Diğer İngiltere Şehirleri

Bath, Bedgebury, Belfast, Cardiff, Canterbury, Chiester, Colchester, Devon, Eastbourne, Edinbrugh, Folkestone, Hastings, Newcastle, Portsmouth, Ramsgate, Salisbury, Shrewsbury, Southhampton, Surrey, Torbay, Turquay, Worthing, Porstmouth şehirlerinde en az 1 tane dil okulu vardır. Çok fazla Türk öğrenci ile karşılaşmak istemeyen, yabancı kültüre çabuk adapte olmayı düşünen, girişin bir üzeri olan pre-intermediate düzeyinde İngilizce bilen herkese bu şehirlerde dil okuluna gitmelerini ayrıca önermekteyiz.

Bristol şehri ; İngiltere in Güney batısında yer alıp, Londraya 2 saat uzaklıktadır. Yeşili ve tarihi ile ünlüdür.  İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden birine ev sahipligi yapar. Bristol canlı ve eğlenceli bir şehirdir. İngiltere’ nin her yöne uzanan kırsallarından biridir. Akşamları yaşam nezih ve elit İngilizlere kalır. Londra kültürünün dışında oldugundan sanırım buradaki İngilizler birbirlerine ve yabancılara arkadaşça yaklaşır ve kendi tarih ve şehirlerini sevdirmek için samimiyet kurarlar. İnsanları sıcaktır. Bristol’de yaz döneminde şehirde birçok festival ve etkinlik yapılmaktadır.
Bristol şehrinde dünyanın en büyük ve en kaliteli dil okulu olan European English dil okulu şubesi vardır. İngilizce dil okulundan beklentiniz en üst düzeyde ise Bristol şehrinde bulunan European Center öneriyoruz. EC dil okulunda İngilizce istediğiniz gibi İngilizceyi etkin bir şekilde kullanabilecek yetenekleri edinebiliyorsunuz. Okul çalışanları gerçek bir eğitmen, öğretmendir. Okul merkezi Bristol şehir merkezinde Queen Square’ de dir. Konaklama yerleriniz okula yürüme mesafesindedir.

İngiltere dil okulları fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz. İndirimli Londra dil okulları için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Güncel kampanyalarımızı ALL STUDY Facebook  sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İngiltere’ de İndirimli dil okulları için 0212 259 60 75 begin_of_the_skype_highlighting 0212 259 60 75 FREE  end_of_the_skype_highlighting no’ lu ofis telefonlarımızdan arayarak ya da Bilgi istek formunu doldurarak , ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Dil okulları kayıt ve danışmanlık işlemlerimiz ücretsizdir. Vize garantilidir. 

İngiltere’ de üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenler İngiltere Eğitim Fırsatları websitemizi incelemeleri önerilir.

ingiltere-dil-okullarina-gitmek2

İngiltere dil okullarında neden ALL STUDY Yurtdışı Eğitimi tercih etmelisiniz?

ALL STUDY sizlere gideceğiniz ülke ve alacağınız eğitim programları hakkında bilgi aktarmak yerine sizin eğitim ihtiyaçlarınızı ve imkânlarınızı dikkate alarak, sizin için gerçek programa yönlendirme konusunda profesyonel bir danışmanlık hizmeti vermeye çalışır. Her yıl yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim almasına aracılık eden kurumumuz, uzman kadromuz sayesinde sizin için en uygun ülke ve şehri, ihtiyaçlarınız ve bütçenize en uygun okul seçeneklerini, amaçlarınıza en uygun programları ve yapınıza uygun konaklama seçeneklerini sizle beraber belirleyerek doğru yerde, doğru eğitimi almanızı sağlar.

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisi olarak sizden okul ücretleri dışında ekstra bir ücret almadan aşağıdaki hizmetleri sunar;

  1. Bütçeniz ve almak istediğiniz eğitim doğrultusunda size en uygun okul seçimi konusunda uzman danışmanlık hizmeti verir.
  2. Okul kayıt işlemlerinizi gerçekleştirir.
  3. Vize başvurusuna sizi hazırlar ve vize başvurunuzu sizin adınıza takip eder.
  4. Ucuz uçak bileti temininde size yardımcı olur.
  5. Zorunlu seyahat sağlık sigortanızın yapılmasına yardımcı olur.
  6. Size uygun konaklamanın ayarlanmasını sağlar.
  7. Havaalanı transferlerinizi organize eder.
  8. Okul ödemelerinizin okula yönlendirilmesinde size yardımcı olur.

uk_eastbourne_alsstudy

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU