Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth hakkında bilmeniz gerekenler

Bournemouth yaz ya da kış, uzun süreli ya da kısa süreli, nasıl ve ne kadar süreli dil okuluna giderseniz gidin yılın dört mevsiminde her ay İngilizce dil eğitiminizi rahatlıkla alacağınız bir şehirdir. Bournemouth Londra’ dan sonra en fazla dil okulunun bulunduğu 2. şehirdir. Bournemouth İngilizce dil okulları konusunda çok fazla seçeneğe sahiptir. Şehirde 30 dan fazla dil okulu vardır. Dil okulları fiyatları sayfamızdan Bournemouth dil okulları fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bournemouth sahili Avrupa’ nın dördüncü en güzel sahili seçilmiştir. Bournemouth sahilinde 11 kilometrelik altın kumlu plajları vardır. İngiltere’ nin en sıcak iklimine sahip şehridir. Yazlık bir şehir olması nedeniyle dil okullarında öğretmenlerinizin gözetiminde dersler aktiviteler halinde işlenir. Haftada 1 gün dersler dışarıda kültürel etkinliklerle beraber yapılmaktadır. Bournemouth Londra’ dan sonra en fazla dil okulunun bulunduğu 2. şehirdir. Bournemouth İngilizce dil okulları konusunda çok fazla seçeneğe sahiptir. Şehirde 30 dan fazla dil okulu vardır. Bournemouth sahili Avrupa’ nın dördüncü en güzel sahili seçilmiştir. Bournemouth sahilinde 11 kilometrelik altın kumlu plajları vardır. İngiltere’ nin en sıcak iklimine sahip şehridir. Yazlık bir şehir olması nedeniyle dil okullarında öğretmenlerinizin gözetiminde dersler aktiviteler halinde işlenir. Haftada 1 gün dersler dışarıda kültürel etkinliklerle beraber yapılmaktadır. Brighton, Bournemouth, Porstmouth İngiltere’ nin boydan boya güney sahillerini oluşturur. Brighton, Bournemouth İngiltere’ nin Bodrum, Antalya’ sıdır.

Bournemouth’ a gidip sörf yapmadan dönmemek gerekir. Yakınındaki Dorset Kontluklarını ziyaret etmek British Kültür’ ün doğuşunu görmek öğrencilere eşsiz bir bilgelik katıcaktır. Bournemouth Üniversitesi ve Arts Üniversitesi College Bournemouth şehrinin 2 büyük üniversitesidir. MLS  ülkenin en kaliteli sertifika okullarından biridir. İngilizce kurslar vermesinin yanında hukuk, işletme, pazarlama, iş idaresi, turizm, turizm yönetimi gibi birçok alanda sertifika programları vermektedir.

Bournemouth_dil_okulu_alsstudy

Bournemouth dil okulları fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz. İndirimli Bournemouth dil okulları için danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Güncel kampanyalarımızı ALL STUDY Facebook  sayfamızdan takip edebilirsiniz.  Bournemouth İndirimli dil okulları için 0212 259 60 75-76 no’ lu ofis telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Bilgi istek formunu doldurarak , ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Dil okulları ön danışmanlık görüşmelerimiz ücretsizdir. Vize garantilidir. İngiltere’ de üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenler İngiltere Eğitim Fırsatları web sitemizi incelemeleri önerilir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU