Brighton Dil Okulları

Brighton şehri hakkında bilmeniz gerekenler 

Brighton yaz ya da kış, uzun süreli ya da kısa süreli, nasıl ve ne kadar süreli dil okuluna giderseniz gidin yılın dört mevsiminde her ay İngilizce dil eğitiminizi rahatlıkla alacağınız bir şehirdir.

Brighton yazlık ve denize sıfır bir şehirdir. 13 tane farklı dil okulu vardır. Brighton İngiltere’ de farklı  dünya görüşüne sahip insanların yaşadığı bir şehirdir.  Brighton üniversitesi, Sussex üniversitesi, Open Üniversitesi (uzaktan online eğitim üniversitesi), Porstlate Community college, Plumpton college, Varndean College Brighton şehrine farklı bir hava vermektedir.  Brighton denizi suyu İngiltere’ nin kaplıcaları olarak sayılır. Brighton İngiltere’nin güneyinde Londra’ya sadece bir saat uzaktadır. Kendine özgü bir yapısı vardır. Viktorya döneminde soyluların tatil şehri olarak kurulan Brighton, her daim seçkin İngilizlerin yaşam tercihinde yer almıştır. Hala İngiltere’ nin zengin sayfiye şehri olarak bilinir. İngiltere’ nin modacıları, sanatçıları ve sörfçüleri için öncelikli şehirdir. Şehirde 3 tane büyük üniversite vardır.

Brighton şehri plajları ile bilinir. Çok ünlü bir iskelesi vardır. 500 metre uzunluğunda olan bu iskelede mağazalar, restoranlar, eğlence trenleri yer alır. Brighton’ ın meşhur alışveriş merkezi Lanes’ te çakıl sokaklarda gezinmek ayrı bir zevktir. Royal Pavillion bir Tac Mahal’ e benzeyen görüntüsüyle ünlüdür. Güneş batıp, akşam olduğunda Brighton’ un gece hayatını keşfetmek ayrı bir zevk olacaktır. Dünyaca ünlü DJ’ ler eşliğinde dünyanın dört bir yanından gelmiş öğrenci ve turistlerle beraber dansetmek, ayaküstü minik sohbetler etmek çok eğlencelidir. Brighton havaalanı Gatwick havalimanıdır.

06 tiger clerkenwell may2012

Brighton İndirimli dil okulları için 0212 259 60 75-76 no’ lu ofis telefonlarımızdan arayarak ya da Bilgi istek formunu doldurarak , ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Güncel kampanyalarımızı ALL STUDY Facebook  sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dil okulları kayıt ve danışmanlık işlemlerimiz ücretsizdir. Vize garantilidir. İngiltere’ de üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenler İngiltere Eğitim Fırsatları web sitemizi inceleyebilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU