenle seçilmiş öğrenci danışmanları hersene LSI dil okulunun ününü artırmış ve bu nedenle tüm dünyada şube ağını genişleterek 8 ülkede 20’ den fazla şube ile öğrencilere hizmet vermektedir.

LSI Dil Okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi İstek Formumuz’u doldurabilir ve 0212 259 6075-76 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Yeni Zelanda Dil Okulları listesi

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Yeni Zelanda’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER GENEL BİLGİLER 
EUROCENTRES Auckland Yeni Zelanda’nın eşsiz kumsallarına kolayca ulaşabileceğiniz şehir merkezindeki dil okulu
EMBASSY ENGLISH Auckland Üniversite'nin bünyesinde bulunan iyi bir dil okulu
Kaplan International English Auckland Uluslararası bir okul olup bünyesinde bir çok farklı ülkeden öğrenciyi ağırlamaktadır
LSI Auckland Merkezde bulunan bir dil okulu
Languages International Auckland Okul binası Albert Park'da üç tarihi binadan oluşmaktadır.