Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth hakkında bilmeniz gerekenler

Bournemouth şehri Londra gibi sayısız dil okuluna ev sahipliği yapar. Yurtdışında uygun ücretli dil kursuna gitmeniz Bournemouth dil kursları sayesinde mümkündür. İndirimli Bournemouth dil okulları fiyat tablosu için danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Yılın dört mevsiminde yaz ya da kış, uzun süreli ya da kısa süreli, nasıl ve ne kadar süreli dil okuluna giderseniz gidin her ay İngilizce dil eğitiminizi rahatlıkla alacağınız bir şehirdir. Londra’dan sonra en fazla dil okulu Bournemouth şehrindedir. en fazla dil okulunun bulunduğu İngiltere’nin 2. şehridir. Bournemouth İngilizce dil okulları konusunda çok fazla seçeneğe sahiptir. Şehirde 40’dan dan fazla dil okulu vardır. İngiltere dil okulları fiyatları sayfamızdan Bournemouth dil okulları fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıda örneklemeler de görebilir siniz. Bournemouth sahili Avrupa’ nın dördüncü en güzel sahili seçilmiştir. Bournemouth sahilinde 11 kilometrelik altın kumlu plajları vardır. İngiltere’ nin en sıcak iklimine sahip şehridir. Yazlık bir şehir olması nedeniyle dil okullarında öğretmenlerinizin gözetiminde dersler aktiviteler halinde işlenir. Haftada 1 gün dersler dışarıda kültürel etkinliklerle beraber yapılmaktadır. Bournemouth İngilizce dil okulları konusunda çok fazla seçeneğe sahiptir. Şehirde 30 dan fazla dil okulu vardır. Bournemouth sahili Avrupa’ nın dördüncü en güzel sahili seçilmiştir. Bournemouth sahilinde 11 kilometrelik altın kumlu plajları vardır. İngiltere’ nin en sıcak iklimine sahip şehridir. Yazlık bir şehir olması nedeniyle dil okullarında öğretmenlerinizin gözetiminde dersler aktiviteler halinde işlenir. Haftada 1 gün dersler dışarıda kültürel etkinliklerle beraber yapılmaktadır. Brighton, Bournemouth, Porstmouth İngiltere’ nin boydan boya güney sahillerini oluşturur. Brighton, Bournemouth İngiltere’ nin Bodrum, Antalya’ sıdır. Bodrum İstanbul’a araçla 9 saat mesafede iken Bournemouth Londra’ya trenle 1saat45dakika mesafededir. Yani İngiltere yüzölçüm olarak çok ta büyük bir ülke olmadığı için 6aylık İngiltere dil okulu maceranız sürecinde 7-8 tane farklı şehir gezerek gelmeniz İngiltere yaşamınızın akışına uygun bir gezi olacaktır. Bournemouth şehrinin en ucuz dil okulu Westbourne Akademi dil okuludur. Öğrencimiz Ali Karayel’in Westbourne academy dilkursu deneyimlerini buradan okuyabilir siniz. Anglo‐Continental, Beet Language centre, Capital School of English, Cavendish School of English, E.T.C dil okulu, English 2000 dil okulu, Eurocentres dil okulu, Kaplan International College, Kings Education, Poole College, Regent dil okulu, Southbourne School of English, Westbourne Academy dil okulları mevcuttur. Bournemouth şehrinin en ucuz dil okulu English 2000, Cavendish dil okulu, Westbourne dil okulu, Capital schol dil okulu ve Poole kolejidir.

Aşağıda İngiltere’nin güney sahili Bournemouth dil okulu fiyatlarını görebilir siniz.

 

Westbourne Academy-Bournemouth

 • 12 hafta Genel İng: 1560 £
 • 4 hafta Aile yanı tek kişilik-kahvaltı: 484 £
 • Kayıt ücreti: 80 £
 • Konaklama kayıt: 40 £
 • Materyal: Dahil
 • Toplam: 2164 £ (15,386 TL)

 

British Study Center, Bournemouth

 • 12 hafta Genel İngilizce: 3540 £
 • 4 hafta Aile yanı tek kişilik-kahvaltı-: 600 £
 • Kayıt ücreti: 50 £
 • Konaklama kayıt: 45 £
 • Materyal: Dahil
 • Toplam: 3173 £ (22.560 TL)

 

European Center English dil okulu, Bournemouth / aradaki farkı görebilmeniz içinYoğun İngilizce olarak hesaplanmıştır.

 • 12 hafta Intensive/yoğun İngilizce: 2745 £
 • 4 hafta Aile yanı tek kişilik-kahvaltı-: 640 £
 • Kayıt ücreti: 50 £ free
 • Konaklama kayıt: 30 £ free
 • Materyal: Dahil
 • Toplam: 3385 £ (24,067 TL)

Bournemouth’ a gidip sörf yapmadan dönmemek gerekir. Yakınındaki Dorset Kontluklarını ziyaret etmek British Kültür’ ün doğuşunu görmek öğrencilere eşsiz bir bilgelik katıcaktır. Bournemouth Üniversitesi ve Arts Üniversitesi College Bournemouth şehrinin 2 büyük üniversitesidir. MLS  ülkenin en kaliteli sertifika okullarından biridir. İngilizce kurslar vermesinin yanında hukuk, işletme, pazarlama, iş idaresi, turizm, turizm yönetimi gibi birçok alanda sertifika programları vermektedir.

Bournemouth_dil_okulu_alsstudy

Bournemouth dil okulları fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz. İndirimli Bournemouth dil okulları için danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Güncel kampanyalarımızı  Facebook  sayfamızdan takip edebilirsiniz.  İngiltere’de indirimli dil okulları için 0212 259 60 75-76 no’ lu ofis telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Bilgi istek formunu doldurarak , ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Dil okulları ön danışmanlık görüşmelerimiz ücretsizdir. İngiltere vize işlemlerimiz Vize garantilidir. İngiltere vizesine uygun şartlarda bulunmayanların istenilen vize şartlarını sağlamaları için bilgilendirmeler yapılmakta ve kendinizi yurtdışı vizenizi alacak duruma getirmenizi beklemekteyiz. İngiltere’ de üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenler İngiltere Eğitim Fırsatları web sitemizi incelemeleri önerilir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU